Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No he by ti právě nedingla :). Ale já teda taky na artyny střílim AP.

S těma desítkama máš pravdu. Já jsem hrozně zklamán s T62-A. S T-54 už mi to nešlo a těšil jsem se na dobrý medko. Bohužel mi to s ním vůbec nejde a přestanu ho hrát uplně. Nemá to vůbec smysl. I s tím Mausem si občas vyjedu, ale IS-7 i IS-4 zapadaj v garáži prachem. Ta zoufalost při teamu blbů je pro mě nesnesitelná.

Zato jsem se zamiloval do T1 HT. Chtěl jsem jet na T29, ale tohle si asi nechám v garáži. Neuvěřitelný jak tenhle stroj dingá. Nejsem zvyklej na dingání na nízkejch tierech, ale tohle je paráda. A novej rozměr tohohle slona je ramování! Ramování na těhlech nízkejch tierech je neuvěřitelný. Beru i 300HP!!! To je u spousty strojů skoro plnej hp :)). Většina lidí tu ramování buď vůbec nepoužívá, nebo ani nezná. Krom heavyn sundám všechno na jednu ránu a jeden náraz. Už jsem několikráv vyhrál čelní souboj s KV-1 face to face. Stačí sázet jí to do průzoru řidiče a je vymalováno.

Posádka zatím jen na 80%, ale výsledek 51 bitev, 65%win bez čet na publiku mě ohromuje :).

Takže suma sumárum mi to vrátilo radost z hraní, kterou už jsem dlouho nezažil. Super.

Já T1hit jen přeletěl a jel dál, ale v betě jsem si ho nechal a je to mazel. Je to snad jediný stroj, kterému "nerf" KV1 opravdu pomohl. Páč s T1HT byl problém sundat právě jen Kv1, páč on s tou 107 sundal T1 na dvě rány. Nešlo ho tak po těch stovkách stihnout killnout.

Nic méně teď je to jiný kafe. T1 má snad nejlepší akceleraci ze všech heavy tanků ve hře. Ten topový motor je brutální. Škoda tohoomezovače.

Takže se vůbec nedivím, že s tím i uspěšně ramuješ. Páč když vystartuješ z místa, tak to hned tak na 30metrch něco neujede.

K tomu dingání máš pravdu. Čelně to vždy vydrželo hodně. Jeho nevýhoda je vysoký profil papírových boků. Když tě někdo chytí na horizontu bokem, tak nějde skoro minout.

KV1 vydrží mnohem víc, ale je to tank pro lemplíky...páč i ti v něm něco než je někdo uklove zničí...T1HIT je pro fajnšmekry, ale když se sním čéék naučí...tak je to takový Stug s větší výdrží :Smile_teethhappy: .

 

Jsi mě teď nalákal..bych si alespoň spravil na něm staty....a hrálo se sním pěkně...sakra, že bych ho koupil ke Stugovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup a neváhej! :) Když s ním lamák jako já má přes 60% win, tak ty budeš mít osmdesát :D. Řekl bych, že teď tento tank zažívá zlatý časy. Normalizace pancíře mu skvěle prospěla a nový MM taky. Neodhadnu to, ale tak z 50% jsem v topu. Ten tank má výhodu, že když se naúhluje, opravdu špicově dingá. Spousta lidí mu to rve do spodku, ale tam nic neprojde. Věž to má jak pupínek, takže se špatně trefuje. A ten průzor taky není snadný trefit. Reload špicovej, přesnost taky obstojná. Jen ten kanon zanáší, takže se musí střílet vždycky kousek doprava :). Nebo aspoň u toho mýho laufu se to osvědčilo.

Z dálky je prostě neprůstřelnej a snipuje pěkně. Jen je to snadný cíl pro artyny, ale dost bitev je bez nich a když tam jsou, tak jedna, max dvě. Ovšem jednou si mě podala četa tří "dvacetšestek". To bylo asi za dvě sekundy po mě :). Já dlouho hledal nějakou obstojnou pětku pro zábavu a tahle se mi přesně trefila do noty. Pro mě je to král pětek. KV-1 mám taky, ale s tou se mi tak dobře nehraje. Amíky jsem nejel vůbec, jen frantíky, rusáky a němčoury. Ale koukám, že jsem udělal chybu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred chvili jsem to pustil..ze si dam dve bitvy nez pujdu..a uz ta prvni byla epicka.. :-) s T-150, co ke mne prijelo, to jsem do chvile znicil.. :-) skoda jen, ze tu KV2 jsem nestihl..byl jsem k nemu zezadu a nemohl jsem mu porad trefit motor..

