Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

HE by me taky zajimala. Uz si nepamatuju, kdy jsem tim naposledy strilel, protoze je to fakt zbytecny.

Tak, já aktuálně používám HE jen u Pz.IV s dělem 10,5 cm KwK 42 L/28, přijde mi to lepší, nižší třídy dává na ránu, KV bere tak 120HP. U jiných tanků použiju občas HE ještě, když jsem si jistej, že narazím na artynu. Jinak vozím 6 -12ks APC za goldy - a tím řeším krizové situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to vezmu jen ve zkratce.

 

13 výstřelů, 8 zásahů, 5 průstřelů a jen dvě rány způsobily DMG.

To vše s goldy v Obj. 704 a moje včerejší poslední bitva na Klidném pobřeží.

 

tak to ses na tom lepe ... :)

ja nyni Jizni pobrezi

10 vystrelu, 9zasahu, 6proslo - ale pouze jeden rozdal DMG - za 461

ono se to nezda, ale tech 2000DMG o ktery jsem prisel, prohralo defacto bitvu neb kdyz je clovek s KV-1S jako top na mape, tak musi nastrilet a kdyz reloaduju pul hodiny a nic ...

ze 6ti prustrelu pouze jedna DMG ... je idiocie WG - pokud budu striet s nejakym kulometem ok, ale pokud mam nejpomalejsi kanon na mape ... tragedy

ano, sice jsem jim znicil 4moduly + jedna dmg = 5, ale prurazu bylo 6 = jeden prutaz neznicil vubec nic, ani ten podelanej modul a to u M6 na 200 mertu z boku...

nestve me ze sme prohrali, ale ze sem nerozdal zadnou DMG a clovek si pripada jak debil, kterej nevi co ma delat ...

 

h-8vmes5im.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem zalamil neskutečně. Pořídil jsme si Ferdu a chtěl odjet dvojnásobek...nu vhledem k nevyzkoumaným pásům jsem měl torzní tyče ve skladu - mám to pro případy nouze jako je tento, tak abych mohl než pásy doexpím nasadit aspoň lepší gun..mno a nekoupil jsme do něj již vyzkoumanej VII motor. Začala bitva ,já natěšen, top dělo s Jagdpantera (10,5 cm ) není zlý a po zmáčknutí klávesnice W šok, Ferda se mi nehejbe...resp hejbe ale 5-8 km max v hodině. Doslova mě polil pot, protože MM bylo velmi milé, čtyři osmičky na každý straně, jedna artyna.. Tak jsem si velmi pomaličku plazil po mapě a další svízel,jede si to ke mě svižně T50-2, dobrzdil jsem v tý rychlost :-))) i, zaměřuji , výstřel, dmg za nula, otřela se o mě a já síla zvyku se začínám natáčet....mno natáčet je skutečně silné slovo, hráč T 50-2 byl asi v pěkném šoku, takovýho lamíka ve Ferdovi ještě asi neviděl....kroužl kolem mě, bez výstřelu, prostě se musel chechtat ...a pak zničehonic se vydal ulovit artynu, takže já jsem se konečně otočil když už i prach usedl.Bitvu jsme nakonec vyhráli,tu T50-2 dokonce artyna s pomocí jednoho tanku dostala a já sám jsem dorazil poškozené Lowe, když se dostalo k mé velmi pracně dojeté pozici, kdy jsme si myslel že to už vytrpím do konce a ono ejhle... Po skončení bitvy jsem byl vystreslej na okamžitý cígo, zamáčknutá klávesnice W............ale Ferda je v garáži s dvojnásobkem hned napoprvé :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na klávesu W bacha...NTB mám teď na reklamaci a klávesa W byla jedním z důvodů.

 

Celej natěšenej jsem po týdnu vytáhl Hellcata a: BOMBA. Z 12 her jen asi 2x osmý tiery, jinak top 6. tier občas zamíchaný se 7. tierem. Dmg skoro vždy nad 2000, většinou 3 killy bez poškození. Hry to byly pěkný, jenom mě občas zarazilo, co to sedí za klávesnicema... A dokud neusnu, budu tlemit jedno IS, který jak mě uvidělo, začlo nabíjet HE (to jsem o tom ještě nevěděl)a jelikož Hellcat neumí zatáčet, nemohl jsem ho ukroutit (ani nehejbal podvozkem...). Pak výstřel a ... 123dmg? Koukám mu na dělo...top...pak mi došlo, že naládoval HE a trefil mi mantlet. Chudák :Smile_trollface-3:

 

EDIT: Wow, koukám, že za těch 15 bitev jsem si s kočičkou zvedl ER o 5 bodíků, mazec :Smile_veryhappy:

Nainstalován dosier prográmek a nestačil jsem se divit.

