Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

pomerne dost premyslim o zakoupeni tech balicku s premium tankama, ale vubec nevim co od nich cekat, aby to nebyl jen nejaky srot v hangaru (WG mne v tomto pomerne dost vyskolilo, ze se neda prezentaci moc verit a co je prezentovano jako super znamena u premium tanku na hrane pouzitelnosti :D).

 

K cemu budou dobre premium tanky u WT krome ziskani pristupu do CBT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu stejnému jako ve WoTku, vyšší zisk kreditů...dnes jsem pořídil balíček s T-34 za necelých 700Kč , tak uvidíme jaké to bude

Mohu se zeptat, kde si pořídil balíček za 700 ? :-) Já když mrknu do shopu, tak vidím pouze balíčky za 49.95 euro. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to si myslím je dost na nic :-D ale to je jen můj prvotní dojem :-) Trávit u něčeho čas a hrát a teď se třeba bavím o desítkách hodin hraní a pak šlus? :-)

 

CBT je od toho,aby byly vychytány mouchy hry,aby OBT nebyla zatížena problémy..takže testujete,nehrajete myslím,že ten systém je spravedlivý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CBT je od toho,aby byly vychytány mouchy hry,aby OBT nebyla zatížena problémy..takže testujete,nehrajete myslím,že ten systém je spravedlivý..

Spravedlivý možná :-) Takže abych rozvedl svoji myšlenku, k čemuž jste mě donutili ačkoli nemám dnes čas a ani náladu s nikým vést obšírné diskuze na jakékoli téma... koupím si přístup- to je ok, prem. tank který dostanu později- to je ok, plus nějaké eagly- to je ok, ivestuju čas a peníze do testování, tj obráceně, zaplatím si za to, že pro Gaijin hru testuji, ještě jinak, oni by za jistých okolností měli nějaké testery najmout a platit je (třeba jako zde bohemka http://www.jobs.cz/pd/732485089/?rps=230&section=positions) až po sem je to dobrý, je na každém, kdo do toho půjde, nepůjde, a dnes jsem chtěl opravdu těch 700 dát, ale odehraju investuji do hry XXX hodin a za to dostanu? 0 :-D jenom nějakej ten pocit... že sem to hrál jeden z XXX tisíci první... pominuli fakt, že prem tank a eagly si koupím kdykoli později, tak to se mi opravdu nějak nerevanšuje, můj čas vs. co mi dá Gaijin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prémiový tank si koupíš... Ale tyto konkrétní tanky (prý) nijak jinak získat nepůjdou.... Přečti si pořádně popis... Nekupuješ si přístup.... Kupuješ si unikátní prémiový tank a eagly... Přístup do CBT je pouze bonus k tomuto balíčku....

 

Jinak je samozřejmě na tobě, zda-li koupíš, či nekoupíš a zda-li hodnota balíčku je pro tebe přijatelná, či nikoliv... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byl nějaký přiměřený a klidně i menší revanš za to, že hru testuji a dělám vlastně tak vývojářům medvědí službu, ptž když se hra vyladí a bude dobrá, tak na ní zbohatnou (pokud se již nestalo) tak by to bylo ok... takhle odjezdím/odtestuju třeba 50 hodin a nezůstane mi nic... jenom třeba zkušenosti, že to budu oproti jiným hráčům hrát lépe... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byl nějaký přiměřený a klidně i menší revanš za to, že hru testuji a dělám vlastně tak vývojářům medvědí službu, ptž když se hra vyladí a bude dobrá, tak na ní zbohatnou (pokud se již nestalo) tak by to bylo ok... takhle odjezdím/odtestuju třeba 50 hodin a nezůstane mi nic... jenom třeba zkušenosti, že to budu oproti jiným hráčům hrát lépe... 

za closed betu letadel se rozdaval Tu-2, coz je imo dost dobry letadlo stredniho ranku, treba za closed betu tanku budou neco davat taky. jinak placenej vstup do closed bety nebo alphy jsem videl u spousty ostatnich her, tam jim taky lidi odvadi medvedi sluzbu, a je to jen na nich jestli jim to za ty prachy stoji nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za closed betu letadel se rozdaval Tu-2, coz je imo dost dobry letadlo stredniho ranku, treba za closed betu tanku budou neco davat taky. jinak placenej vstup do closed bety nebo alphy jsem videl u spousty ostatnich her, tam jim taky lidi odvadi medvedi sluzbu, a je to jen na nich jestli jim to za ty prachy stoji nebo ne

Tak pokud je někdo v invalidním nebo tak a má dost času proč ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spravedlivý možná :-) Takže abych rozvedl svoji myšlenku, k čemuž jste mě donutili ačkoli nemám dnes čas a ani náladu s nikým vést obšírné diskuze na jakékoli téma... koupím si přístup- to je ok, prem. tank který dostanu později- to je ok, plus nějaké eagly- to je ok, ivestuju čas a peníze do testování, tj obráceně, zaplatím si za to, že pro Gaijin hru testuji, ještě jinak, oni by za jistých okolností měli nějaké testery najmout a platit je (třeba jako zde bohemka http://www.jobs.cz/pd/732485089/?rps=230&section=positions) až po sem je to dobrý, je na každém, kdo do toho půjde, nepůjde, a dnes jsem chtěl opravdu těch 700 dát, ale odehraju investuji do hry XXX hodin a za to dostanu? 0 :-D jenom nějakej ten pocit... že sem to hrál jeden z XXX tisíci první... pominuli fakt, že prem tank a eagly si koupím kdykoli později, tak to se mi opravdu nějak nerevanšuje, můj čas vs. co mi dá Gaijin...

No jo ale když zůstaneme u toho obracení tak když to obrátíš tak ty jsi se dostal do CBT a vem si co jen na českém ofiko foru lidí smutní že na ně se nedostalo. A šli by do testů hned a zadara.Je taky dost možné že řada z nich má zkreslené představy o tom co se tam vůbec dělá.Takže čistě teoreticky je to pro tebe z jejich pohledu štěstí a výsada někde být. A tak to může chápat i Gaijin.

I když vůbec by mě nepřekvapilo kdyby vám pak dali nějaký tank. A myslím že by jim to prd udělalo a vás by to potěšilo.

Ale jak znám ten náš národ tak by zase bylo plno keců jak jste měli štěstí že jste si to mohli zahrát a pak jste za to ještě něco dostali :biggrin:

 

Herdek, ten Jagdpanzer vypadá taky dobře,že bych nakonec taky ty tanky vyzkoušel ? :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je někdo v invalidním nebo tak a má dost času proč ne :-)

To je zavádějící. V invalidním jsem, ale tady nějak neplatí, že čas jsou peníze, čas sice je, ale nejde se za něj nažrat :smile: . A pokud budu hladovej tester, budu špatnej tester...hlad mi totiž začíná měnit rozlišení obrazovky :biggrin: Sry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zavádějící. V invalidním jsem, ale tady nějak neplatí, že čas jsou peníze, čas sice je, ale nejde se za něj nažrat :smile: . A pokud budu hladovej tester, budu špatnej tester...hlad mi totiž začíná měnit rozlišení obrazovky :biggrin: Sry za OT.

trochu OT ale budiž... jakožto pracující člověk dělající 12hodin denně si už musím vybrat do čeho investovat svůj čas, proto je pro mě v tomto případě poměr cena výkon jednoznačný :-) takže investovat čas do něčeho, z čeho mi na konci vypadne nic je ... na nic... můžu dělat cokoli jiného a bude to užitečnější :-) třeba si číst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...