Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Pilot si pozve letušku do kabiny a prosí ji, aby pasažérům nějak jemně oznámila, že letadlo se za pár okamžiků zřítí a oni nemají moc velkou šanci na přežití. Letuška si stoupne s mikrofonem mezi pasažéry a začne: "Všichni si vezmeme cestovní pas a zamáváme s ním nad hlavou" A pasažéři mávají. "Teď vytrhneme stránku, na které jsou naše osobní údaje a fotografie, stočíme do ruličky a tu ruličku si nacpeme do prdele". Jeden děda vstal a ptá se: "Děláte si z nás legraci? Co z toho budeme mít"? Letuška: "Vy nic, ale záchranářům ušetříte práci s identifikací".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se dnes.

Hledáme nějakého pomocníka, který by  dovedl kompletovat ty palubní desky, které vyrábíme. Předevčírem přišel chlápek a byl děsně namachrovaný a prý i modelařil. Dostal na zkoušku desku a veškeré součástky potřebné ke kompletaci. Asi za 2 hodiny už volal že to má hotové ale že neví, jakou barvou má natřít jeden přepínač. Bylo mu řečeno, že na fotce je vidět, že je to červená barva, tak ať to natře červenou. A tady nastalo první podezření, že je to jen snaživý kecal. Prý, jestli to může natřít lakem na nehty. :laugh:  Bylo mu vysvětleno, že to musí být matná barva.

Dnes tedy přinesl hotovou palubní desku. Ten přepínač měl tak příšernou červenou barvu a leskl se, že mám obavu, že to přece jen byl lak na nehty. Na té desce byly ještě 3 barevné kontrolky. Zelená, červená a bílá, které dostal už nabarvené. Máme na to speciální barvu, která vypadá jako barevné sklíčko. Koukáme na to jako blázni. Všechny tři kontrolky jsou stejně šíleně červené, jako ten přepínač. Na otázku, proč to natřel tou červenou barvou odvětil, že chtěl aby to ladilo :woot:  :wallbash:  :sick:  :-D ..................... :no::down:

Prý modelář :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Máme se na co těšit. V roce 2020 bude cikánština zavedena do škol jako další (zatím nepovinný) jazyk.

A já se ptám: proč jen cikánštinu? Proč ne též ruštinu, ukrajinštinu, vietnamštinu, sanskrt, polštinu, …?

 

 

 

 

 

 

A ještě jeden link — znáte Izerovu policejní akademii?

„Zhorný, jak je to hlídáte?! Von dá granát do svěráku a mlátí do něj kladivem. Co když vám to bouchne?“
„To nevadí, pane kapitáne, my máme ještě jeden…“

Link: inspekce odložila případ policisty, který zemřel při pilování granátu ve svěráku :woot:

 

 

 

 

 

A ještě přidám.

8681_10990020-650167788443525-4967761909

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme se na co těšit. V roce 2020 bude cikánština zavedena do škol jako další (zatím nepovinný) jazyk.

A já se ptám: proč jen cikánštinu? Proč ne též ruštinu, ukrajinštinu, vietnamštinu, sanskrt, polštinu, …?

 

Tak ono by to mělo své plus a nikoliv malé. Když bude každý rozumět rómštině, tak na 100% se ti cikáni přestanou touto řečí dorozumívat a hulákat po sobě na celé město.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

> - Príde Mišo domov, vyzlečie sa do pol pása, obráti sa k svokre chrbtom a
> vraví:
> - Pľuj! Doktor hovorí, že pri zápaloch chrbtice najlepšie pomáha hadí jed.

 

 

> - Ide to so mnou dole vodou, už sa dokážem pomilovať s manželkou len
> raz do mesiaca.
> - Nevrav, ja ju pomilujem za týždeň aj päť krát.
> - Netrep, veď ty žiadnu manželku nemáš.
> - No ale hovoríme o tvojej, nie?

 

 

> - Pamätám si, že keď som mal 20 a vták sa mi postavil, tak sa mi ho
> podarilo ohnúť dole, len keď som veľmi silno tlačil dvomi rukami.
> Keď som mal 30, tak mi na to stačila už len jedna ruka. A teraz, keď
> mám 40, tak ho kľudne ohnem dole aj jedným prstom.
> - No a čo tým chceš povedať?
> - No je to divné, ale vyzerá to tak, že čím som starší, tým som silnejší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...