Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem po delší době zapnul WoTko s očekáváním "sladké odměny" od WG v podobě prímovních losů a epických bitev :-) Realita byla taková, že při sólo hraní jsem měl pěkné hry, při hře ve dvoučlenné četě jsme dostávali do týmu totální retardy napříč tiery, tudíž samá prohra a nastříleno nulanulaprd.

Dneska přichází patch 8.9... pevně věřím, že se lepení zaměřovače na horizont a "erekce" děla u budov apod. stane minulostí. Nebo jsem přehnaně optimistický?? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem postupně HT - Němci nezklamali, všech 6 pěkně násobek na první pokus, pak ještě IS-3 a pak už to šlo z kopce, T29 strašný losy s devítkama, vítězství až na 5. pokus. KV-1S zase dobrý a Black Prince na 3. pokus. Ze 16 her 10 vítězství a 2 remízy, 22 killů. Server EU2 a zase to lagovalo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc klanů neznám, ale třeba Hami si pamatuju, že mají být údajně dobří. Já mám pocit, že public za ně hrají jejich děti. Naposledy jsem potkal někoho od Hami na dolech v T57 - jedna z 5 topek nepřítele. Enemáci dostali dost na ***** a tak jsem na něj kouknut. Čekal jsem něco jako bulhara a smůlu. Byl jsem šokován. Na to, že zemřel až jako předposlední asi po 12 minutách, tak za celou tu dobu vystřelil jen 3x.

 

Zpět k hlášení. Poslední dobou se moc nedaří. Dokonce i týdení win je již pod 50%.

Nemůžeš hodnoti klany pro pár nepovedených bitev. Jen jsem měl včera dost smůlu i na fialky. Proto říkám pořád...barvičky nemají smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem vsadil na jistotu a vytáhl KV1S a vyplatilo se.. Po třiceti bitvách, kdy se celkem pravidelně střídaly bitvy, kdy jsem byl top a ty s osmičkama, jsem uhrál vcelku ucházející výsledek 57% win a WN7 cca 1800..

 

No a pak přišla šňůra 11 her s osmama (10x lost) a jedna se sedmičkama.. já prostě se strojem o 2 třídy níž nedokážu zastoupit ty rudý topky proti kterejm vyjedou modrozelené čety.. Já si nestěžuju a nebrečím.. jen tiše zuřím..

 

Taky jsem potkal fialovomodrou enemy četu od WG (2x Löwe + T34) náš tým rudooranžový kromě mě a scouta.. Chtěl jsem jim něco napsat o MM, ale pak jsem si to rozmyslel páč ten BAN by za to nestál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc klanů neznám, ale třeba Hami si pamatuju, že mají být údajně dobří. Já mám pocit, že public za ně hrají jejich děti. Naposledy jsem potkal někoho od Hami na dolech v T57 - jedna z 5 topek nepřítele. Enemáci dostali dost na ***** a tak jsem na něj kouknut. Čekal jsem něco jako bulhara a smůlu. Byl jsem šokován. Na to, že zemřel až jako předposlední asi po 12 minutách, tak za celou tu dobu vystřelil jen 3x.

 

Zpět k hlášení. Poslední dobou se moc nedaří. Dokonce i týdení win je již pod 50%.

Hami se rozpadlo panove,elita presla do PTS a Hami ted veli v EFE-V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš hodnoti klany pro pár nepovedených bitev. Jen jsem měl včera dost smůlu i na fialky. Proto říkám pořád...barvičky nemají smysl.

Já klany nějak moc neřeším. Taky proto si jich pamatuju jen pár. Hami patřil mezi to málo z nějakého důvodu. Když jsem je viděl v bitvě, tak jsem se o ně víc zajímal. To málo co jsem od nich viděl poslední cca 2 měsíce byl tak nějak průměr nebo i hůře. Že občas bitva nevyjde pro horší střelbu, zásahy za 0 dmg, výbuch muničáků nebo nějaký taktický pokus co nevyšel beru. Poslední případ co jsem zde popsal ničemu takovému neodpovídal. Pocit a možné vysvětlení jakým to působilo jsem i uvedl. Za podobné nedobré hraní mám v neoblibě i jeden známější český klan dobrých hráčů. Jsem rád, když ho nemám v týmu.

Abych nepůsobil jen negativně, tak z CZ klanů jsem celkem rád v týmu s BIA-2.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už 5-tý den po sobě se daří, Win okolo 60-65%. Ale je fakt že si už vybírám jen stroje, co mě baví a dokáží ovlivnit bitvu i při solo hraní(T40, T49, T29, Hellcat) tak to bude tím. Přestává mě bavit Prototyp, včera než jsem se s ním někam dovlekl, bylo opět po bitvě, vystřelil jsem si jen 4x. Je to zkrátka lemrák, nic pro můj styl hraní. A opět 2x instant kill Hellcata od Grille- jak to ti artynáři dělají, že mě smahnou skoro v plný rychlosti na ránu a potom netrefí tank, co stojí na místě a minutu se nepohne :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni sami neví :-P prostě kliknou a čekaj co to udělá ;-)

