Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

dopoledne to slo, ale vecer Tiger sama prohra, Typ tusim taky, Ferdi taky, cca 10 bitev za sebou prohra ... potom T40 - 7 killu prohra .... a dal 12 killu a konecne vyhra ...

 

uzasny, jak se nekdo s heavynou cili a pise "noobs team" nebo co a ... nakonec koukam a ma 0 rozdane DMG ... skoda ze anglicky umim jen par slov ... :(

 

jo a dnes sem potkal snad 3 lidi tady z fora ... ale na sebe jsem jeste nenarazil ...

 

Včera s Tigrem neskutečná bída. Po deseti hrách mne hra vykopla a už jsem to ani nezapínal. Fuj den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si po pár bitvách zvedl win na T1 HT na 68%. Cca 2 killy na hru. :D. Bez čet. Tak co Švejku. Už ho koupil´s ? :))

PS: posádka na 86% a bez perků. Nedovedu si představit, co bude tenhle killer vyvádět s nabušenou posádkou ;-)

PPS: Vim, že 60 bitev je málo a že to půjde dolu, ale ta radost... ta radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si po pár bitvách zvedl win na T1 HT na 68%. Cca 2 killy na hru. :D. Bez čet. Tak co Švejku. Už ho koupil´s ? :))

PS: posádka na 86% a bez perků. Nedovedu si představit, co bude tenhle killer vyvádět s nabušenou posádkou ;-)

PPS: Vim, že 60 bitev je málo a že to půjde dolu, ale ta radost... ta radost.

jestli si ho koupil Švejk to nevím, ale já ti moc nevěřil, že by byl lepší než KV1, páč si je většinou dávám k svačině. Tak jsem si ho pořídil a je to NESKUTEČNEJ ZABIJÁK!!! Po 40 bitvách zlatý M, po 77 bitvách w/l 63% a leze nahoru.. Půlka posádky už je na 100% a mejdajle a stříbrňáky se jen sypou :-P KV1 nebo Churchill nejsou pro tenhle tank problém, vždycky mě rozesměje když si Chrchlal schová spodek a vystrčí na mě věž jako by mě vybízel ať ho sejmu ;-) Respekt mám jen z vyšších tierů zvlášť když mě dá KV1S na 2 rány ale obecně tyhle tanky T1 podceňují a pak se nestačí divit :-)

 

Edit: sry že se vám míchám do debaty, ale musel jsem se o tu radost podělit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh. Dobrý Pítr, dlaší fanda :).

Žejo! Já jsem s ním zas dostal chuť hrát WoT, která se mi po doexpení T62-A a BatChata skoro vytratila.

KV-1 to sypej do průzoru řidič, když je čelně. Prochází to tam i když je natočenej a T1 má dost přesný dělo. KV1S souhlas. To je problém, ale většinou mu člověk ještě stihne zatopit, než nabije po druhý. Včera jsem v uličce držel dvě KV1S. Byly to moulové, protože oba dostali jednu na řidiče a asi kritický, takže se pak bály vyjet, asi že budou pomalý. Nakonec se rozhoupaly, vyjeli na mě a sundali během okamžiku, ale to už naši capovali :)).

Hele. Zkus si ramování. To je labůžo. Když si rozjetej a napálíš to do Stuga, nebo PzIII, je po nich :D. Nestačil jsem se divit, když jsem to prvně zkusil narvat do Stuga a vyskočilo damage nárazem 300 (Stug má asi 360hp, nebo tak nějak). Ona ta krabice bude pěkně těžká :).

