Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

- lagy FPS - ano, prijde mi ze zacnou uz jak skonci mapa a jsem v garazi. naskoci bitva a jsem na 4 nebo 10 FPS. musim vyskocit ze hry a hned naskocit. nekdy opakovat 3x a mam kyzenych 50 a vic. nez se napocita bitva, tak je to tam

- kdyz jsem delsi dobu ve Woknech (nekolik hodin) a potom se vratim do hry, tak mi zablbne cas a prida mi 26 sec. hra se odpocitavaod 56sec a zacne na 26sec a musim pamatovat, ze i cas bitvy se mi zobrazuje o 26sec delasi, takze cekat na posledni sekundy by se nemuselo vyplatit

 

jinak vcera slusny, hral jsem prcky (s 75% crew)

51 bitev - 147 killu - 72% win - 3178EFR (dle staryho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem asi předevčírem skočil do vody. Najede bitva, Panteroj dám tempomat, skočím do woken a když se vrátím, zjišťuju, že za letu je tank neovladatelný. Naneštěstí to byla arktida s tou lepší bází (jak má ten kopec dolu), takže jsem skončil s půlkou HP v nejbližší tůňce... enemy to ocenili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se dá najít ta denní statistika Bobe?

 

 

 

http://www.planetwot...ame=B0B_CZ&d=eu

ale zacne to nabihat az po te, co se regnes ... t.z. dokud nejsi zaregistrovany, tak to tve staty nezna ...

 

jinak lagy kuli patchy ... pro overeni spustit ping nekam kde to jede napr. seznam.cz nebo branu Googlu 8.8.8.8 ... napr. ja musel vcera restartovat modem O2 ... tank mi jaksi samovolne zatacel a pod. a ping lital kolem 350ms - i na seznam. tak vim, ze to neni zpusobeno WoT. povinny restart modemu, pred tim nez zavolam poskytovateli a ... OK ... jedeme dal ..

 

 

Taky jsem asi předevčírem skočil do vody. Najede bitva, Panteroj dám tempomat, skočím do woken a když se vrátím, zjišťuju, že za letu je tank neovladatelný. Naneštěstí to byla arktida s tou lepší bází (jak má ten kopec dolu), takže jsem skončil s půlkou HP v nejbližší tůňce... enemy to ocenili.

 

vcera mi postupne 3 tanky unikly tim, ze se selfkillnuly ... 2x s nekolika HP skok ze skaly, kdyz sem chtel dat posledni ranu a jeden se utopil a ja ho nestacil v ty vode dodelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi nedávno jedna AMX 13 90 snažila utéct (seděl jsem v Lorrainu) a zapíchla to na stejném místě jako já s Panterem. Po pár sekundách jsem si neodpustil hlášku "He is gone." Takovej krásnej pocit...

 

Ani nevím, jestli se tam odtud dá nějako dostat nebo aspoň přežít, Panther mi nedal šanci, zrušil si motor a pásy zároveň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobe, díky za odkaz. Zajímavé.

Ovšem tohle mě skutečně rozesmálo :

"Based on defense/capture ratio WolframCZ is a highly aggressive player".

Já. Takovej pacifista :)))

Asi jsi těch PACIček uFISTAčil trochu moc, víš? Já jsem v klídku: Based on defense/capture ratio Kanar is balanced player based on offense/defense.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední 2 dny jsem se k tankum dostal jen na 50 minut večer po desátý. A přišlo mi, že se proti mě všichni spikli...

Expím KV1S přes násobky... za poslední 3 dny jsem s ním odehrál 8 her, z toho 8x proti 8kam, s tím 75 mm flusátkem je to velká sranda, muj rekord je 35 přímejch zásahů, 300 dmg. Mužu se snažit jak chci, bejt ve předu, snažit se spotit, detrackovat, občas někoho klofat do zadku, ale jakmile spoluhráči hrajou tužku, tak nic neovlivním.

Churchil... za ty 2 dny 5 her, 5x proti sedmičkam.

A za tanky, kde se mi tradičně daří jako SU26 nebo T29 potkávám místo spoluhráčů stádo splašenejch ovcí. Na těch 2 tankach mam za 2 dny 3 top guny a všechny 3 hry prohry... Rekord je 9 killů za SU26, 4 poškozený a remíza, protože zbylí 3 spoluhráči kempili na bázi i 30 sekund před koncem, já jedinej jsem útočil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dopoledne pohodové...celou garáž jsem dali na poprvé...až jsem došli k Ferdovi...A los s desítkama. Né neměl jsem štěstí...zas 4artyny na každé straně a naše desítky měli průměrně 48%...hotovo.

Tož natěšen si vezmu Focha, že si konečně sním zastřílím....desítky...4x8artyny...sice win, ale artyny si zahrály a byl konec.

Opravdu už toho mám dost. Jak jsou v lose destíky tak je arty party. Tak hold pojedu jen do 7-8 třídy. WG smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte ten vtip, jak si koupíte krásnou pouštní kamufláž na svýho Panthera, aby krásně zapadl do těch dun, po tom co pomalu 3x za sebou odehrajete El-Hallůf a potom už pouštní mapu nedostanete ani jednou?

