Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 - Stavia sa kulturista s erotomanom, kto dlhšie vydrží.
- Kulturista bude nosiť na druhé poschodie ženské a erotoman ich bude
uspokojovať. Kto vydrží dlhšie vyhráva.
- Večer začne kulturista nosiť ženy a erotoman každú uspokojí.
- Tak to ide celú noc.
- Ráno kulturista odpadne so slovami : "Ja už nevládzem!"
- Aké ponaučenie z bájky vyplýva?
- Je lepšie mať styky, ako donášať!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K respektu ohledne PCR.

 

 

No nevím, tohle je prostě parta ožralejch(?) blbečků, co machrujou, ale mám pocit, že kdekoli jinde by za výkřiky typu "to je fakt ****, ty vole" nebo "vrať mi už ten řidičák, čuráku", "zrychli to, to je ***** ty vole"... ležel boreček držkou na chodníku... Nedokážu si představit, že by se podobně choval někdo k policajtovi třeba v té ejmerice, ze které si někteří ucákávají do gatí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, tohle je prostě parta blbečků, co machrujou, ale mám pocit, že kdekoli jinde by za výkřiky typu "to je fakt ****, ty vole" ležel boreček držkou na chodníku... Nedokážu si představit, že by se podobně choval někdo k policajtovi třeba v té ejmerice, ze které si někteří ucákávají do gatí...

Ano, jenze oni si je mohli ukaznit. Jenze evidentne oba jsou to zelenaci a ani jeden nema buhvi jaky prirozeny respekt. Takze jejich nadrizeny je mel sparovat ze skusenejsima kolegy. Ten druhy (ten rom) kolegu vubec nepodporuje, jen cumi jak puk. Navic ten co to s nima resil si asi ani evidentne nevedel moc rady co ma delat asi za ukony. Proste oba policajti novackove.  Ja nerikam, ze to nak extremne nezvladli. Udelali co bylo treba. Video jsem dal do spatneho vlakna. Jen jsem chtel trosku objasnit, proc tu policie nema takovy respekt. A ze to neni v prvni rade jen o zakonech ...

 

Edit. Pictusi, tak ono kdyz to verbalne ani nezkusili a pristoupi na tykani a jednani typu - ty vole, tak je pak tezke :D Policajt se proste musi chovat jako policajt. Za prokazanou urazku verejneho cinitele bych zavedl financni postihy a prislusnikum dal do dvojce kameru nekam na hrud a bylo by. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, jenže jak chceš ukáznit bandu podobných jelit? Verbálně to asi moc nepůjde a kdyby na to šli i fyzicky, tak zase bude kdekdo vřeštět "policejní brutalitáááá, pomoooc, tlučou bezbrannýho člověka, co jen ožralej sedl za voláááánt, zneužití pravomociiii!". Neříkám, že policajti jsou bůhvíco, ale podobné "zásahy" jim fakt nezávidím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

…Policajt se proste musi chovat jako policajt. Za prokazanou urazku verejneho cinitele bych zavedl financni postihy a prislusnikum dal do dvojce kameru nekam na hrud a bylo by. 

No, předně tohle nebyli policajti, ale městské opice (a od nich nelze očekávat nějakou inteligenci či znalost zákonů). No a za druhé — počkej, až ti toho „veřejného činitele“ taky omlátí trollaarongoldstein s Pictusem o hlavu… :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže on tu předtím nedělal ramena s právničinou, víme? Takže mu tento "dříve používaný" termín lze bez potíží odpustit ;-)

 

Zadruhé, my se ale nebavíme o tom videu se slepcem, ale o tom výše (s tím zadržením řidičáku) a to "městské opice" podle uniforem ani podle auta nebyly, šlo o PČR...

 

Takže tak, ty pane TrollinTrollin_snr :-D

 

Ještě ad ten zásah: Já bych asi policajta fakt dělat nemohl... já bych byl na YouTube pořád, na mě kdyby si nějaký ožralý jelito takhle otevřelo mordu, tak bych se asi neudržel :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...