Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

HeavyBoyJoe:  :cool:  zákazy jsou od toho, aby se porušovaly. (teda jen ty některé bezvýznamné) :-)
 

Může mi někdo zkušenější vysvětlit proč je Sturer Emil pomalý a neohrabaný jako KV2??

Když (alespoň předpokládám podle wot wiki) je o tolik lehčí?? 36 vs 56 tun?? Je to děsnej papír a má navíc výkonější motor?? Mne to hlava nebere,...........  :sad: 

Nezatáčí, nejede....  asi veze 25 vypasenejch němců...jinak tomu nerozumím.... :-(

 

 

edit: aha..beru zpět.... KV2 má 500 kobyl oproti 300 u Emila ...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hlavně, že ty jsi v pořádku. :-)

já jsem napsal něco o tom,že nejsi v pořádku??????

 

Woombat : tady se přece nikdo nehádá,když sem člověk něco dá,musí počítat s reakcí(akce-reakce). Protože sem to dal a čekal na vyjádření a já ho rozhodně neurážím,jestli je urážka to,že se chová jako nezletilej,tak klobouk dolů....a HBJ se chová i jak exibionista,ale jinou formou,furt sem něco dává a chce mítk tomu komentář a je mu jedno jestli dobře hodnotící nebo špatnej , ale hlavně aby byl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se musel zase zasmát náhodě,celý den WR cca 55%,večer kooupena for fun Su-122a,3 hry,3 win kde jsem trefoval kdeco,dmg 1000-1600 na bitvu..pak potkana ceta opicaku kteri neragovali na me vresteni do chatu,to byl remiz a pak..5 lostu v rade..hry kdy do 3 min bylo vse rozhodel ja uplne to nezral..a ze mapy rotuji??dvakrat po sobe poustni reka,mod obrana dvakrat lost(uplne naprosto stejne,proste levou stranou projel spoter,a padla a konec do 4 min)..v kazde hre jsem spoluhracum poblahopral a napsal,po si o nich a jejich stylu hry myslim..tak snadd nebude banan..**** na to,du spat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem napsal něco o tom,že nejsi v pořádku??????

 

Woombat : tady se přece nikdo nehádá,když sem člověk něco dá,musí počítat s reakcí(akce-reakce). Protože sem to dal a čekal na vyjádření a já ho rozhodně neurážím,jestli je urážka to,že se chová jako nezletilej,tak klobouk dolů....a HBJ se chová i jak exibionista,ale jinou formou,furt sem něco dává a chce mítk tomu komentář a je mu jedno jestli dobře hodnotící nebo špatnej , ale hlavně aby byl

 

Už mě  nařkli z lecčeho ale, že jsem exhibicionista, to je nové. :-) No, já jsem exhibicionista asi jako 98% lidí, co sem na fórum a vůbec na internet píšou. Ale od toho fóra přece jsou, no ne? A že se chovám jako nezletilý, no, ono je to spíš o tom, že jsem naštvávací na první našlápnutí a nic si nenechám líbit. Pak se to tak může jevit.

Nicméně, po událostech z minulých dvou týdnů a speciálně včerejška jsem se nad sebou hluboce zamyslel a přišel jsem na pár věcí, které mi doufám pomohou vylepšit mojí formu komunikace zde na fóru. Asi jsem potřeboval lekci abych pár věcí pochopil a mohl svoje přesvědčení o jediné pravdě a nepochopení ze strany ostatních změnit.  Doufám, že k lepšímu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera nešlo nic, ale to už je několik dní, tak se s tím začínám smiřovat. Pauza nemá podle mě smysl, protože to bude pořád stejné. Jsem prostě na listině looserů, a musím si počkat. Jen co jsem dosáhl opět 54% W/L, tak se to začalo kazit. Není to poprvé, takže počítám, že jsem na svůj nick dostal balvan  :biggrin:. Když si vzpomenu, tak to není takto poprvé. Ale spíš to bude ve mě. Asi jsem dosáhl jistého stavu mysli, že jsem prostě nepřekonatelný, a chci pomáhat týmu. Proto se ocitám v bezvýchodných situacích a nejezdím s masou. Asi bych měl začít  :tongue:.

Když už se zde rozebíral jistý problém s najížděním před hráče a podobně. Včera se mi povedlo 2x vyndat vlastní tank. Bohužel to vždycky bylo tím, že jsem chtěl střílet a v momentě kliknutí mi tam vjel někdo s málo HP. Co k tomu říct? Že je hloupý nebo něco podobného? Já jsem se z toho poučil již před časem. Už nikdy nelezu před tank, když vidím že někam střílí. Také mě vysmahli nebo střelili, takže si už na to dávám pozor a pokud nejde nijak objet, tak si prostě počkám na příležitost. 

