Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, dneska spravena chuť na CW po včerejším výkonu. 

 

E-75 je stále výborná, ač ty artiny láká moc dobře a dokonce i enemáci pohotově trefují. Už jen 30k XP na E-100. Do pondělka bych ji rád měl v garáži.

Co si musím zapamatovat, jednu bitvu jsem cítil nakloněného Bulhara. s E-75 jsem na 50m čtyřikrát trefil poklop VK...(9. těžká) a potom cokoli, na co jsem namířil. Snížil jsem se i ke goldům, abych zvrátil bitvu, povedlo se. 8k nastříleno a 8ks pokud se nepletu. Golas který hrdinně zařval o pár minut dříve mi jen šeptal, jaký medajle mě čekají  :biggrin: Navíc většina střel začínala čislem 5. Luxus. 22 výstřelů, 20 zásahů, 19 penetrací cca. 

 

Type-58 je v půlce... to ještě na pár násobků bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju ty situace, kdy celý tým jede vlevo a já vpravo s papírovým Waffenem a jednou IS-3 to bráníme proti 6-ti enemákům. Než stačíme padnout, tak těch 13 idiotů pochcípá a když jim vynadám, tak mi někdo napíše, že mám držet hubu protože jsem chcípnul jako první....no, není to legrace tahle hra? :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám v úmyslu do nikoho rejpat ale poslední dobou když potkám fialový podpisy v našem týmu, tak vím, že se nemůžu spolehnout, že mi někdo z nich pomůže. Jedou si to svoje a když mě o deset metrů vedle rychtujou dva tanky, tak stejně nevystřelí. Asi by jim to narušilo koncepci boje. Stalo se mi to za poslední dva dny několikrát. Já vím,.....v každé skupině hráčů se najdou blbci ale od hráčů s takovými staty bych čekal něco jiného.

Nic ve zlém, jsem jenom překvapen.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme to s Opicema Burnesem a Ortegousem vyhodnotili na četu s M8A1. Moc jsme bavili, ačkoliv nás to posílalo vytrvale dolů, několikeré otočení bitev až do vítězného konce bylo opravdu nezapomenutelných. V dobré četě lze vyhrát i za stavu 0 - 7.  Je,

možné, že několik enemáků ještě dnes netuší, kdo je vyštípal na mapě. Fakt jsme si to užili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem komu udělal???? Proč mám plnej tým dementních dětiček???? Dokonce jeden retardovanej polák s IS-8 mi napsal, že prej sem NOOB  :facepalm_wowp:  :facepalm_wowp:  :facepalm_wowp:

 

21demence_randomu_4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odehráno na EU i NA. Na EU1 opět lagy, fakt už nevím, na NA East stabilní ping kolem 130. To bych se fakt po.... Jelikož mou jedinou motivací je získat prémii v hodnotě 250k kreditů, zkusil jsem na EU serveru hrát odspoda a taktika se vyplatila, i když došlo i na Tigra, IS-3 a T29. Na NA mám výrazně méně strojů a to ještě s převahou TD, tak jsem odjezdil skoro všechny. Hraju stále jen se zaměřovačem a rozšířenými statistikami, hra nespadla ani jednou.
První obrázek je z EU, druhý z NA.                                                                                                                                     
h-vre4ry5p.jpg h-wo6am0a.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám v úmyslu do nikoho rejpat ale poslední dobou když potkám fialový podpisy v našem týmu, tak vím, že se nemůžu spolehnout, že mi někdo z nich pomůže. Jedou si to svoje a když mě o deset metrů vedle rychtujou dva tanky, tak stejně nevystřelí. Asi by jim to narušilo koncepci boje. Stalo se mi to za poslední dva dny několikrát. Já vím,.....v každé skupině hráčů se najdou blbci ale od hráčů s takovými staty bych čekal něco jiného.