PS:Vlastně ani moc rozjetej bejt nemusíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku zavidím ty ten 67%winrate...Ja sa neskutočne trápim s JT a to ho mam tak rád :Smile_sad:

Mam to stejně... Horko těžko jsem to nedávno dotáhl na 50%.. Jo roste to, to jo, ale pomalu, sakra pomalu :facepalmic:

 

Jinak včera strašnej porod a totální demence týmů, nebo pro změnu moje. Dal jsem asi 15 her, vyexpil vysílačku na T29 a šel jsem do postele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja zajímavý jak se hra postupně vyvíjí tak u měš padají poslední tabu, který jsem si dal

 

Konkrétně za posledních pár dní padly 2

1) nikdy nebudu hrát s arty - momentálně hraju s Wespe, je to docela změna po tancích a můžu ríct, že mě to baví víc něž tanky. A taky už vim, že s arty to není tak lehký jak se mi dycky zdálo

2 nebudu používat goldy na publiku - třeba se stockovou E-75 je bez goldů trošku problém potkat IS-4, IS-7, s goldama je na blízko dávam všechny na spodek úplně bez problému

 

Jen by mě zajímalo, jak moc souvisí udělená damage s počtem kreditů, respektive jaký goldový náboje se tzv zaplatí. U 105 s damage 320 se to asi nevyplatí, u 128 s 500 damage už možná jo a u 152 s damage 800 už by se to zaplatit mělo. Nemá to někdo trošku líp propočítany??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku zavidím ty ten 67%winrate...Ja sa neskutočne trápim s JT a to ho mam tak rád :Smile_sad:

 

Mám na měn teprve 87 bitev, ale pravda je, že jsem ho znovu koupil když měl 37 bitev a 47%....takže jsem to o těch 20% vytáhnul během 50 her.

Jenže pozor. Z 80% sním hraju v četách. Od 6 třídy se snažím hrát hlavně v četách. Ikdyž ty nejlepší výsledky vždy čéék udělá sám. Win my v klidu může rychle kelsnout, ale těch 60 se dá udržet. Spíš mám radost jak stoupá průměrný dmg...po 37 bitvách se základním kanonem jsem tam měl trapných 1950...teď už 2400. Věřím že je schopný jít na 2800. K tomu je ale třeba dobrých bitev s dostatkem "žrádla".

 

WOlfi: vy mě lákate.....už jsem si ho málem koupil, páč mám na 5 třídě jen Stuga....ale spíše přemýšlím o M10. Má přesnější a rychejší dělo.

Vystřelí co 3s.

U T1Hit mě malinko odrazuje přesnost, která je papírově špatná a docela dlouhé zaměření(2,3)s. Ikdyž oproti KVčku to zaměří dvakrát...No asi ho zkusím. To ramování fungovat musí...T1 těžká jak prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S T1 je míření skutečně specifický. Už to tu někdo psal. Je to takový házení brambor :). Ale když si na to člověk zvykne, tak je přesný jak fík. Až neskutečně. Já mířim kousek do prava nahoru a tou bramborou trefim přes půl mapy průzor řidiče na KV-1. Oproti M10 bych viděl výhodu v tom, že spousty strojům se postavíš čelně, trochu naúhluješ a nemají šanci tě prostřelit. Ty si pak jen v klidu stojíš a míříš. A počet HP je taky super, takže něco i vydržíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není teda někde napsáno že 1 bod DMG = X stříbrných??? jasně že celkový peníze jsou součetem několika věcí, ale za tu damage by to mělo bejt přesně daný

Tak to jsem skutečně nikde napsaný neviděl. A vzhledem k tomu, že za poškozování vyšších tierů máš vyšší příjem, nedá se to asi tak přesně říct. I když nějaká tabulka na to existovat musí. Jenže jí podle mě tak často upravujou, že ji nechtěj zveřejnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh. Dobrý Pítr, dlaší fanda :).

Žejo! Já jsem s ním zas dostal chuť hrát WoT, která se mi po doexpení T62-A a BatChata skoro vytratila.

KV-1 to sypej do průzoru řidič, když je čelně. Prochází to tam i když je natočenej a T1 má dost přesný dělo. KV1S souhlas. To je problém, ale většinou mu člověk ještě stihne zatopit, než nabije po druhý. Včera jsem v uličce držel dvě KV1S. Byly to moulové, protože oba dostali jednu na řidiče a asi kritický, takže se pak bály vyjet, asi že budou pomalý. Nakonec se rozhoupaly, vyjeli na mě a sundali během okamžiku, ale to už naši capovali :)).

