Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Aha, tak to je pekná kravina... a k tomu dávať kópiu občianskeho cez internet by som nedal nikomu! Riziko ako sviňa.

je to mozny, o tom jak je to rizikovy toho moc nevim. ale asi jinou moznost nemaji, jedine snad ze by za nima lidi jezdili osobne :D ale jinak jak pise Forger, kdyz clovek nechce nikomu davat info o sobe, staci odpovedet ze jim nic posilat nebudes a pockas si na druhou vlnu, tam uz zadny doklady nebudes nemuset posilat. ostatne nikomu nic neutece, neni kam spechat. akorat by me zajimalo, jak moc rizikovy to je, kdyz ted o tom tak premyslim, vite o tom nekdo vic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

47 vteřina...

 

 ke konci...

 

 

 

 

During the fighting Carius’ gunner had an amazing stroke of luck. Carius wrote, ‘My gunner, Unteroffizeier Kramer, can take credit for a deed that was probably unparalleled on the Eastern Front. That is, he succeeded in shooting down a Russian fighter with a tank cannon ... Kramer, upset by the unrelenting nuisance of these guys, elevated his cannon along the approach route. I talked him in. He took a chance and pulled the trigger. On the second attempt, he hit one of the ‘bees’ in its wing. The Russian crashed behind us’.

http://www.flamesofwar.com/hobby.aspx?art_id=3234

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš ale veľmi zaujímavý prístup k tomu Kanár. WG úplne zatracuješ, ale Gajin doslova hájiš vierou, hlavne, že Gajin chce od teba do 1. vlny kópiu občianskeho, vodičáku a veľkosť topánok. Áno, je tam možnosť nezasielať nič a počkať na druhú vlnu, ale ide o princíp. Pýtať si od niekoho osobné údaje a dokonca kópiu občianskeho je fakt moc. Príde mi to na ešte väčšie vyžieranie ako WG. Nejde mi o zastávanie WG a ani kritiku Gajinu, ale uvidíme, že ako Gajin dopadne. Ale veriť im tak, ako ty im veríš, na to teda spoľah není.

Do Alfa testu WoWs to WG vyžadoval také (Mám to přímo od člověka do testu vybraného)... A bylo to ve více uzavřených testech různých herních projektů.... Takže ani principielně nic neobvyklého ani nového... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tanků ,už se nemužu dočkat jak do doby něž přidaj AA budou tanky na zemi snadný cíl.Zajímalo by mě jestli proti nim budou taky něací booti jako proti latedlům jsou AA ,obrněné vozy,AT a tanky.Ale víc mě zatim lákají letadla asi protože mám černé vzpomínky z WOT 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v odpovedich vyvojaru bylo, ze spolecny bitvy letadel a tanku jsou jejich priorita. ale abych to hledal po me nechtej :D ale na druhou stranu je fakt, ze v odpovedich uz si nekolikrat protirecili, takze jistota to asi nebude

 

ja myslim ze to chce hlavne trpelivost, furt lepsi kdyz tomu daji cas a zapracujou na tom poradne, nez aby to vydali brzo a plny chyb. videohry hraju uz docela dlouho a nejhorsi zkusenosti mam s uspechanyma datama vydani, ktery neprinasi nic jinyho nez chyby a nedodelky. priklad za vsechny je treba Skyrim, to sice v dobe vydani nebyla zla hra, ale kdyby se nedrzeli toho svyho pitomyho data vydani 11. 11. 2011, tak mohla byt mnohem lepsi a bez spousty chyb.. osobne by mi nevadilo kdyby verejna verze tanku ve WT vysla treba za pul roku, kdyz to bude zaruka kvality. do ty doby si muzu na pohodu litat nebo hrat treba neco jinyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, furt se tu omílá dokola to samý - podle videí a uveřejněnejch informací budou tanky a letadla dohromady. Aktuálně to navíc vypadá, že na později plánované flakpanzery uspíší, protože to je s nima prča (a já chci Wilberwinda!).

 

Pokud se podíváte na první uveřejněný videjka, tak systém je udělanej tak že letadla vidí jen enemácký tanky který někdo spotuje, nebo musí jít hodně dolu - a tam zas nestihnou zaměřit. Lehký tanky umí volat artilerii, je otázka, jestli ten požadavek bude na "mimomapovou" artynu, nebo budeš moct zavolat podporu od vlastních letadel (ty by viděly ze vzduchu značku).

 

Lehký německý potvory mají automatický dvacítky, v dobrý pozici to půjde použít jako flak.

 

Jak to nakonec dopadne nikdo neví, ale z toho co zatím uvolnili to vypadá hodně pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, furt se tu omílá dokola to samý - podle videí a uveřejněnejch informací budou tanky a letadla dohromady. Aktuálně to navíc vypadá, že na později plánované flakpanzery uspíší, protože to je s nima prča (a já chci Wilberwinda!).