Podle ER je:

1. 8400 Lorraine39 LAM

3. 2900 ELC AMX

5. 2850 Pz35 (t)

Hellcat má "jen" 2100, ale to se zvedne, sakra, to je sranda jednou za čas kouknout na číslíčka. Netušil jsem, že mi to s ELCčkem tak jde, asi ho zas opráším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ládoval účelně, protože Hellcat má na celým podvozku 13mm pancíř a tím projde jakákoli HE, chtěl mít jistej kill a šance tam tuším byla.

 

Jinak teď večer to byla katastrofa...nevím co se děje, ale jakmile sedli k PC tatínkové, kvalita šla dolu. Teď jsem se nebavil ani s Hellcatem, možná proto, že minutu po zahájení hry, co jsem řekl, že udělám ddvojnásobek na Lorrainovy, přiletěl dárek od S-51 a byl pro mě konec... jediná devítka na mapě jsem byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že u mě pokračuje třetím dnem série proher ve stylu 3:15. A už mě to vážně nebaví. Ono prohrát 9 z deseti bitev je už na pováženou. Asi se na to brzy vyseru.

 

shot011eke.jpg

 

 

P.S. Obrázek je jen ilustrační, tady jsem nemohl nic dělat ale prohrávám, i když dám s šestým tierem 4 killy a 2500 DMG.

 

Doplněk: Bitva 5,6,7 tier (já M6) prohra 12:15 (celkem dobrá hra, 2killy 1684 DMG) ...na topu T29, za celou bitvu vystřelil snad desetkrát, trefil se jednou a udělal DMG 265. Co jsem komu v Minsku udělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K obědu skvělé hry..ISU si zařádila.

Zato večer....winů dost, ale večer blbec...ať jsem vzal co jsem vzal, tak jsem si stačil vždy dvakrát vytřelit a byl konec....buď jsem nějak zalamil, nebo byli enemáci tak špatní, že jsem víc nestihnul.....

No, ale pak si uvědomím, že je pátek...fakani mají volno. Takže usínám spokojen...hry smolné jako už dlouho ne, ale díky bože alespoň za winy.

Když si vzpomenu na jiné pátky.....zlatý dnešek. To se taky nedařilo a ještě byly losty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer ve znamení expení 100% posádky na SU-26 do rot..15 her,43 kilů,1xTop gun,1xOdstřelovač 1xObránce...spousty nadávek od enemáků..a zýšení ratingu o 1,7 b...asi nahodim nabijak a zamerovani at to svisti :Smile-playing: i kdyz mamtaky dojem ze neni potreba,sem zvedav az bude opet ve full jak pred rokem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak T18 se konečně rozjela...9,5,6 killů po sobě, 8 výher, 2 prohry. Už jsem se smířil s tím, že pancíř 51mm ve skutečnosti někde upadl, tak hraju jinak. Nejlepší je Himmel. Objet přes horu a střílet do zad. Dneska přes horu nikdo nejel. Ale zbytek her dneska nic moc, většinou hnedka pukl tým a prohry šly se vším a dvojnásobky... ale ELC si na 2. pokus zařádilo a rozdalo 2000dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak T18 se konečně rozjela...9,5,6 killů po sobě, 8 výher, 2 prohry. Už jsem se smířil s tím, že pancíř 51mm ve skutečnosti někde upadl, tak hraju jinak. Nejlepší je Himmel. Objet přes horu a střílet do zad. Dneska přes horu nikdo nejel. Ale zbytek her dneska nic moc, většinou hnedka pukl tým a prohry šly se vším a dvojnásobky... ale ELC si na 2. pokus zařádilo a rozdalo 2000dmg.

hraju ho na himmelu stejně... :Smile_great: ovšem je průšvih pokud jsi sám a nahoře potkáš dvě enemácký T18 :Smile_ohmy:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, těch se taky bojím :Smile_Default:

 

Ráno jsem si řekl, že když to tak hezky jde, zvednu si ER i u dalších low tierů. Nakoupil jsem plnou garáž těchto sračiček a jak náš velký test dopadl?