Taky jsem to sledoval,tři dny zpátky jsem v plné rychlosti spotil s batem na pouštní mapě,v 60 km rychlosti během kličkování mi to GWE100 hodil přímo na věž tanku,instant kill jak cyp..to samé trefování za jízdy..borec WR 44% s E-75 proti mě v T-62,rovina vzdálenost cca 300 m,ja stábik a skilly na míření,5 výstřelů,3 miss,2xding(stál bokem)..on dvě střely,jedna sedla pod věž,druhá mi jako bonus odpálila ještě pás..někdy nevím,jak to ti enemáci dělají :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě supportu poděkoval za pěkný patch. Dvě ze tří her mi spadly úplně...neskutečné lagování. Brutalita. Ale díky novému patchy tu mám novinku. Když se vracím do garáže, tak to sakra dlouho trvá....nejdřív černá obrazovka a až pak pomaloučku naskočí garáž. Pro mě je tento patch konečná. Mé PC už na tento server bordel nemá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě supportu poděkoval za pěkný patch. Dvě ze tří her mi spadly úplně...neskutečné lagování. Brutalita. Ale díky novému patchy tu mám novinku. Když se vracím do garáže, tak to sakra dlouho trvá....nejdřív černá obrazovka a až pak pomaloučku naskočí garáž. Pro mě je tento patch konečná. Mé PC už na tento server bordel nemá....

 

to mě docela strašíš, také nemám nějakej technickej zázrak PC....nu uvidíme...., vspingu píše že ho to vykoplo ze hry, mám se na co těšit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vydýchal a celkem slušně, ale sakra ironicky jim napsal.....a tuším, že nebudu ani omylem sám....

 

Dobrý den,
děkujeme za novou německou TD lajnu. Budu se na ni na WIKI rád koukat. Nebo si na Youtube pouštět videa, jak se sní hraje. Také děkuji za vyřešní problému, jestli mám tuto hru ještě hrát. Vyřešili jste to za mě. Nový patch ještě zdokonalil lagování, zelená tečka je již spíše červená, pingy litají z 40 na 500. To jsem v takovém měřítku v 8.8. neměl. Za to děkuji. Novinkou je asi 10s černá obrazovka při návratu z bitvy do garáže. O tomto efektu jsem v oznámení obsahu nového patche nečetl. Ale povedl se Vám, ta černá obrazovka je opravdu černá....
Hráči upřímě děkují, že WG upřednostňuje řešení technických problémů. Místo aby do hry nasazoval další a dašlí zbytečné tanky. Je vidět, že WG na samotném systému a hlavně jeho technické stránce, která již nemá k dokonalosti daleko tvrdě pracují.
Velice vaši snahu oceňuji, protože v době kdy má vyjít konkurenční hra WT, by se každá takováto chyba mohla WOT šeredně vymstít. Velice dobře jste si opravu těchto problémů načasovali.

Nebojte, peníze zpět za měsíc prémka, které jsem už v 8.8 prohrál na World of Laaags po Vás chtít nebudu. Těch 9 dní už nechám ladem....to mě nazabije. Jistě chápete, že dašlí pěníze do tak technicky dokonalé hry dát nemůžu.
Po třech letech vývoje hry je zřejmé, že WOT je tak dokonalý, že se nějaký kvalitativní progres již není možný.

Děkuji moc!

PS:  nějaké požadavky na měření meho PC a providera, co alibisticky posíláte každému co píše na support ani nezkoušejte posílat. Kdysi jsem posměšně nazíval tuto hru ..WOA...World of arty...teď jí přejmenuji na World of amateurs.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vám WG někdy odpovědělo?Já jsem tam psal tak 10x, vždycky slušně, ale nikdy jsem nedostal odpověď, tak už to nedělám. Řešení základních problému hry neočekávám, protože nepřináší takový profit, jako nové řady tanků, tam padaj pořádný palby, lamám je to stejně jedno, ti si toho nevšímaj a je jich drtivá většina, "hardcore hráči" jsou těžká menšina a jejich uspokojování WG nepřinese výrazný profit...ona je to hra zdarma, ale ku...sky drahá, když ji chceš fakt hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vám WG někdy odpovědělo?Já jsem tam psal tak 10x, vždycky slušně, ale nikdy jsem nedostal odpověď, tak už to nedělám. Řešení základních problému hry neočekávám, protože nepřináší takový profit, jako nové řady tanků, tam padaj pořádný palby, lamám je to stejně jedno, ti si toho nevšímaj a je jich drtivá většina, "hardcore hráči" jsou těžká menšina a jejich uspokojování WG nepřinese výrazný profit...ona je to hra zdarma, ale ku...sky drahá, když ji chceš fakt hrát

Odpověděli vždy.

Tento problém je pro WOT zásadní...i lama bude nadávat, když bude hra z technických důvodů nehratelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že WOT bere na vědomí, však výsledky se někde ztratí. Já jsem s nimi řešil problém též odpovědi se dostalo v tom smyslu,že monitorují. Výsledek však dodnes není (byl to problém zrušení účtu). Účet existuje a není používán, statistika o zákazníka navíc a vyhrávat kolik mají zákazníků a že jsou nejlepší. Od 11 hodin se snažím přihlásit a čekám na spuštění aktualizace, která vždy naběhla sama po zadání nicku a hesla,ale teď co jsem s tím musel dělat,abych to spustil nemá chybu. Z této hry se stává jen další vietnamský bordel hadrů, kopa krámů a výsledek žádný. Ještě jsem hru nespustil, hledám módy na zaměřovače aspoň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš že si vymýšlím? Proč bych to asi dělal? ;-) nejsem si úplně jistej jestli měli koncovku HAMI oba, ale ten v AMX kterýho jsem pomohl vyřadit tu koncovku měl.. hodně jsem si oddychl když bylo po něm.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...