Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tak nám po 11-ti letech definitivně odešla trouba ( ne já, ta na pečení ). Naše milovaná BOSHka, umírala už skoro 3 měsíce. K mé i manželčině velké radosti jsem na netu našel stejný typ i po tak dlouhé době. Akorát ta stará měla poslední znaky E1 a ta nová má E3. Rozměry, ovládání a všechno to má stejné. Objednal jsem, zplatil a dnes to přivezli. NeBOSHku jsem vymontoval ( na dva šrouby ) a fouknul tam tu novou nádheru. Vše fungovalo, prostě paráda. Pak přišla manželka a první co se jí nezdálo, že to je užší a že tam nedá plechy na pečení. Ale to přece není možné, rozměry to má veškeré naprosto stejné, nedal jsem se. Vytáhla plech ze šuplíku a ......do roštů prostě neveše!!! Nevešel tam, ani pekáč, který se nezasouvá ale pouze položí. Kouknu do té staré trouby a je mi jasné, že jsme v pérdeli pane hrábě! Ty dva boční drátěné fochy ( držáky roštů ) do kterých se zasunují plechy byly na té staré troubě pouhým rámečkem, který měl jen dva kolíky pomocí kterých byl přicvaknutý na stěnu trouby. V té nové troubě vymysleli zlepšovák a rámeček má taková závěsná ramínka a tím pádem je ten prostor pro zásun plechů na každou stranu asi o 2cm užší. Když jsem asi 10 minut sledoval lamentaci manželky ( kupodivu mi nenadávla, že jsem objednal blbou troubu ) tak mi přišlo jako ideální řešení vzít rozbrušovačku a tenkým kotoučem jsem odříznul ty 2cm dlouhé kolíky na obou držácích roštů. Držáky pak bez problémů zapadly až na doraz, na stěnu trouby a naše plechy se dají v pohodě zasouvat a vysouvat.

 

Z toho plyne ponaučení, že ani značková technika bez rozbrušovačky není dokonalá :laugh:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit. Pictusi, tak ono kdyz to verbalne ani nezkusili a pristoupi na tykani a jednani typu - ty vole, tak je pak tezke :D Policajt se proste musi chovat jako policajt. Za prokazanou urazku verejneho cinitele bych zavedl financni postihy a prislusnikum dal do dvojce kameru nekam na hrud a bylo by. 

 

Já bych byl opatrný, nezkusili to v rámci toho videa, co ti ožralí týpci dali na YT. Přišli jsme někam "doprostřed" vyřizování celé záležitosti, takže těžko říct, jestli to vůbec nezkusili, nebo jestli to jen nebylo na záznamu, třeba to zkusili, ale viděli, že je to marný, tak nad tím prostě mávli rukou, protože další varianta byla dát každýmu z těch cápků pendrekem do koulí tak, až by se mu rozsvítilo až v palici, a vyřídili tu záležitost s ŘP... Ano, uznávám, že policista, co zasahoval a vyplňoval ty papíry, nebyl úplně "respekt budící od pohledu", ale to pořád nedává žádnýmu nalitýmu frajírkovi právo s ním takhle jednat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K respektu ohledne PCR.

 

Zde za nerespekt muzou zakony nebo proste neprirozena autorita prislusniku... Ono autoritu si musi straznik zjednat sam. Musi mluvit jasne, razne a podle zakona. Pokud se straznik nechova jako straznik, tak pak vzdy dopadne zle.

 

Ty blbečkové měli velikou kliku, že narazili na takové retardy, protože kdyby potkali pár takových řízků jako jsem znal a znám, tak by je naložili do auta a někde za bukem by dostali ukrutně přes držku. Příště by je tohle debilní chování přešlo. A ano, na vině je stupidní legislativa, kdy policie nemůže prakticky nic a kdejaký drban, vědom si svých práv (děkujeme pane Havle), které jdou hodně nad rámec toho co by si měl člověk dovolit, může dělat prakticky co chce. Pravda a láska, MUHEHE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovy "rizci" by zaslouzili nakopat do riti a vyhnat od policie svinskym krokem, zalobu za napadeni, zneuziti moci organu a pak at si to poradne vyzerou v lochu. Takova svine nema v uniforme co delat. Problem policie jsou jak totalni amateri, tak i tyhle hovada.