T18 se ER zvedl o krásných 1260 na excelentních 2300. Tahle mašinka umí a je to s ní celkem sranda. Své místo v garáži obhájil a překvapil.

Další tu máme výbornou a nenáviděnou artynu T57. Ze 300 se vyšplhala na krásných 1330ER. V garáži nezůstane, ale překvapila a ukázala potenciál.

Pak je tu SU-76. Tento excelentní kus pojízdného železa má nulovou degresi kanonu, nekonečnou dobu zaměřování a chytá neuvěřitelně neshopné týmy. ER ze 400 na 470. 10 proher, 1 výhra. Nikdy ho nechci ani vidět. Kdyby mě nehnala touha zlepšit ER, takto už v poledne vypnu. NIKDY VÍC!

Pak přišel na řadu Bizon. Zvláštní mašinka, hodně kouše, dlouho nabíjí. Ale stojí za to. ER ze 400 na 960 a ještě jsem s ním neskončil. Relativně zábavný, chvíli vydrží v garáži.

 

Ale dnes už mám dost. I zbytek jinak zábavných tanků zábavnej nebyl. Zdá se mi ale, že low tiery absolutně ztratily úroveň. Ty týmy se absolutně nechávají vystřílet. Absolutně bez taktiky, jen jet a střílet...je mi z toho špatně. Opravdu zlatá střední vrstva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, těch se taky bojím :Smile_Default:

 

Ráno jsem si řekl, že když to tak hezky jde, zvednu si ER i u dalších low tierů. Nakoupil jsem plnou garáž těchto sračiček a jak náš velký test dopadl?

T18 se ER zvedl o krásných 1260 na excelentních 2300. Tahle mašinka umí a je to s ní celkem sranda. Své místo v garáži obhájil a překvapil.

Další tu máme výbornou a nenáviděnou artynu T57. Ze 300 se vyšplhala na krásných 1330ER. V garáži nezůstane, ale překvapila a ukázala potenciál.

Pak je tu SU-76. Tento excelentní kus pojízdného železa má nulovou degresi kanonu, nekonečnou dobu zaměřování a chytá neuvěřitelně neshopné týmy. ER ze 400 na 470. 10 proher, 1 výhra. Nikdy ho nechci ani vidět. Kdyby mě nehnala touha zlepšit ER, takto už v poledne vypnu. NIKDY VÍC!

Pak přišel na řadu Bizon. Zvláštní mašinka, hodně kouše, dlouho nabíjí. Ale stojí za to. ER ze 400 na 960 a ještě jsem s ním neskončil. Relativně zábavný, chvíli vydrží v garáži.

 

Ale dnes už mám dost. I zbytek jinak zábavných tanků zábavnej nebyl. Zdá se mi ale, že low tiery absolutně ztratily úroveň. Ty týmy se absolutně nechávají vystřílet. Absolutně bez taktiky, jen jet a střílet...je mi z toho špatně. Opravdu zlatá střední vrstva.

 

Zvedak na to jaka sem lama tak T57 má u mě krásných 1960 :Smile-playing: :Smile-playing: holt musel sem snad neustále decapovat :Smile_teethhappy:

Edit:az bude cas chystam se na to co delas ted ty :Smile_trollface-3: Jako první obět sem zvolil ettzera ktery má po 150 bitvách 700 EFR...njn,mé první TDčka :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posledních pár dní hrůza a hrůza .... jezdím sám jak pařez...bez čety, bez roty ... a podle toho ty moje staty začínají vypadat.... na tier 5 a vejš už toho sami moc neovlivníte.... :-/

(především s tankama typu vk3002DB apod) :-)

Je fakt že jsem sám vůl, že jezdím o víkendu během dne ...kdy se sejde parta dětí co vytvoří čety... jsou top v týmu a zahrajou totální h**** .... to se pak člověk může vzteknout ...... snad mi neprdne žilka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohoda...na to že byla sobota...25:6...ale vytočily mě dvě poslední zbytečné prohry....

Poslední dva dny se mi nedařilo s Kv1S.....je to o týmech...poslední hru mě dal na ránu Grill co měl goldy....mám taky SU26,ale nezlobil bych se kdyby stím WG něco udělalo. Arty by prostě neměla dát tank i své třídy na ránu. Klidně až zrychlý reload, ale aby dala o dvě třídy vyšší tank....zbytečný lost.