https://lh3.googleusercontent.com/-1lYo9DLSjHk/UKoUaiFy5II/AAAAAAAAQ7E/HwU40dLy-rQ/s903/2012-11-19

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda dnes to byla legrace. 25% her daných už od začátku a bohužel většinou lost. Dalších 20% prohry díky méně početnému týmu. V jedné bitvě jsem dvakrát hořel, u jedné komické se mi na střední vzdálenost nepodařilo s 90% posádkou dorazit na 6 výstřelů arty a zato jí to šlo dobře :). Asi největší prču co jsem viděl byla na mapě Pakr, kde to emenáci pražili do našeho Tigra P u jezírka strašnou dobu. Ten by musel mít tak 2-3 ocelovky kdyby přežil. Bohužel po tom co ho sundali přejeli násep s nandali nám to 4:15. To byl takovej fofr, že než jsem odložil čaj a pootočil svojí plečku, tak jsem byl tuhej. Většinu her jsem strávil na 4 třídě a jelikož bylo větší množství proher a nebylo za to moc expů. Dost často kolem 130, tak to zpestřovala jen zajímavější podívaná než při víkendovém hraní. Na čínský mapě tam snad při artypárty hodil jeden enemák 3xR a dojel přes střed mapy v kačence na naší základnu a na ní zničil ještě polovinu artyn (3).

 

Chtělo by to méně rozhodnutých bitev na začátku a hry bez AFK strojů a bylo by to hraní hned o trošinku ještě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam teraz docela dilemu. Je to asi takto mal som IS-4 ale z tou si jazdim iba 2x lebo to pre mna nema nijaky zmysel jazdit s nou uz sa snou nikam nedostanem mozem akurat tak boostit posadku a jazdit s nou CW. Teraz som kupil IS-7 ktory som od zaciatku chcel a zase to je tank z ktorim uz nema zmysel nijako dalej jazdit. Nehovorim ze ma to snimi nebavi obidve su zabavne z IS-7 sa smejem ked ma 6 tankov dinga 5 min a z IS-4 ked tocim Maus na blizko, ale to sa da hlaven na tich CW lebo na pube to bud neuveritelne prehrate alebo vyhrate a skutocne dobrych bitiek kedy vyhrate po dobrom boji je malo. Oplati sa to jazdit iba pre posadku ? Lebo k voli IS-7 som odlozil kupu ferdinanda Jpantera II AMX 50 100 AMX 12t a T-29 a teraz silno rozmysal ci by som sa viac nezabavil s nimi. Napr. som teraz doexpoval M6 ako som na nu cely cas omluvte moju francuztinu "picoval" aka je velka hnusna pomala ma demetne delo z malim DMG tak som jeden vecer hral taku epicu rotu kedy mi M6 prirastal k srdcu. Ano islo o to ze som hral z dobrimi hracmi a hlavne sa smial na hracovi hrdina. Nevime ci ho poznate ale typek proste :D No ale ked teraz uz nemam techniku na 6tkove roty tak jazdim 8snickove a to uz sa mi tak nelubi. CO je co je podla vas lepsie hrat si tie nizke tiery pre srandu alebo ist co najrychlejsie na vysoke tiery aj za cenu nudnosti. Dlho som mal KV-2. BOl to moj milacik po presune na VI tier som na hno zanevrel a nakoniec z velmi tazkim srdcom predal lebo ma do roty proste nechceli zobrat :D Kupil som KV-1S aj azdil s nim ale potom som predal aj to a jazdil tu. M6. Teraz ma laka vyexpit tu T-150 co je tak trochu kompromis medzi timi dvoma :D A lubi sa mi aj KV-4 ale neprakticke ruske ocelove monstrum a aj ST-1 ktora ma pekne pojazdove kolesa :D No dilema za dilemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek co se týká winu pohoda, ale zábava nikde.

MM nás dneska posílalo na dno losu skoro pravidelně...topící s 45% všude a když byl win tak si čéék skoro pořádně ani nevystřelil, páč ty dementíky zas dostali enemáci.