Nic ve zlém, jsem jenom překvapen.   :-)

HBJ neber to zle,sice nejezdim s XVM,ale oranzovemu hraci ci cervenemu byhc nepomohl,je skoda obetovat tank kvuli jeho blbosti ci spatnemu hernimu stylu, kdyz vim,ze muj tank bude jeste potreba,aspon se snad pouci..pokud vidim ze se ten tank bije statecne a vazne udelal malou blbost(ci je to soudruh z cety),rad jej svym tankem zakryju aby opravil pas a vypadl z tama..uz sem vyrostl z toho delat hrdinu a branit slabsi ci drzet solo jedno stranu..jinak vcera fun,jezdil jsem s kolegy Xky medka,ja batchat(1200 HP) a kolega T62(1100HP) jsme ve dvojku vleteli na toho nemeckeho mastodonta X tieru..mel jsem myslim 4 naboje,vse jsem do nej pustil,od me oddelal(tocil sme ale padl pas) kolega u nej byl prave ve chvili kdy me dostrelil a zahajil utok,jedna strela ding prask prask prask a byl na cucky tez..tak nasraneho cloveka na TS sem uz dlouho nezazil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ neber to zle,sice nejezdim s XVM,ale oranzovemu hraci ci cervenemu byhc nepomohl,je skoda obetovat tank kvuli jeho blbosti ci spatnemu hernimu stylu, kdyz vim,ze muj tank bude jeste potreba,aspon se snad pouci..pokud vidim ze se ten tank bije statecne a vazne udelal malou blbost(ci je to soudruh z cety),rad jej svym tankem zakryju aby opravil pas a vypadl z tama..uz sem vyrostl z toho delat hrdinu a branit slabsi ci drzet solo jedno stranu..jinak vcera fun,jezdil jsem s kolegy Xky medka,ja batchat(1200 HP) a kolega T62(1100HP) jsme ve dvojku vleteli na toho nemeckeho mastodonta X tieru..mel jsem myslim 4 naboje,vse jsem do nej pustil,od me oddelal(tocil sme ale padl pas) kolega u nej byl prave ve chvili kdy me dostrelil a zahajil utok,jedna strela ding prask prask prask a byl na cucky tez..tak nasraneho cloveka na TS sem uz dlouho nezazil...

 

 

Hmm když jezdíš bez XVM, jak poznáš, že je hráč červený nebo oranžový? Takže i když je to hráč zelený nebo modrý, tak stejně nepřijedeš? Tahle hra je týmovka, teda měla by být. Ale kolikrát se mi stalo, že modrý hráč ujel z místa, kde jsme to mohli pořešit. Ale asi by měl horší staty, protože by nachytal a dmg by měl rozdanou vcelku malou. Už začínám být imunní vůči barvičkám, protože častěji zahraje prd modrý, než oranžový nebo žlutý. Jediné co čekám od modrého nebo fialového hráče je jediná věc. Bude střílet zásadně goldama. A zásadně si takový hráč vybere střelbu do mě. Bude to tím, že jsem ochoten pro tým se mu postavit čelem a odvést pozornost. A už se ani nedivím artynářům, že to šijou zásadně do mě. I když jsem za barákem nebo šutrem, musí si do mě vystřelit. Důvod je jasný, hraju agresivně a takový element je ve hře nežádoucí  :smile:. No a když se stane, že jsem z druhé vlny, tak schytám nadávky v podobě NOOB apod. Ale je mi to už jedno. Modrý hráč pro jiné udělá málokdy něco navíc. Fialový už skoro vůbec. Je to má zkušenost, neříkám že je to ve 100%. A nechci se tímto ani nikoho dotknout. Bohužel mám zkušenosti s hráči jednoho klanu, který zde reprezentuje jeden pisatel. V poslední době jsem jich potkal dost. A bohužel pro tým téměř nula, jen pro sebe a nakonec sprška nadávek ať už na jednu stranu, nebo na druhou. Ale aspoň vím, co od nich očekávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm když jezdíš bez XVM, jak poznáš, že je hráč červený nebo oranžový? Takže i když je to hráč zelený nebo modrý, tak stejně nepřijedeš? Tahle hra je týmovka, teda měla by být. Ale kolikrát se mi stalo, že modrý hráč ujel z místa, kde jsme to mohli pořešit. Ale asi by měl horší staty, protože by nachytal a dmg by měl rozdanou vcelku malou. Už začínám být imunní vůči barvičkám, protože častěji zahraje prd modrý, než oranžový nebo žlutý. Jediné co čekám od modrého nebo fialového hráče je jediná věc. Bude střílet zásadně goldama. A zásadně si takový hráč vybere střelbu do mě. Bude to tím, že jsem ochoten pro tým se mu postavit čelem a odvést pozornost. A už se ani nedivím artynářům, že to šijou zásadně do mě. I když jsem za barákem nebo šutrem, musí si do mě vystřelit. Důvod je jasný, hraju agresivně a takový element je ve hře nežádoucí  :smile:. No a když se stane, že jsem z druhé vlny, tak schytám nadávky v podobě NOOB apod. Ale je mi to už jedno. Modrý hráč pro jiné udělá málokdy něco navíc. Fialový už skoro vůbec. Je to má zkušenost, neříkám že je to ve 100%. A nechci se tímto ani nikoho dotknout. Bohužel mám zkušenosti s hráči jednoho klanu, který zde reprezentuje jeden pisatel. V poslední době jsem jich potkal dost. A bohužel pro tým téměř nula, jen pro sebe a nakonec sprška nadávek ať už na jednu stranu, nebo na druhou. Ale aspoň vím, co od nich očekávat.

