Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pokud by se Gaijin orientoval na "lepší" hráče, tak IMHO spláče nad výdělkem. Gaijin MUSÍ do hry vtáhnout ZEJMÉNA rajčátka, která generují zisk (jeho podstatnou část). MUSÍ je natáhnout do hry a zejména SI JE UDRŽET. A na rovinu - nenapadá mě, jak to udělat jinak, než systémem "náhod a náhodných losů".

Jinak to prolnutí letadel a tanků (a lodí, nepletu-li se) ve mně vyvolává obavy zejména ze značného kempení (pokud by se potvrdil "oneshot" systém, tak tím tuplem).

 

"... když si vzpomenu, jak jsem poprvé čuměl na "FarCry"... nádherná grafika, otevřený svět, náročnost tak akorát (základní mód), dlouhá doba než to člověk napoprvé dohrál... luxusní zábava. Takové hry aby člověk dneska pohledal :-( samozřejmě jsou výjimky (FallOut 3, STALKER)...

 

Nemusí se primárně orientovat na dobrý hráče, ale musí jim nabídnout něco v čem mají možnost uplatnit skill - k tomu jim podle mě slouží částečně historické a zejména pak realistické bitvy - rajčata ať si lítají arkádu. Na druhou stranu je důležitý, aby dobrej hráč věděl že za svůj skill nebude hrou trestanej, což podlě mě WG dělá (respektive pomáhá rajčatům pomocí bulharů).

 

Co se týče kempení - nic tak nevystrnadí zakempenej tank jako dobře shozená půltunovka s nárazovým zapalovačem :tongue:

 

Zkus FarCry 3 - to bylo hodně dobrý, s otevřeným světem, pěknou grafikou, dostetečným množstvím side questů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš  u mě 2 bludišťáky, pak se příležitostně o ně přihlaš :smile: . Já se na ten screen musel podívat několikrát po sobě, páč jsem měl pocit, že jsem vzal T40 a tohle je bitva tierů 3-5, to by myslím tak logikou vypovídalo. Jediné vysvětlení mě potom napadlo, jestli to není nějaká nová mise ve WoT, o které nevím- např. dojeďte v co největším houfu za co nejkratší dobu na jednu stranu mapy, nesmíte za žádnou cenu  reagovat na situaci na druhé straně mapy- dostupné pouze náhodné bitvy 5x denně, odměna 50 000 kreditů.

Já čekal nějaký chyták ve správnosti odpovědí. Takže jak to vypadalo podle složení techniky a komunikace, tak to i dopadlo = normální stav. Můj odhad byl na win 38%.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdlajs četa. Hraju čety každý den a jediné co ovlivníš je, že se můžeš vynadávat s klukama společně a tudíž tě to nestojí tolik nervů.

Nesouhlasim...taková četa modro-fialových hráčů má na vývoj bitvy hodně výraznej vliv.....situace, kdy za stavu např. 4:10 otočíme bitvu a vyhrajeme, nejsou ojedinělé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasim...taková četa modro-fialových hráčů má na vývoj bitvy hodně výraznej vliv.....situace, kdy za stavu např. 4:10 otočíme bitvu a vyhrajeme, nejsou ojedinělé...

 

Tohle je odpověď, se kterou bych tě osobně poslal do zadní části těla. Takhle odpovídá moje dcera, která má pět roků. Za A si musíš uvědomit, že né každý fialový. Za B jde o to s čím jezdíš. Těžko s M4A3E2 Jumbo a Churchilem VII otočím bitvu z 4:10. Ano, už jsem jich pár otočil, a to s Hellcaty. Taky jsem ze stavu 7:12 hru vyhráli. Ale kolikrát se ti to povede? 

A jak píše Kanár, častěji jsme v četě proti modrofialovým, než aby jsme byli v četě proti červeným. Bohužel tak to je. Ale samozřejmě ty to nezažiješ, protože jsi fialový. Už nemáš proti komu navíc by jsi jezdil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je odpověď, se kterou bych tě osobně poslal do zadní části těla. Takhle odpovídá moje dcera, která má pět roků. Za A si musíš uvědomit, že né každý fialový. Za B jde o to s čím jezdíš. Těžko s M4A3E2 Jumbo a Churchilem VII otočím bitvu z 4:10. Ano, už jsem jich pár otočil, a to s Hellcaty. Taky jsem ze stavu 7:12 hru vyhráli. Ale kolikrát se ti to povede? 

A jak píše Kanár, častěji jsme v četě proti modrofialovým, než aby jsme byli v četě proti červeným. Bohužel tak to je. Ale samozřejmě ty to nezažiješ, protože jsi fialový. Už nemáš proti komu navíc by jsi jezdil. 

Nevím, co se tak čílíš..... reagoval jsem na tuhle větu:  "Prdlajs četa. Hraju čety každý den a jediné co ovlivníš je, že se můžeš vynadávat s klukama společně a tudíž tě to nestojí tolik nervů"  a napsal jsem ti vlastní zkušenost. Za to mě nemusíš posílat do zadní části těla :teehee:

ps: jestli si myslíš, že jezdíme jen proti červeným, tak jsi na omylu....čety exnom, unica, efe, kazna, pts atd. nejsou vyjímkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co se tak čílíš..... reagoval jsem na tuhle větu:  "Prdlajs četa. Hraju čety každý den a jediné co ovlivníš je, že se můžeš vynadávat s klukama společně a tudíž tě to nestojí tolik nervů"  a napsal jsem ti vlastní zkušenost. Za to mě nemusíš posílat do zadní části těla :teehee:

ps: jestli si myslíš, že jezdíme jen proti červeným, tak jsi na omylu....čety exnom, unica, efe, kazna, pts atd. nejsou vyjímkou

Ale není toho zas tolik. Když hraju četu se stejnými spoluhráči, tak máme W/L 60% a někdy i víc. Když ale hraju četu se dvěma hráči modrými, tak je W/L 70% a víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel tak to je. Ale samozřejmě ty to nezažiješ, protože jsi fialový. Už nemáš proti komu navíc by jsi jezdil. 

