Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jede autobus plný Cigánů na exkurzi do Osvětimi.

Na vrátnici se řidič, který je velmi nastydlý a nemůže skoro mluvit, vykloní z okýnka a řekne vrátnému šeptem:

,,Vezu plnej autobus Cigánů".

Vrátný (taky šeptem):

,,Já bych vám moc rád pomohl, ale tady už to skončilo."

Toto nemá chybu :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto nemá chybu :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

má je to totiž trošku jinak

Jede autobus plný Cigánů na exkurzi do Osvětimi. Autobus se ale v malé vesnici poblíž pokazí.

Řidič zazvoní v nejbližším domě a domorodci který otevře povídá "Vezu cikány do Osvětimi a pokazil se mi autobus, můžete mi nějak pomoci:"

Domorodec "velmi rád, ale bude to nějakou dobu trvat mám jenom malou pícku"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má je to totiž trošku jinak

Jede autobus plný Cigánů na exkurzi do Osvětimi. Autobus se ale v malé vesnici poblíž pokazí.

Řidič zazvoní v nejbližším domě a domorodci který otevře povídá "Vezu cikány do Osvětimi a pokazil se mi autobus, můžete mi nějak pomoci:"

Domorodec "velmi rád, ale bude to nějakou dobu trvat mám jenom malou pícku"

Já to taky ale znám tak, jak to dával Lowi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má je to totiž trošku jinak

Jede autobus plný Cigánů na exkurzi do Osvětimi. Autobus se ale v malé vesnici poblíž pokazí.

Řidič zazvoní v nejbližším domě a domorodci který otevře povídá "Vezu cikány do Osvětimi a pokazil se mi autobus, můžete mi nějak pomoci:"

Domorodec "velmi rád, ale bude to nějakou dobu trvat mám jenom malou pícku"

:Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest BobSlocum

Přijde chlapík do nevěstince a chce černošku. Když s ní přijde na pokoj, tak ji poprosí zda by si nestáhla spodní prádlo a široce roztahnout nohy. Černoška udělá co chce. Chlapík ji okukuje z různých úhlů, zblízka, pak zas ustoupí a po 15 minutách jí řekne, že hotovo, ať se zas oblíkne. A ona se udiveně ptá co to mělo být, že nic víc nechce. A on odpovídá: Ale předělávám doma koupelnu, tak jsem chtěl vidět jak bude vypadat růžová spárovačka na černý dlažbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři chlapi si jdou zašukat na privát.

Čekají v kuchyni a chodí jeden po druhém. První vleze do ložnice a po pár minutách se ozve děsnej křik. Vyleze ven, a chlapi se ho ptají: "Co jsi tam s ní dělal?"

"No přece víte jak mám velký péro, ne?"

Oni: "No, to je fakt, to víme."

On: "Takže jsem jí po chvilce natrhl rodidla."

Jde tam druhej. Zase za chvilku řev jak sviňa. Vyleze ven a na otázku, co s ní dělal odpoví:

"No víte, že mám taky velký péro, ne?"

Oba přitakají, že ví. "Tož, pipku měla natrženou, tak jsem jí to dal do huby a natrhl jsem jí koutky."

Jde tam třetí, za chvilku strašnej řev, on vychází a povídá: "Víte přece, že mám dost malý péro, ne?"

Oba říkají, že to ví. "No, tak jsem jí aspoň zlomil ruku,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde blondýnka v Německu do

supermarketu a řiká: "Dvě tužkový baterie!"

Prodavačka na ní nechápavě zírá a ptá se:

"Wie bitte?"

Blondýnka: "Néé, nabitý, co bych asi tak

dělala s vybitejma?!"

 

 

 

 

Víte ja zabavit blondynku v kulaty mistnosti??

.

.

reknete ji, at si stoupne do rohu biggrin.png ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové jeden vtip jak je dobré znát cizí řeči :Smile_teethhappy:

 

Jde slepice kolem keře a z keře se ozve "kikirík" je zvědavá tak tam vleze najednou takovej kdákot slepice vylétne ven celá orvaná.

 

Za chvilku jde okolo druhá a zase se z keře ozve "kikirík" tak tam vleze zase takovej kdákot vylétne ven celá orvaná.

 

Za chvilku z keře vyleze lišák oklepavá se od peří a říká "neznat cizí řeč tak si ani nezapícám". :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde takhle chlap kolem blázince a slyší, jak někdo řve na celý kolo. "Dvanáct, dvanáct"

Chlap se diví co se to děje a pak uvidí díru v plotě. Tak se rozhlídne a přiloží oko k díře, že se podivá, co to tam kdo vyvádí. Najednou ho do toho oka někdo píchne, chlap uskočí a zpoza plotu se ozývá. "Třináct, třináct"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...