Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

od teď už nikdy nebudu nadávat polákům. To co předvedla tahle dvojička retardů je úplně tragický...každej stihnul 6 vystřelit a ani jednou nedali DMG....proč to takovýhle kryplové vůbec hrajou?? Co je na tom baví??

 

26demence_randomu_CZ.jpg

 

a takový bitvy mám dneska pořád....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem takový nápad, že bych napsal pár bodů ale nevím, jak to pak prezentovat aby to lamky měly před nosem a četly si to. Do hry to jako rady asi dostat nejde a jinak to asi nemá cenu. Na fórum to dávat taky nemá smysl protože si to nikdo pracně hledat nebude. Tak nevím.... :confused:

Je tady vlákno Jak hrát, tak to dát třeba tam. :Smile_Default: Nebo třeba sem (Pár rad do začátku)..

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/3247-p%C3%A1r-rad-do-za%C4%8D%C3%A1tku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady vlákno Jak hrát, tak to dát třeba tam. :Smile_Default: Nebo třeba sem (Pár rad do začátku)..

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/3247-p%C3%A1r-rad-do-za%C4%8D%C3%A1tku/

O tom vím ale 80% hráčů ani neví, že je zde nějaký web a fórum. Chtělo by to něco takového co by donutilo si to přečíst každého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady vlákno Jak hrát, tak to dát třeba tam. :Smile_Default: Nebo třeba sem (Pár rad do začátku)..

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/3247-p%C3%A1r-rad-do-za%C4%8D%C3%A1tku/

Já bych musel zřídit rozšířenou plochu, na druhém monitoru wiki a Kanára s dalšími. Jenže mám obavy, že bych skončil jako německý kulometčík z filmu "Kam se poděla šestá rota" :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes to už vypínám, lehce nasrán....demence dosáhla vrcholu a tento víkend byl opravdu výživný na množství retardů v bitvách

 

55demence_randomu_5.jpg

 

doufám, že to bude od zítřka lepší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je několik jednoduchých věcí, které není potřeba nějak se učit ale když je hráč neví, tak se dějí potom věci! Například to jednoduché taktické pravidlo, že když se někde přestřeluju a mám za zadkem TDčka, tak bych měl couvnout aby se enemáci dostali pod jejich palbu. Tohle nejsou schopni dělat ani modří a fialoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je několik jednoduchých věcí, které není potřeba nějak se učit ale když je hráč neví, tak se dějí potom věci! Například to jednoduché taktické pravidlo, že když se někde přestřeluju a mám za zadkem TDčka, tak bych měl couvnout aby se enemáci dostali pod jejich palbu. Tohle nejsou schopni dělat ani modří a fialoví.

Mohu použít protiargument. Většina kampers (nemusí to být TD) nechápe , že první linie je jinde a čeká až budou všichni z týmu ve předu mrtvý a nepřítel jim potom přijede před hlaveň, než aby jeli pomoci. Jasně, že vhodně zvolená obrana je ve značné výhodě, ale publik má své určité zákonitosti. Třeba to, že se nepřizpůsobí styl boje nalosované technice. Osobně o profi bitvy nestojím. 13 minut kepování a pak pokus o rychlý útok toho týmu co nehraje na remízu.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je několik jednoduchých věcí, které není potřeba nějak se učit ale když je hráč neví, tak se dějí potom věci! Například to jednoduché taktické pravidlo, že když se někde přestřeluju a mám za zadkem TDčka, tak bych měl couvnout aby se enemáci dostali pod jejich palbu. Tohle nejsou schopni dělat ani modří a fialoví.

Ze by rvačka o dmg? Win je spíš pro dobrej pocit, ale nastřílená dmg má dopad i jinde...i ve finančním výsledku. Pokud někdo nastřílí tolik že má i přes prohru cca stejně nebo víc jak při výhře, ale třeba jen s poloviční nastřílenou dmg? A v případě bonusu pro největšího ničitele je tady asi taky osobní zájem, což týmovou hru nepodporuje. O množstevních soutěžích nemluvě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem takový nápad, že bych napsal pár bodů ale nevím, jak to pak prezentovat aby to lamky měly před nosem a četly si to. Do hry to jako rady asi dostat nejde a jinak to asi nemá cenu. Na fórum to dávat taky nemá smysl protože si to nikdo pracně hledat nebude. Tak nevím.... :confused:

 

To by bylo super, ale jak píšeš, byla by to zbytečná práce. Má to udělat WG. Já se potkal s borcem, který ani nevěděl, že když má ve stromu hromadu děl, tak si je může dát na tank. Respektive on si to myslel, ale pořád mu to psalo, že má nedostatečnou nosnost, a on nevěděl jak ji zvýšit. Bohužel mu WG na začátku zapomnělo říct, co a jak s celým tím TechTree. A tak samo chybí celé vysvětlení mechaniky spotingu apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu použít protiargument. Většina kampers (nemusí to být TD) nechápe , že první linie je jinde a čeká až budou všichni z týmu ve předu mrtvý a nepřítel jim potom přijede před hlaveň, než aby jeli pomoci. Jasně, že vhodně zvolená obrana je ve značné výhodě, ale publik má své určité zákonitosti. Třeba to, že se nepřizpůsobí styl boje nalosované technice. Osobně o profi bitvy nestojím. 13 minut kepování a pak pokus o rychlý útok toho týmu co nehraje na remízu.   

Hraju převážně TD a ty mají svá místa a jen těžko lze stát někde jinde. Taková mapa Doly z té strany, jak je tam ten TDéčkářský kopeček je klasický příklad. Vlevo u baráčků trčí takový výběžek a tam se to přestřeluje tak dlouho, až jedna strana vyhraje. Nepomůže ani jmenovitě žádat aby někdo couvnul o pár metrů. Stojí tam jak idioti, 50HP na tanku ale necouvne ani za zlaté prase. A takto podobně je to skoro všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím že máš Kanáre naprostou pravdu. Jen poznamenávám, že se mi stala i situace, kdy jsem takto uhýbal TDčku na této mapě (Doly) a velice se divil, proč se nedovede trefit když je má krásně na ráně a že jim neubejvají HP.  Až kdy mne sejmuli a přepnul jsme se do jeho "kamery":.. tak jsme zjistil, že "pán" si odstřeluje nějaká okna na baráčku a tanky ho evidentně nezajímaly... :-) proto možná každý spoléhá sám na sebe... :-D  ale uznávám... tenhle případ asi moc častý nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den plný střelby skrz enemy tanky (jedna prolítla i mnou), retardované týmy, win pod 50% tuším (hold žlutá a oranžová a proti nějací modří až fialoví. CW další úspěch. 

 

Pořízeno E-100. Už chápu ty goldy. Sice základní dělo, ale bez nich je to slabší. Co nechápu, IS-7 mě čelně dvakrát v řadě probrala věž AP municí s lehkým natočením. Já s E3 to mám půl napůl, jestli probiju nebo ne. A to ještě když na mě čumí. Jednu bitvu jsem střílel proti jiným E-100 do věže goldy. 4 prošly, další 4 ne. Tak Hečka, 4 bez dmg, předtím dávaly... najednou zlom a leda prd. Pak 6 tanků vs 3 TD... nikdo neprobil nebo trefil pásy, prohra. 

E-75, Centurion AP z vyvýšeniny probil vrchní plát. Buďto si to fakt dává díry kam chce, nebo... se něco stalo. tohle nešlo ani s T34, když stál podemnou... spousta zásahů a pene, co jsem nechápal.

 

Bishop. Top dělo. To jsou obloučky. Je to zvláštní. Artina do 1. linie. 

...

...

Ale jako jezdit s artinou, dělat scouta a vraždit enemáky kempící na bázi bych nemusel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm už by mohli zrušit ty akce na stříbrnáky...dnes už se střílí jenom goldama  :Smile-tongue:  je vzácností obdržet ránu normální municí  :facepalmic: a je jedno v jakém tieru .

 

Tito chudáci si bez goldu už ani neprdnou  :Smile_veryhappy:  , kdyby jim je zrušili nebo sakra stěžili (zdražili) přístup, tak maj po hře (protože by prd prostřelili) , a to se týká i modro-fialovích  :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím že máš Kanáre naprostou pravdu. Jen poznamenávám, že se mi stala i situace, kdy jsem takto uhýbal TDčku na této mapě (Doly) a velice se divil, proč se nedovede trefit když je má krásně na ráně a že jim neubejvají HP.  Až kdy mne sejmuli a přepnul jsme se do jeho "kamery":.. tak jsme zjistil, že "pán" si odstřeluje nějaká okna na baráčku a tanky ho evidentně nezajímaly... :-) proto možná každý spoléhá sám na sebe... :-D  ale uznávám... tenhle případ asi moc častý nebude....