4ekal jsem trolla na blbě napsanou myšlenku..v první řadě už člověk po několik a tisících bitvách jak štakš pozná dle herního projevu jedince,jak na tom cca je(kam jede,jakym stylem jede,pri kontaktu s nepritelem jak se chova zda jen tupe cumi nebo vymysli co a jak..dale clantag(pokud ten klan znam a vim,ze nebere vse rad pomuzu) a v posledni rade resim to,zda sebe prilis neohrozim..s xvm sem jezdil 1,5 roku,uz jej nemam staci mi publick i bez toho..noa k tomu co píšes..asi se rád obětuješ,ale platí pravidlo málo dmg,málo peněz a xp a oničem staty..já si raději stupnu o 50 m za ně,nechám červené tankány nachytat DMG a pojít(jeliož jsem zažil moc málo her,keré red army rozhodla) a sám budu v klidu doměřovat a snipit bez toho,aniž bych to pochytal..když jsem sledoval růst mého skillu,měl jsem cca čtvrt roku mrtvé období,kdy se to nehýbalo..to bylo když jsem šel na hrotu útoku,když jsem zachranoval spoubojovniky ci branil solo stranu..proste narovinu random je svine,jedu si to svy,hlavne anstrilet dmg a  stim se vetsinou odviji i vysledek hry..na hrotu utoku a sebevrazedne mise podnikam jen v klanu,jelikoz vim,ze za mnou stoji 14 borcu s ratingem a bitvami vyssimi nez mam ja,kteri vi co delat a jsou schopni nasekat vetsi skody nez ja..

 

Edit:Mám takový pocit že za působení v hugo jsem zažil skillu jménem hanouja,který se prezentoval agresivním sylem hraní na hrotu útoku,ovšem ten týpek na to měl narozdíl ode mě hlavu a dokázal se vždy po apokalypse kterou vyrobil bezpečně stáhnout zpět..snad si jej nepletu s nekym jinym..

 

Edit2:hlavně zde neflejmujte ohledně EHW,na offiko foru to myslím stačí až až :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:teehee: to máš pravdu, že po pár tisíscích bitvách to už člověk pozná. Ti lepší hráči právě udělají to, že si stoupnou dozadu, nebo jedou úplně na jinou stranu než by měli se svým tankem jet a tam jen stojí a pálí zdálky, jen aby se jim nic nestalo. To že prohrajeme je jim vlastně fuk. Hlavně že má dmg, potažmo killy. Dneska tři hry přesně takové. Dvě hry z toho prohra. A důvod? No chyběly tam, kde by měli být a na té druhé straně nechali svou úžasnou taktikou vychcípat právě ruďochy, až nakonec chcíply sami. Samo že jsme všichni byli NOOBS. On měl přece 4 killy. Bohužel o půlku dmg méně než já. Ale to je jedno. Já měl jen dva killy a bylo mi to k ničemu. 

