Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

mamlass: vítej do klubů noobů co brečí že je na ně WG zlý :wink:

 

tohle mám pořád - rudocha netrefíš ani kdyby ses rozkrájel, míjí ho to i kdyby ti jen tisícina kruhu koukala mimo něj, zato on tě trefí z otočky po sundání pásů. RNG tomu tuším říkají - Red Number Generator nebo tak nějak... :tongue:

 

Proti tomu bylo umírání za rohem v BC2 jen dětská sranda :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se nám zvrhla debata o to, kdo dočůrá výše. Já se omlouvám všem, za svou reakci. Ale prostě a jednoduše jistá frustrace ze hry jako takové se přenesla i sem. Hrozně rád bych ovlivnil hru o něco více, než jsem schopen teď. Bohužel mám mnoho rozjetých větví a postupně se snažím ty větve dotahovat k dokonalosti. Nemůžu přece srovnávat hráče s 9K bitvami, který má +- 3 posádky na 250%, a borce s 20K, který má těch elitních posádek daleko více, nehledě k elitním tankům. Je taky rozdíl v tancích, kterými jsi schopen bitvu ovlivnit. Jde o rychlost, použitelnost v terénu apod. 

V četě jezdím prakticky pořád, protože by mě ta hra nebavila. Pro mě je to týmová záležitost a takto mě to i hrozně baví. Ale ty hrůzy, co se dějí, mě začínají opravdu lézt krkem. Neustálé střídání jedněch a těch samých map za den. 10 her v kuse, kdy nepřelezete přes 40% Chance to win. S dělem, které by jistý tank mělo poslat z Malinovky až na Sigfriedovu linii tanku neshodíte ani pásy. Nesmyslné průstřely a mnoho dalšího. Vím je to pořád jen hra, tak se to tak snažím i brát. Ale občas to nejde.

V neposlední řadě jsou to jedinci duševně nevyzrálí.Včerejšek toho byl příkladem, kdy kamarád dcery mého kolegy s Hetzerem, kterému je 10 let vystřelil ze hry vlastní Top sedmičkovou artynu proto, že mu bránila v průjezdu. Za A v té bitvě neměl co dělat, za B se svým věkem tam také nemá co dělat. Ale WG jde o peníze, takže je věk nezajímá. Hlavně že jim rodiče nakoupí tanky a mají od svých dětiček klid. 

A jinak k hlášení k včerejšku. I přes veškerou snahu jsem se nedostal do kladných čísel co se týká W/L. I kdybych se rozkrájel, tak nic nenadělám. již ve výše zmíněných četách jsme byli věčně na vrcholu v dmg a killů. Ale všude na mapě být nedokážeme. Bohužel naši spoluhráči si tento fakt jaksi neuvědomovali, tak raději chcípli. V tuto chvíli expení Prototypa je jako zkouška nervového systému. Bitev, kde jsem jen s osmičkama je pomálu. Převládají převážně desítky. Když už mám bitvu s osmičkama, tak neprostřelím zhola nic, nebo pro jistotu netrfím na 200 metrů stojícího KT. S IS3 dvojnásobek byl zhola nemožný, tudíž jsem ho neodjel. 6 her, 6 proher. S IS7 dvojnásobek taktéž napošesté. Co si člověk neudělá sám, tak to nemá. Tudíž co třetí hru jsem vzal do pracek Hellcata a zvedl si trošku náladu. A trošku i WN, abych ho v další hře zase zkazil  :ninja:. A opět jsem měl štěstí na artynky. Co třetí hru mě musela nějaká vyndat. To by přece nebylo, abych já přežil. Proč bude artyna zabíjet tank, který stojí kousek od něj a zabíjí ho. Ne, on raději veme a poslední zoufalou střelu pošle do mě za šutr. A ejhle, ona ta poslední zoufalá rána za ten šutr spadne. No a já letím zpět do garáže. A zajímavostí dne byla poslední hra. Vzali jsme si tři artynky a vyrazili trollovat. Bitvu jsme projeli, ale to nejhezčí na ní bylo to, že všechny nás zabila artyna nepřítele, který nedělal nic jiného, než nás jen hledal. Měl vystřeleno celkově 6x. Z toho 3x trefil. Celková dmg odpovídala našim HP. A samože měl 3 killy. Celých 7 minut nedělal nic jiného, než jen že pálil po nás. Já mít takové v týmu, tak ho pošlu do garáže sám. Málem tu hru prohráli díky němu. Bohužel jsme s kolegou vypálil na stojící T34 se 76Hp, a oba minuli. Né náhodou tento hráč vyhrál svému týmu bitvu.