A proto mám XVM abych věděl s kým lze a ským nelze počítat. Není to na 100% ale furt lepší, než nevědět, že to TDéčko co mě má krýt má EFR 350..... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou bezmoc jako dnes jsem už dlouho nezažil. Nehrál jsem nějak oslnivě, ale to co jsem dnes fasoval za týmy bylo peklo. První dvě bitvy se SU 101 fakt nekecám, ale nedal jsem žádný dmg, prostě všechno ding, nepomohli goldy ani střelba na weakspoty, prostě nic. (v garáži jsem kontroloval jestli tam vůbec mám dělo, jestli jsem ho omylem neodmontoval..)Bok T57, 4x gold a ding. V zoufalství jsem vzal 7.tier Emila s stock gunem a to jsem neměl dělat. Peklo na zemi jsem viděl. Pomohlo až 60.000 volnech expů na top dělo, tam naštěstí goldy nejsou, nemusel jsem se trápit. Jen mi bylo smutno když jsem v bitvě 9.tier nastřílel největší dmg. Statistiky a ego  mi lehce napravily až poslední bitvy s Typem, T-28 a KV1S, namířím - vystřelím - dmg/smrt, prostě tak jak to má v týhle placený arkádě být.

Odešel jsem z klanu, měl jsem pocit že to beze mě zvládnou líp, nějak jsem tam jen zabíral místo. Ale srdcem BIAják zůstávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže inu vážení tankusté..... po zkušenostech s expením "Emila" ....  kdy jsem měl nejen zoufale proher... (hraju jen public) ale sledoval jsem i ty "náhody" že člověk neprobije s dělem s penetrací 235... a enemák pak probije s flusátkem cokoli...... tak jsem dospěl k názoru, že mi to za to opravdu nestojí ..... a je opět čas uninstall wot.... což se také stalo.... a doufám, že se k němu už jakožto závislák nevrátím......   minimálně měsíční pauza mi nepochybně prospěje. Sám bych se cítil jako blbec, kdybych tuhle již "dokonale pomrvenou" hru hrál dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si, já vůl, skočil do T95. Tak nudný tank už ve WoT není. Neustále na chvostu s dmg, protože buď už je po válce než někam dojedu, nebo mě převálcuje artyna. Každá druhá hra bez výstřelu a vrcholem je, když už se k ráně dostanu tak na dva metry neprostřelím top gunem s goldem IS-3 (dvakrát). Upřímně obdivuji všechny co tuhle lÍnou mrchu odjezdili. Strašná kraksna.

 

http://wotreplays.com/site/422124#himmelsdorf-heavyboyjoe-t95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou bezmoc jako dnes jsem už dlouho nezažil. Nehrál jsem nějak oslnivě, ale to co jsem dnes fasoval za týmy bylo peklo. První dvě bitvy se SU 101 fakt nekecám, ale nedal jsem žádný dmg, prostě všechno ding, nepomohli goldy ani střelba na weakspoty, prostě nic. (v garáži jsem kontroloval jestli tam vůbec mám dělo, jestli jsem ho omylem neodmontoval..)Bok T57, 4x gold a ding.

Tak občas je to s dělem ve hře horší :smile:.

su152.png

Použit jeden starší oříznutý snímek z garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár stránek zpátky tu někdo psal, že by chtěl umět udělat v nepřítelských řadách zmatek a ještě se z toho dostat živej..

 

Odpoveď? Neuč se to, nedělej to. Sice nakrásno uděláš bordel a všechny laufy se otočí na tebe.. Jenže tvůj tým na to zvysoka kašle a střílet se začne až v té chvíli, kdy se všechny děla vrátí na původní směr... Takže se většinou snažíš úplně zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dospěl jsem k názoru, že mi to za to opravdu nestojí ..... a je opět čas uninstall wot.... což se také stalo.... a doufám, že se k němu už jakožto závislák nevrátím...... minimálně měsíční pauza mi nepochybně prospěje. Sám bych se cítil jako blbec, kdybych tuhle již "dokonale pomrvenou" hru hrál dál.

Welcome to the club!:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...