 

 

ps: jestli si myslíš, že jezdíme jen proti červeným, tak jsi na omylu....čety exnom, unica, efe, kazna, pts atd. nejsou vyjímkou

 

Tak jste si pánové pobrečeli jak je ten svět nespravedlivej :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi povedl krásný "přešlap", dobrá a zábavná hra s Pattonem se blíží ke konci a už zůstavá pouze nepřátelský Jáktigr, který slušně montuje našeho nekňubáka v IS8. Rychle mu jedu na pomoc, rozjíždím to z kopce, dám mu jednu ránu a než nabiju, tak se mu chci dostat na bok a hezky si ho zablokovat. Už se blížím, sem těsně za ním, krásně si to vypočítám a........v tu chvílu mu ta naše IS8 sundá pás a já se o něj rozflákám, páč už mám jen asi 130 HP....  :biggrin:  :biggrin:   
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale není toho zas tolik. Když hraju četu se stejnými spoluhráči, tak máme W/L 60% a někdy i víc. Když ale hraju četu se dvěma hráči modrými, tak je W/L 70% a víc.

bože co to je zase za moudro? Takže když budeš hrát s fialkama budeš mít win 90%? Červené, zelené, modré, vám už kluci fakt hrabe. Jak může četa zelených dostávat častěji cčetu modrých a fialových? Vždyt to je matematicky nemožné.

 

Lidi už to přestante hulit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1 , mám pocit že lidi této hře přisuzují daleko větší význam než ve skutečnosti má a to že je to obyčejná PC hra, ne seberealizace, ne honění ega, na to je reálný život :-)

 

To máš těžký, reálný život je někdy pes a tak si chceš odfrknout třeba o té hry. A vono už není spolehnutí ani na ty 1 a 0. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš těžký, reálný život je někdy pes a tak si chceš odfrknout třeba o té hry. A vono už není spolehnutí ani na ty 1 a 0. 

 

jistě, realita je někdy tvrdší, někdy sladší...ale to má každý :-) PC hra je zábava a relax a rozhodně se nedá srovnat pracovní stres a stres ze hry..., tam stačí zmáčknout tlačítko :-) to jakej jsi hráč není vůbec podstatné v souvislosti s tím jak se chováš, co umíš a co dokážeš v reálném životě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistě, realita je někdy tvrdší, někdy sladší...ale to má každý :-) PC hra je zábava a relax a rozhodně se nedá srovnat pracovní stres a stres ze hry..., tam stačí zmáčknout tlačítko :-) to jakej jsi hráč není vůbec podstatné v souvislosti s tím jak se chováš, co umíš a co dokážeš v reálném životě

 

No, já včera to tlačítko zmáčknul pěstí .....  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:   :Smile_izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní mne naprosto neuspokojovalo, přišlo mi úplně děsné. 2 hlavní cíle sice splněny (= 250k stříbrných coby bonus + dostat se na CW k wopičákům z BAGA :-)), ale...

 

Kolem 22:00 jsem se přepnul na server EU1 a začalo martýrium... hodně jsem umíral, byl jsem netrpělivý, celkem jsem i lamil... nicméně jsem byl svědkem "retard aury" / "tomato luckers" nebo jak to nazvat... V 6ti bitvách z asi 15ti rozhodlo hru enemácké "rajče" s 6ti nebo 7mi killy za bitvu (rajče = WM7 pod 800). Jednou mě to dost vytočilo, páč jsem na prohře týmu "participoval" tím stylem, že jsem na Arktidě s HellCatem naháněl poslední 2 zbylé enemácké tanky (T-34-85 a VK36.01 tuším), přičemž naše zbylé KV-1 capovalo bázi... Rozjel jsem se k naší vlajce (kde jsem očekával enemácké tanky) a cestou ty 2 potkal... "Vpadnul" jsem jim do boků, přičemž jsem využíval terénních nerovností a vyčuhoval jenom věží - první rána do boku enemácké VK36.01 shodila pásy, přičemž dotyčný při otáčení věže vystřelil a samozřejmě mě trefil do věže za damage stejně jako ta T-34-85, která nemířila a trefila mě do věže taktéž... Stáhnul jsem se, zanadával si, popojel kousek dál a zase vyčouhnul - nechal jsem domířit tak akorát (= aby byl v hledáčku celý tank) a prásk - střela proletěla kolem jeho věže. Enemák mě opět bez míření trefil do kousíčku vyčuhující věže a šel jsem do garáže. Bylo to poblíž enemy vlajky, přičemž capující KV-1 stihlo 1x zobnout VK36.01 a tuším 2x dingnout... následně byla naše KV-1 vykostěna tímto soupeřem, který získal "válečníka" a pěkné expy za bitvu. Následně jsem dotyčnému psal, že je "really lucker" - ten to potvrdil s tím, že taková bitva se mu ještě nepodařila :-)

 

Doufám tedy, že jsem si vybral svoji porci smůly (nebo jak to nazvat) alespoň na měsíc dopředu a naopak očekávám, že i mne WG "obdaří" takto povedenými bitvami, tentokráte však z pozice vítězů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...