Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera totální frustrace. Týmy plný debilů že se mi chtělo brečet vzteky :Smile-angry: Točím teď jen premiáky (KV5, Type 59, Lowe a SP) pač šetřím na IS7, ale už ty tanky začínám po několika dnech nenávidět! KV5 už absolutně nic neprostřelí, takže jsem do počtu, protože MM je katastrofa. Lowe je kapitola sama pro sebe, SP mi taky radost neudělal, kdy už se noobici naučili střílet na hitzony a rejže už mě taky tolik netěší. Včera 40 her očistce. Vyděláno 1,1M, ale ty nervy. Ještě dneska vydělam 600k a pak ty premiový tanky nechci na dlouhou dobu vidět.....

Otázka první.....Proč šetříš na jebku z 10 třídy, kde se nedá hrát?

Víš kolik ti to vezme nervů? Nejdřív se točíš vyděláváním naní a pak tě bude štvát samotné hraní ve World of Arty....

Otázka druhá? Proč nehraješ nižší třídy? 5,6,7,8.....je to pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce hrát nižší třídy kvůli tomu,aby nebyl potravou,ale lovcem. Já hraji v 90% jenom 10 tanky a jsem schopný ovlivnit výsledek hry,ale včera jsem zkoušel 4x IS3 a jejom jednou byl přijatelný los. Jinak vždy proti mě min 3x10 tank a pár 9 k tomu. A to mě prostě nebaví být lovná zvěř :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na tom jako Primergy, přeci hrajeme Wot a meta je tank 10 tieru.Pro mě tedy aspoň byla.... Navíc pokud je třeba v klanu tak desítku do CW mít musí a IS-7 je na to vhodná slušně.A po pořízení nastává rozčarování, ale to si musí prožít sám...třeba bude mít štěstí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na tom jako Primergy, přeci hrajeme Wot a meta je tank 10 tieru.Pro mě tedy aspoň byla.... Navíc pokud je třeba v klanu tak desítku do CW mít musí a IS-7 je na to vhodná slušně.A po pořízení nastává rozčarování, ale to si musí prožít sám...třeba bude mít štěstí :-)

 

Přesně tak. Jak už to půjde každému s 10 tankem je už jiná kategorie. Ale když nebudu hrát 10 tanky,co potom můžu předvézt na CW????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na tom jako Primergy, přeci hrajeme Wot a meta je tank 10 tieru.Pro mě tedy aspoň byla.... Navíc pokud je třeba v klanu tak desítku do CW mít musí a IS-7 je na to vhodná slušně.A po pořízení nastává rozčarování, ale to si musí prožít sám...třeba bude mít štěstí :-)

No, dokud jsem na IS-7 teprve směřoval, byla téměř neprostřelitelná, když ji mám, řekl bych že je to papír...... :-)

 

Ale ono to tak zhruba je asi s každým strojem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce hrát nižší třídy kvůli tomu,aby nebyl potravou,ale lovcem. Já hraji v 90% jenom 10 tanky a jsem schopný ovlivnit výsledek hry,ale včera jsem zkoušel 4x IS3 a jejom jednou byl přijatelný los. Jinak vždy proti mě min 3x10 tank a pár 9 k tomu. A to mě prostě nebaví být lovná zvěř :Smile_blinky:

ty jsi Primergyho mluvčí?? Myslím že ne.. A tvůj pohled na věc že tanky pod 10.tierem jsou potrava je zcela mylný a troufám si říct dětský.. ber to bez urážky ale právě z těchto důvodů jezdí na vysokých tierech spousta idiotů kteří mají óóóbrovskej tank ale v hlavě maj nasr.no..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Jak už to půjde každému s 10 tankem je už jiná kategorie. Ale když nebudu hrát 10 tanky,co potom můžu předvézt na CW????

Nejdřív reakce na tu lovnou zvěř. Právě na 10 jako destíka jsi ta lovná zvěř...páč v tom počtu artyn jsi primární cíl. A jet na 10 třídu jen kvuli tomu abych nebyl v lose dole....co to je za hloupost. Navíc na 5 až 7 třídou jsou losy krásné...často je čék nahoře či uprostřed. Takže se pak hrajou rychlé a záživné hry s maximálně 1-2 arty....přesně tohle na 10 není.

A teď reakce na výše uvedený text.....to si opravdu myslíš, že hráč, který třeba nikdy nehrál 10 třídu ale umí to krásně s KTčkem či E75 by neuměl zahrát CWčko?

Doufám, že si děláš srandu.

