Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poláci nejsou takový zlo, to spíš češi... protože ať uděláte co uděláte, ignoru se nevyhnou. A to je pořád...chat plnej kreténů, když chcípne mezi prvníma, že se rozjel k enemy hned po srartu. Ale to je všude. Nemá cenu řešit národnosti. Taky někteří rusáci jsou prasata. Jakmile vidí někoho jinýho, kdo není RU, jdou po něm... A Češi jsou hovada, kterým je bohužel rozumět.

Ale jsou i slušní, kteří nemají potřebu se vyjadřovat, faktem je, že když vás někdo napálí nebo nechtěně zblokuje a omluví se, je to moc hezký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsi si jistý, že nikdo další neměl stejně poškozených tanků (pak nedostane nikdo) a nebo nějaký z těch co jsi poškodil nepřežil?

To jsem nevěděl, dík za tip, příště si na to dam pozor.

 

Jinak včera jsem odehrál jen pár her, ale paráda, viz podpis :) Už se sžívám s prototypem a i když nemam top dělo, tak jen málokdy jdu pod 2k dmg na bitvu, to už musí bejt blbá mapa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trapne. procento debilu maji polaci jako cesi, clovaci nebo nemci. stejne tak maji ostatni narody stejne procento spickovych hracu. jen polaku hraje wotko logicky vice nez cechu pac je to vetsi narod. a jsou vice nacionalisti, vice drzej spolu a tak se vice zdravej.

 

bezte uz s temi pubertalnimi sovinistickymi kecy dozadnice. uvedomte si, ze tim shazujete jen sebe.

 

Pozri CZMato, ak nemáš k Poliakom nejaký špeciálne blízky vzťah, tak si dovolím tvrdím, že ich poznám lepšie ako Ty. Pomerne dlhý čas som v UK žil v Polskej komunite a veľmi dobre viem, akí pracovití a šikovní ludia to sú.

Bohužiaľ vo WoT ich je príliš veľa a radi si navzájom "písmenkujú". V dôsledku toho nezistíš, že ten kto zahral zle bol Nemec, Turek, Slovák alebo Čech, ale zlého Poliaka na základe textu a nicku identifikuješ veľmi lahko.

Práve preto sa "siemka" a podobné Polské výrazy stali vo WoT synonymom pre zlého hráča. Bez ohladu na reálny a národnostný kontext - ked väčšina ludia povie, že mala tím plný "siemok" neznamená to, že jeho tím tvorili iba Jacek, Maciej, Mariusz, Andrzej, Szymon, Tomasz, Cyryl a dalších 7 Poliakov.

Znamená to iba toľko, že jeho tím bol zlý.

Žiadny šovinistický podtón v tom nie je. Je to bežný a rozšírený slang vo WoT.

 

Preto sa nabudúce pred podobným moralizovaním radšej trochu zamysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně národnosti neřeším...jak zde již padlo...víceméně stejné procento "blbců" anebo "fajn lidí" je v každém národu víceméně stejně.

 

Co ale funguje poměrně spolehlivě.... je to - že když někdo z našeho týmu začne všechny zdravit (i enemáky) siemka (PL), nazdár (CZ) apod..... témeř vždy prohrajeme. A naopak - pokud toto vypisují enemáci.... napíšu do chatu (většinou eng.)...hůrá vítězství je naše.... a taky je...

 

zkrátka tyhle zdravisti a kecálisti hrají většinou pak příšerně... a je jedno z jaké země jsou.....

(případně se pak ještě vykecávají během hry.... řeší jakej tank je lepší a jestli chce někdo do klanu a jaké má kdo dělo.... a nesoustředí se na hru.... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně národnosti neřeším...jak zde již padlo...víceméně stejné procento "blbců" anebo "fajn lidí" je v každém národu víceméně stejně.

 

Co ale funguje poměrně spolehlivě.... je to - že když někdo z našeho týmu začne všechny zdravit (i enemáky) siemka (PL), nazdár (CZ) apod..... témeř vždy prohrajeme. A naopak - pokud toto vypisují enemáci.... napíšu do chatu (většinou eng.)...hůrá vítězství je naše.... a taky je...