A co se týče někoho zachraňovat...... Chtěl jsem včera zachránit naši E100. Měl již jen 600HP, tak jsem se jal uchránit jeho život a chtěl jsem ho předjet ať schytám ránu od dvou tanků já a on může v klidu dál střílet. Odměnou mi bylo vražení do mě a natlačení na zeď. Přičemž v chatu mi ještě nadal, že se mám naučit hrát a nejezdit před něj. No a výsledek? Já tam nejel a on chcípnul. Zelený hráč s dost bitvami. Ale ego vyšší než Empire State Building.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není týmová hra, to si s něčím pleteš  :biggrin:

 

Jedině četu do 7. tieru, pokud si chceš zahrát. Protože na desítkách je problém, že půlka týmu má 800 dmg, čtvrtka 1000 a zbytek hraje. Ta půlka týmu s 800 dmg sedí v TD a je ráda za jedinej výstřel...

 

Začíná mě štvát, že na publiku fakt není tier, kde by si člověk zahrál...desítky? Haha... a ještě k tomu nový Ger TD... tohle prase když potkávám, mám zkaženou hru, už jsem to říkal, ale něco takovýho s dělem bez chybiček tam fakt nemá co dělat...

Dnešní dopoledne na blití, pouze oranžády s kečupy. Alespoň s Hellcatem jsem si to dokázal mezi sedmama vyhrát... a koho bavil Bishop? Já někam najedu, abych mohl vidět a kouřím, protože oni mě viděli dřív...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) HBJ - delší komentář není třeba, zkazil jsi ránu top tanku ve snipu a zabil jsi ho úplně zbytečně, neměl jsi se tam motat jak kuře kolem kvočny.. tvůj fail..

 

2) Woombat - woe neřvi.. nastřílel jsi s tím flusátkem nejvíc z týmu? no tak vidíš že to jde :-P já nemám s Nashornem 50% win ani po 160 hrách s full výbavou..

 

3) včerejší hraní.. děs, bída a utrpení.. zábava se prakticky vytratila.. podařilo se 3x vyhrát když byla předpověď na výhru pod 30%, ale to bylo jediný pozitivum.. 2x lost s válečníkem a nej DMG a EXP z obou týmů.., násobky s KV1 a Hetzerem na 4 pokus, s Hellcatem 5 pokusů a s IS3 vyšla až osmá hra..

Modré staty si nezasloužím páč hraju jak rudej.. asi mi někdo tajně udělal lobotomi, protože jiné vysvětlení mých herních výsledků za posledních 7-8 týdnů, by byla jen trapná konspirace..

Kde jsou ty časy když jsem byl naštvanej, že jsem nedosáhl na denní wr 60%?? včera už mě nerozhodilo ani 45% protože jsem věděl že s tím opravdu nic neudělám.. po 2-3 vydřených vítězstvích přišlo 4-5 rychlých lostů kdy tým (včetně mě) lehnul prakticky bez odporu.. No uvidíme jak to půjde dneska..

 

Oprava.. nerozhodilo mě ani 43,1% wr :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem neměl bitvu, kde by Waffentragen tieru 10 prohrál. Jsem zvědavý, jak dlouho to bude trvat, než ho nerfnou. Mám obavy, že nikoliv podle toho, jak si stojí v bitvách ale až podle toho, kolik hráčů si ho vyexpí.

a pořešil si tu situaci kdy je na každé straně jedno toto WT a ti hráči jsou přibližně stejně dobří? :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte mě už ani tak nevadí to, že zahraju třeba prd, nebo že mám špatný W/L. Spíše mě štve ten neskutečný nepoměr. Už se to tady řešilo a bude se řešit neustále. Ale když si pustím bitvu s IS7, mám 70% na prohru. A důvod? Jedině TD. Já když s ní fightím, tak mám proti sobě věčně 7 TD. A co je to za blbost, když já dám TD dvě rány za celkových 800 dmg a on mi jednu za 1000? Já mám 2150 HP a on +-1700!! A to ještě když se zakempí, tak ho nejde vidět, takže já mu nedám nic a on mě téměř půl HP. Co jsou to za losy, když já si vemu T29 a v týmu nepřítele je dokonce i scout vyšší tier než já? To je to, co mě štve asi ze všeho nejvíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková situace ještě nenastala a i kdyby ano, tak proč to řešit, když Vánoce jsou častěji? :biggrin:

hele ale třeba mě se to stává poměrně často, od patche asi 7x, a tak málo jenom proto že expím menší zmetky a k X se nedostávám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se docela dařilo, Win 70%, na  tierech 4-7 to je ještě pořád zatím hratelné. Nejvíce potěšila bitva tierů 5 , kdy u enemy byla četa 3 fialových T49. Říkám si- tak to je konec, to bude rychlá prohra .Nicméně už jen ze zvyku, jsem napsal upozornění do chatu a klikl na mapu, kde se dalo na 80% očekávat,že tam najedou. A světe div se, stal se jeden z WoT zázraků- část týmu tam jela bránit, enemy četa lehla během chvíle a potom už to byla bitva na pohodu   :smile: . Potom jsem dal 4 bitvy s Nashornem, v každé mi s prvním zásahem odešel motor, tak jsem pochopil, že to není pro něj ten správný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte mě už ani tak nevadí to, že zahraju třeba prd, nebo že mám špatný W/L. Spíše mě štve ten neskutečný nepoměr. Už se to tady řešilo a bude se řešit neustále. Ale když si pustím bitvu s IS7, mám 70% na prohru. A důvod? Jedině TD. Já když s ní fightím, tak mám proti sobě věčně 7 TD. A co je to za blbost, když já dám TD dvě rány za celkových 800 dmg a on mi jednu za 1000? Já mám 2150 HP a on +-1700!! A to ještě když se zakempí, tak ho nejde vidět, takže já mu nedám nic a on mě téměř půl HP. Co jsou to za losy, když já si vemu T29 a v týmu nepřítele je dokonce i scout vyšší tier než já? To je to, co mě štve asi ze všeho nejvíc. 

Koukám na tvoje staty a..... 2764 bitev za 60 dní ? To je celkem masakr :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po cca tydnu sem to včera zapnul.jediny pozitivum bylo to,že sem u toho nerozmlatil klavesnici.jinak des bes.po 15 hrach skore 3win/12 lost.hral sem kolem pulnoci,predpoklad že kečup children budou chrnet.omyl.to co se delo byl des bes.bezmozci je slaby slovo.MM opet exceloval -ja s GW E top desitka,samozrejmě jedina,u enemy četa 2 x AMX 50B.mapa poustni reka.jak to dopadlo neni treba asi dal resit.po 35 bitvach sem to dotahl na skoro 50% win a šel radsi spat.

PS-už aby byli venku ty dalši tanky  a tohle si muže Wg narvat do analu,klidně laufem napřed....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ale třeba mě se to stává poměrně často, od patche asi 7x, a tak málo jenom proto že expím menší zmetky a k X se nedostávám

Ti dva Ultrabebíčkovače se k sobě většínou nedostanou a pak už záleží jen na tom, který z nich má lepší místo ke střelbě, popřípadě, který tým má méně dementů, kteří se přestřelují u nějakého rohu a nebo skály a necouvnou ani za nic, až tam všichni pochcípají a to TDéčko, které stojí 50m za nimi se k plabě prostě nedostane protože dokud ti troubové žijí, tak je enemák mimo dosah a až konečně pochcípají, tak zas to TDéčko nic nevidí. Jako TDéčkáře mě tyhle situace dovedou šíleně nasr..štvat a opakují se stále a to i u těch lepších hráčů. Dokonce i když jim to píšu a prosím aby se o pár metrů vrátili, tak je to marné. Myslím, že horší chyba se na publicu ani nekoná, než tahle protože pokud si naše tanky enemáky vytáhnou za sebou na místo, kam vidí zezadu TDéčka, tak je ve chvilce vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

demence vládne na publiku  :facepalm_wowp:  :Smile_sad:

 

 

Aneb rozkrájej se,***** se,rozbreč se ale stejně nevyhraješ,jelikož my,tví super spuluhráči nemáme probém během prvních dvou minut zařídit stav 1:7,byt s tanky o dva tiery vyssime s DMG neustale za tebou nebo nejlepe stat na base jako AFK či jen tak z rozmaru začít zabíjet své spoluhráče..ještě že nejsem sám,ale stojí to za ho....

9ae308b0d4d3623b5115e15e425cda54.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se celkem daří - nechce se mi stahovat mód:

 

PERFORMANCE:              1 807 ( 88 )
Battle statistics        Total       Prc/Avg/Rat
Win / Drw / Btl:          21 / 0 / 30     ( 70% )
ExpX (Avg):          28 827     ( 961 )
Exp (Avg):          17 913     ( 597 )
FreeXP+ (Ttl):          1 421     ( 1 421 )
Spoils (Service):          936 830     ( -458 095 )
Profit (Avg):          478 735     ( 15 958 )
Balance:          478 735     ( 0 )
Spotted (Avg):          34     ( 1.13 )
Dmg Dlt (Avg):          48 833     ( 1 628 )
Dmg Rcv (D/R):          28 801     ( 1.7 )
Cap / Dcap (Tr):          171 / 14     ( 7.07 )
Frags (Avg):          40     ( 1.33 )
Deaths (F/D):          15     ( 2.67 )
Hits / Shots:          228 / 280     ( 81.43% )
 
WN6 / Eff:    1 807 ( 89 )        1 759 ( 93 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...