Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já včera musel odejít z roty, páč půlka hitů za nula....všechno samo, že pásy nabyly....mě nezajímá nějaký modul a podobně WG sci fi. Narvu JS3 na 200 z mé BL10 a on si jede v klidu dál...narvu ho ještě jednou a jede zas....pak jsem to vzdal a narval T34..pásy za nula....a už byly u mě. Sice jsem JS3 sundal na 47hp a dorazil chcípáka scouta, ale byl z toho velice těsný lost. A hlavně zbytečný, páč kdyby ta hra...alespoň z 1% ctila reál, tak ty dvě heavy by k našim artynám nedojely. Sice jsem celkově nastřílel asi 3000dmg, ale do těch důležitých cílů nic.....a nesplnil tak úkol. Potenciál vystřelených a trefených střel byl 6500.......

Ale pak jsem si užil na 6 a 5 třídě. Ikdyž někdy MM nechápu....v jedné bitvě byla na každé straně jen jedna sedmička, šestka a pak jen pětky a čtyřky....my měli total retardu v JP a enemák T29 ve fullu z dobrého klanu. Ani nezastavoval.....já byl na druhé straně, sundal 6 medko a nějaké pětky, ale pak mě dostala AT2...která....pozor..mi dvakrát dingla z gold nábojem.....trefoval jsem jí ze 100m do zadku! A nic...normálně jde krásně i z boku...ale ve výsledku to bylo jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera musel odejít z roty, páč půlka hitů za nula....všechno samo, že pásy nabyly....mě nezajímá nějaký modul a podobně WG sci fi.

No dejme tomu, že by WG uznalo že je to volovina, víš co by se stalo? Místo hitu za 0 by jsi měl ding. Takže já v tom nějak nevidím moc rozdíl. Jestli tě štve to, že nepříteli poškodíš periskop, místo toho abys mu nic neudělal, tak to pak jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dejme tomu, že by WG uznalo že je to volovina, víš co by se stalo? Místo hitu za 0 by jsi měl ding. Takže já v tom nějak nevidím moc rozdíl. Jestli tě štve to, že nepříteli poškodíš periskop, místo toho abys mu nic neudělal, tak to pak jo.

Máš pravdu...klidně ať to udělá ding....jen bych chtěl vidět materiál periskopu, co zadrží 152mm střelu, který váží 48kg.....nesnáším tyhle Sci- fi moduly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem odehrál 62 her a win 66%. Opět pár momentů ze hry. S grillem mapa Dragon Ridge, jedna rána na KV 2 a 500 HP druhá rána on stojí na stejné místo mířim za 0 HP a do pásů co to jako je jsem si říkal. S M3 Stuart jsem si udělal kamikadze, v klidu si jedu ve Fjordech a najednou do něčeho narazím a zabiju to aha to bylo 4 britský TD :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu...klidně ať to udělá ding....jen bych chtěl vidět materiál periskopu, co zadrží 152mm střelu, který váží 48kg.....nesnáším tyhle Sci- fi moduly.

Ne ne švejku takhle to není bráno. Jde o to že periskop ti čouhá někde před pancířem, tedy střela proletí periskopem a úplně ho zdemoluje, ale jakoby už neprorazí ten pancíř za ním. Je to například u T110E ve předu, jak tam má řidič ty tři průzory. Jasný že reálu se to nějak nepřibližuje, jenomže kde máš někde pořádně zdokumentováno co se stane se střelou v takovýchto momentech, nehledě na složitosti fyzikálních výpočtů.

 

Hity za 0 nejsou šťastným řešením, ale člověk to prostě musí brát jako ding. Nestalo se mi třeba, že by mi zabili člena posádky a můj tank dostal za 0, protože členové posádky jsou chráněni za pancířem a jakmile prorazíš pancíř, tak se ti započítá dmg a nikdy se mi nestal případ "absorbování" dmg střely posádkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ty hity za 0 taky včera stály 2x mojí zničenou t44, když jsem v jedné hře 3x dal cca na 150 m z boku T34 za 0, následně za 0 Ferdinanda a pak po bitvě jsme koukal, že tam jsou kritikaly..asi sjem jim zničil radio, nebo nevím, každopádně, kdyby to bylo s dmg, zbyl by mi tam na souboj jen poškozenej tiger II a měl bych top gun, takhle 4 ks a smrt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestalo se mi třeba, že by mi zabili člena posádky a můj tank dostal za 0, protože členové posádky jsou chráněni za pancířem a jakmile prorazíš pancíř, tak se ti započítá dmg a nikdy se mi nestal případ "absorbování" dmg střely posádkou.

 

To jsi nejel T82. Tam jde odrovnat člen posádky a dostat 0 dmg. V jednom replayi jsem si ověřoval, že mi PZ IV zabila velitele a tank bez škrábance. Na výcvikovce jsem kámošovi zase zrušil radistu.

 

Ke včerejšku: Utopil jsem IS-3. Hold jsem cinkal a cinkal, po přepnutí na goldy jsem cinkal jinou IS-3, pak za nula T34 a když na mě stále všichni 4 jeli a já se schovával za kopeček, vzteky jsem zapomněl, že jsem zaparkoval před rybníčkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že po koupi novýho tanku dostáváte automaticky několik her full retard týmy.

Dneska jsem koupil T71, za free expy koupil dělo, nasadil doplňky, za goldy přetrénoval posádku... 4 hry, 4 prohry. Ale jaký... Střetnutí na steppes, 2 tanky jedou do skal, zbytek k vlajce, zastaví se před ní a přestřelujou se s jednim LOWEm. K zblití. Když jsem nedávno kupoval IS, tak to bylo to samý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi nejel T82. Tam jde odrovnat člen posádky a dostat 0 dmg. V jednom replayi jsem si ověřoval, že mi PZ IV zabila velitele a tank bez škrábance. Na výcvikovce jsem kámošovi zase zrušil radistu.