 

Dnes jsem poprvé použil ALT+F4 když jsem nebyl naštvanej. Tak dlouho jsem si říkal (od 20:00 do 22:45) ještě jednu mapu, ta poušť konečně padne...nepoužít ji, tak pařím do půlnoci a stejnak bych ji nedostal. Ale když jsem brzy chcípnul a vytáhl Hellcata (asi 3x), vždy jsem měl poušť (na Hellcatovi mám lesní kamo...). Skoro bych přísahal, že si WG takhle jistí, aby všichni koupili všechny druhy kamo, protože to už není možný.

 

A Panther jako samotnej? Naprostej luxus. Už jsem si zvykl na dmg a ta kadence a přesnost, moc fajn. Není teda zrovna rychlej...ale už jsem dnes dal pár bitev (vždy to vypadalo na prohru), kde jsem vyjel, že zkusím co z toho vyleze. No, většinou z toho vylezly dva, tři killy (dorážky atp) a ještě jsem dokázal zaujmout i 4 enemy, když jsem jim najel za zadky a naši dostali čas změnit pozice nebo je rozstřílet...dnešek luxus. I Win/lost se zlepšuje. Jen nevím jak Dmg, jsem na jiným kompu a musím stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další včerejší zážitek se týká Stuga.. na Pouštní řece v modu standart, jsem byl nasazenej jako 3. top vyjel jsem si drze do útoku a vyplatilo se.. 5killů, 3těžce poškozený a přes 300dmg nasvíceno.. 14 výstřelů/ 13 zásahů s penetrací, rozdáno cca 1300dmg jasně nej výkon ze všech 30 hráčů.. ve výsledkový listině ale něco chybělo.. ocenění Odstřelovač!!! Stalo se vám to někomu?? A jak jste to řešili?

 

 

ja ted dostal toho odstrelovace za rozdanych 947DMG - tierII. ja nepotrebuju ani 1000 aby mi to dali :)... jeste jsem 62DMG nasvitil (dohled 240m:)) - takze to asi scitaj ...prosel sis i nasvicene DMG u obou tymu?

 

m-3tbz9cdr.jpg m-ozpdi29.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jantar zapomněl, že je pátek....taky to tak vypadalo..

- dopoledne paráda

- po obědě dobrý

- v podvečer humus

- večer fifty fifty

- v noci super

 

Přesně se dařilo v době, kdy toli smradi nemůžou hrát. Jinak je to na chocholouška.

Nic méně s ISU a hlavně se Stugem a T1Hit se dařilo....

O víkendu dám možná jen pár bitev. Ty kinder show mi ničí nervíky :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte ten vtip, jak si koupíte krásnou pouštní kamufláž na svýho Panthera, aby krásně zapadl do těch dun, po tom co pomalu 3x za sebou odehrajete El-Hallůf a potom už pouštní mapu nedostanete ani jednou?

Pšššt....Velký bratr a žhnoucí oko tě vidí! Pouštní mapy mám rád a je toho jako šafránu (nvm jestli to neovlivňuje nastavení módů) a pořád dokola ty mapy. který nemusím anebo přímo nesnáším :Smile_Default: ...i bez kamufláže :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak eště asi 10000xp na tigra2. ani netrpim tim, že bych si s tigrem nezahrál. třeba včera sem trefil jedoucí tank do věžičky na 522m. ale vadí mi že i když pomalu odehraju víc než osmyčky nebo dokonce devítky, tak je to samá prohra. a násobky su zásadně 2x 300 :Smile_teethhappy: .

zato sau-40 je katastrofa :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ja nesnasim kdyz oba teamy capujou a my mame driv obsazeno, a nez se to raci ukoncit, tak je remiza, z toho se vdycky tejden lecim !!!

 

tohle se stane maximalne jednou za 10 let

casteji se stane, ze enemy zacne capovat ve vice lidech a nas tym, ktery je cely nekde uprostred mapy, se rozhodne jit take capovat a asi vyhrat nebo co... - tohle je rozhodne castejsi - kazdy 4ta bitva a dementnejsi

jinak to je muze pri capovani dojit remize nepovazuji za minus .. je to aspon napinavy a rika vam to, ze pokud chcete vyhrat, tak nesmite hloupe capovat, ale hrat a eliminovat nepritele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Další včerejší zážitek se týká Stuga.. na Pouštní řece v modu standart, jsem byl nasazenej jako 3. top vyjel jsem si drze do útoku a vyplatilo se.. 5killů, 3těžce poškozený a přes 300dmg nasvíceno.. 14 výstřelů/ 13 zásahů s penetrací, rozdáno cca 1300dmg jasně nej výkon ze všech 30 hráčů.. ve výsledkový listině ale něco chybělo.. ocenění Odstřelovač!!! Stalo se vám to někomu?? A jak jste to řešili?

 

nikdy sem to nesledoval, ale ted sem dostal snipera za 791DMG .. II.tier - takze ten jejich popisek asi nesedi - mozna je to prumer 1000 a podle tieru bud min nebo vic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted dostal toho odstrelovace za rozdanych 947DMG - tierII. ja nepotrebuju ani 1000 aby mi to dali :)... jeste jsem 62DMG nasvitil (dohled 240m:)) - takze to asi scitaj ...prosel sis i nasvicene DMG u obou tymu?

 

m-3tbz9cdr.jpg m-ozpdi29.jpg

na co budu procházet DMG když jen dva měli přes 10+ výstřelů a 5 a 6 zásahů????? :Smile-tongue: prostě jsem splnil podmínky pro získání ale odpověď WG je jasná..TO SE PROSTĚ STÁVÁ... a mam se s tim smířit :Smile-izmena::Smile-angry::Smile-izmena:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...