Budu se opakovat, páč jsem to tu psal už několikrát, ale právě praxe na tředních třídách aktuálně hráčů chybí nejvíc. učit se něco na desítce? To už je pozdě....hra na 10 je neuvěřitelně pomalá...děj se tam mění asi jako scénář v Ordinaci v Růžové zahradě...pořád vše dokola.

Vystřelíš si v průměru 5x za hru....kdepak...hráč se nejvíc nauči tam kde musí stále něco řešit...tam kde si zastřílí. Kde ho může vyšší tank sundat na ránu...tam kde je pod tlakem děje a hry....

A co se týká hraní v CW....to už se ani raději nebudu vyjadřovat. Páč tam toho moc nepotřebuješ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem včera T110E4. To je fakt parádní stroj ale W/L je katastrofální. tak blbé losy jsem už dlouho neměl a i když je nějaký nad 50%, tak to stejně projedeme. Ze 12-ti bitev mám jenom 3 výhry. Přitom už mám Vzorňáka 2. třídy, přesnost jako s ničím jiným 84% a 5 kousků rekord. A to jsem ten tank už 4 x utopil !!! Než jsem se stačil někam postavit, tak to bylo 5:0 a tanky rozlezlé po celé mapě jak švábi pod postelí, každý jinde a každý uplně blbě. Co také čekat od desítkových tierů s EFRdo 800 a to jsem ani nepsal, že v každé bitvě bylo artyn 3+ a dokonce v jedné, kde bylo hyen celkem 14, tak enemácké dali za 5 minut 10 killů !!!!!!!!! No, takže teď mi někdo vyčítejte, že topím tank za 30 000 kreditů ?! Ať vás to ani nenapadne!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku,nevím jak často hráváš CW,ale tam se hrají jenom 10 tanky. Chvíli jsem hrál taky nižší třídy a veř mi,že jsem měl problém se znovu dostat do cviku. K čemu mi budou zkušenosti z 5 třídy,které neuplatním na CW(rychlost,kvalita protihráčů,málo arty)? V 10 tieru platí pravidlo první se kryj a potom střílej, v nižších si můžeš více dovolit(díky malému počtu arty). A hlavně se vlastnosti 10 tanků mění (E100,Maus..). Dříve jsem se třeba jinak natáčel,střílel na jiná místa. Tvůj názor je,že pokud chceš být dobrý odstřelovač stačí když budeš střílet vzduchovkou. S tím já nesouhlasím. Pokud na CW musím střílet 10 tankem,tak se s ním musím naučit střílet a ne se to učit v 5 tieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Kanáre já se jen divím, že se pořád díváš na ten výpočet pravděpodobnosti win... Barvičky jsou supr, ale pro jednotlivce ! Ten souhrnej průměr je nehorázná blbost.. Fakt se divím (nejen Tobě), že tomu můžeš věřit..že se tím můžeš řídit..

Jinak je mě jedno, že topíš tanky.. Přijde mě pod úroveň to dělat za základě nějakýho blbýho (blbě spočítanýho) průměru barev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má pravdu ten chlapec! Zrovna včera jsme zase řešili klasický vliv publicu na hraní v CW. Jede se raš, první tank uvidí nepřítele a zastaví, ba dokonce začne couvat !!! Tato naprosto normální reakce vypěstovaná tím, že na publicu se nedá spoléhat na spoluhráče a je třeba se krýt je pro CW útok naprosto smrtelná a jenom těžko se dostává z mozků hráčů. A takových nacvičených reakcí je mnohem víc. Proto také se stává, že někteří z těch modrých a fialových hráčů na publicu zdechnou jako první a bez užitku. Sám to na sobě sleduju, jak musím furt bojovat s tím, že hraju CW a nebo public.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Kanáre já se jen divím, že se pořád díváš na ten výpočet pravděpodobnosti win... Barvičky jsou supr, ale pro jednotlivce ! Ten souhrnej průměr je nehorázná blbost.. Fakt se divím (nejen Tobě), že tomu můžeš věřit..že se tím můžeš řídit..

Jinak je mě jedno, že topíš tanky.. Přijde mě pod úroveň to dělat za základě nějakýho blbýho (blbě spočítanýho) průměru barev...

Na výpočet pravděpodobnosti se dívám až když mám prolustrované kvality hráčů na top tancích, na medkách a vidím, kam kdo a jak jede a co tam dělá. Tohle, když dáš dokupy, tak je to na 99% jasná věc. A TDéčko utopím klidně i tehdy, když vidím 5 artyn a je mi fuk, jak to dopadne a nebo, jak by to mohlo dopadnout. Prostě takový protest proti politice WG. Platím za WoT a ne za WoA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi Primergyho mluvčí?? Myslím že ne.. A tvůj pohled na věc že tanky pod 10.tierem jsou potrava je zcela mylný a troufám si říct dětský.. ber to bez urážky ale právě z těchto důvodů jezdí na vysokých tierech spousta idiotů kteří mají óóóbrovskej tank ale v hlavě maj nasr.no..