Hele. Zkus si ramování. To je labůžo. Když si rozjetej a napálíš to do Stuga, nebo PzIII, je po nich :D. Nestačil jsem se divit, když jsem to prvně zkusil narvat do Stuga a vyskočilo damage nárazem 300 (Stug má asi 360hp, nebo tak nějak). Ona ta krabice bude pěkně těžká :).

PS:Vlastně ani moc rozjetej bejt nemusíš :D

killování KV1 bylo to první co jsem zkoušel a potvrzuju výše uvedené.. přidávám vždycky ještě hit na kulomet a na to místo kde je světlomet, pokud propadne panice a snaží se schovat za roh, tak detrack a v poho dostřílet :-) Ramování už jsem taky zkusil, naštvala mě M18 která mě dala na 3 rány tak jsem v další hře jednu načnul a pak jí ramnul a dostal jsem kamikaze.. já ani nevěděl že je o tier vejš :-D M10 prchaj už po 2-3 zásazích.. no prostě pohoda.. :-P

 

Edit: S tím jak je těžkej, je taky jeden problémek.. Furt musim dávat bacha na spoluhráče páč jak se o mě někdo otře, hned má pár hp dole.. vždycky radši chvíli po startu počkám až se to rozprchne a pak je v poho dojedu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva dny hrůza, víkend byl parádní 60 a 70% win a čekal sem kdy to přijde a ejhle v pondělí když mi skončilo premko, tak win 33% nejhorší výsledek od dob kdy sleduju statistiky a včera win 41%. Děkuji WG že mi zase naordinoval zprůměrování statistik v podobě Bulhara, nemohl sem trefit a prostřelit kde co a zásahy za "0" frčely jak na běžícím pásu a ultra lemplos týmů, kdy po rozkoukání na mapě už sme běžně prohrávali o 4-5 kousků. :Smile_sceptic:

Všiml sem si že sem dostával noobs train týmy, kdy se 10 magorů utrhlo jedním směrem a nic je nezjímalo co zbytek mapy s tím, že většinou skončili na 2-3 dobře zakopaných enemy. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to po ránu zapnu, že si dám před odjezdem na nákup pár her...

A asi že se mi tak dva dny dařilo, tak co jsem vzal s tím jsem byl dole....T40, Stug, A10....navíc noobíci topky...4 hry a hned 3 losty.

Tož jsem řekl, dobře WG..jak chceš. Přišel Peo do čety, vzali jsme T18 a už to jelo.

Za 6 her 34 killů :Smile_teethhappy: .

Mě WG neošulí :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vezmu poslední tři dny M48A1 (hraji dopoledne), MM mi připraví nechutný koktejl arty party na těch "nejméně vhodných" mapách - pro arty, jako třeba Step, Dálnice nebo Malinovka. Radost.... :facepalmic: Když už konečně po šesti násobném oplachu a přežití sjíždím z kopce na Malinovce pro arty abych jim to vrátil nad mapkou v pravém rohu obrazovky se 4x objeví nepřítel byl ztracen v boji :Smile-izmena: ..... Obvykle vydržím a do chatu nic nepíšu, ale tady sem to nezvládl a to celkem dost. Ani bych nevěřil, že znám tolik Anglických slovíček. :Smile_teethhappy:

Dneska mapa Westfield (standart mode - arty party 6 ku 5), klasicky si najedu pod vesnici a čumím do údolí na medka či scouty. Najednou se vyřítí T-50-2, AMX13-75 a Batman. Na detrack a ram sundám AMX, Batman jí schytal do pásu od Obj a stojí. Rána ram a Batman není. T-50-2 projela a enemácký arty batman nechyboval. No nic aspoň sem se pokusil je zastavit. V tu chvíli puk a konec, GWTiger mě ukončil.... Zmáčknu TAB a koukám, že tři naše artyny mají příponu CSA-X (to X si vysvětluji, že začaly u A a podle kvality jedou k Z :Smile_trollface-3: ). Zeptám se (slušně) proč tahají na na public četu 3x T92. Odpověď mě zcela uspokojila, prý sem debil. :Smile_confused:

 

JPII je bestie, nic víc, nic míň. :Smile_bajan2: Pořád se daří a dokonce jsem začal i vyhrávat... :Smile_teethhappy:

 

Dostal jsem chuť na nějakou šestku a tak sem opět pořídil ARL44. 16k exp na 105mm kvér uteklo celkem rychle a můžu říct, že dost (pořád) dobrý stroj. Rána za +/-300hp každých 9,6sec není vůbec špatná. Občas má dar dingat. Zatím sem velice spokojen i po finanční stránce oprava za 6,5k a náboj za 270? Pěkně mi stříbrňáky naskakují.

