Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak beru zpět, co jsem kdysi napsal o KV-1S- že to je tank pro lamáky a každý s ním musí dát min 500 damage, než jde do garáže. Je vidět, že když ho dostanou do pracek borci z klanu "160", není nic nemožné

 Asi ten klan "160" bude nějaký lepší oddíl. A prože neštěstí nechodí nikdy samo, tak spolu ještě jezdí četu.

 

cNYA.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli si myslíte kluci, že WT to bude mít nějak významně jinak, budete hořce zklamáni.

Co se týká lidského faktoru, tak ten bude minimálně podobnej, což není nic divného. Ale, že ta hra bude jiná, o tom se asi nemusí nikdo s nikým dohadovat, ptz ona jiná být prostě MUSÍ! A já jen DOUFÁM, že se poučí z chyb a vývoje WG a vsadí spíš na jednodušší herní systém, než mraky náhod a naschválů nebo granátů uvízlých v průzoru řidiče.

Byl jsem jen průměr, ptz jsem začal špatně a když jsem se lepšil, hra mě začala patřičně "odměňovat". Hodlám se u hraní bavit, což mi Wot cca před měsícem definitivně znechutil a další patče mě nezajímají. Je jich stejně zbytečně moc na to, co wotu přinášejí a s tím, že toho moc neopravily, na což jsou většinou určeny.

Nečekám od WT genialitu, ale pro mě větší stravitelnost a míň nesmyslů, čímž nemyslím přiblížení k reálu. A hlavně trochu průhlednosti a míň mlžení ze strany výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dělech s nižší ráží to většinou nic neudělá. 

 

Dnešek? V poledne E-75 6/6 win. Večer? 4/11.

Hádanka, co je to? Arty, oheň, prohra. Arty, oheň, prohra. Oheň, prohra. Oheň prohra. Arty oheň, prohra ... Výhra. Oheň, prohra. Oheň prohra.

...

...

Večerní jízda s E-75. Auto hasičák, preventivní údržba. Náhoda? ...

 

Ne, opravdu k tomu není co dodat. Půlka střel byla od arty, žádná střela nešla splashem. V bitvách minimálně 1 arty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to nekde popsany jak HE funguje? teoreticky 1Tier s HE poskodi lak za 1HP i XTieru ...

Prakticky....bejvávalo, že ze 122ky na SU100 při dobré trefě tj. třeba do boku, při dobrém vrhu kostkou, za mírného větru a slunečného počasí dala HE nemlich stejné dmg jako AP, popřípadě vyrazila z tanku radistu i s rádiem a vynervovala Žeryka tak, že pokousal zbytek posádky.

Nebo z Helcata jsem střílel HE na tank o kterém jsem si myslel, že APčka stejně neprojdou cca za 80-90 dmg. To začalo být k mání prémiové za normál měnu a mě se nějak přehodilo pořadí munice a já řval jak špaček, že ty goldovky jsou vyhozené kredity a při tom střílel HEčkama :Smile_trollface-3:

Jó to byly zlatý časy. Dneska je už těžko odhadnout, co projde a kam, co se kam trefí, co to udělá a jestli to vůbec něco udělá a nakonec se i člověk pokročilého věku jako já z toho udělá :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebyl Žeryk ale Šarik. Žeryka měl Hurvínek s Máničkou :biggrin:  Ale jinak souhlasím.

Se div, že si pletu žánr, když si pletu munici :biggrin: a kdyby šlo jenom o tohle. Tak mě ještě napadlo...nikdy mě nefungovala klávesa na "zastavit a vystřelit", což mě kdysi štvalo. Dneska už vím proč....je to zbytečnost, za jízdy se totiž podle všeho trefíš jistěji. Tedy jak kdo, někteří mají praxi a ani o tom nevědí a myslí si, že je to košér :whistling: škoda týhle hry, ještě že nepamatuju beta verzi :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu víš,že příště nemáš stát před druhým tankem.Prakticky nasvítíš oba.Pokud znáš základy týmové střelby,tak je největší kravina stát před jiným tankem.

Samozřejmě neznám podrobnosti,ale zřejmě tě nevystrčil jen tak pro nic za nic.

 

O žádný spot nešlo, číňanská mapa, přestřelka u mostu. Nikde jsem nestál ale když frajer s E-100 s lodním kanónem nabíjel (cca 16 vteřin) tak jsem najel před něj a vystřelil, jenže už mě nenechal zacouvat. Prostě prasárna, nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera trošku divoký večer, místo hraní s tlupou jsem musel neplánovaně ven a vrátil se, až bylo po všem. Odjel jsem něco málo sám, laggy měly orgie, nechápu to rozpětí od 40 do 300 ms., poskakoval jsem po mapě, hlavně střelba byla zajímavá, nacvičil jsem si předsazení před tank. 

Nakonec jsem to znechuceně vypnul. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O žádný spot nešlo, číňanská mapa, přestřelka u mostu. Nikde jsem nestál ale když frajer s E-100 s lodním kanónem nabíjel (cca 16 vteřin) tak jsem najel před něj a vystřelil, jenže už mě nenechal zacouvat. Prostě prasárna, nic jiného.

Replay? Jen z popisu si to nejde dost přesně představit a máme jen info od jedný strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Replay? Jen z popisu si to nejde dost přesně představit a máme jen info od jedný strany.

Replay nereplay... I když před tebe někdo najede, tak ho tam přece nebudu vtláčet. Si tu chvilku počkám. On stejně buď vystřelí a zajede, než nabiju... Nebo ho zabijou a já budu mít pěknej štít. Ještě navíc pokud to je tak kvalitní hráč, jak ho tady Kanár prezentuje... 