Tak děkuji za pozornost. to bude pro dnešek vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože co to je zase za moudro? Takže když budeš hrát s fialkama budeš mít win 90%? Červené, zelené, modré, vám už kluci fakt hrabe. Jak může četa zelených dostávat častěji cčetu modrých a fialových? Vždyt to je matematicky nemožné.

 

Lidi už to přestante hulit.

Co blbneš?! To bylo jen statistické konstatování toho, jak EFR ovlivní vypočítanou šanci a tím pádem také většinou reálný výsledek. Mezi modrým a fialovým už takový rozdíl v reálu není. Ale mezi zeleným a modrým ještě ano. O tom, že bych častěji dostával jako protivníka modré čety jsem se nikde ani nezmínil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si včera své opičí tělo pořádně protáhnul na bambintonu, WOT sem vůbec nazapnul a  jelikož byla středa, tak sem plnil své manželské povinnosti a spal sem jako mimino. :Smile_blinky:

 

Jako, že jsi vypral, vyžehlil, uvařil a tak podobně?   :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co blbneš?! To bylo jen statistické konstatování toho, jak EFR ovlivní vypočítanou šanci a tím pádem také většinou reálný výsledek. Mezi modrým a fialovým už takový rozdíl v reálu není. Ale mezi zeleným a modrým ještě ano. O tom, že bych častěji dostával jako protivníka modré čety jsem se nikde ani nezmínil.

 njn celej výpočet šance na win je nanic ,protože neřeší váhu tanku. Ty protivníky tam psal někdo nad tebou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 njn celej výpočet šance na win je nanic ,protože neřeší váhu tanku. Ty protivníky tam psal někdo nad tebou :)

Tak od toho jsou pak ty výjímky ve výsledku ale globálně to docela sedí. Když je top modrá četa + k tomu ještě pár slušnějších hráčů a výpočet ukazuje 70%, tak je to téměř jisté co se bude dít. Samozřejmě, že ta top četa nemůže být složená z artyn, což se také stává :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mamlass: vítej do klubů noobů co brečí že je na ně WG zlý :wink:

 

tohle mám pořád - rudocha netrefíš ani kdyby ses rozkrájel, míjí ho to i kdyby ti jen tisícina kruhu koukala mimo něj, zato on tě trefí z otočky po sundání pásů. RNG tomu tuším říkají - Red Number Generator nebo tak nějak... :tongue:

 

Proti tomu bylo umírání za rohem v BC2 jen dětská sranda :sad:

 

Woe :-) já si normálně moc nestěžuju (respektive se snažím o vyvážený názor, pokud to jde :-)), ale ten včerejšek mě (skoro) zabil. Občas má člověk pocit, že je k němu "WG štěstěna" více nebo méně nakloněna, ale to se během hraní tak nějak střídá... včera se to nestřídalo, což mě trochu nakrklo :-)

Pokud je to jakžtakž vyvážené = někdy máš štístko, někdy smolíka, tak OK... i když je zase pravdou, že člověk má spíše tendenci pamatovat si to horší. A na to lepší "pozapomenout".