A pak hned lost s milááškem Stugem...vyleze z roští PzIV s houfnicí a s goldem... pleskne mě na ránu....proč by mířil s goldem, že?

Naštěstí byl jinak den super..a ani tyhle vychytávky pro noobíky mi z dneška radost nevezmou...nic méně ten Grill mě ****** dost. Se tam ve městě řežu s třemi tanky a najednou příletí atomovka...krásná bitva...adrenalin..pzIV už sundaný a zrovna se chystám na T150...no krásný férový boj face to face....a pak nějaký šašek se žvýkačkou jedním klikem všechno posere. Nejde o lost, ale o zmrvenou pěknou bitvu.

Jak já upřímně ty artyny nesnáším. Odpočinkáři zakempení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25:6...jak to děláš? 39:33... šílenej počet bitev, bohužel to skoro vše byly takový ty dvouminutovky na 2. tieru. Tam je to prostě neovladatelný. Dřív s Pz35 (t) pohoda 10:2... ale když už zezačátku bitvy se to začně šít mezi sebou na záladně, je to k pláči. A to bylo furt...dokonce mi došly stížnosti, takových... snad českých dětí hrálo...(poláci to nebyli, ti neuměj hrát, tihle se trefovali)

Na další týden mám nahráno, zítra na to už ani nešáhnu. Asi pak zkusím poslední dobou vychvalovanou T1 Hvy, když už si ji i Svejk pochvaluje...s T18 měl relativně pravdu, tak snad se T1 po nerfu KV zlepšila. Stejnak je u ní srandovní, že náboje lítaj z pravý části obrazovky a ne ze szředu, jako u všeho jinýho :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohoda...na to že byla sobota...25:6...ale vytočily mě dvě poslední zbytečné prohry....

Poslední dva dny se mi nedařilo s Kv1S.....je to o týmech...poslední hru mě dal na ránu Grill co měl goldy....mám taky SU26,ale nezlobil bych se kdyby stím WG něco udělalo. Arty by prostě neměla dát tank i své třídy na ránu. Klidně až zrychlý reload, ale aby dala o dvě třídy vyšší tank....zbytečný lost.

A pak hned lost s milááškem Stugem...vyleze z roští PzIV s houfnicí a s goldem... pleskne mě na ránu....proč by mířil s goldem, že?

Naštěstí byl jinak den super..a ani tyhle vychytávky pro noobíky mi z dneška radost nevezmou...nic méně ten Grill mě ****** dost. Se tam ve městě řežu s třemi tanky a najednou příletí atomovka...krásná bitva...adrenalin..pzIV už sundaný a zrovna se chystám na T150...no krásný férový boj face to face....a pak nějaký šašek se žvýkačkou jedním klikem všechno posere. Nejde o lost, ale o zmrvenou pěknou bitvu.

Jak já upřímně ty artyny nesnáším. Odpočinkáři zakempení....

 

Arty mne taky točí do běla. Jen Švejku ....s tou "houfnicovou" PzIV ...vs tvůj Stug III... to tam nemusel mít vůbec goldy (pokud jsi mu teda nepsal a on to nepotvrdil)... když sem hrál právě PzIV... tak ta louskala s houfnicí a HE nábojema Stugy na ránu docela standardně.... s boku šel téměř vždy (ze 100% života) ... a i zepředu se to občas povedlo - většinou trochu seshora do střechy - jak je nízkej.... šlo jen o štěstí a o bulhara....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem jel jen četu, kámoš měl s-51, já vyydělávál s löwem. takže 70% her desítky. kromě náladový přesnosti (trefil sem jedoucí věžičku m48a1 na 320m, jindy sem minul tank na 100m, prostě bulharská klasika), častýho hoření (za 3 hodiny 3x) a kvůli kámošovi velkýmu počtu artyn to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nerob ja si pametam ked bol este test na FR tanky som ostal ja z D2 a enemy tiez z D2 5 minut do konca sme sa nasli na Ziegfidovke odpredu 0 bodov odzadu 0 bodov odboku 0 bodov do hitzon 0 bodov ce kolecko som skusal nikde nic on tak isto vystrelil som 40 nabojov a ani 1 DMG skoncilo to remizou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...