Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

si sem divny ale vsechny 3 dny jsem petinasobky zajel na svych 7 masinkach jednou na 8,pak na 9 a dnes na 7 pokusu:D:D a stale jezdim mezi top tanky..no takze cely pristi tyden budu lestit dno tabulek a delat korist enemakum tfuj:(

 

Edit:dnes 7 her,všechny na dně tabulky,amx dvojnasobek napoprve ISU to same,KT 5 lost vypinam koncim nesnasim pany z WG,zjistili,ze mi konci premko.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trpělivost se vyplatila...o víkendu jsem hrál je momentíky a normální hru si nechával na nedělní večer. Počkal jsem si na četu a dařilo se jako sviňa. Ale sám bych si do toho netroufnul.....ty 5 násobky tomu dávaj zabrat....

 

docela mě mrzí že si nezmínil naši včerejší hru na opatství :Smile_teethhappy:

 

pro přiblížení - asi od 12. minuty až do 7. minuty křičel švejk něco v tomhle smyslu: Končim... Tohle nepřežiju... Artyny zam.daný... Já tu hru fakt mr.am... To odinstaluju a bude klid...

 

No hra se už od začátku řítila do záhuby ale naštěstí pro naší stranu sme měli jednu velkou výhodu - a to naší četu složenou z Objekta a JGtigra - švejk si dal topíka a já 3 killy(mimo jiné full T30 na vzdálenost 50 metrů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera 5ti násobky šly rychle. Žádné velké výhry to ale nebyly, kromě obou her s arty, s M40/M43 jsem dal 6800 expů, se zadařilo, trefoval jsem snad i zajíce ve sprintu.

 

Naopak se nazadařilo s IS-3, tam jsem prohrál 6-7 her, než jsem prolomil smůlu v četě s Wolframem. Stejně tak se SU-85, to samé. Mimochodem, ta SU-85 je pro mne prokleté TD, mám s ní win 43% :Smile_sad:

 

Sice jen odehraných 35 her, ale i tak. Mám ho v maxu, osádku na 100ˇ%, ale samé hry s 8. tierem a týmy na prd. kdybych neinvestoval goldy do osádky, tak šla už z garáže, tak jí dám ještě šanci.

 

A když mám s Su-85 lepší los, tak je to banzai útok spoluhráčů, nebo naše dvě KV celou bitvu spokojeně campují, než je roztřílejí na bázi nebo v tomto duchu.

 

 

Protože expím na IS-4, tak zbytek odpoledne jsem nejvíce jezdil s IS-3, nedařilo se, z 54% win jsem klesl na 48%. bída. Ale na IS-4 chybí už jenom 55k expů :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera si to lebedím s E50(10.5cm) v křoví a dva tigery I mi píšou,že su medko,ať jim jdu scoutit.

 

Vždyť taky měli pravdu, když hraješ E-50 trošku hlavou, tak s ním můžeš spotovat až do aleluja a ještě si zastřílíš jak na pouti, hlavně pak díky tomu kempu chybíš třeba druhýmu střeďáku, kterej by rád nějakej support a v tu chvíli je ztracenej kopec, nebo jiný šikovný místečko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dne se povedla fakt těsna bitva, kterou jsem zakončil našim výtěstvím. :Smile_great:

 

Mapa: Fjordy

Moje base:II

Vozidlo: KV

Zbylé tanky: Já a ještě jedna M7 Priest.

Výdělky + zásluhy: 2050 kreditů(2x), 25 litrů, (skoro válečník :Smile_confused: ) a ocelová zeď. :Smile_glasses:

Co jsem zničil: VK 3001(P), M3 Lee, 2x Pz III/IV a 1 StuG.

