Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tři muži se ucházejí o místo u policie. K pohovoru si zavolají prvního z nich. 
Policista mu dá fotografii muže, kterou si má důkladně prohlédnout a říct, jakých zajímavých detailů si všiml. Po pár minutách uchazeč prohlásí: "Ten muž má jen jedno ucho." 
"To je fotka z profilu," upozorní ho policista a požádá, aby odešel. 
Druhý kandidát dostává stejný snímek, se stejnou otázkou. "Ten muž má jen jedno ucho!" prohlásí po chvíli. 
"To je fotka z profilu!" rozzuří se policista. I druhého kandidáta vyhodí. 
Třetí kandidát si několik minut prohlíží fotku a pak odpoví: "Ten muž má kontaktní čočky." 
Policista se podívá do svých spisů a uznale řekne: "Správně, je vidět, že nejste takový blbec jako ti dva před vámi. Jen mi řekněte, jak jste to poznal?" 
"Snadno. Těžko může nosit brýle, když má jen jedno ucho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu ráno jsem si přivstal, potichu se oblékl, udělal si snídani a pomalu odešel do garáže. Za auto jsem připnul přívěs s člunem a těšil se na krásnou rybařinu. Když jsem však otevřel dveře garáže, zjistil jsem, že venku fouká vítr přes 100 kilometrů za hodinu a je pěkná zima. Pustil jsem si rádio a zjistil jsem, že takové mizerné počasí má být po celý víkend. Šel jsem tedy zpátky do domu, potichu se svlékl a vlezl znovu do postele. Objal jsem svojí ženu zezadu a tichým hlasem jí pošeptal: "Dneska je venku příšerné počasí, skoro mě to odfouklo". 
Moje žena na to odpověděla: "No a to si představ miláčku, že ten můj blbej manžel v tom počasí odjel na ryby"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večerní představení vrcholí, přichází jedinečné číslo drezúry s krokodýlem. Krotitel rozepíná kalhoty a vkládá své mužství do otevřené tlamy krokodýla. Krotitel začne mlátit krokodýla do hlavy a za obrovského jásotu diváků vytahuje své přirození z tlamy a skrývá ho do bezpečí kalhot. 
Když se publikum částečně utiší, ptá se: "Troufne si někdo z přítomných to také zkusit?" 
Přihlásí se jedna postarší žena: "Já, ale nesmíte mě tak mlátit do hlavy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde opilý muž domů a povídá své ženě: "To bys nevěřila, kde jsem byl. Byl jsem ve Zlatým baru." 
"Zlatým baru?" ptá se manželka. 
"Jo, je tam všechno zlatý. Jsou tam zlatý dveře, lustr, podlaha a dokonce i mušle." 
Manželka tomu nevěří, a tak se ráno podívá do Zlatých stránek a hledá pod písmenem Z bary. 
Najde Zlatý bar a zavolá na jeho číslo. 
Ptá se: "Dobrý den, je tam Zlatý bar?" 
"Ano, tady je Zlatý bar, co si přejete?" 
"Je pravda, že máte zlaté dveře?" 
"Ano, máme zlaté dveře." 
"A máte taky zlatý lustr?" 
"Samozřejmě, máme i zlatý lustr." 
"Máte i zlatou podlahu?" 
"Ano, máme zlatou podlahu." 
"A zlaté mušle máte?" 
Ve sluchátku je najednou ticho a po chvíli se ozve: 
"Karle, mám tady stopu na toho chlapa co se ti včera vychcal do saxofonu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravý sektor chystá žalobu do Haagu na separatisty pro porušení pravidel vedení války: Když příslušníci Pravého sektoru při odvetné palbě domobrany zalehnou do úkrytů, obránci začnou volat do megafonů "Kdo neskáče, je Rusák". Následuje prakticky stoprocentní úhyn příslušníků Pravého sektoru: Skákající celkem snadno postřílí domobrana, a o ty, co odmítnou skákat, se "postarají" vlastní spolubojovníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...