 

Na prcky se v garáži práší, nějak mě nebaví když není akce 3x,5x nebo aspoň něco s posádkou.......

 

POZN: opět po přečtení patch-notes zklamání. Omezení artyn na tři do hry nikde....

 

Ať se daří....

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, tak jsem neodolal a podíval se na úspěšnost té tvé T18. Výsledek slušný, ale očekával jsem o nějaké to procento víc, když to hraješ v četě. To to četu hází tak často proti třetí třídě nebo za to můžou nové britské tanky?

No pravdě s ní jezdím z 80% sám. Možná i z 90%. A to znáš sám...jak to hodí trojky a tým lehne do minuty, tak si něco killneš ale deš na dvě rány.

Daří se mi sní líp a líp. Ani né tak ve winu jako v dmg. Změnil jsem kanon a houfnici a mám brity už zase rád. :Smile_teethhappy:

Teď jsem si dal jako poslední večerní hru T18...7ks a win. Takže za sedum dnešních her s T18 41 killů :Smile_teethhappy: .

Ale jsou dny, kdy dám tři losty zasebou...

 

Kdybych tu T18 hrál v 100% jen v tří člené četě, tak by bylo realitou cca 85% win. A to myslím smrtelně vážně. Jenže četa v druhé třídě je faj jen pár her....popravdě ty pravá jatka jsou v době, kdy je tým špatný a ty to musíš zachraňovat...prostě je víc žrádla. A navíc je hra o dost težší...

 

 

Teď jsem koukl na její staty, páč se přiznám, že jsem je naní asi měsíc neviděl....a super. Aktuálně nejúspěšnější tank co mám.

71% win, 7,2 killu/death(tolik jich průměrně sejmu na jedno mé zabití), 499 dmg na hru( a stále díky houfnici jde nahoru), 3,3 killů a 2881EFR( a zas jde ještě stále nahoru).2300 EFR verze 2.

Paráda. Stále nej stroj ve 2 třídě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, včera se hra rozhodla že vyhrávat nebudu a tak tomu bylo. Ano hra, říkám schválně hra ( server, algoritmy, týmy ), pozoruju to již nějaký čas , že nevyhraju ani kdybych se rozkrájel. Ze začátku jsem se rozčiloval, pak přešel do letargického mlčení....prostě sinusoida.O jednotlivých bitvách ani nemá cenu mluvit, jednou máte parádní souhru a pak třikrát naprosté tragédy,kteří vědí že ne do města...ale na planinu v otevřeném terénu to je to pravé místo pro E-100 ( !) , však ty arty ani scout si jich přece nemůže všimnout....Mno nic, snad dnes mi budou hvězdy nakloněny lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravdě s ní jezdím z 80% sám. Možná i z 90%. A to znáš sám...jak to hodí trojky a tým lehne do minuty, tak si něco killneš ale deš na dvě rány.

 

Aha sám. Tak to je to pak dost dobrý. Já už druhou třídu nehraju. Při konci svého působení ve druhé třídě jsem snad víc zuřil při výhrách než při prohrách. Taky téměř vyzmizel hlavní důvod proč jsem tam hrával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera prodal Mardera.. :'( v posledních dvou dnech jsem odehrál 22 bitev a 17x!!!!! jsem hrál proti 5. tieru. je pravda že jako podpora jsem občas i něco uhrál ale už mě to prostě nebaví... w/l jsem sice měl přes 60%, byly i nějaký mejdajle a pár heavyn jsem poslal do tankového nebe ale třesoucí se a poskakující zaměřovač a rozptyl střel, že netrefíte vrata od stodoly na 50m to už je na mě trochu moc.. pá pá Mardere.. Ať se černé duše zodpovědné za tvůj nerf smaží v pekle!!

