Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

hocane, tak zrovna toto není o idiocii... sou tam dvě auta, z nichž jedno odjíždí, tak borec najede místo něj a tankuje.. mezitím to druhé taky odjede a na jeho místo dojede další s tankováním na opačné straně, Akorát někdo to vyfotí a udělá z toho kravinu... nejednou sem tankoval s natahlů hadiců, protože jinde nebylo volno a já sem spěchal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.protivna-...lova-kauza.html

 

tady to máte shrnutý

Jak jsem to pročítal, tak tam někdo dával odkaz na nějakou 3D troubu, tak jsem na to najel a pomalu ani nevidím na monitor, jak mi tečou slzy smíchy http://www.protivna-blondyna.cz/2012/08/zazracny-krem-3d-troubu-si-diskutujici.html :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strakapoud: blondyna je nejvic cool web..

 

Největší slovenský objev uskutečnili v roce 1271 slovenští bačové , kteří začali používat ovčí střevo jako kondom , angličané jej po 600. letech zdokonalili tím , že nejdříve vyndali střevo z ovce.

 

 

Chodí cigán po stavbě a potká svýho parťáka. Ten se ho ptá: "Co tady tak chodíš" - "Ale, hledám hranolek 20 na 20." Tak hledají spolu. Za chvíli potkají mistra a ten po stejné otázce a odpovědi hledá s nimi. Za půl hodiny potkají stavbyvedoucího a ten se jich ptá: "Co hledáte?" - "Hranolek 20 na 20." - "Tak ten tady není!" Cigán se zastaví a povídá: "To nevadí, tak já si sednu na kulatinu

 

Přemluvit holku k sexu je jako mazat máslo na chleba. Nejlépe to jde nožem.

 

Sejdou se kamarádi v hospodě a jeden povídá druhýmu: "Hele, jak ty to máš s tím rozvodem? Už jste se nějak dohodli?"

Druhý odpoví: "Jo, dobrý. Akorát se nemůžeme dohodnout ohledně dětí. Ani jeden z nás je nechce..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...