 

zkrátka tyhle zdravisti a kecálisti hrají většinou pak příšerně... a je jedno z jaké země jsou.....

(případně se pak ještě vykecávají během hry.... řeší jakej tank je lepší a jestli chce někdo do klanu a jaké má kdo dělo.... a nesoustředí se na hru.... )

 

Před startem hry dám většinou do chatu poznámku ,,cz,,. Pro případ eventuelní komunikace. Že by to mělo vliv na výhru nebo prohru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes zatím dost špatný. 7 bitev a jen 2x výhra a z těch 5 proher 4 jasné při odpočtu. Poněkud demotivován jsem to vypnul. Jak já nemám rád téměř 100% danou prohru předem. Divný je, že u výher to tak dobře nefunguje a u těch, kde by to neměl být problém to nezřídka končí prohrou.

 

No nic, po pár pivkách mi tak velké procento prohraných bitev při odpočtu už vadit nebude a třeba už ty losy nebudou tak často nepříznivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri CZMato, ak nemáš k Poliakom nejaký špeciálne blízky vzťah, tak si dovolím tvrdím, že ich poznám lepšie ako Ty. Pomerne dlhý čas som v UK žil v Polskej komunite a veľmi dobre viem, akí pracovití a šikovní ludia to sú.

Bohužiaľ vo WoT ich je príliš veľa a radi si navzájom "písmenkujú". V dôsledku toho nezistíš, že ten kto zahral zle bol Nemec, Turek, Slovák alebo Čech, ale zlého Poliaka na základe textu a nicku identifikuješ veľmi lahko.

Práve preto sa "siemka" a podobné Polské výrazy stali vo WoT synonymom pre zlého hráča. Bez ohladu na reálny a národnostný kontext - ked väčšina ludia povie, že mala tím plný "siemok" neznamená to, že jeho tím tvorili iba Jacek, Maciej, Mariusz, Andrzej, Szymon, Tomasz, Cyryl a dalších 7 Poliakov.

Znamená to iba toľko, že jeho tím bol zlý.

Žiadny šovinistický podtón v tom nie je. Je to bežný a rozšírený slang vo WoT.

 

Preto sa nabudúce pred podobným moralizovaním radšej trochu zamysli.

- specialne blizky urcite ne, pokud nepocitam to, ze svagrova je polka, to ze jsem vyrostl v pohranicnim meste jehoz vetsi pulka je polska, ve kterem je stredni skola s polskym vyucovacim jazykem, ze se polsky slusne domluvim, rad ctu polskou literaturu, mam spoustu kamaradu a znamych polaku a jsem ted v polskem klanu.

- "siema" / "siemka" je polsky pozdrav podobny nasemu "nazdar" nebo "ahoj" a to, ze jej pouzivaji jako pozdrav polaci je asi logicke. to, ze je videt vice jez jine pozdravy je dano - jak uz jsem psal - mnozstvim polskych hracu spolu s tim ze jsou ... komunikativni.

- pokud si nekdo nedela *****, tak pokud takto pozdravi, je to polak nebo ma s polakama neco spolecneho a apriori to nedefinuje jeho hracske kvality. a psal jsi, ze takovy hrac je tvym primarnim cilem. takze o tom, jak jsi to myslel tu nepis omluvne teorie. ;)

- at jsi to myslel tak jak to vyznelo, anebo to vyznelo jinak nez jsi chtel, to "moralizovani" zpet brat nebudu, protoze se sovinismem zejmena k polakum se tu setkat jednoznacne lze, at do toho budu tvuj prispevek zahrnovat anebo ne. rozumej tomu tak, ze i kdyby se tvuj prispevek takto nebral tak tu najdes spoustu jinych u kterych by se o tom diskutovat nedalo. a taky muj komentar nebyl psan druhe osobe jednotneho cisla (ty), tedy (jen) tobe, nybrz v druhe osobe cisla mnozneho (vy). tak nebud nadmiru vztahovacny. muze to pak evokovat stare zname "potrefena husa, ..." ;)

- oznaceni zleho hrace je noob.

