Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nádhera, nádhera, nádhera. To bude alchymie - prostřelit, ale dát menší DMG, nebo riskovat neprostřelení?

 

No, s Tigerem tohle řešit nebudu :tongue:

 

Kde jsi byl na tom DMG LOL toto není WoT

Jinak další bod za snižování pene na vzdálenosti,a taky mě překvapily ty 4 druhy munice...hlavne ze ve WG se ohání tím,že už 3 jsou moc a více jich nebude..no uvidíme jak to zafunguje v praxi..

 

Jenže otázka jaký bude efekt u HE a toho šrapnelu na co ho použít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal mně ale ten PzGr.40W - podkaliberní s měkkým jádrem. Na co se používá ? Na lov vysoké ?

 

EDIT: tak už jsem si to našel

Němci měli zoufalý nedostatek Wolframu. Zřejmě aby nemuseli plýtvat tak drahocenným střelivem na lehce pancéřované cíle a při výcviku, přišli s tímto. (Aby si taky střelec na cvičisti mohl vyzkoušet kam to poletí... )

 

 

Jenže otázka jaký bude efekt u HE a toho šrapnelu na co ho použít?

Palposty, AAA, náklaďáky, obrněná autíčka, letadla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to normální, kanón nebyl lafetován na pevno, ale měl možnost pohybu do stran

Tak že bylo možno na nich v určitém rozsahu i měnit odměr (pohyb do stran ) to jsem věděl ale myslel jsem že ten převod neměl takové vůle.No člověk se stále dovídá něco nového. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Němci měli zoufalý nedostatek Wolframu. Zřejmě aby nemuseli plýtvat tak drahocenným střelivem na lehce pancéřované cíle a při výcviku, přišli s tímto. (Aby si taky střelec na cvičisti mohl vyzkoušet kam to poletí... )

 

To by mohl být jeden z důvodu. Spíše však půjde o míru poškození při zásahu cíle. Podkaliberní střela s tvrdým jádrem při zásahu slabě pancéřovaného cíle nemusí udělat v podstatě žádnou škodu. Prostě cílem proletí skr naskrz a nic. V případě měkkého jádra dojde k jeho fragmentaci a střepiny pak uvnitř vykonají své.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si myslíš teď..po pár letech hraní furt toho stejnýho by ti to lezlo krkem

To je ovšem nesmysl!!! Když hraješ šachy, tak ti také chybí figurka šaška, kuchaře a nebo kata ? :biggrin:  Přidávání techniky je pouze dobré pro kšefty ale nikoliv pro hru samotnou. Samozřejmě, že lze občas něco přidat ale určitě nikoliv 100 tanků za rok a hlavně se musí přidávat s velkým citem pro vyváženost a nikoliv BÁC tam nějaké hovado, které hru totálně destabilizuje ale hlavně, že hráči nakupují goldy jak najatí. :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsi byl na tom DMG LOL toto není WoT

 

Když se podíváš na typy průbojný munice u tý T-34, tak zjistíš, že má dva typy průbojnejch granátů s balistickou špičkou - jeden s větší a druhej s menší výbušnou náplní. Tyhle granáty fungovaly tak, že po probití pancíře dnovej zapalovač odpálil výbušninu v "prdýlce" toho granátu, která ho roztrhla a vzniklý střepiny ničily všechno uvnitř. Logicky - granát s žádnou nebo velice malou náloží udělá po probití míň škody, ale zase díky větší hmotnosti víc probije. Naopak jeho víc třaskavej bráška sice neprorazí tolik, ale když jo, tak to kua zabolí.

 

Mimochodem to že ta hra nemá DMG bar neznamená, že náboje se nelišej poškozením. U letadýlek je sakra rozdíl, když máš v kanonech nabitý defaulty nebo nějaký třaskavý potvory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, myslíš že Gaijin nepotřebuje prachy?? V momentě kdy to jenom trošku půjde tak Ti tam naperou stroje o kterých se Ti ani nezdálo nebo totálně rozhasí balance. Viz plánované stromy (T-54 vs. Panther II a pod.)

 

Tobě by možná stačilo kdyby tam byly na každý straně 4 tanky ale tak to prostě nebude. Budou chtít lákat hráče a jinak než přidáváním techniky to nepůjde

Moje přání a realita je bohužel každé někde jinde ale nic to nemění na faktu, že mám pravdu, která je mi k prdu :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kde jsi byl na tom DMG LOL toto není WoT

 

Jenže otázka jaký bude efekt u HE a toho šrapnelu na co ho použít?

