Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Divím, tohle jsem vážně nečekal. Ti lidi opravdu jsou po barvičkách jak jetí. 5k bitev na T1 cunn a vypadá to, že vše na goldech. To jsou prostě trosky ... jezdit jedničky napěchovaný goldama, aby měli pinďoura omotanýho kolem pasu.

Ja sem tam jazdim s loltraktorom,a je to sila ked totalna lama s gulometom vypali za bitku 300 goldov a ma 25 zasahov.To musi liezt pekne do penazi.

Tie baraky v Himmelsdorfe uz musia byt pozlatene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

po dlouhé době se zase ozývám.

Hra poslední dobu mě vůbec nenaplnuje většinou jedu 3 bitvy denně samí los tak jdu hrát radši Rome total war :-). V pátek byl jeden den světla to jsem ale jezdil pouze T18 kde jsme s partákem v četě drtili všechny ale zkusili jsem jít jen na 7 a katastrofa. Takže i zase jako před 2 měsíci dávám pauzu ale vážně pochybuju o mojí budoucnosti ve Wotku. Hraní má být zábava a né skoro trest takto mi to tedkon přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to dneska ani nezapl :) zato vcera jsem hral dost. preexpil jsem Centurion Mk 7 a kdyz jsem ho prodaval, tak mi to bylo trochu lito, protoze to byl fakt decentni tank. pak naprosto priserna serie proher s Nashornem, coz je taky tank kterej me bavi, ale to co se delo v mych tymech vcera, to jsem snad nezazil. co si vzpominam, tak takhle nasranej jsem byl snad jen se stockovou E 75, jinak nikdy. rikal jsem si, ze na dalsi TD to chce malo expu, tak to preexpim rychle, odehral jsem s tim vcera dost her, ale prohral jsem vsechno. vyhranou bitvu, ktera vypadala zhruba 10:5, jsem proste prohral. respektive ne ja, ale ty opice co byly se mnou v tymech. na konci jsem byl tak moc vytocenej a nadaval jsem na vsechny strany, ze jsem ani nerekl nikomu jestli by mi s tim nepomohl v cete, protoze dotycnej by si musel myslet, ze uz jsem z ty hry prisel o rozum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...respektive ne ja, ale ty opice co byly se mnou v tymech....

 

Hele s těma opicema vopatrně, jo. Někdo by tě mohl blbě pochopúit a pak se jednoho rána probudíš a zjistíš že máš nacpanýho tukana v zadeli :tongue:

 

Jinak samozřejmě chápu tě a tohle přesně je důvod proč sem dneska místo WoTka odlítal britskej event ve WT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to šlo. Hrál jsem pouze Waffena_IV a 3 bitvy byly s něčím jiným. Zpočátku super:

 

shot_010.jpg[/url] greenshot

 

později už se to zhoršovalo ale o půlnoci jsem si koupil WaffenaE100.

 

shot_011.jpg[/url] http://postimage.org/app.php'>screen capture windows 7

 

Myslím, že mám konečně na tieru 10 milllááááššška !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím lepší staty, tím větší camper s plnou hubou keců.

 

No nejsme si jistý, jestli camper, ale s tou plnou hubou keců souhlas. Ale i já mám občas plnou hubu keců, a to nemám staty bůh ví jaké. Buď jezdíš jen s dementy, a nebo máš týmy, které stojí aspoň trošku za to. Ale obecně je to vylej nalej, protože každý občas zahraje prd. Bohužel těm červenějším se to stává častěji.

Víkend byl relativně pohodový až na pár Faux Paix. Teda hlavně jedno v CW. Ale už je to za námi. V sobotu jsem byl s W/L na štíru, neděle byla pohodková. Expení tanků IX na X je nekonečné. Člověk je jezdí pořád dokola a ty XP ne a ne přibývat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

později už se to zhoršovalo ale o půlnoci jsem si koupil WaffenaE100.

 

 

 

Myslím, že mám konečně na tieru 10 milllááááššška !!!!!

 

No tady někdo nevydržel.... prý už do ničeho nepůjdu....

 

Jinak jak je výše napsáno,ultimátní stroj jak a kdy.... i fialka vyjede a vystřelí jednou a už jde do garáže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze soboty na neděli jsem dal 95 her.. (njn dlouho jsem nehrál tak jsem si dal pořádnou porci ;-))zkusil jsem zvednout wr u IS3, ale spadlo mi to ještě o 2% níž.. bez čety jsen v prd.. v háji... pouze jednou se zadařilo, když jsem se na Malinovce přidal k modrozelené četě, rushli jsme to přes kopec a ve třech jsme vymlátili 11 enemáků.. byl jsem až dojatej, když jsem viděl tu fajn spolupráci.. bohužel zbytek z těch asi 16 her byl děs běs a ani 75% na výhru mezi X. neznamenalo win..

Zhnusen jsem zkusil ještě pár násobků, ale většina byla až na 3.-4. pokus, takže zase tragedie..

Nakonec jsem vzal Hellcata a s ním už to šlo.. wr už jsem nezvrátil, ale bavil jsem se a potěšila R-W mejdajle, nějaký Válečníci a do sbírky přibyla i třetí Poolovka za 10 killů.. musel jsem Arktidu objet kolem dokola než jsem ty poschovávaný campery našel, ale stálo to za to ;-) škoda jen, že mi to při likvidaci posledního enemáka asi na 5 vteřin zalagovalo a vyžral mi ho jinej Hellcat, kterej od začátku bitvy stál zalezlej za šutrem a řval o pomoc a když jsem ho vytáhl z bryndy, tak se vzmohl akorát na to aby mi posledního enemáka ustřelil před nosem...

Pro mě je Kočka asi nejzábavnější stroj.. nasvítí si, nahituje, probije a když je průšvih tak může rychle zmizet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medaile... poslední sem dostal ani nevím kdy, a to sem měl v začátcích každou druhou bitvu alespoň odstřelovače nebo válečníka, když už nic...

 

Skill je v háji, teď už jen paběrkuju... :sad:

jsem na tom stejně.. posledních cca 1000 her moje stats vypadaj jak kdyby to hrál chovanec Jedličkova ústavu.. co se týká ocenění tak včerejšek byl světlá vyjímka..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...