Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

DtX mam na tebe takovou otazku... Tvoje propagace pana Schwarzenberga je cilenou propagaci tudiz vnaseni politiky do WofW fora nebo jen nemas co delat? Nuda je hrozna vec :Smile_teethhappy:

Já jsem ho snad nikde nepropagoval, akorát v tom topicu boj o hrad jsem psal proč jsem volil jeho. Na tohle video jsem včera narazil náhodou a líbilo se mi nejen obsahem ale i zpracováním a dal jsem to sekce vtipy k pobavení...

Jestli ti to tak vadí, tak ten post klidně smažu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té anabázi s vylepšováním počítače nechápu jednu věc. Proč se tam furt snažil dávat VISTy?! To mu nikdo ještě neřekl, že nic blbějšího neexistuje? A co se myslí tím "modemem" ? To je jako k připojení po telefonní lince? No a co se týká konektorů, tak ty nepasují už pár let.... :Smile_blinky: z tak starého PC na nové věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té anabázi s vylepšováním počítače nechápu jednu věc. Proč se tam furt snažil dávat VISTy?! To mu nikdo ještě neřekl, že nic blbějšího neexistuje? A co se myslí tím "modemem" ? To je jako k připojení po telefonní lince? No a co se týká konektorů, tak ty nepasují už pár let.... :Smile_blinky: z tak starého PC na nové věci.

Kanáre, nebuď Kanár. :Smile_teethhappy: Jako anabáze to bylo dobrý. Já taky nechápal, na co k Wotku potřebuje mechaniku, ale nezabránilo mito, abych se tomu nezasmál. :Smile_trollface-3:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, nebuď Kanár. :Smile_teethhappy: Jako anabáze to bylo dobrý. Já taky nechápal, na co k Wotku potřebuje mechaniku, ale nezabránilo mito, abych se tomu nezasmál. :Smile_trollface-3:

No, já spíš brečel protože tyhle věci znám protože jsem pár let počítače prodával a sestavoval. Akorát to bylo z trochu jných důvodů, že něco bylo "kompatibilnější", než něco jiného. CD-DVD mechaniku například vůbec nemusel měnit, že? :Smile_blinky: . A také, když mi nepasuje jeden konektor, tak pojmu podezření a zkontroluju si hned všechny zbylé. Jako, já s ním naprosto soucítil, chudák :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečne poriadny vtip :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

 

Manžel s manželkou a svokrou išiel na dovolenku do Izraela.

Tam ale svokra náhle zomrela.

Manželia zašli do pohrebného ústavu, kde im vysvetlili, že prevezenie

tela späť do Ameriky bude stáť 5.000 dolárov. Pokiaľ ale svokru

pochovajú vo Svätej zemi, bude to stáť iba 150 dolárov.

Manžel povedal: - Pošleme ju domov!.

Zamestnanec pohrebného ústavu sa pýta: - Prosím vás, ste si istí,

že to naozaj chcete takto? Prevoz je veľmi drahý. Za 150 dolárov

by ste tu mohli mať krásny pohreb.

A manžel hovorí: - ***** pane, tak pred 2.000 rokmi ste

tu pochovali jedného chlapíka a on Vám za tri dni vstal z mŕtvych. A toto ja nebudem riskovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...