Jump to content

LtDruz

Members
 • Posts

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

LtDruz last won the day on September 24 2020

LtDruz had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Vyškov

LtDruz's Achievements

 1. Tak to mě teda rozsekalo???. ? Bohužel u nás to začíná tak vypadat. ?
 2. LtDruz

  Fallout 76

  Opět děkuji za jednoduchý návod na získání čínského stealth brnění. Verdikt: moc se mi líbí páč se nemusím bát že na mě něco čeho jsem si nevšiml bafne ?. Vzhledem k tomu že energozbroj žere baterky jak divá tak radši nosím čínský.
 3. LtDruz

  Fallout 76

  Díky ??
 4. LtDruz

  Fallout 76

  Prosím, prosím nešel by sem hodit stručnej návod jak se dostat k tomu čínskýmu armoru. Rád bych si ho pořídil tak ať nemusím zbytečně bloudit. Děkuji.
 5. http://www.zbranenaobjednavku.cz/ Je libo něco objednat, dokud je čas.
 6. No ty vole, jen jsem stěží polknul. Hnusná realita. Povinný výcvik se zbraní pro všechny. Hawgh.
 7. Já myslím, nevím jistě že je to až po určité vzdálenosti. Ta by měla cca odpovídat úplnému rozbalení stabilizačních křidélek.
 8. Naštěstí pro ně se hlavice aktivuje až po určité vzdálenosti.
 9. Tak doslova jsem to určitě nemyslel. Někdo opravdu zbraň mít nemůže ale od toho jsou tu rádoby odborníci aby věděli kdo je kdo že. Hlavně šlo o tu myšlenku, že sice máš zbraň, ale zase nikdy nevíš kdo ji má taky a tak si rychle rozmyslíš někoho někde okrádat. Hlavně by se třeba nestávaly situace že nějakej šmejd vandruje do holky a lidí okolo projde a dělaj že nevidí a takovejch situací je dost a dost. Ale jak říkám, určitě to není všespásné, ale já své děti budu určitě učit zacházet se zbraní a když to bude jen trochu možné, bude doma minimálně jeden kousek na obranu všeho co je mi milé. Háleluja. A nepochybuji že to máte taky tak.
 10. Násilí a trestná činnost má bohužel volné pole působnosti, pokud by dospělá část populace byla povinně školena v zacházení se zbraní s doporučením vlastnit zbraň pro obranu svých základních práv, měli by zločinci o moc větší strach. http://www.lidovky.cz/zacalo-to-jako-vtip-ted-plati-v-americkem-meste-povinnost-vlastnit-zbran-1qc-/zpravy-svet.aspx?c=A140831_154502_ln_zahranici_ele
 11. LtDruz

  Zajímavé čtení

  Tak nakonec něco z druhé světové http://www.databazeknih.cz/knihy/hodina-mrtvych-oci-12338 a už dám pokoj
 12. LtDruz

  Zajímavé čtení

  Ještě bych tu měl jednu sérii opravdu oddechového čtení. První v českém vydání je http://www.databazeknih.cz/knihy/mark-stone-kapitan-sluzby-pro-dohled-nad-primitivnimi-planetami-v-zelene-pasti-rhulu-12153autor ve francii čísloval jinak než u nás. K tomu bych přidal jednu knihu podobného ražení http://www.databazeknih.cz/knihy/stavitele-sveta-109616 Další co tak vyštrachám je kniha http://www.databazeknih.cz/knihy/prakticky-efekt-2106 Zajímavé čtení možná znáte. A pokud vás zajímá vzpomínková kniha Madeleine Albright http://www.databazeknih.cz/knihy/prazska-zima-136744tak doporučuji, protože je hezké v sobě trošku povzbudit národní cítění.
 13. LtDruz

  Zajímavé čtení

  Tak bohužel neznám tudíž se musíš poptat jinde. Nebo rovnou přečíst to je ideál Edit: Co jsem si tak pročetl popis u knih s Honor, tak Charity je míň sci-fi spíš bližší budoucnost a hlavně na matičce zemi. Ale pokud tě zajímá styl psaní, bohužel neporadím.
×
×
 • Create New...