Už jsem vzdal vkládání noobíků do ignor listu. Jejich tolik i v jedné hře, že bych ho zahltil za 2h hraní. Ale zas ta rozmanitost...jeden lemplík s Kv1S co má 850 bitev a 85 killů...další je sniper s 20% přesnosti....no čéék se při prohlížení statů těch šašíků fakt nenudí.

No nic dohraju rozjeté hry, nějak mě WOT neba. Ruleta by WG a neskutečný počet hovádek WOTu pomalu a jistě zabijí to nejdůležitější...zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes nic moc, snažil sem se s ren.ue 57- než sem se rozhodl obětovat 3000freexp na dělo, taxem neudělal ani dmg. nemoch sem propálit stuarta... pak s tim druhym sem udělal něco víc, přeqapilo mě jak umí penetrovat pětky zepředu, ale nakonec sem si řek že se s tim nebudu ****. taxem vzal arty (amx105am). to byla chyba. samý dream teamy, šichni hurá na jednu stranu. v jedný bitvě sem dal 1111dmg :Smile_teethhappy: , bohužel to byla prohra, přestože sem udělal 125 defens pointů :Smile_sad: .

zž mě z toho bolí hlava, zejtra rači vytáhnu nějakýho miláčka, já na to expení už nemám nějak nervy :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nevím čím to bylo, že se mi nehrálo dobře, i když jsem si říkal, že pondělí dopoledne, to by moc dětí hrát nemuselo a kolem 11 večer taky ne, ale opak byl pravdou. Navíc jsem dneska viděl tolik krásných čet v mojem týmu, např. : IS7+KV1, další bitva Centurion + 2x Crusader a v poslední bitvě to nejlepší nakonec E100+MK1 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek byl fakt...extrémní.

 

Pumpoval jsem Panthera a:

 

Souboj s T34, on 73HP, vystřelil, hned na to já, on minul, já dorazil...hned na to zhasla naše artina asi 500m někde v lese v dáli. Nebyla spotnutá, tak jsem mu musel vysvětlit, jak že se to stalo :Smile_trollface-3:

 

Chvilku předtím jsem si jel po Letišti, semtam střela, vyjedu si na kopeček a najednou co nevidím. 15m pode mnou T32 s 800HP. Já už nějakých 200, tak jsem si řek, že na něj skočim. A že to byl skok, přímo po čumáku. A jo, dostal jsem kamikazi, druhou. První jsem naramoval Panthera II... konečně jsem viděl fyziku v akci...chudák ten podemnou.

 

A taky už mám dlouhý párátko. Spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ve 3h ráno jsem potkal četu snů. Byl to kluk a holka (dle nicku) z nějakýho portugalskýho klanu.. to byla dvojka.. Jeden měl něco přes 2500 bitev a efektivitu střelby 14% a druhej 3744 bitev a efektivitu střelby 7%!!!!!!!!!!! Boti to nebyli páč půlku bitvy prostáli v křoví a když viděli jak se na naší bázi hrnou enemácký topky (4 týpci 15-20000 her každej) tak vzali do zaječích a prchali přes půlku mapy dokud nebyl konec hry.. Na můj dotaz jestli náhodou nejsou pacifisti mi ten blb odpověděl že jo a že jsou portugalci a bla bla bla.. nakonec mi ještě přišel smutnej smajl asi proto že už jsem jim neodpovídal.. neměl jsem už ani sílu jim vynadat.. už jsem toho ve WoT viděl hodně ale pořád mě někteří hráči dokážou překvapit..

 

Edit: tak jsem si je našel na ofiku, je to klan PTP2S a takovejch vejlupků tam mají hromadu.. možná je to klan chovanců z nějakýho portugalskýho Jedličkova ústavu :-P z 15 náhodně rozkliknutých "hráčů" neměl nikdo hit ratio ani w/l přes 50%.. a artynáři to nejsou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera tragedie s Ferdou.

4 x prohra, bylo to o to kuroiznější, že se všechny bitvy se odehrály prakticky stejně. Než jsem se Ferdou ustavil a poprvé vystřelil bylo to vždy alespoň 0:6. Konce byly taky stejné.

Jako na téměř posledního se na mně sesypaly hordy medek a HT a prakticky jen s několika málo výstřely a velmi skromným DMG jsem skonal.