 

A ty jsi jeho co?Máš ještě málo odehráno aby jsi věděl co je 10 tank (pokud tedy nemáš založený nový účet). Pokud jsi tedy ještě neměl vyzkoumaný 10 tank tak proč tu píšeš na tohle téma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A ty jsi jeho co?Máš ještě málo odehráno aby jsi věděl co je 10 tank (pokud tedy nemáš založený nový účet). Pokud jsi tedy ještě neměl vyzkoumaný 10 tank tak proč tu píšeš na tohle téma?

já nejsem Primergyho nic a proto taky nemluvím jeho jménem na rozdíl od tebe :-) jsi chytrý chlapec (muž) ;-) ano mám nový účet a měl jsem vyzkoumanou E100. A píšu to, protože je to pravda a já sám jsem byl jedním z těch idiotů kteří se hrnou na 10.tier aniž by měli o hře alespoň minimální vědomosti.. poté co jsem objevil tohle fórko a uvědomil jsem si co jsem za lamu tak mám nový účet s prémkem a na tier 8+ půjdu až po dosažení efr 1500 možná počkám až na 1600 páč mě střední tiery fakt baví a užívám si to :-) CW mě nelákají

 

A jen pro tvou informaci mám odehráno přes 15k her z toho cca 7k jako nevědoucí lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré účty, nové účty abych měl EFR ? Asi tomu nerozumím....ale to je fuk. Je to denní hlášení ne poměřování si pindíků, kdo je idiot, kdo ne....kdo je koumák a kdo blb, chlapec či muž a flame na základě toho že Primergy napsal jen co ho třeba štve...a co zažil ve hře. Já sám jsem také Primergy ( obrazně ) ano hnal jsem se za desítkou, protože jsme byl v klanu a my zkoušeli CW a i jako záloha je to dobrý, kdyby někdo ze zkušenějších vypadl...že jsem ze hry desítek díky artyparty rozčarován. a někdy ze spoluhráčů ? Oni možná ze mě nejsou také nadšeni :-)) . Tady šíleně chybí sebereflexe a člověk si tady mnohdy přijde jako na Olympu mezi Bohy....

 

Zdá se že Bohů je příliš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vítězná séerie padla,,ale až po deseti dnešních bitvách :Smile_teethhappy: . S T1 HIT....dostali jsem 3:15...to prostě nešlo :Smile-hiding: .

Ale s KV1S stále držím 100% :Smile_teethhappy: . jedenáct her...ono to příjde, ale jestli nám bude dávát Wg losy co dává, tak ĺost příjde až za dlouho...poříd top nebo v půlce, kde je nad náma pár sedmiček.

To KV1S je fakt šílenost...super stroj.

Tož uvidím večer....zatím deset her a jen jeden lostík.... :Smile_teethhappy: .

To mám z toho, že neberu desítky...zrovna před 20min.jsem Tomovi říkal....čum...zas jen jedna pětková arty....to se pak hraje.... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artypárty na horních tierech hrůza, ale co se týče CW - tuhle sme jeli s klanem vylodění většinou devítky a naklepali sme jim pět killů a tři další by šli na ránu, a to nejsme nijak sehraní a ani taktika mi nepřišla úplně ideální. A prosím pěkně ani v CW nepálím prémiovou, jinak bych tu americkou hevynu dostal! :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se běžně stává, že hrajeme desítkovou rotu, máme totální převahu kvality hráčů, třeba 85% a dostaneme strašný kotel protože oni nezahrají nějakou rozumnou taktiku ale právě naopak! Udělají takové věci, které by neudělal nikdo a ono to náhodou vyjde tak šíleně, že se nestačíme ani divit a je to vyřízené. Ovšem na tohle se spoléhat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se běžně stává, že hrajeme desítkovou rotu, máme totální převahu kvality hráčů, třeba 85% a dostaneme strašný kotel protože oni nezahrají nějakou rozumnou taktiku ale právě naopak! Udělají takové věci, které by neudělal nikdo a ono to náhodou vyjde tak šíleně, že se nestačíme ani divit a je to vyřízené. Ovšem na tohle se spoléhat nedá.

 

Tohle se nám stalo s rotou s tiery 5-8...:-) my byli samí noobové, z 15 jsme měli TS jen 3 a vyndali jsme si nějakej německej klan..absolutní haluzí..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...