 

Jinak zkoušel jsem po nějaké době serverový zaměřovač, ale je to na nic - zaměřovač má pohyb značně opilého čínského mistra kung-fu a FPSka šla pěkně dolů... škoda. Asi budu muset na vánoce pamatovat na nové PC :-)

 

Jop, vlastně ještě jedna dobrá zpráva: chybí mi cca 5k expů na vyzkoumání mé první 10ky = IS-7... a asi 2 mega na její koupi, muhehe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Jop, vlastně ještě jedna dobrá zpráva: chybí mi cca 5k expů na vyzkoumání mé první 10ky = IS-7... a asi 2 mega na její koupi, muhehe...

Dvě mega máš nasysleno za 4 dny díky těm štědrým odměnám za 24 kilů a 7 přežitých bitev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě mega máš nasysleno za 4 dny díky těm štědrým odměnám za 24 kilů a 7 přežitých bitev

No, nevím, v matice nejsem zrovna expert, ale když to nebudu derivovat ani integrovat a použiju jen prostou trojčlenku, vychází mi, že za 4 dny díky této akci vyděláš 1 mega. A to ještě musíš dát dost bitev každý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ups :-) Jsem rychleji psal, než počítal. Dík za opravu.

Nicméně - s LTraktorem a tím novým Marderem mi na 24 killů stačí cca 10 her, to není taková hrůza. A těch 7 přeživších se už dá v pohodě dodělat. Jsem tím chtěl říct, že to není taková hrůza to dát dohromady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím, v matice nejsem zrovna expert, ale když to nebudu derivovat ani integrovat a použiju jen prostou trojčlenku, vychází mi, že za 4 dny díky této akci vyděláš 1 mega. A to ještě musíš dát dost bitev každý den.

 

Také se na to lze podívat tak, že (řekněme) každou bitvu něco vyděláš, takže těch chybějících 250k denně vydělám samotnými bitvami (+ 250k bonus) :-)

 

Ono to i tak celkem vychází - na "bonus" dám (řekněme) 15 her, tzn. v průměru potřebuju vydělat něco přes 16,5k za bitvu, což s PÚ celkem jde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, tak se taky trochu vypláču. Jsem průměrný hráč ( na randomu), 4000 bitev, takže si myslím, že už vím co a jak. Posledních 14 dní mě to ale nějak přestává bavit, prostě frustrace ze hry. Za statistikou se nějak zvlášť nehoním, je to hra a zábava, ale stejně, když skoro pořád prohráváte, tak už to zábava moc není. Držel jsem si delší dobu WR kolem 50,50%. Teď už ne, za chvíli asi budu pod 50%, přitom dmg, zkušenosti, killy  mi pomalu rostou.

Za těch posledních 14 dní je to pořád stejný scénář. Buď lemmings, nebo se tým rozdělí a jede asi tak jak na konkrétní mapě má. To je ALE STEJNĚ JEDNO !!! Proč ? Protože se většina hrne dopředu, mozek nechá na bázi nebo někde doma a tam během chvíle vychcípá. Kdo je mrtvý, tak hned spamuje, braňte základnu, pomoc, nebezpečí tam a tam ! Naposledy dnes před chvíli na dálnici 4 HT a ještě někdo ve městě a to křídlo během 2 min volný. Nebo, mám TD T28, 8.tier, žádný rychlík, poodjedu od báze, najdu si místo, hra probíhá přesně, jak jsem už psal, přesto se mi v rámci možností zadaří, dám 2 killy a dmg mám nejvíc z obou týmů. Samozřejmě prohrajeme a jeden hráč mi ke konci napíše, že jsem noob . Co mám dělat ? Mám s T28 kroužit po mapě jako sokol , tam kde to někdo během 2 minut dokurví ? 