 

Zvláštní, v Německu nebo v Americe (a tam především) by nad tímhle nikdo nepřemýšlel. Jaké zneužití? Paragraf o urážce veřejného činitele už neexistuje, tak si to ožralé hovado dovoluje chovat se takhle? To promiň, ale takhle si na mě někdo vyjíždět, tak dostane přes hubu okamžitě. Tohle vede jen k tomu, že není žádný respekt. Pak zfetovaný kretén skope doktora ze sanitky nebo hasiče a nic se mu nestane? Policajt nesmí nic, protože má hned na krku inspekci? Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezident Ronald Reagan kdysi řekl:" Řádný občan věří v Boha, platí daně a podporuje policii"... My tu máme bohužel pokřivené vnímání policie založené na vnímání SNB za minulého režimu... Policajt je špína, nic by si k nám neměl dovolit, my si k němu můžeme dovolit cokoliv a jakákoliv spolupráce s policií je bonzáctví a jako takové je zavrženíhodné.... Dle mého je to špatně.... A podepsaly se na tom nejen politici a jejich zákony, ale pokřivené vnímání práce policie jako takové... Navíc se obávám, že bude dlouho předlouho trvat než se obraz policie a její práce v očích společnosti změní natolik, aby policie dostala do rukou fungující a vymahatelné zákony jako zbraň a společnost než pochopí, že policisté tu nejsou proti nim, ale pro ně a budou je tak vnímat... A že dodržování zákonů je normální a naopak jejich porušování, že je špatné... Zatím je to spíše naopak... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní, v Německu nebo v Americe (a tam především) by nad tímhle nikdo nepřemýšlel. Jaké zneužití? Paragraf o urážce veřejného činitele už neexistuje, tak si to ožralé hovado dovoluje chovat se takhle? To promiň, ale takhle si na mě někdo vyjíždět, tak dostane přes hubu okamžitě. Tohle vede jen k tomu, že není žádný respekt. Pak zfetovaný kretén skope doktora ze sanitky nebo hasiče a nic se mu nestane? Policajt nesmí nic, protože má hned na krku inspekci? Paráda.

 

Takze clovek, kterej je tu od toho aby prosazoval dodrzovani zakona, nekomu za bukem nalozi, protoze mu nadaval? To si doufam delas srandu, ne?? Zda se, ze si pletes respekt se strachem z uniformovanych hovad, ktery si zakony vykladaji po svym, nebo je rovnou obchazi. Hrabe ti? A jo, pokud se tohle deje, tak za kazdej krivej pohled musi na fizla (policista to totiz neni) nastoupit inspekce. Jenze to musi fungovat, ze pokud jednal podle zakona a predpisu, tak se za nej inspekce a cela policie postavi. Pokud naopak neco podelal, tak to dostane sezrat. Co je na tom divnyho? Tak to snad ma fungovat ne? Nebo si fizl muze dovolit cokoliv, jen protoze ma placku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajt nema co komu davat pres drzku. Od se uci hmaty a chvaty. Jenze cajti si casto proste naprosto zbytecne povidaji a resi to s nima a pak je to v kelu. Jak kdosi napsal. V Nemecku ti ukazou placku a odrikaji co je treba. A nedebatuji s tebou. Policajt ma poucit, ale ne debatovat. Pokud to nechapes, tak zadrzet a resit si to muzes pak ve spravnim rizeni.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Takze clovek, kterej je tu od toho aby prosazoval dodrzovani zakona, nekomu za bukem nalozi, protoze mu nadaval? To si doufam delas srandu, ne?? Zda se, ze si pletes respekt se strachem z uniformovanych hovad, ktery si zakony vykladaji po svym, nebo je rovnou obchazi. Hrabe ti? A jo, pokud se tohle deje, tak za kazdej krivej pohled musi na fizla (policista to totiz neni) nastoupit inspekce. Jenze to musi fungovat, ze pokud jednal podle zakona a predpisu, tak se za nej inspekce a cela policie postavi. Pokud naopak neco podelal, tak to dostane sezrat. Co je na tom divnyho? Tak to snad ma fungovat ne? Nebo si fizl muze dovolit cokoliv, jen protoze ma placku?

Docela by mne zajímalo, jestli v té chvíli policista pomáhá a nebo chrání… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mestka policie si v ramci uspor zacla porizovat tzv. zive sireny.  :woot:

 

 

Všechno to je o lidech. Mám kamaráda který byl na zábavě ožralej jak čuně, oháknutej do policejního trička i s čepicí. Přijeli četníci kvůli nějakému průseru a viděli ho válet se na zemi s flaškou, přišli k němu a se slovy "vstávej kolego" ho postavili na nohy, oprášili z něho špínu a odvedli ke stolu a nabídli mu odvoz ne na záchytku (kupodivu) ale domů.

Není policajt jako policajt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Učitel:"Řekněte mi nějaké dráždidlo."
Honzík:"Dým z cigaret."
Učitel:"Výborně."
Pepíček:"Prosím, vagína."
Učitel se naštve, napíše Pepíčkovi poznámku a umravní ho.
Další den, opět chemie, Pepíček ale sedí až úplně v zadní lavici.
Učitel:"Ale, Pepíčku, proč sedíš úplně vzadu?"
Pepíček:"Otec mi říkal, že jestli pro vás není píča dostatečně velké dráždidlo, tak jste ******** a mám se od vás držet co nejdál!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...