Takové hry miluju, "žádné sraní s mladou paní" za 4 min. je Ferda zase v garáži připraven na další neůspěch :Smile_trollface-3:

1 x vítězství, WG mi vypla Bulhara (asi něco opravovali na serveru)

6 výstřelů z čehož jsem 4 x trefil poklop a to na neskutečné vzdálenosti :Smile_teethhappy: čuměl jsem jak puk. Tohle se mi v jediné bitvě ještě nestalo.

Dnes budu muset toho bulhara testnou, možná ho zapomněli zapnout. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek co se týká winu pohoda, ale zábava nikde.

MM nás dneska posílalo na dno losu skoro pravidelně...topící s 45% všude a když byl win tak si čéék skoro pořádně ani nevystřelil, páč ty dementíky zas dostali enemáci.

Už jsem vzdal vkládání noobíků do ignor listu. Jejich tolik i v jedné hře, že bych ho zahltil za 2h hraní. Ale zas ta rozmanitost...jeden lemplík s Kv1S co má 850 bitev a 85 killů...další je sniper s 20% přesnosti....no čéék se při prohlížení statů těch šašíků fakt nenudí.

No nic dohraju rozjeté hry, nějak mě WOT neba. Ruleta by WG a neskutečný počet hovádek WOTu pomalu a jistě zabijí to nejdůležitější...zábavu.

 

Potvrzuji,

je to běs, je to běs :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po včerejším večeru zase utíkám zpět na tier 6-7. Netvrdím, že tam jsou lepší hráči,ale jsem ochotný to více vydejchat, než pitomce s tierem 8-10. Poslední kapka byla, když mě s Ferdou utáčeli 2 medka a imbecil s KT, co stojí vedle mě, se místo pomoci přestřeluje přes 3/4 mapy s nějakým skautíkem. Samo, že jakmile si podali mě, šel na řadu jako druhý a nebyl schopnej trefit ani jeden zásah. A to ty 2 medka žádný lumeni nebyli, než jsem šel pod kytičky, oboum zbylo méně než 1/2 HP :Smile_mellow: . Navíc se nějakou módou stal lemming i na tieru 9-10, takže bitvy opravdu zábavný- buď všichni pomřou nebo trefí na slabý křídlo soupeře a obsadí bázi. Buď jak buď, nezáživné bitvy na cca 5 minut max. Objekta 704 jsem už prodal, postupně prodám nejspíš všechny tiery 9-10 a většinu tierů 8. Hra má být o zábavě, ale to tahle bohužel na vyšších tierech už není a 1-2 zábavné bitvy za x dní to nevyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Švejku, koukej co mi dnes kdosi napsal do garáže:

 

Rotkvica (19:30:54) Hey m8, sry to boder you. I saw you replay with Object704, pretty nice! I just bought it few days ago and i really want some tips so i can improve my fighting. Could you tell me few things about your set up please? Do you have BIA perk, do you have repairs or camo or both? What gear are you using? If its not a top secret i would aprecciate if you could share some knowlege with me. Thank you, Marko.

 

To měl smůlu asi, že potkal jenom mě a ne tebe..... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Kdo mi vysvětlí smysl HE munice? Jedu si v Hellcatu, jsem poslední, proti mě 3 arty a nějaký ISko...tak že si dám aspoń nějakou arty, naláduju HE, spotnu si Hummela z boku, pálím...56dmg. Pálí jiná arty...13mm pancíř se nezapře. Samozřejmě Alt+F4, protože nemůžu vystát, když jsou vědomosti k ničemu.

 

Jinak už to na NTB vzdala klávesa W. Když ji držím, po spuštění ještě chvíli "jede", takže takovýto vykouknutí zpoza baráku končívalo odhalením v celé své kráse. No, pokud budou chtít zaplatit výměnu tak jim řeknu, ať na to kašlou a ma tanky si koupím spešl klávesnici...berte to jako ponaučení :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Kdo mi vysvětlí smysl HE munice? Jedu si v Hellcatu, jsem poslední, proti mě 3 arty a nějaký ISko...tak že si dám aspoń nějakou arty, naláduju HE, spotnu si Hummela z boku, pálím...56dmg. Pálí jiná arty...13mm pancíř se nezapře. Samozřejmě Alt+F4, protože nemůžu vystát, když jsou vědomosti k ničemu.