Nemyslete si, že ti hráči bez mozku jsou jen malé děti, vůbec ne. Mí dva dobří známí, oba přes 40 let. S jedním jsme si pouštěli nějaká komentovaná videa ze hry na netu. On po chvíli povídá: " Hraju to už přes rok a vůbec nevím, o čem se tam baví ". Druhý nějaký pojem má, ale prostě hlavně expí stroje a ostatní je mu nějak jedno. Oba mají společné, vezmou stroj, někam jedou, po něčem vystřelí, bez ohledu na parametry strojů, weakspotů , mapy a pod. Jak jsou mrtví, jdou do garáže , berou další stroj a jedou dál a dál.

XVM nemám, ale jsem těsně pod žlutou hranicí. Omlouvám se všem fialovým a lépe barevným hráčům, že jim to kazím, ale já hru dokážu sám zvrátit jen občas, nejsem tak dobrý jako vy. Budu asi pořád rajče. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem ono stačí když během nadělání těch 24 killů 7x přežiješ - takhle první fáze se počítá současně. Až ten třetí bod musíš dodělat po prvních dvou...

To jo, ale to se mi nedaří :-) Takže potom musím ty životy najíždět v dalších bitvách :-D Ono když se honíš za tankama, tak to zpoza bučku nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, tak se taky trochu vypláču....

Pro uplakánky je tady extra vlákno, taky tam občas zavítám ;-)

Ale - nic si z toho nedělej, i když to je sakra těžké a já sám to neumím. Můj notebook, zeď v pracovně by mohli povídat... Ono se to časem zase zhoupne, a já si myslím, že  pokud (průměrný až mírně pokročilý) hráč hraje hlavou, tak je schopný se dostat sám někde kolem těch 52-54% WL bez problémů. Já se v tom případě, pokud to jde do kytek, soustředím na max. DMG ať je aspoň vyděláno. No a potom pomáhají nižší až nízké ;-) tiery s vycepovanou posádkou, maskovací sítí, rychlonabijáky atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......

Jop, vlastně ještě jedna dobrá zpráva: chybí mi cca 5k expů na vyzkoumání mé první 10ky = IS-7... a asi 2 mega na její koupi, muhehe...

To neděláš dobře :smile: .Kromě toho, že budeš víc nasr... a budeš platit větší opravy, tak ten tier X nepřináší nic nového. Natož větší zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tohle vůbec možný??

 

20shot_093.jpg

 

opravdu by se měli dělat vstupní testy, ta demence už začíná být neúnosná....

 

A proč myslíš, že jsem hru odnistaloval.....nevím jak sem dát tyhle screeny......ale těchto...přesně těchto bitev jsem měl denně tuny....  z toho pak už hrabe. Nebyl problém aby 8-10 našich mělo nulu! A nejhorší bylo, když jsem měl přesně to co ty na obráku, ale hrál jsem s Hellcatem mezi 8 třídou. To už nejde pochopit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K WoT mám tak nějak pořád ty stejný výhrady. Omezil jsem počet jejich výskytu, abych se tolik nevytáčel. Snížený denní počet bitev, ale zároveň vyřadil takové ty zajímavější mise na prémko a na 250k stříbrných. Ani nevím před kolika týdny jsem naposledy splnil aspoň jednu z nich.

Nyní plním jednu svojí soukromou misi. Skoro v každé verzi hry se snažím vyvenčit darované prémiáky. Každý aspoň na cca 35 bitev. Nyní už mám ty tančíky celkem tři a tak jsem to nechtěl honit na poslední chvíli a začal už dřív. Nyní občas jezdím s T1E6. Dříve jsem to ve druhé třídě většinou odjezdil za 3-5 dní, protože to byla celkem zábava, ale tentokrát je to opruz a po cca 8 dnech nemám ani třetinu. Znechucení překvapivě vedlo k tomu, že jsem se začal i trochu zajímat o tanky ve WT.

No o tankách ve WT a herním systému se toho moc zjistit nedá. Několik věcí tam vypadá zajímavě, ale řek bych, že to dopadne podobně jako ve WoT. Nedotaženě nebo to někam časem odbočí či zanikne. WT může překvapit a dát mi nějaký pádný či více menších důvodů k přechodu, ale nepředpokládám to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...