Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Raději dneska jdu na TV...abych si nepokazil séérii :Smile_teethhappy: . Má poslední prohra byla ve 12:35....pak 17winů...parádní hry zakončené topíkem s ISU.

To byl den.

Základem byla četa a hlavně losy. Skoro pořád nahoře či uprostřed. Žádné nervy s dementy na topu, paráda.

Jen jednou to bylo nahnuté, ale to byl pěkný los a díky 10 kilů s T40 se to vyhrálo.

Kéž by to tak bylo každý den...artyn pomálu, páč jsme jeli max.8 třídu...dementi nás nezajímali páč byli v lose podmáni....a šlo vše jak po másle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že mě čeká ve WoT v následujících měsících peklo. MM se asi rozhodlo, že mi asi sníží Win o procento a to při tom počtu bitev co mám bude asi řádný počet proher. Dnes 30% prohraných bitev už při odpočtu. V dalších 25% nic moc Top tank či slabé výsledky arty při arty párty. Přesto, že vydrželi skoro do konce, tak udělený DMG nepřátelských artyn byl v celkovém součtu 2-6x větší. Při 4 arty je to sakra znát.

Po poslední bitvě předem prohrané jsem to vypnul. Top stroj 1xT7+4xT6 a nepřítel 1xT7+7xT6 a ty T6 ještě v četách 3+3. Náš top stroj byl typický příklad vypatlaného skillera. Napsal něco o extra velkém noob týmu. Prohráli jsem na cap. Nastřílel nejvíc DMG což to je pravda a ještě přežil. Jediná potíž byla v tom, že to vzal nejdelší trasou až za dráhou letiště a většina nepřátelských top strojů se probíjela přímo. On s tím nic neudělal. Jako top stroj se na tým s odpuštěním vys... a pak mu dává za vinu prohru. Pro jistotu jsem se podíval zda není z jednoho českého klanu u kterého jsem toto chování už taky viděl. Naštěstí to byl neklanovej expert.

 

PS: Ó mocné WG prosím ať není tolik rozhodnutých bitev již předem a proto sešli k mému účtu vyrovnanější rozdělení před bitvou, abych tolik při odpočtu netrpěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri37

je to sinusoida, jednou jsi dole, jednou nahoře, jak poznáš že je rozhodnuta bitva předem jen díky strojům ? ..tam přeci můžou sedět uberskilleři. Pokud máš ! barvičky " aneb XMV dej to pryč, to je dobrá rada, jen to člověka nervuje :-) Já jsme dnes kupříkladu doslova trpěl s ISu, je mi prd platné že dám 3-4 killy za bitvu, když nezahraje zbytek a to člověk nijak neovlivní.,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty barvičky nejsou na prd. Díky nim máš šanci změnit taktiku na každýho hráče zvlášť. Když vidíš ER 600 v KV-1S, můžeš čekat, že má reload přes 15s, a že když ho začneš motat, je šance, že bude hejbat jen věží... a taky víš na koho se zaměřit. Když jsem jezdil Pz 35(t), sundával jsem primárně vysoký ER, i za cenu úmrtí (jen když zemře i on), protože to týmu pomohlo víc, jak kdybych zabil 2 nějaký nováčky. Jednou ho necháš jet a on ti vyhraje bitvu s deseti kouskama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ráno kouknu na planet wot....to sem musím hodit...

 

Victory ratio: 95.24% Battles: 21 Efficiency: 4475.47 Average tier: 5.33 Experience: 20022 953.43 Capture points: 333 15.86 Defense points: 100 4.76 Damage: 27911 1329 Kills: 59 2.81 Spotted: 7 0.33

 

S KV1S mám po 6 hrách EFR 3050 :Smile_teethhappy: . Ale samo, že to o litr klesne. Jó včera byl den....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som odohral bitku s poradovým číslom 5000, tak si dovolím trochu hodnotiť:

 

Celkový WR - 53%

EFR - 1262

 

- najhranejší tank: KV-1S (552 bitiek)

- najviac expov: KV-1S (2261)

- najviac killov: T-25 (8)

- pocitovo najlepší tank na hranie: E-50 a VK28

- pocitovo najhorší tank na hranie: Panther

 

Celkovo hrám extrémne agresívne (ak mám citovať planetWoT) a to je zrejme môj najväčší rest v hraní. Som naučený zo všetkých tých kníh a dokumentov, že viesť vojnu znamená útočiť rýchlo, tvrdo a efektívne. A to vo WoT nie vždy funguje.

Tak som si kúpil D.max a učím sa hrať pozične, s ním to inak ani nejde

 

Včera inak dve super bitky - s vk3002DB, kedy som bol top ako jediná VII a na druhej strane stalo IS - dal som 5 killov vrátane IS-ka.

A s E-50 po dlhšej dobe epický win, tiež 5 killov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ráno kouknu na planet wot....to sem musím hodit...

