Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

25:6...jak to děláš? 39:33... šílenej počet bitev, bohužel to skoro vše byly takový ty dvouminutovky na 2. tieru. Tam je to prostě neovladatelný. Dřív s Pz35 (t) pohoda 10:2... ale když už zezačátku bitvy se to začně šít mezi sebou na záladně, je to k pláči. A to bylo furt...dokonce mi došly stížnosti, takových... snad českých dětí hrálo...(poláci to nebyli, ti neuměj hrát, tihle se trefovali)

Na další týden mám nahráno, zítra na to už ani nešáhnu. Asi pak zkusím poslední dobou vychvalovanou T1 Hvy, když už si ji i Svejk pochvaluje...s T18 měl relativně pravdu, tak snad se T1 po nerfu KV zlepšila. Stejnak je u ní srandovní, že náboje lítaj z pravý části obrazovky a ne ze szředu, jako u všeho jinýho :Smile_Default:

mno já začal včera s T40 sérií her s max tierem 5 a bylo to 16:3 pak začaly losy proti šestkám a na konci to bylo 41:36 w/l šlo o 11% dolů ale to se dalo čekat.. spíš mě štvaly excesy některých hráčů.. třeba že se mezi sebou vystřílely artyny co byly v četě apod.. taky se mi zdá že děti hrají líp než tatínkové páč po 22.hod vídám tolik lemmings trainů a podobných zvěrstev že mi to hlava nebere.. taky vídám ve větším množství čety který dohromady nemaj ani 1000 bitev a proti nim stojí skilleři kteří mají každej 17k bitev a podle toho to pak vypadá...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se podívejte,kolik se dá vydělat na druhým tieru:

vítězstvíKampánie (Province) 2. prosince 2012 20:52:40

Vozidlo: Cruiser Mk. I

Získáno zkušeností: 2 270 (x2 za první vítěznou bitvu dne) Získáno kreditů: 25 761

Úspěchy v bitvě: Válečník, Hlídka, Průzkumník

je to bez PŮ

Posádka na 95%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nádherná bitva na čínský mapě... měl jsem JgPzIV ... takže docela tragickej stroj... v potravním řetězci sem byl úplně dole jako malinkej plankton.... stihl sem sundat jen jedno Kv1S než mne rozlouskla KV4 ... a už jsme prohrávali asi 6:11 .... říkám si to je konec ... a náhodou sem přepnul na hráče "Arti23232323" ... co jezdil s rejží .... a to byl masakr....sundal jich 7 .... a společně s IS3 to všechno rozsekali a nakonec jsme vyhráli.... parádně stroj ovládal a chytře si kryl podvozek jakmile to jen šlo... a hezky o něj dingali .... IS3 sloužil často jako návnada a on enemáka vždy objel a sázel mu to z boku.... kluci se hezky doplňovali jako by hráli už rok v četě spolu (přitom v četě nebyli)..... no byl sem unešen .... psal sem mu do chatu, že smekám pomyslný klobouk... :-) Je fakt že asi měl i trochu štěstí, ale to k té hře patří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dnešek pohoda, jen mě začíná točit to cukání ve sniper modu. Většinou to má T1HIT,ale dneska to měla i ISU a to už je sakra problém, když to čééku cukne před výstřelem a má zas 13s nabíjet...jako by do Vás nekdo šťouchnul...ale nikde nikdo...

Doufám, že to v patchy opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Svejk: jj psali neco o oprave. dnes mi to udelalo jen cca 2x a par dni nazpet bylo docela klid ...

 

dnes pouze T18 a T40 a na obou testovana houfnice .... zvyknout na delsi reload, zadny strileni do enemaku kdyz jedou atd ... ta houfnice na T40 - kdyz sem prvne vystrelil na cca 500m, tak se myslil ze mam artu nebo sestreluju letadla (mapa Letiste:))

 

u tech prcku zapominam, ze musim myslit za vsech 15 vozitek neb co neudalem, to proste neni ... takze sme to parkrat projeli ..:( jako vzdy ..

 

i u nizsich tieru jsou 4 arty, no a potom je z toho jakasi medaile za jejich zniceni ...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vykašlal jsem se na churchilla a spolu s ním na celej britskej strom. Trpět s pětkou, abych pak trpěl s šestkou, sedmičkou a možná se někdy dokopal k dobrý devítce a desítce? Díky, nechci.

Radši pojedu ty nový americký medka, z heavy už mám rádia, děla i motory, takže to půjde rychle a na pořádnej tank se zásobníkem se těším.

 

Jinak poslední 2 dny se dařilo, za včerejšek winrate +0,17 To se už dlouho nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dnešek pohoda, jen mě začíná točit to cukání ve sniper modu. Většinou to má T1HIT,ale dneska to měla i ISU a to už je sakra problém, když to čééku cukne před výstřelem a má zas 13s nabíjet...jako by do Vás nekdo šťouchnul...ale nikde nikdo...

