Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Otec číta synovu žiacku knižku:
- Matematika päť..
...tresk mu jednu po papuli...
- Slovenčina päť..
...tresk mu druhú po papuli...
- Spev jednotka...
...tresk mu ďalšiu po papuli... Syn:
- Ako to?! Veď som mal jednotku!
Otec naštvane prehodí:
- Tak tebe bolo po dvoch päťkách ešte do spevu?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nemocnici jsou 3 pacienti, přijde k nim doktor a ptá se prvního:
"Prosím Vás, co se Vám stalo?"
"Já mám SUZUKI, hasim si to takhle 180 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu."
"A co se stalo Vám?" ptá se doktor druhého.
"No já mám HONDU, hasim si to takhle 230 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu."
"Hm. A co Vy?" ptá se třetího.
"Já mám BABETU, jedu asi 40 a když kolem mě projeli tyhle dva, tak jsem si myslel, že stojím a sesedl jsem."

 

Mojzis bere hul na dlouhy odpal, odpali, micek leti, leti, uz uz pada do vody, kdyz tu se voda rozestoupí, micek se odrazi ode dna a dopadne na green. Mojzis ho dojde a dotukne do jamky.Na rade je Jezis. Odpali, micek pada do vody, ale nepotopi se, Jezis prejde po hladine az k nemu,odpali a micek pada do jamky. Hraje pan v kostkovanem saku. Odpali, micek leti, pada do vody. V tom ho zachyti ryba do tlamy. Nez se staci ponorit, ulovi rybu dravy ptak a leti s ni i s micekm pryc. Ozve se vystrel - myslivec strili po ptakovi. Netrefi, ale ptak se lekne, pusti rybu, ryba pusti micek a ten spadne do jamky.Jezis se v tu chvíli podívá na nebe: " Ty vole tati, tak prisli jsme si zahrat golf nebo machrovat?"

 

Nevím, jestli tu něco z toho nebylo, odněkud se mi to vybavuje, ale nevím odkud :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Už je to sice poměrně fousatý vtip, ale zde ještě zřejmě nebyl (nenašel jsem).

 

Ve druhé světové přivezou do lazaretu ruskýho vojáka, ve strašném stavu, skoro po kouskách. Nicméně doktoři dokážou nemožné, sešijí ho dohromady a voják se po měsíci probere z bezvědomí. Zdravotní sestra ho
nadšeně vítá: „Vítám tě Koljo zpět mezi živými, tys nám ale dal zabrat!“
Voják překvapeně odvětí: „Ale já nejsem žádný Kolja, jmenuji se Igor. Jak jste přišla na toho Kolju?“
Sestra se začervená: „No, když jsme tě dávali dohromady, tak jsem si všimla… , no — že máš na svém… ehm, …chloubě vytetováno „olja“ a protože malinkatý kousíček chyběl, tak jsem si domyslela , žes tam měl asi vytetováno „Kolja
Voják začne hrozně naříkat a když se sestra ptá, proč tak vyvádí, tak mezi zoufalými vzlyky vysvětluje: „Tam nebyl žádný Kolja, ale měl jsem tam vytetováno Da zdrávstvujet krásnaja ármia, katóraja pabědíla nad germánskimi fašístami u Krásnovo Polja!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štyria kamaráti sa už dávnejšie dohodli, že si spravia poriadnu rozbíjačku na stanovačke. Dva dni pred stanovačkou zrazu hovorí jeden z nich:
"Sorry, chalani, frajerka ma nechce pustiť, tak si to užite aj bezo mňa..."
Ostatní samozrejme nasratí. Ale tak už mali všetko pokúpené, tešili sa, a tak sa rozhodli, že idú. O dva dni ráno prídu na miesto, štvrtý kamarát už tam, stan postavený, v ohnisku horí oheň, drevo nachystané na celý víkend.
Tí sa ho pýtajú, ako je to možné, veď im vravel, že nemôže.
"No páni, včera večer si sedím na gauči, pijem pivo, pozerám futbal. Zrazu sa frajerka ticho prikradla, zakryla mi oči, a keď mi ich pustila tak stála v novej priehľadnej bielizni. Potom ma vzala za ruku do spálne. Tam horelo sto sviečok, po zemi ružové lupene a na posteli putá. Povedala, nech ju pripútam k posteli. Keď som tak urobil, tak pokračovala: ´Teraz môžeš robiť, čo len chceš!´
CHLAPI, TAK SOM TU!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pacient povídá doktorovi: „Až umřu, tak do úmrtní zprávy napište, že jsem umřel na AIDS“. Doktor se tomu diví a povídá: „Vy nemáte AIDS, ale rakovinu“.
Pacient odpoví: „To nevadí, ale já k tomu mám 3 dobré důvody: Za prvé takovou nemoc u nás na
vsi ještě nikdo nemá, za druhé soused umře strachy, že to má taky, protože mi chodil za manželkou, a za třetí, manželka si do smrti nezašuká.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...