Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Připitý host přijde do baru a objedná si trojitou whisky. Když mu ji barman podává, říká: "Pane to je pořádná dávka alkoholu! Máte snad nějaké problémy?" Host do sebe vylije whisky a praví: "Přišel jsem domů a přistihl jsem manželku v posteli s mým nejlepším přítelem..." - "A do prdele...!" zabručí číšník a dodá: "Další drink je na můj účet, pane." A hned mu i přinese další trojitou whisky. Když ji chlap vypije, barman se ho ptá: "A co jste pak udělal?" - "Přišel jsem k manželce, podíval jsem se jí přímo do očí a řekl jsem jí, ať se okamžitě sbalí a vypadne z domu." - "No, to by asi udělal každý, ale co s vaším nejlepším přítelem?" – "Pak jsem přišel k němu, upřeně jsem se mu zahleděl do očí a vyčítavě jsem mu řekl: "Ošklivý, velmi ošklivý pejsek!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auuu  :Smile_teethhappy:

 

a3yxmx7-460sa-v1-1403014597.gif

 

 

tojo me jeste taky dostalo prave si ctu seznam 

 

pražská zastupitelka Marta Semelová zase uvedla, že si nedovede představit, kdo bude případně hodnotit kvalitu provedených služeb - pokud by se prostituce stala živností - nebo jak by se řešily případné reklamace.

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hocane, takto jsem jako kluk za hlubokého totáče na Velké Javořině nasadil Flexaretu na dalekohled a fotil ruskou protiletadlovou raketovou základnu, která tam byla tehdy dislokovaná. Ještě dnes mi jde mráz po zádech co se mohlo všechno stát, kdyby mě u toho někdo viděl a chytil..... :sick:

Drapnout te tam policajti vzali by si te do parady odbornici z STB, vymlatili by z tebe podpis a musel bys bonzovat na kamarady od taborovych ohnu. Jo Bolsevik nebyl zadnej velkej lidumil, byla to divna doba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drapnout te tam policajti vzali by si te do parady odbornici z STB, vymlatili by z tebe podpis a musel bys bonzovat na kamarady od taborovych ohnu. Jo Bolsevik nebyl zadnej velkej lidumil, byla to divna doba!

 

To nebyla divná doba, to byly naprosto absurdní časy. Pánbůh zaplať, že to máme za sebou a, že už se to, tedy doufám, nikdy nevrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebyla divná doba, to byly naprosto absurdní časy. Pánbůh zaplať, že to máme za sebou a, že už se to, tedy doufám, nikdy nevrátí.

kéž by jsi měl pravdu idiotů je tady ještě pořád dost http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/komunisticky-rezim-byl-lepsi-nez-ten-nynejsi-tvrdi-v-pruzkumu-tretina-cechu--1168929

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drapnout te tam policajti vzali by si te do parady odbornici z STB, vymlatili by z tebe podpis a musel bys bonzovat na kamarady od taborovych ohnu. Jo Bolsevik nebyl zadnej velkej lidumil, byla to divna doba!

divná doba to byla, ale ten co si fotí raketovou základnu jen tak, je taky divnej..

 

Edit: a moc si to nemaluj, kdyby toho "špióna" chytili při podobný činnosti na druhý straně, tak by se s ním taky nemazlili. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VelkejDraku já bych to neřešil. Pamětníci jednoho dne vymřou. Důležitý v tom článku je spíš to, že společnost a ekonomika stagnuje a nikdo to neřeší. Ovčani potřebují vidět to světlo na konci tunelu, jinak jsou nevrlí a mají tendence se přiklánět k extrémům, ať už na levé nebo pravé straně.

 

Edit: moc se omlouvám za OT.. já vůl se zas nechal nachytat Kanárovým aninetakOTpříspěvkem který spolehlivě vyvolá flame.. Sakra jak to ten chlap dělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...