Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Uvidíme.... ohlášené věci se mohou změnit, neohlášené objevit a podobně.... Hra je ve vývoji....

 

Pamatuji snad poslední hlášku k AA od Thulleho AA ovládaná hráči zatím nebudou snad někdy ke konci OBT a šup už tam jedno je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde není psáno, že ten flakpanzer musí přežít CBT...  :biggrin:  Ale přesně takhle jsem to měl na mysli.... Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil....  :biggrin:

 

Prostě to chce mít neustálo na paměti, že změnit se může cokoliv kdykoliv.... Prohlášení neprohlášení....  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě zajímalo. Jedinej problém vidím v nedoladěnosti kolizních modelů (tanky sebou částečně procházej), ale to je problém značný části her, a absenci hmotnosti - ten StuG nemá nasimulovanou správnou hmotnost, T-34 by ho dle mýho na střechu nikdy neotočila (jenže zase, stejný kraviny dělá i Battlefield, ony ty enginy mají s tímhle obecně problém). Ale proto bych řekl že tuhle uzavřenou Betu mají, aby to doladili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně normální míření, střela letí vždy do středu mířidel a aby se nemusel počítat náměr, tak je tam ještě ten barevný křížek. Dokonalý mix arkády a simulace. Žádně lepení na horizont apod..

Ty 75mm heaty s penetrací 87mm a 2x menší rychlostí než APCR jsou boží. Teď bude při výběru munice hrát velkou roli taky vzdálenost a rychlost cíle. Tak to má být.

Dostal mně ale ten PzGr.40W - podkaliberní s měkkým jádrem. Na co se používá ? Na lov vysoké ?

 

EDIT: tak už jsem si to našel

That is a version of M40 subcaliber that had soft steel core. It was acording to the manuel to be used vs "fast, lightly armored targets"...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale odstranit návykyz WoT bude peklo - mnohem víc vegetace, mnohem obtížněji zjistitelný tanky, žádný rudý obrysy...

 

Rudý obrys tam se někdy na chvíli při zamíření na nepřítele zobrazí

 

 

opa9.jpg

 

 

je to i vidět, když akcido na začátku střílí na Stuga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...