 

Victory ratio: 95.24% Battles: 21 Efficiency: 4475.47 Average tier: 5.33 Experience: 20022 953.43 Capture points: 333 15.86 Defense points: 100 4.76 Damage: 27911 1329 Kills: 59 2.81 Spotted: 7 0.33

 

S KV1S mám po 6 hrách EFR 3050 :Smile_teethhappy: . Ale samo, že to o litr klesne. Jó včera byl den....

četa nebo sám?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději dneska jdu na TV...abych si nepokazil séérii :Smile_teethhappy: . Má poslední prohra byla ve 12:35....pak 17winů...parádní hry zakončené topíkem s ISU.

To byl den.

Základem byla četa a hlavně losy. Skoro pořád nahoře či uprostřed. Žádné nervy s dementy na topu, paráda.

Jen jednou to bylo nahnuté, ale to byl pěkný los a díky 10 kilů s T40 se to vyhrálo.

Kéž by to tak bylo každý den...artyn pomálu, páč jsme jeli max.8 třídu...dementi nás nezajímali páč byli v lose podmáni....a šlo vše jak po másle.

 

Asi WG nadělovalo dárečky od děda mráze,

Včera, sám, 15 bitev a jen dvě prohry. S Tygříke (dle WG rules spíš domácí kočičkou) 4 hry a 4 x win.

Celý večer nádherné MM a noooobíci vždy na straně soupeřů :Smile-playing:

Name Total Per battle Victory ratio: 86.67% Battles: 15 Efficiency: 1124 Average tier: 6.27 Experience: 7278 485.2 Capture points: 27 1.8 Defense points: 4 0.27 Damage: 14417 961 Kills: 16 1.07 Spotted: 11 0.73

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem snad poprvé seriózně uvažoval, že přestanu hrát. Takovou frustraci, jakou trpím od cca od čtvrtka, jsem ještě nezažil. Osobně se mi moc nedařilo a v momentě kdy se začnu "chytat", mě WG opět srazí dolů. Jak si jinak vysvětlit to, že s ISU s BL-10 jsem nucen, zcela překvapivě v zlomovém okamžiku bitvy, vystřelit do stockového Tigra čtyři rány, páč mu ubírám každou ranou "celých" 300 HP??!! Jsem zcela skálopevně přesvědčen, že hra je od posledního patche zabugovaná více než obvykle. Podobný brutální rozptyl opakovaně pozoruji i u své E100, kde jsem byl několikrát zděšen tím, že AP municí dávám DMG kolem 300 místo 7-mi stovek! Takže teď se s tím tankem musím soustředit nejen na to jestli prostřelím, ale také na to, jakou to udělí dmg.....Ne,ne, něco je tady opravdu špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi udělal opět radost Wolwerin, po čtvrté v krátké době Rydley-Wolters. Zbyl jsem sám s afk arty a 5 enemáků si myslelo, že to dají. Ale nepočítali s dobrým maskováním a celkem přesným kulometem ráže 76mm. Ten stroj zbožňuju. A to mi spousta těhlech medailí utekla jen kvůli spoluhráčům, kteří mě vytlačují z dobrých pozic enemákům před laufy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera totální frustrace. Týmy plný debilů že se mi chtělo brečet vzteky :Smile-angry: Točím teď jen premiáky (KV5, Type 59, Lowe a SP) pač šetřím na IS7, ale už ty tanky začínám po několika dnech nenávidět! KV5 už absolutně nic neprostřelí, takže jsem do počtu, protože MM je katastrofa. Lowe je kapitola sama pro sebe, SP mi taky radost neudělal, kdy už se noobici naučili střílet na hitzony a rejže už mě taky tolik netěší. Včera 40 her očistce. Vyděláno 1,1M, ale ty nervy. Ještě dneska vydělam 600k a pak ty premiový tanky nechci na dlouhou dobu vidět.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera totální frustrace. Týmy plný debilů že se mi chtělo brečet vzteky :Smile-angry: Točím teď jen premiáky (KV5, Type 59, Lowe a SP) pač šetřím na IS7, ale už ty tanky začínám po několika dnech nenávidět! KV5 už absolutně nic neprostřelí, takže jsem do počtu, protože MM je katastrofa. Lowe je kapitola sama pro sebe, SP mi taky radost neudělal, kdy už se noobici naučili střílet na hitzony a rejže už mě taky tolik netěší. Včera 40 her očistce. Vyděláno 1,1M, ale ty nervy. Ještě dneska vydělam 600k a pak ty premiový tanky nechci na dlouhou dobu vidět.....

mno a pak zjistíš že je ta IS7 nehratelná díky artyparty... To bude teprve frustrace :-P jinak kdyby to šlo tak ti klidně 10megastříbrnejch dám páč je na nic nepotřebuju..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...