 

Jinak už to na NTB vzdala klávesa W. Když ji držím, po spuštění ještě chvíli "jede", takže takovýto vykouknutí zpoza baráku končívalo odhalením v celé své kráse. No, pokud budou chtít zaplatit výměnu tak jim řeknu, ať na to kašlou a ma tanky si koupím spešl klávesnici...berte to jako ponaučení :Smile_teethhappy:

Používat notebbok doma a nemít klívesnici, to je poněkud...divné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes si tak jedu v Halufu na pozici s Tigerem II.Po cestě smahnu enemáckýho Hellcata a těsně před křovíčkem kde jsem chtěl zakempit mě to skočilo na 999 a probral jsem se v údolí jako kouřící vrak.Celý tým mi napsal,že jsem noob.Marný bylo psaní,že jsem LAGnul.Takže asi tak.Od 8.0.0. mám neskutečný problémy s hratelností hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vydržel odjezdit asi jen 15 bitev. Skoro každá druhá od pohledu prohraná. Jednou to enemáci podělali a skončilo to remízou. Teda jezdit přes 40% bitev jen z povinnosti je už trochu moc i na mojí maličkost. Doufám, že se to zítra vrátí do normálu a těch celkem jasných bude max 20%, ikdyž 5% by bylo super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem dával dvě hry ... a pokaždé sem tak zalamil...že sem si nadával sám do idio*ů .... hned na šrot a tým to samosebou projel.... raději sem to vypnul ....

 

Večer jsem začal hru s Pz38-Na ... hodilo mne to jako scouta..... mapa Lakeville ........ tým se rozdělil poměrně rovnoměrně... jen doprostřed nikdo nejel... samosebou tam projelo amx ELC ...na naše arty.... dostal sem ho... pak T50 to samé... (ovšem naše arty už neexistovaly) koukam na skóre... už jsme prohrávali asi 2:10 ...... takže jsem si vzpoměl na Kanára... pěkně se rozjel co to dalo a ladným obloukem skočil do jezera......... opravdu elegantní let... (jelikož už v enemy týmu nezbyl žádný tank který bych mohl prostřelit... T29 apod fakt Pz38Na nedá) ... a řeknu vám... nebyl to špatnej pocit ... docela švanda bejt za utopence... :-) .... tým pochcípal během 20-ti sekund .... jen mne vyděsila tabulka na konci ... z celého týmu sem měl nejvíc bodů ... to by jeden blil. .... možná i dva.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopoledne to slo, ale vecer Tiger sama prohra, Typ tusim taky, Ferdi taky, cca 10 bitev za sebou prohra ... potom T40 - 7 killu prohra .... a dal 12 killu a konecne vyhra ...

 

uzasny, jak se nekdo s heavynou cili a pise "noobs team" nebo co a ... nakonec koukam a ma 0 rozdane DMG ... skoda ze anglicky umim jen par slov ... :(

 

jo a dnes sem potkal snad 3 lidi tady z fora ... ale na sebe jsem jeste nenarazil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Švejku, koukej co mi dnes kdosi napsal do garáže:

 

Rotkvica (19:30:54) Hey m8, sry to boder you. I saw you replay with Object704, pretty nice! I just bought it few days ago and i really want some tips so i can improve my fighting. Could you tell me few things about your set up please? Do you have BIA perk, do you have repairs or camo or both? What gear are you using? If its not a top secret i would aprecciate if you could share some knowlege with me. Thank you, Marko.

 

To měl smůlu asi, že potkal jenom mě a ne tebe..... :Smile_blinky:

Já teď proháním ISU..a Mle48. Dneska i večer to byla paráda. Pěkné bitvy...hafo dmg...pěkný pěkný.

Místo Objectu mám na 9 třídě JT...a zatím 67% win...takže pohoda. I když Object je Object.

Škoda jen dnešní předposlední hry..prohráli jsem o vteřinu....a hlavně díky jednomu hovádku, který se normálně zbalil a zdrhnul z base pryč...a to měl plnou T29....my to už skoro ubránili, ale právě ten jeden tank chyběl....jinak by to byla ultra super hra. Páč jsem dal s ISU hafo dmg. Ten hráč měl 44% win rate po 7800 hrách! S T29 42% a celkově killů 2400..... Popravě, kdybych neměl tolik práce s enemákama, tak bych ho dojel sejmout. Zbabělce neskutečně nemusím.

Ale jinak super den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...