 

Další včerejší zážitek se týká Stuga.. na Pouštní řece v modu standart, jsem byl nasazenej jako 3. top vyjel jsem si drze do útoku a vyplatilo se.. 5killů, 3těžce poškozený a přes 300dmg nasvíceno.. 14 výstřelů/ 13 zásahů s penetrací, rozdáno cca 1300dmg jasně nej výkon ze všech 30 hráčů.. ve výsledkový listině ale něco chybělo.. ocenění Odstřelovač!!! Stalo se vám to někomu?? A jak jste to řešili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další včerejší zážitek se týká Stuga.. na Pouštní řece v modu standart, jsem byl nasazenej jako 3. top vyjel jsem si drze do útoku a vyplatilo se.. 5killů, 3těžce poškozený a přes 300dmg nasvíceno.. 14 výstřelů/ 13 zásahů s penetrací, rozdáno cca 1300dmg jasně nej výkon ze všech 30 hráčů.. ve výsledkový listině ale něco chybělo.. ocenění Odstřelovač!!! Stalo se vám to někomu?? A jak jste to řešili?

 

Možná jsi měl prostě smůlu. Viz :

 

Odstřelovač

 

Dosáhněte 85% zásahů s ničivým potenciálem alespoň 1000 bodů. Musí se jednat alespoň o deset střel (včetně odražených, zásahy spojenců se nepočítají). V případě, že více hráčů dosáhlo stejného množství zásahů, uděluje se hráči, u kterého se jednalo o větší ničivý potenciál. V případě rovnosti je uděleno hráči s více zkušenostmi získanými za aktuální bitvu (včetně bonusu Premiového účtu).
Při rovnosti zkušeností není uděleno nikomu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera prodal Mardera.. :'( v posledních dvou dnech jsem odehrál 22 bitev a 17x!!!!! jsem hrál proti 5. tieru. je pravda že jako podpora jsem občas i něco uhrál ale už mě to prostě nebaví... w/l jsem sice měl přes 60%, byly i nějaký mejdajle a pár heavyn jsem poslal do tankového nebe ale třesoucí se a poskakující zaměřovač a rozptyl střel, že netrefíte vrata od stodoly na 50m to už je na mě trochu moc.. pá pá Mardere.. Ať se černé duše zodpovědné za tvůj nerf smaží v pekle!!

 

Další včerejší zážitek se týká Stuga.. na Pouštní řece v modu standart, jsem byl nasazenej jako 3. top vyjel jsem si drze do útoku a vyplatilo se.. 5killů, 3těžce poškozený a přes 300dmg nasvíceno.. 14 výstřelů/ 13 zásahů s penetrací, rozdáno cca 1300dmg jasně nej výkon ze všech 30 hráčů.. ve výsledkový listině ale něco chybělo.. ocenění Odstřelovač!!! Stalo se vám to někomu?? A jak jste to řešili?

 

Petře bacha, odstřelovače nedostaneš pokud máš nějaký teamdamage, tzn stačí aby jsi se s někým srazil a máš po srandě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsi měl prostě smůlu. Viz :

 

 

Odstřelovač

 

Dosáhněte 85% zásahů s ničivým potenciálem alespoň 1000 bodů. Musí se jednat alespoň o deset střel (včetně odražených, zásahy spojenců se nepočítají). V případě, že více hráčů dosáhlo stejného množství zásahů, uděluje se hráči, u kterého se jednalo o větší ničivý potenciál. V případě rovnosti je uděleno hráči s více zkušenostmi získanými za aktuální bitvu (včetně bonusu Premiového účtu).
Při rovnosti zkušeností není uděleno nikomu.

 

 

Od minulého patche je to známý bug. Denně mě hra okrade o jednoho či dva snipery. Včera jsem měl fantastickou hru s T29..2250 expů, 4200 dmg a 22 hitů z 24....mno sniper nikde. A nikdo z týmu ho neměl ani mít nemohl.

Fakt je to běžný jev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...