Doufám, že to v patchy opraví.

jé to jsem rád že je to chyba hry.. už jsem několikrát přepínal zpět do normálu abych zjistil "kterej kretén zase...!" a pak koukám - nikde nic..? pozoruju to tak týden a zdá se mi to čím dál častější (nebo si toho víc všímám) S T40 snipim hodně a po včerejšku už z toho mám mírnej tik v oku (asi nervy) ;-)

 

Edit: zase jsem byl včera obviněn že jsem cheater a že dostanu report páč jsem s T40 vystřílel jednu německou klanovou četu která bránila na Murovance jejich bázi.. KV1+M10+T49 naše chytrá T 46 jen svítila zalezlá v křoví a já jim posílal pozdravy z bezpečný vzdálenosti.. Všichni tři si mě hned po bitvě dali do ignore :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím víkend vcelku klidné hraní, které kalila vyhlášená akce za válečníka kredity navíc.Tolik vyžírků killů, čekání aby se tank dorazil atd tolik sobeckosti jsem nezažil. Nu děti....deset tisíc kreditů je deset nábojů, že by se nám WG přetrhlo to zase ne, že to někomu stálo aby hrál tolik na sebe. Já jsem Válečníka nezískal ani jednoho a je mi to putna , s Ferdou 3 x 5 killů ale bohužel vyžírkové :-) Mimochodem Ferda je můj novej milášek. Očekával jsem , že zruší goldovou munici za kredity v dalším patchi , nestalo se tak, takto kdejakej kulibrk prostřelí kde co...nu WG...co dodávat.Jenže mnohdy už to není ani tolik zábavné, zdá se mi , že přibývá kempení, kdy kempí i HT s nepřesnými děly na dálku, ono vysvětlovat to někomu, to abych měl stále ISU, jako onehdá na EL Halufu...kdy mě KV3 přesvědčovala o tom že je TD i vytlačováním , až jsem musel jako protiargument použít BL10 a výstřelem vedle mu dát jasně najevo že je to moje pozice a at maže dolů...poslechl, inteligence ještě ve hře nevymřela :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: zase jsem byl včera obviněn že jsem cheater a že dostanu report páč jsem s T40 vystřílel jednu německou klanovou četu která bránila na Murovance jejich bázi.. KV1+M10+T49 naše chytrá T 46 jen svítila zalezlá v křoví a já jim posílal pozdravy z bezpečný vzdálenosti.. Všichni tři si mě hned po bitvě dali do ignore :-P

 

To už je dnes vzácnost narazit na spotera kterej myslí nebo se podíval alespoň na nějaké video ze hry vždycky na prochorovce píšu spoterum ať tam zalezou do křoví ale oni jak pitomci pořád brouzdají tím středem nesmyslně no co dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem včera dojel MT anglány a ted ještě dojet HT.

Popravdě nechápu jak tohle povinné expení nové lajny může někoho bavit...

To já si vyberu dle statů nějaký cíl u kterého tuším, že bych si ho mohl v garáži nechat. A pak na něj jdu a jezdím sním. Ale jet lajnu...pak zas další a další...to chce nervy tedy...tóó jóó.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kanar: Myslíš mě? To se pleteš. Já jim platím jenom premiový účet + jsem si koupil typa. Za ostatní věci jsem moc neutratil, jenom pár míst v garáži a dříve nějaké gold náboje na CW... Znám jiné hráče, ze kterých musí být WG vysmáté (jeden střílel pouze goldy, i na randomu a pak taky ti, co hodně konvertují XP... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme si s kamarádem řekli, že zkusíme ze srandy jet II a III tiery..a mužu říct, že tyhle bitvy jsou velká sranda.. Nikdo tam nehrotí nějaký obsazování kopce, každej si jezdí jak chce, super na oddech, a dokonce to i dobře vydělává, v dobrý bitvě se dá mít zisk i 10000, což potěší..ale hlavně ta zábava je na tom obrovská..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme si s kamarádem řekli, že zkusíme ze srandy jet II a III tiery..a mužu říct, že tyhle bitvy jsou velká sranda.. Nikdo tam nehrotí nějaký obsazování kopce, každej si jezdí jak chce, super na oddech, a dokonce to i dobře vydělává, v dobrý bitvě se dá mít zisk i 10000, což potěší..ale hlavně ta zábava je na tom obrovská..

prosímtě a jaký tanky jste na tom 3. tieru jezdili??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme si s kamarádem řekli, že zkusíme ze srandy jet II a III tiery..a mužu říct, že tyhle bitvy jsou velká sranda.. Nikdo tam nehrotí nějaký obsazování kopce, každej si jezdí jak chce, super na oddech, a dokonce to i dobře vydělává, v dobrý bitvě se dá mít zisk i 10000, což potěší..ale hlavně ta zábava je na tom obrovská..

 

 

až na ten výdělek a super oddech bo je to na nervy , jsi popsal přesně hru desítek na publicu :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je dnes vzácnost narazit na spotera kterej myslí nebo se podíval alespoň na nějaké video ze hry vždycky na prochorovce píšu spoterum ať tam zalezou do křoví ale oni jak pitomci pořád brouzdají tím středem nesmyslně no co dodat

 

Pohled z druhé strany: na Prokhorovce jako spotter zalezu do křoví nekdě v předu, načež mají naše heavy tanky pocit, že přijdou o veškerou zábavu (a že jim to s T-50 všechno vystřílím,asi), a předjedou mě. Tak je zase předjedu o 100 metrů, už jsem v polovině mapy, ale oni mě zase dojedou. Nic jiného než jezdit zběsile sem a tam a modlit se mi pak už nezbývá, pasivní spotting totiž neznají nejen scouti, ale i většina ostatních hráčů... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe vcera malinovka utok. sedim v arty M12 zakempenej za barakem a cekam na spot zacilenej na pravdepodobny misto.. Najednou mi cuka zamerovac,,, po opusteni sniper modu zjistim ze me zpoza baraku vytlacuje nas borec v KV1 a zacne psat at jedu do utoku.. to by me jeblo..byl fakt vtrvalej a porad me tlacil dopredu

s rychlosti otaceni M12 jde udelat jen to ze KV1 ujedete dopredu...takze sem musel opustit krovicko a samozrejme me spotli a sundali.. lamicka no..nemelo smysl ho reportovat nebo si na nem vylivat vztek.. ale nasralo me to, to jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...