 

Pokud se podíváte na první uveřejněný videjka, tak systém je udělanej tak že letadla vidí jen enemácký tanky který někdo spotuje, nebo musí jít hodně dolu - a tam zas nestihnou zaměřit. Lehký tanky umí volat artilerii, je otázka, jestli ten požadavek bude na "mimomapovou" artynu, nebo budeš moct zavolat podporu od vlastních letadel (ty by viděly ze vzduchu značku).

 

Lehký německý potvory mají automatický dvacítky, v dobrý pozici to půjde použít jako flak.

 

Jak to nakonec dopadne nikdo neví, ale z toho co zatím uvolnili to vypadá hodně pěkně.

whoo,,,tak je masáž,,,doufam ze mas pravdu,,,uz ted sem do WT zažrán jak Svin a tyhle pozemne.vzdusny arény boudou fakt sila,,,teda mašli pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chce to také trochu sledovat Q&A... Pak by jsi věděl, že systém artilerie, tak jak byl na videu bude úplně přepracován, protože takto se neosvědčil (a video s přepracovaným systémem samozřejmě není), že označení protivníka pro vlastní letouny bude jedna z funkcí LT... Že AAA přímo ovládané hráči je zatím ve stádiu, kdy se rozmýšlejí ho tam vůbec implementovat a pokud to udělají tak až po kompletní implementaci tanků... 

 

To že německé LT mají i variantu výzbroje s 20mm flakem je věc druhá a tyto stroje se snad ve hře objeví... Jejich užitnost jako AAA zbraní ukáže až praxe... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě hlavně zajímá US tech tree, i když asi jediný použitelný tanky tak budou M36 a M26 Pershing, a ten strom asi bude chudej, protože žádný HT myslím neměli (kdyby nebyli blbí a nevěřili tak tomu Shermanovi, tak by měli M6 nebo dokonce M4 s 90mm dělem!!!). A T29 a její varianty tam určo nebudou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak on Sherman nebyl zly tank, ve svy tride. potom kdyz Nemci meli lepsi stroje jako Panthery a Tigery (kterych byla vetsina beztak na vychode) tak Americani na nejaky lepsi tanky mohli ****, protoze uz proste fritzove sli do kytek a byli precisleni. i kdyz teda ne ze by se nesnazili neco lepsiho vyvijet, viz ta T29 nebo T95. mozna tam bude i Firefly jako premiak nebo tak, nebo bude u Britu, to je celkem fuk. kazdopadne tahle hra zasahuje az do Korejsky valky a tak se muzem tesit asi i na Pattona. jediny v co doufam, ze Gaijin nebude kaslat na americkej tankovej strom stejne jako na ten leteckej (bidny damage modely, stejne jako nektery flight modely)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaron: jj, ten systém artyn byl divnej, jsem zvědavej jak to nakonec vymyslí. Dle mýho by tam nemusela vůbec být a nahrazovaly by jí právě letadla. Spotovat pro éra by mohly všechny tanky, ale lehký by měly nějakej výraznej "sem to flákni" ukazatel (třeba by se mohl v místě požadovanýho náletu objevit sloup červenýho kouře nebo tak).

 

Co se týče těch flaků - máš pravdu, taky sem to četl že až potom, ale taky tam psali že zjistili že je to s nima ukrutná sranda a že uvažujou že je uspíšej (i kdyby dali třebas jen dva typy jako ochutnávku tak by mi to stačilo :turned: ).

 

Na vybalancování sem fakt zvědavej a ještě víc na mapy. Průsmyk Halfája nebo Tobruk by mohly bejt fakt famózní, na jedný straně nějaký Cruisery a já už nevím v jakejch plechárnách tam britové jezdili, na druhý Panzer III s delší padesátkou a PzIV s houfničkama, M3 Lee a Stuarty...

 

Doufám že se vyprdnou na pseudovětve jako francouzi a japonci a dají FAKT DŮLEŽITÝ národy - Němce, Rusy, Brity, Amíky. Ani nepotřebuju moc techniky, ale ať to sou fakt vyráběný stroje, na prototypy si klidně počkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče těch flaků - máš pravdu, taky sem to četl že až potom, ale taky tam psali že zjistili že je to s nima ukrutná sranda a že uvažujou že je uspíšej (i kdyby dali třebas jen dva typy jako ochutnávku tak by mi to stačilo :turned: ).

 

Nevím... Já zaregistroval naposledy prohlášení, že naopak by s AAA nebyla moc velká zábava, protože nemáš pořád nad sebou enemy letadla... Což zní sice logicky, ale pravdivost tohoto tvrzení si myslím, že by si zasloužila ověření nějakým masivnějším testem... No uvidíme... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...