Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Včera v noci na Masarykově nádráží.

 

A pobavil mě u toho jeden komentář

 

Prý se jedná o nástupiště 9 a 3/4 ( kdo nezná Harrryho tak -  https://cs.wikipedia.org/wiki/M%C3%ADsta_v_Harry_Potterovi#N.C3.A1stupi.C5.A1t.C4.9B_dev.C4.9Bt_a_t.C5.99i_.C4.8Dtvrt.C4.9B )

 

5372baef39e69d84fd08f4ad4622_r16:9_w630_

 

11745620_1129038827111879_42645447637005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajt hlási do vysielačky: 
"Pane, prišli sme na miesto činu." 
"Aká je situácia?" 
"Žena zavraždila svojho muža. Celkovo 35 bodných, 2 strelné rany a nakoniec po odťatí hlavy spálila jeho telo." 
"Preboha! A aký bol dôvod pre tento zločin?" 
"Stúpil na podlahu, ktorú práve umývala." 
"Podarilo sa vám ju zadržať?" 
"Nie, pane!" 
"A prečo?" 
"Čakáme, až vyschne podlaha, pane!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)

 

Zemřel muslim a dostal se před nebeskou bránu. Byl velmi rozrušen, protože celý svůj život toužil po setkání s prorokem Mohamedem. Došel až k bráně a tam narazil na muže s plnovousem.
"Ty jsi Mohamed?" zeptal se.
"Nikoliv, synu, já jsem Petr. Mohamed je výš," řekl muž a ukázal k opodál stojícímu žebříku vedoucímu do oblak..
Rozradostněný, že Mohamed bude výš než Petr, začal muslim rychle stoupat vzhůru skrz mraky, až v další místnosti objevil jiného muže s plnovousem.
Opět se zeptal: "Ty jsi Mohamed?"
"Já jsem Mojžíš, Mohameda najdeš výš."
Unavený, ale se srdcem plným radosti pokračoval muslim ve stoupání po žebříku, až dospěl do další místnosti, kde byl opět muž s plnovousem.
"Ty jsi Mohamed?" zeptal se ho s hlasem plným naděje.
"Ne, ne, já jsem Ježíš, za Mohamedem musíš výš."
Vyčerpaný muslim začal v toužebném očekávání znovu lézt do mraků. Mohamed je výš než Ježíš! Stoupal stále výš a výš, až konečně dorazil do obrovské místnosti, kde seděl statný muž s obroským běloskvoucím plnovousem.
Sotva popadaje dech svalil se muslim vedle něj a zasípal:
"Ty jsi Mohamed?"
"Ó ne, můj synu, já jsem Bůh. Ale vypadáš vyčerpaný, nedal by sis kávu?"
"Ano, prosím, můj pane."
Bůh se podíval za něj, tleskl a zavolal:
"Hej, Mohamede, dvakrát kafe. A fofrem!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlap přijde do práce a hned ostatním kolegům  říká : " To mi nebudete věřit, ale dneska ráno jsem měl ve vlaku orální sex ! "

 

Kolegové : " To je skvělý, bravo, wow, povídej, jaký  to bylo ??? "

 

Chlap: To nevím, ale vím jistě, že už ve vlaku neusnu s otevřenou pusou... "                                       "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to asi s našimi TANKY nesouvisí, ale mám tohle pivo rád. :laugh:  natož pak přímo z TANKU :thumbsup:

 

http://www.libereckenovinky.cz/zpravy/regiony/slavnosti-svijanskeho-piva-nabidly-poprve-tankove-pivo/

 

No sakra, já chodím na tankovou Plzeň už nějakou dobu a nenapadlo mě to sem dát, to jsem zase něco prošvihl, taková zajímavost :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud žena chce dostat chlapa do postele, tak se musí držet těchto rad:

 

1. Mít vagínu
2. Mýt vagínu

 

***************************************************************

 

"Chlapík letí na zájazd malými aerolíniami. Letuška sa ho pýta:
- Chceli by ste večeru?
- A aký máte vyber?
- Áno alebo nie."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě slečny hrají golf. Jedné se povede dlouhý odpal, ale když míček klesá k zemi, slečna ztuhne. Míří totiž přesně na čtveřici pánů, hrajících na vedlejší jamce. A vskutku, jednoho z nich míček zasáhne a chlápek se zhroutí k zemi, zkroucen s rukama vraženýma do rozkroku. Slečna neváhá a vyběhne situaci nějak napravit. Chlap tam leží, heká bolestí, a slečna nabízí pomoc. On chvíli odmítá, ale slečna ho přesvědčuje, že je fyzioterapeut a tudíž se vyzná. Postižený tedy rezignuje. Slečna mu zvedne ruce, rozepne poklopec a začne oběma rukama masírovat. Po pár minutách se ptá, jak se pan cítí. On odpovídá: "Jo, je to paráda, hrozně příjemné. Ale ten trefený palec na ruce mě pořád pekelně bolí!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...