Druhá věc je, pokud tě někdo vtláčí do nepřátelské palby. Pak máš na to nasrání a pomstu nárok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Panzer to bejvala zábava. Bohužel se to po větším počtu dohrání ohraje, protože se počítač chová dost stejně. Člověk zapomíná a po letech to musí být zas zajímavé. Na frantíky bylo Pz dobrá volba :smile:.

Bejvala? Já dneska ani nevidím.....tak už jen dojedu tuhle mapu...pomůžu těm neschopným italům v Jugoslávii a Řecku....a hle...probrala mě až bratrova SMS, že se mu narodila dcera...v 2:00 ráno :biggrin: .....20 let stará klasika puštěná přes DOS BOX.....

Dohrál jsem si ji snad stokrát...i dvojku a trojku, ale jednička má v sobě něco zvláštního...je z nich nejlepší.

A na frantíky neplati ani Pz35..ani Pz38, ani PzIIIE ...ale na ty jejich opancéřovaný obludy B1 či S35 ..jen JU87 Stuka :biggrin: . V letectvu je síla :biggrin: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak beru zpět, co jsem kdysi napsal o KV-1S- že to je tank pro lamáky a každý s ním musí dát min 500 damage, než jde do garáže. Je vidět, že když ho dostanou do pracek borci z klanu "160", není nic nemožné

 

 Asi ten klan "160" bude nějaký lepší oddíl. A prože neštěstí nechodí nikdy samo, tak spolu ještě jezdí četu.

 

Koukal sem na ty dva trottely a nestačím se divit - jak se mu při jeho výsledcích povede za 600bitev vyexpit šestku?!? To už je to fakt tak jednoduchý?

 

Mighty Jiggles správně podotýkal že WoT má nastavený odměňování divně - dřeš jak mezek, tým na to se*e čili prohra a dostaneš prd. Jenže na druhou stranu - za prd se očividně dostává nějak moc. Možná by pomohlo, kdyby tihle točkanoni s nulou dostali na expech a penězích taky nulu - no a když by bankrotoval, tak vždycky může vzít jedničku, tam je všechno zadara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze včerejška jsem velice smutný. Jednou jsem se dostali do super finále na Malinovce a tam nás rozbijou s bandou Chaffe a jednou dvanáctitunkou. A na Opatství nás rozemelou Siemky. Měli víc štěstí než rozumu, protože jednomu vypli elektřinu a druhému zmrzl komp, takže jsme byli ve třinácti lidech. Tomu se říká sakra smůla na konec. Ale byl to neskutečný maraton CW. Bohužel nic z toho není. Jde vidět, že jsme jen obyčejný klan, s lehce nadprůměrnými hráči. Ale budeme se snažit dále a třeba z toho něco vznikne.

Jináč o publicu už se asi nemá ani smysl zmiňovat a to samé platí pro celý patch 089. Je mi opravdu líto faktu, že jsem si na něj nepočkal, než jsem si kupoval delší prémiák. To že sundám pásy ELC s Prototypem je už běžná věc, ale když je na těch pásech a kolega ho trefí s ISU za 0 dmg, tak je někde error a to kur**sky velký. Když jsem si před tímto patchem říkal, že MM je vadný, tak teď už není vadný, ale je .....????..... to slovo ještě nevymysleli co je, ale to je!!!

Už se těším na víkend, kdy je akce na levnější goldammo. To nebude lítat nic jiného než jen goldy a bude to velikánská zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Replay nereplay... I když před tebe někdo najede, tak ho tam přece nebudu vtláčet. Si tu chvilku počkám. On stejně buď vystřelí a zajede, než nabiju... Nebo ho zabijou a já budu mít pěknej štít. Ještě navíc pokud to je tak kvalitní hráč, jak ho tady Kanár prezentuje... 

Druhá věc je, pokud tě někdo vtláčí do nepřátelské palby. Pak máš na to nasrání a pomstu nárok...

Nic proti HBJ/LBJ, ale replay to uvede na pravou míru a přesně uvidíme, jak to bylo. Nechci se zastávat VooDooZ jen proto, že je extra třída, ale máme tu zatím jen jednu verzi, což snáší na danýho hráče negativní karmu a může to být třeba neprávem...pokud to bylo tak, jak píše Joe, tak palec dolů pro VooDooZ, o tom žádná..

 

Jen pro zajímavost.. :Smile_Default: Asi jinej gang, co? :Smile_trollface-3:

signature.pngsignature.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord_ice_cube.. chtěl bys replay kdyby něco podobného napsal nějakej místní skiller? Proč by si měl HBJ vymýšlet a proč by to měl někdo ověřovat? Já si myslím že podobný prasárny se dějou napříč celým spektrem hráčů až na to že začátečníci to udělají i neúmyslně.. To že má někdo fajn stats neznamená že se nemůže zachovat jako ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přístup WG k lamkám známe a každým dnem se jenom zvýraňuje a potvrzuje. Tento Serbův komentář hovoří jasně:

 

19. Plánují se odměny pro dobré hráče, například speciální kamufláž, nebo dokonce speciální tanky?
O takových odměnách se uvažovalo. Zatím do hry přidány nebudou z důvodu "toxicity" ze strany španých hráčů (myšleno ve smyslu špatní hráči budou fňukat, nadávat, žebrat o odměny a teamkillovat)

 

Takže přístup WG je přesně opačný oproti jiným online střílečkám, kde se právě ti lepší hráči dopracují k lepšímu všemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...