Přejít na obsah

merkavamk4

Members
 • Počet příspěvků

  65
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

merkavamk4 last won the day on Září 27 2013

merkavamk4 had the most liked content!

O uživateli merkavamk4

 • Hodnost
  Zkušený průzkumník
 1. cena pokoje nebyla 30 ale byla 25 - týpci každý dali 9 - 3x9=27 , dvě kačky stopil poslíček 27-2=25=cena pokoje sumarizace - poslíček je čórka a večer až pude dom dostane deku :)
 2. Konečne pořádný ISE ČELENŽ https://www.youtube.com/watch?v=WU4ZbIKmuvo&feature=youtu.be
 3. Tady je to i s cz titulky + něco navíc http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/harrison-ford-se-nechce-bavit-o-star-wars
 4. Nová fyzika ve wotku :biggrin: p.s. to zajímavější začíná od druhé minuty
 5. Kdyby to někdo chtěl vidět celý tak tady je link http://videosift.com/video/Girl-in-a-Toyota-Supra-The-full-uncensored-version-in-HD P.S. Video obsahuje nemravné záběry proto by se na něj neměl nikdo dívat
 6. Hraní WoT na americký způsob http://www.youtube.com/watch?v=kNwR9f0o1NM
 7. Táta řezník zaučuje svého syna v řemeslu a ukazuje mu do týhle mašiny strčíš vola a vyjede ti párek. Synek zapřemýšlí a pak se ptá tati je ňáká mašina do který strčíš párek a vyjede ti vůl a tatínek odpoví taková mašina byla jedna jediná tvoje matka.
 8. Chytí rybář zlatou rybku a ta mu povídá je zlá doba musí se šetřit tak ti splním jenom jedno přání, tak rybář že chce být nesmrtelný a ryba na to tohle je jediný přání který ti splnit nemůžu přej si něco jinýho, tak se rybář zamyslí a povídá chci žít tak dlouho dokud bude česká vláda krást a ryba na něj ty si ale sviňák.
 9. Chlapeček se prochází po koncentračním táboře a na rukávu má zlatou hvězdu. Přijde k němu esesák podívá se na hvězdu a ptá se ho "chlapečku ty si žid" A chlapeček mu odpoví "ne já sem šerif vole"
 10. Přijde chlap do hospody a u baru vidí týpka jak do sebe kopne panáka a pak se rozběhne skočí z okna a za chvíli se vrátí vchodem. Chlápek se ho ptá ty vole jak to děláš že se ti nic nestane a týpek mu povídá to je touhle spešl vodku kdy ji někdo vypije tak je nesmrtelnej. A chlápek tý vole to musím skusit barnane jednoho panáka kopne ho do sebe a vyskočí z okna spadne na zem rozplácne se a je na místě mrtvej. Barman pak přijde k týpkovi a povídá mu " Ty supermane ty seš pěkná ku*va když seš ožralej".
×