Jump to content

LtDruz

Members
 • Posts

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by LtDruz

 1. Tak to mě teda rozsekalo???. ? Bohužel u nás to začíná tak vypadat. ?
 2. LtDruz

  Fallout 76

  Opět děkuji za jednoduchý návod na získání čínského stealth brnění. Verdikt: moc se mi líbí páč se nemusím bát že na mě něco čeho jsem si nevšiml bafne ?. Vzhledem k tomu že energozbroj žere baterky jak divá tak radši nosím čínský.
 3. LtDruz

  Fallout 76

  Díky ??
 4. LtDruz

  Fallout 76

  Prosím, prosím nešel by sem hodit stručnej návod jak se dostat k tomu čínskýmu armoru. Rád bych si ho pořídil tak ať nemusím zbytečně bloudit. Děkuji.
 5. http://www.zbranenaobjednavku.cz/ Je libo něco objednat, dokud je čas.
 6. No ty vole, jen jsem stěží polknul. Hnusná realita. Povinný výcvik se zbraní pro všechny. Hawgh.
 7. Já myslím, nevím jistě že je to až po určité vzdálenosti. Ta by měla cca odpovídat úplnému rozbalení stabilizačních křidélek.
 8. Naštěstí pro ně se hlavice aktivuje až po určité vzdálenosti.
 9. Tak doslova jsem to určitě nemyslel. Někdo opravdu zbraň mít nemůže ale od toho jsou tu rádoby odborníci aby věděli kdo je kdo že. Hlavně šlo o tu myšlenku, že sice máš zbraň, ale zase nikdy nevíš kdo ji má taky a tak si rychle rozmyslíš někoho někde okrádat. Hlavně by se třeba nestávaly situace že nějakej šmejd vandruje do holky a lidí okolo projde a dělaj že nevidí a takovejch situací je dost a dost. Ale jak říkám, určitě to není všespásné, ale já své děti budu určitě učit zacházet se zbraní a když to bude jen trochu možné, bude doma minimálně jeden kousek na obranu všeho co je mi milé. Háleluja. A nepochybuji že to máte taky tak.
 10. Násilí a trestná činnost má bohužel volné pole působnosti, pokud by dospělá část populace byla povinně školena v zacházení se zbraní s doporučením vlastnit zbraň pro obranu svých základních práv, měli by zločinci o moc větší strach. http://www.lidovky.cz/zacalo-to-jako-vtip-ted-plati-v-americkem-meste-povinnost-vlastnit-zbran-1qc-/zpravy-svet.aspx?c=A140831_154502_ln_zahranici_ele
 11. LtDruz

  Zajímavé čtení

  Tak nakonec něco z druhé světové http://www.databazeknih.cz/knihy/hodina-mrtvych-oci-12338 a už dám pokoj
 12. LtDruz

  Zajímavé čtení

  Ještě bych tu měl jednu sérii opravdu oddechového čtení. První v českém vydání je http://www.databazeknih.cz/knihy/mark-stone-kapitan-sluzby-pro-dohled-nad-primitivnimi-planetami-v-zelene-pasti-rhulu-12153autor ve francii čísloval jinak než u nás. K tomu bych přidal jednu knihu podobného ražení http://www.databazeknih.cz/knihy/stavitele-sveta-109616 Další co tak vyštrachám je kniha http://www.databazeknih.cz/knihy/prakticky-efekt-2106 Zajímavé čtení možná znáte. A pokud vás zajímá vzpomínková kniha Madeleine Albright http://www.databazeknih.cz/knihy/prazska-zima-136744tak doporučuji, protože je hezké v sobě trošku povzbudit národní cítění.
 13. LtDruz

  Zajímavé čtení

  Tak bohužel neznám tudíž se musíš poptat jinde. Nebo rovnou přečíst to je ideál Edit: Co jsem si tak pročetl popis u knih s Honor, tak Charity je míň sci-fi spíš bližší budoucnost a hlavně na matičce zemi. Ale pokud tě zajímá styl psaní, bohužel neporadím.
 14. LtDruz

  Zajímavé čtení

  Po dlouhé, předlouhé době jsem se vrátil k sérii začínající touto knihou http://www.databazeknih.cz/knihy/charity-nejlepsi-zena-space-force-28393a pokračuje dalšími jedenácti. Pro mě super čtení pro nenáročného čtenáře, tak taky vyzkoušejte. Určitě najdete v elektronické podobě, pokud ne dejte vědět.
 15. Co asi udělá stát když se bojí vlastních lidí? Nechá je odevzdat zbraně. Stejně to bylo za druhé světové a za komančů taky. To jen tak, aby jsme se náhodou nerozhodli vzít vlastní životy a životy našich blízkých do vlastních rukou. Jsem zvědavej, kam tohle ti mamrdi dovedou. Sorry za spam, ale jsem z toho nějakej smutnej.
 16. Tomu se ani smát nemůžu. Velebnosti jdu blejt. Máš plus a dík za upozornění.
 17. Krystova noho, co jsou lidi schopni nadělat s kondenzačními čarami po letadlech to je hnus.
 18. Nebo je varianta exploze ježka uvnitř.
 19. Myslím že se nemáš za co omlouvat, humor je velmi různý a popravdě řečeno, je díky němu člověk schopen se nejen odreagovat , ale i zbavit stresu a jiných problémů. Nezapomeň že mi v ČR jsme na dělání humoru z čehokoliv celkem třída. Takže plus jedna.
 20. LtDruz

  FALLOUT (a podobný hry)

  Fallout je pro mě jedna z nej herních sérií vůbec. Díky všem co ji přeložily protože jinak bych se svojí ne moc dobrou angličtinou neměl takový zážitek. Aktuálně mám rozehrátej Resurrection a není to špatný, poměrně složitý a tuhý začátek, hlavně oproti F 1,2. Každopádně je to velice dobře udělané. Jen doufám, že série bude pokračovat. Fallout 3 mě taky celkem bavil, takže nezbývá než čekat.
 21. LtDruz

  Panzer Corps

  Po mě to nechtělo nic, měl jsem nainstalovanou hru a potom jsem jen doinstaloval ten patch. Takže o nějakém číslu bohužel nic nevím. Asi máte špatnej crack
 22. LtDruz

  Panzer Corps

  http://www.gamepressure.com/download.asp?ID=48294 Odtud jsem stahoval a funguje.
×
×
 • Create New...