 

Třeba na ničení bunkrů, pevností, opevnění ? Taky by tam mohla být mise, kdy jedna strana bude bránit nějaký konvoj, který by jel z bodu A do bodu B a druhá strana by je musela bránit. Byla by to jak tanková mise tak i letadlová. Jinak taky nevím k čemu by byl dobrý šrapnel, ten se používal na pěchotu ne?  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno pěkný...modely, zvuky, grafárna i dobrý mód hry ve stylu BF2, kdy se dá znovu s něčím loadnout ve stejné hře. Ovšem něčeho se bojím...pořádně jsem ještě z žádného videa neviděl enemáky....vůbec nejsou vidět. Ve WOT se nadává na camp, ale tady to bude ultra camp...kdo si počká zašitý na enemáka vyhrál. Na druhou stranu tomu tak většinou bylo i ve válce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno pěkný...modely, zvuky, grafárna i dobrý mód hry ve stylu BF2, kdy se dá znovu s něčím loadnout ve stejné hře. Ovšem něčeho se bojím...pořádně jsem ještě z žádného videa neviděl enemáky....vůbec nejsou vidět. Ve WOT se nadává na camp, ale tady to bude ultra camp...kdo si počká zašitý na enemáka vyhrál. Na druhou stranu tomu tak většinou bylo i ve válce....

tak mapy jsou ve WT poněku větší :-) od toho se odvíjí zbytek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Camp moc nepomůže.... Protože objectives není primárně vymlátit všechny enemáky jako ve WoT, ale zabrat strategické body... Takže pokud jeden tým bude mít strategický bod tak druhý musí něco dělat jinak prohraje... Strategických bodů bude vždy lichý počet, takže žádná plichta... Při velikosti map se prostě bude muset něco dít.... Pokud zůstaneš zakempený na bázi tak si enemy dojede pro strategický bod bez boje a prohrajete.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to tam Jingles i říká, že lidi hodně kempí, protože si nechtěj nechat ustřelit tank pod zadkem, ale o to přece vůbec nejde - tanků je v garáži dost. Na druhou stranu - jakmile jedna strana zakempí na přístupových bodech k vlajce, tak bude hodně těžké jí odtama vykouřit - to bude práce pro scouty s jejich artylerií a pro letadýlka.

 

Skalfok: nevím jak na slabších strojích, ale mě běhá WT v mnohem lepší grafice mnohem líp než WoT. A pokud vím tak minimální nároky jsou zhruba stejný. Navíc - čemu říkáš slabší stroj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Pokud zůstaneš zakempený na bázi tak si enemy dojede pro strategický bod bez boje a prohrajete.... 

Tak to vysvětli těm hráčům.Určitě se najde dost hráčů co stejně budou hrát camp.Hlavně nechcípnout.Jestli se vyhraje nebo prohraje jim bude fuk.Funguje to ve WoT proč by nemělo ve WT?

Hru kazí jen lidé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre video ...

http://youtu.be/yR92cjffsFU

Už mě svrbí prsty vrhnout se na tanky :cool: . Co mě zaujalo, bylo zničení Pz IV, v čase cca 7:30. Po hitu se na chvíli ukázal červený obrys tanku a pak i žlutý obrys uvnitř. Hlásilo to zásah ammo racku. Tak by mě zajímalo, jestli se to děje u všech vozidel, či je nutné mít schopnost na posádce, aby bylo vidět poškození jednotlivého modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vysvětli těm hráčům.Určitě se najde dost hráčů co stejně budou hrát camp.Hlavně nechcípnout.Jestli se vyhraje nebo prohraje jim bude fuk.Funguje to ve WoT proč by nemělo ve WT?

Hru kazí jen lidé.

 

No ono sedět zakempený v tanku... Nezahlédnout enemy.... Konec, prohra.... Zisk nula.... To brzy omrzí.... I notorické kempery.... 

 

Ve WoT to funguje, protože v podstatě vidíš na druhý konec mapy a za bitvu si alespoň vystřelíš.... Tady to můžeš prosedět v křoví aniž bys zahlédl enemy.... Tedy žádné stříbrné... Žádné RP... Nic.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě svrbí prsty vrhnout se na tanky :cool: . Co mě zaujalo, bylo zničení Pz IV, v čase cca 7:30. Po hitu se na chvíli ukázal červený obrys tanku a pak i žlutý obrys uvnitř. Hlásilo to zásah ammo racku. Tak by mě zajímalo, jestli se to děje u všech vozidel, či je nutné mít schopnost na posádce, aby bylo vidět poškození jednotlivého modulu.

 

Děje se to u všech, ale jestli to bude vidět i v budoucnu, těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam šlo spíš o to že se mu u zasaženejch tanků objevovaly obrysy poškozenejch vnitřních modulů. U předchozích videí sem si toho nevšiml.

 

Navíc v HB si myslím by měli odstanit ten zelenej křížek - jednak hrozně prozrazuje i dobře ukrytý enemáky a druhak hráč nemá nutnost upravovat náměr podle vzdálenosti.

 

Jsem zvědavej, jestli budou mít v plný všechny tanky stejnej zaměřovač, nebo němci dostanou TzF (kde se nastavuje vzdálenost na stupnici a tudíž se míří pořád na střední kříž) a rusové jejich s více záměrnejma pro různý vzdálenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...