 

p.s. kazdopadne kdybych znal tvuj in-game nick a v budoucnu si vsiml, ze ses v tymu naproti, nebudu radeji zdravit "siemka" jak obcas delavam, abych se nestal tvym cilem a posleze rychlou obeti... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CZMATO: Sorry ale mi to nedalo :)

32090882.jpg

 

Na Český nebo Slovenský pozdrav pokud hráče neznám (nebo je z BIA) odpovídám "chcípni", na Siemka odpovídám "JA CIĘ ZAPIERDOLE ***** !" Co jsem potom já?

bych ti napsal co seš,ale asi bych dostal jižni ovoce.

me naši učili-zdvorilost je pozdravit-slusnost odpovedet.

a ze nemas rad BIA-tvuj problem,asi mas nakej komplex zrejme.

ja nemam problem pozdravit hrace s jakyhokoliv klanu a ze jich par taky nemusim.

ale ty ses pripad pro chocholouska :facepalmic: :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri CZMato, ak nemáš k Poliakom nejaký špeciálne blízky vzťah, tak si dovolím tvrdím, že ich poznám lepšie ako Ty. Pomerne dlhý čas som v UK žil v Polskej komunite a veľmi dobre viem, akí pracovití a šikovní ludia to sú.

Bohužiaľ vo WoT ich je príliš veľa a radi si navzájom "písmenkujú". V dôsledku toho nezistíš, že ten kto zahral zle bol Nemec, Turek, Slovák alebo Čech, ale zlého Poliaka na základe textu a nicku identifikuješ veľmi lahko.

Práve preto sa "siemka" a podobné Polské výrazy stali vo WoT synonymom pre zlého hráča. Bez ohladu na reálny a národnostný kontext - ked väčšina ludia povie, že mala tím plný "siemok" neznamená to, že jeho tím tvorili iba Jacek, Maciej, Mariusz, Andrzej, Szymon, Tomasz, Cyryl a dalších 7 Poliakov.

Znamená to iba toľko, že jeho tím bol zlý.

Žiadny šovinistický podtón v tom nie je. Je to bežný a rozšírený slang vo WoT.

 

Preto sa nabudúce pred podobným moralizovaním radšej trochu zamysli.

 

 

 

no matho myslím že by jsi se měl zamyslet nad tím jestli člověk jako ty může dělat moda. Je velmi zajímavé , že to o polácích mluví pouze češi ( pro zajímavost poláci to zase říkají o turcích) . Navíc hodně polských klanů jsou klany elitní jak v cw tak v ESL , neznám žádný český klan který by měl nějaké zářné úspěchy. A když čtu příspěvky některých českých tankových es, myslím že by jsme se měli od poláků hodně co učit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to tak nehrotil, je to zažité úsloví, nejen od čechů jsem kolikrát viděl v chatu po "vydařené" bitvě hlášku, že to byla poland games. Pamětníci a znalci Járy Cimrmana u nás pamatují úsloví "turecké hospodářství". Asi vědí ,co si pod tím představit, nicméně taktéž to není primárně namířeno proti turkům jako národu :Smile_smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tu někdo psal,je to systém velkých čísel.Čím více lidí,tím větší procento jitrnic.Předevčírem jsem hrál s polákem,který hrál jak bůh.Samozřejmě také mají procento blbečků,co nemusejí čechy a obráceně.

Slušnost je základní rys civilizované společnosti i když chápu,že si člověk občas musí ulevit nadávkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se tady budou nakonec obhajovat pšonci ? je logické , že je jich 3 x více, tedy přesně o tolik více skill ale i blbců....a proto asi ta jistá nechuť...jinak pšonci jsou velmi špatní pracovníci a šmelináři / obé neznám jen z doslechu / :-) nemůžu za to že " osobně " neznám slušného poláka....i když věřím že existuje.....a polštiny je plnej chat....nic ve zlém,

 

 

siemka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...