 

Ke včerejšku: Utopil jsem IS-3. Hold jsem cinkal a cinkal, po přepnutí na goldy jsem cinkal jinou IS-3, pak za nula T34 a když na mě stále všichni 4 jeli a já se schovával za kopeček, vzteky jsem zapomněl, že jsem zaparkoval před rybníčkem...

Hm to je recht, že u otevřených tanků tam to samozřejmě možné je, ty jsem moc často nejezdil, ale jinak by k tomu dojít nemělo. Zásah za 0 by u uzavřených tancích měl být jedině do pásů, nebo externího modulu, pokud ne hlásil bych to jako bug na support.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle stav mam uz par dnu dneska 10 her a 10 proher stahnul jsem vocas a sel s kamaradem na dvě do putiky. Protoze se to fakt neda hrat napřiklad s centurionem mk7/1 9ran do t110e5 9 jich papirove prej proslo ale zajimavi je že jsem mu dal dmg jen 450 WTF?? docela fajn. nebo jedu s mausem a u enemaku jsou 2x t57 HT nez se presunu kousek stranou je to 1/8 z toho 4 killi maji t57 UFO vitezi. Jen tak dal WG jen tak dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek byl dobrej. Celkový win kolem 60% a o výsledku se rozhodovalo až na výjimky v bitvách. Po jedné delší sérii výher se MM rozhodlo zakročit a nadělilo 4 předem prohrané bitvy za sebou. Poslední byla super. V bitvě T6 dostali enemáci do topu 4 strojů 2xM18 a ty si naše pomalé tanky nebo papíráky 4 a 5 třídy vyzobali. Prohra 2:15. Po bitvě jsem mrknul na toho jejich úspěšnějšího. Měl přes 6k jen na M18 :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri - ty dva jsem s kámošem taky potkal, sedí to popisu. Tihle dva jeli na goldech, teda, jeden z nich určitě a druhej na to taky vypadal. Takže pro ně není problém vyhrát větinu her, když prostě necinkají jako my smrtelníci.

 

Já si jel Cruisera III, celkem úspěch. V jedný bitvě 1250dmg, což mě lehce překvapilo, že naši za boha nemohli nic trefit a vše nechali na mě. Poprvý, co jsem se bál, že mi dojde munice a skončilo to 8 sekund před vypršením limitu...jinak lehce neslané nemastné. Ale ve výsledku celkem fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska už to smrdělo víkendem....ještě mají fakani prázdniny, takže lam bylo fakt požehnaně, dvakrát jsem měl s tdéčkem 7 killů a stejně fail....navíc mě dvakrát sejmul vlastní spoluhráč, jednou nějaký klouček z Polska, protože jsem mu řekl, aby neklikal 200x na minimapu, tak mi smahl 3 x hummelem a čus, podruhé nějaký čech, protože jsem mu řekl, že je osel, když do mě naboural při míření, tolik českých lam jako dneska jsem dlouho neviděl, hlavně mít u nicku CZ, aby každej věděl, odkud seš...I´m too old for this ****!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska jezdil s tankama jako vždycky, tj Patton, Chaffee, Hellcat, občas low tier, do toho jsem si pustil nějakej hard rock a výhry prohry jsem jednoduše neřešil, už jsem asi v týhle hře došel k nějaký psychický otupělosti, kdy mě fakt nezajímá, jestli to lamky prohrajou nebo ne, já si svý dmg skoro vždycky nastřílím a jsem v klidu. možná protože nic neexpím tak mě nezajímá kolik XP dostanu

 

a jak tu furt někdo píše že "víkend = tragedie", tak já to hraju fakt dlouho a nějak jsem nevypozoroval rozdíl v úrovni hraní mezi víkendem a všedním dnem. jantaři jsou online furt. když to zapnu třeba ve středu dopoledne tak většina týmu bude mít EFR pod 1000 a budou hrát tužku jako vždycky, takže nevidím rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet dalsi zkouska s m103 5 her 5 proher.....**** na to .....ta m103 aspon teda u me trpi na stada dementu ani nemam slov...ja v tymu same cervene dyky a proti me vzdy cety modry a fialovych tak co to je do p...i????....uz s ni mam jen 47% win. vypada to tak ze doexpim t110 a budu mit na m103 win 30% kvuli zas...m idiotum co umi jen kazit hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes první bitva jasná výhra při odpočtu. Snažil jsem se nestřílet něco pro násobek jinak jsem se na to mohl klidně vykašlat. MM dnes dost špatný. Polovina bitev rozhodnutá při odpočtu. Odjezdil jsem násobky u těch strojů co expím a byl rád za denní win nad 50%. MM asi ví, že se ke hraní dostanu nejdřív v pondělí večer a tak mi to chtělo trochu znechutit, aby mi to nebylo líto. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opet dneska zkouska s m103 a opet vzdy v tymu snad ty nejvetsi dementy ve wotku...x tiery bezne efr 700 atd..WG tu hru poradne doku..lo...takze diky bando ozralych dementu..16 her 4 vyhry prumerny dmg na bitvu 2,5k...uplne mi to zkazilo naladu a uz na tu hru ****..jedine co mi to dava je ze jsem porad nasranej.co to dneska hraje za dementy to uz je moc..tak at si to ti blbecci hrajou sami :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...