 

PS: Díky za toho trolla, toho si fakt vážím. Aspoň vím, že troll znamená býti uvažující člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:teehee: to máš pravdu, že po pár tisíscích bitvách to už člověk pozná. Ti lepší hráči právě udělají to, že si stoupnou dozadu, nebo jedou úplně na jinou stranu než by měli se svým tankem jet a tam jen stojí a pálí zdálky, jen aby se jim nic nestalo. To že prohrajeme je jim vlastně fuk. Hlavně že má dmg, potažmo killy. Dneska tři hry přesně takové. Dvě hry z toho prohra. A důvod? No chyběly tam, kde by měli být a na té druhé straně nechali svou úžasnou taktikou vychcípat právě ruďochy, až nakonec chcíply sami. Samo že jsme všichni byli NOOBS. On měl přece 4 killy. Bohužel o půlku dmg méně než já. Ale to je jedno. Já měl jen dva killy a bylo mi to k ničemu. 

 

PS: Díky za toho trolla, toho si fakt vážím. Aspoň vím, že troll znamená býti uvažující člověk.

Včera příklad za vše.Lakeville mod stretnutí,TV,VI ja hellcat..kv šlo na střed a uplne vsichni na cap,kdyz sem videl ze stug z klanu tesla jde sam branit udoli a vola o pomoc sel sem s nim..takze situace:udoli 2 tanky,stred 1,cap 11 tanků(1 arty tustala tam kde zacla)..nestíhám sledovat bitvu jelikož na nás vyjíždí 1ska,T150,pz IV a ten nový německý šrot..v první řadě likvidujeme 1s ktera to podcenila stug ji tracknul a ona cumela do nebe,dlasi na rade je T150 kerou na sebe pouta stug a ja ji rvu goldy,ovsem pak stug udela chybu a na ranu jde..vzapeti T150 chcipa..pote dorazim pz IV a TD..koukam konecne na stav a???z 11 borcu na kapu jsou 2,enemaci maji obsazeny i stred a nazivu jsme v nasem tymu jen 4..během cca 4 minut..arty vzapeti vybyuchuje na capu se hellcat a 1s krci za baraky vzapeti chcipaji..jedu oddelat enemy arty,ze stredu jeste parkrat vypalim na enemaky co se drzi kolem vody a vzapeti umiram..DMG 2700,4 kily..ted mi rekni,co jsem mel vlastne udelat lepe kdyz sem byl na te blbe strane???kdybych jel lemming train,stug by padl a sli by nam do zad..navic ve meste stalo nasich 11 vs cca 8..navic jejich top tanky sli udolim..takze proto hraju tak jak hraju a chapu i jine..protoze to rude peklo hraje uplne ho... a milionkrat sem videl,ze 1 dobre postaveny tank je schopen v pohode zastavit 4 red hrace..odinstaloval jsem xvm,zmenil taktiku hry a od te doby roste vse dmg,wr,wn7..tak proc delat hrdinu kdyz to stejne nikdo neoceni??od toho sou roty a CW kde o neco jde..

 

Když to čtu podruhé,víceméně jsi popsal moji bitvu.Pokud nedokáže 11 tanků zničit enemy 8 tanků,nemají právo vyhrát...nebudu dělat hnupa jen abyhc ji udelal radost když hrají ho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsi dělat nic. Udělal bych to samé. Tady v tuto chvíli nešlo o tebe ale o tým jako celek. Ale můžem si tady psát od rána do večera co je dobře a co špatně a tak podobně. Každý bude mít milion příkladů a pro každého to bude znamenat něco jiného. 

