Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

 

samy kecy...

 

"Rovněž se nemohu vyvarovat častého srovnání s World of Tanks (WoT), protože obě hry jsou si zkrátka velmi podobné."

 

podobny jsou si asi jako sardinky v plechovce a kaviar. a tihle vocasove dostali pristup do closed bety...

 

ale tak kazda reklama dobra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samy kecy...

 

"Rovněž se nemohu vyvarovat častého srovnání s World of Tanks (WoT), protože obě hry jsou si zkrátka velmi podobné."

 

podobny jsou si asi jako sardinky v plechovce a kaviar. a tihle vocasove dostali pristup do closed bety...

 

ale tak kazda reklama dobra :D

Ano, nějaká reklama být musí a nemusí být ani placená jako ve Score (pšt :-D navíc zde na foru také řeší kdejakou "tripl ej" recenzi na jednu nejmenovanou arcade game :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to HW náročné? četl jsem nějaký článek na webu, že se to chlapíkovi na dost  výkoné mašině nedostane nad 30Fps.

Letadla jsou velice nenáročné tam mám 50-60, ale ty tanky to bude asi něco jiného.

Může tu napsat někdo jak se to hejbe a konfiguraci PC.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, jestli je vůbec v zájmu nás hráčů, aby to rozběhl každej čudla na nějaký plečce. WoT je díky tomu zaplevelený obrovským množstvím neumětelů, co někde vyštrachali Netbooka s Atomem a teď to šmudlají při 10FPS a myslí si jací nejsou borci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, jestli je vůbec v zájmu nás hráčů, aby to rozběhl každej čudla na nějaký plečce. WoT je díky tomu zaplevelený obrovským množstvím neumětelů, co někde vyštrachali Netbooka s Atomem a teď to šmudlají při 10FPS a myslí si jací nejsou borci...

 

dovolim si nesuhlasit, ak nespravia dobru optimalizaciu, tak to nerozbehaju ani hraci co maju vo wotku teraz 40-50fps. nie kazdy je ochotny investovat 500e do novej zostavy aby mohol rozbehat neoptimalizovanu hru. wotko je dokonalym prikladom "optimalizacie" preto to ludia hraju na 10fps a este su radi.  prilis vysoke pc naroky su kontraproduktivne aj pre samotnych vyvojarov, kedze sa tym okradnu o cast komunity. u WT by to boli podstatne vysie cisla ako u wot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemám plečku ale na dnešní dobu už to taky není bůh ví co. čtyřjádro už má kdejaký tablet :D

 

Spíše mě zajímalo jak to poběží ,ale to je ještě asi brzo když o není zoptimalizované.

Chtěl jsem si koupit ten startovací balík t-34, ale nechci zaplatit za balík 900,- a za upgrade kompu dalších 6tis :) (proc, deska, další ramky, ventilátor proc,  grafárnu mám novou asi rok, tak to bych nechal)

 

Asi počkám

 

šmudlit na atomu to opravdu nechci :D, ale i člověk s průměrným kompem je platící zákazník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy se najde nějaká skupina, která si vymyslí nějaký důvod, proč se cítit nadřazeněji a ty z jejich pohledu méněcennější má tendci nějak potlačit, omezit, či zakázat... Protože popravit za úsvitu je nesmí... A je jedno jestli jta rádobynadřazená skupina je skupina skillerů, ekonomicky silných jedinců, majitelů silných sestav a nebo fanoušků nějakého klubu... Lidstvo už je takové... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím ty letadla tedy na film. Teďka mám DX11 a detaily velmi vysoké (myslím že další je film) a mám v průměru 50Fps.

Tak uvidím, balík ale koupím chci si zahrát tanky, vypadají moc lákavě.

 

Pokud teď máš DX11 a 50fps (stabilních) tak Ti tanky půjdou na ty střední detaily normálně. Takže bych se toho být Tebou nebál. Navíc určitě ještě zapracují na optimalizaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem vyzkoušel letadla na film a pod 60 fps nejdu..

 

NB - ASUS G750JX-T4179H

 

ale balíček mám taky, takže až bude třetí vlna CB, tak se hlásím jako dobrovolník do čety :)

 

a měl jsi tam zároveň zaškrtnutý DX11?? Protože bez 11 Ti to nepůjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...