Ještě k tomu Editu1: Rád bych toho týpka potkal a naučil se od něj něco. Už se také učím udělat zmatek a pak se stáhnout. Ale ještě mi k tomu chybí zkušenosti. Z každé hry se poučím. Ale co se nepoučím je fakt, že i když se skryju za šutr, tak do mě šije arty. A jakápak to náhodička, že já z té samé pozice s artynkou za ten šutr střílet nemohu, ale ruďoch to tam pošle a vysmahne mě??  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Edit2:hlavně zde neflejmujte ohledně EHW,na offiko foru to myslím stačí až až :biggrin:

 

Já jsem žádný klan nejmenoval a ani jmenovat nebudu. to nemá smysl. Jestli je to EHW, BIA, AF, CSA či cokoliv jiného, je mi to jedno. Já mám své uložené ve screenech a replayích, a tihle lidé mě opravdu už v životě nerozhází  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jako kdyz mi do losu padne Dalnice a ja rikam tem dementum at nejezdi do mesta do kopce, ze tam chcipnou. At radsi stoji na kopci a odstrelujou... Vzdycky mi napisou jakej jsem noob a idiot, ze se tam musi jet... Za 3 minuty pochcipaj, ja se jim vysmeju, ze jsem to rikal a oni zase odpovi ze jsem noob a idiot :-D Pritom kdyz jsem tam driv jezdil tak to dopadlo stejne. Ted ale cumim na letsplaye Uanubise, tak se aspon neco snazim priucit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já nechtěl rozdýchat takovouhle debatu, původní myšlenka byla, že mi párkrát nepomohl fialový skiller i když mohl. Samozřejmě nejde o situaci, kdy zalamím a někam vlítnu jak říšská vojska do Francie a tam zhebnu. Jde o situace, kdy může a stejně se na to vykašle. Jenomže, když jsem si to tady četl a trochu se nad tím zamyslel, tak ono je to jen o individuálních hráčích. Stejně tak se na mě vykašlal oranžovej kašpar s KV-5 když mi za zadek najel Lorraine a ten šašek byl pár metrů za ním a ani nevystřelil a ještě měl kecy.

 

shot067bzb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsi dělat nic. Udělal bych to samé. Tady v tuto chvíli nešlo o tebe ale o tým jako celek. Ale můžem si tady psát od rána do večera co je dobře a co špatně a tak podobně. Každý bude mít milion příkladů a pro každého to bude znamenat něco jiného. 

Ještě k tomu Editu1: Rád bych toho týpka potkal a naučil se od něj něco. Už se také učím udělat zmatek a pak se stáhnout. Ale ještě mi k tomu chybí zkušenosti. Z každé hry se poučím. Ale co se nepoučím je fakt, že i když se skryju za šutr, tak do mě šije arty. A jakápak to náhodička, že já z té samé pozice s artynkou za ten šutr střílet nemohu, ale ruďoch to tam pošle a vysmahne mě??  :tongue:

Bo rudoch s tou artynou stoji na mistekde by se normalne uvazujici clovek nepostavil a jsou 2 moznosti:bud zdeche po prvnim najezdu scouta,nebo proste strili i tam,kde by ses z normalniho posaveni s arty nedostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jako kdyz mi do losu padne Dalnice a ja rikam tem dementum at nejezdi do mesta do kopce, ze tam chcipnou. At radsi stoji na kopci a odstrelujou... Vzdycky mi napisou jakej jsem noob a idiot, ze se tam musi jet... Za 3 minuty pochcipaj, ja se jim vysmeju, ze jsem to rikal a oni zase odpovi ze jsem noob a idiot :-D Pritom kdyz jsem tam driv jezdil tak to dopadlo stejne. Ted ale cumim na letsplaye Uanubise, tak se aspon neco snazim priucit...

Popravde,za celou Wot kariéru jsem neviděl jediny Lets Play..je třeba se zase přiučit,má to vážně smysl??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...