Popis bitvy: Jel jsem na kopec a viděl jsem, jak jednen tank střílí po nějakém TDčku, ale to mi zmizlo, a viděl jsem, že mezi 2 kopci(jak se jede k enemy base je jeden náš tank a proti němu je jiný, ačkoliv jsem minul, uviděl jsem VK 3001(P) a ta zničila náš tank, vystřelil jsem a sundal jsem pásy a zbylo jí 66%(byl jsem tak 3 metry od šutru, dal jsem zpátečku a tam kde jsem byl předtím přilétlo pár střel, vyjel jsem druhou stranou a naslepo vystřelil, padl :Smile_Default: , pak jsem vyrazil s tím, že mě už nic neohrožuje(snad kromě artyny), potkal jsem 2 PzIII/IV, padly, jakmile jsem všechny udolal, tak jsem měl přibližně 1/2 HP, pak VK(naše) objevila 2 enemy artyny, všechny je odstranila, já že jí dojedu na pomoc, jenže ji zničil stuG, pak jsem uviděl M3 Lee, 1 výstřel minul, pak jsem uviděl symbol označující TD(tou dobou jsem byl už pouze já, naše artyna a již zmíněné enemy), namířil jsem kanón jenže byl za budovou a tak jsem vystřelil po M3 Lee zásah, ale ne smrtící, mezitím on po mě střílle a srazil mi život na 102 života z 660, pak vyjel stuG, kdyby vyjel dřív, tak by jsme to asi projeli, jenže si dal načas, asi popíjel kafíčko s tím, že vyhrají :Smile_teethhappy: , jakmile Lee padl rozhodl se vyjet, 1 střela skoro padl, 6%, jenže jsem mu sundal pásy(motor byl jinde) a 2 střelou jsem ho vyřídil a tak jsem zajistil naše vítězství. :Smile_great::Smile_glasses::Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť taky měli pravdu, když hraješ E-50 trošku hlavou, tak s ním můžeš spotovat až do aleluja a ještě si zastřílíš jak na pouti, hlavně pak díky tomu kempu chybíš třeba druhýmu střeďáku, kterej by rád nějakej support a v tu chvíli je ztracenej kopec, nebo jiný šikovný místečko.

 

právě že hraju hlavou.Pokud tam jsem s dvěma tanky ze středu tabulky který mají kanon 88L71,tak jim nebudu scoutovat.Před námi byly 2 IS 4 a nějáký střeďáky.Scoutoval bych jen pro ty dva tygry,co by toho stejně nic nerozdali.Byli jsme tam jen tři a naší úlohou bylo tu stranu udžet,protože většina jela druhou stranou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že hraju hlavou.Pokud tam jsem s dvěma tanky ze středu tabulky který mají kanon 88L71,tak jim nebudu scoutovat.Před námi byly 2 IS 4 a nějáký střeďáky.Scoutoval bych jen pro ty dva tygry,co by toho stejně nic nerozdali.Byli jsme tam jen tři a naší úlohou bylo tu stranu udžet,protože většina jela druhou stranou.

Pokud mám za zadkem naše top tanky,tak jim samozřejmě scoutnu.Mám pravidlo,že scoutuje tank pro to určený a po něm tank nejméně postradatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mě mrzí že si nezmínil naši včerejší hru na opatství :Smile_teethhappy:

 

pro přiblížení - asi od 12. minuty až do 7. minuty křičel švejk něco v tomhle smyslu: Končim... Tohle nepřežiju... Artyny zam.daný... Já tu hru fakt mr.am... To odinstaluju a bude klid...

 

No hra se už od začátku řítila do záhuby ale naštěstí pro naší stranu sme měli jednu velkou výhodu - a to naší četu složenou z Objekta a JGtigra - švejk si dal topíka a já 3 killy(mimo jiné full T30 na vzdálenost 50 metrů)

To taky bylo o nervy..uf :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska je to zajimavy.prvni hra s IS4 a witmanka doma.pak asi 10 x traqgedie-ani ne na MM,ale na blbecky v teamu,pak 1001 hra s Objektem 704 a dalsi Boltr,ale ten fight byl nadhernej.švejku,tve srdce TDčkaře by zaplesalo :Smile_teethhappy: .takze sridave oblacno,podotykam,ze doted solo,mozna ted nejaka ceticka,uz je po CW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem ještě nevyhrál. Dobré ne? Podle zkušených expertů, kteří valí 80% bitev v četě nedokážu bitvu ovlivnit a proto je to furt 1 až 5 ku 15 lost!!!! :Smile_teethhappy:

No já tě dneska do čety zval...a mohl si se mít jako prase v žitě...páč po udělání prcků, které si dělám většinou sám, jsme pukli v četě jen 2x. celkový denní účet 15:4. Z toho marderII dva losty. Ani za boha jsem nemohl udělat dvojnásobek. Bez čety je to teď loterie. Neberu teď 2 třídu, ale 3 či pátá...to jsou výkvěty, když s SU85 dostanu 8 třídu a za 2 minuty jsem sám....dnes 5ks do ignor listu..a to jsem si vybíral jen ty nejvypečenější kousky....a že je aktuálně sakra z čeho vybírat :Smile_veryhappy: .

Thebirghof: Tož to gratuluji! Výhoda hry bez čety a blbounů kolem je jedna...dáš si sakra víc killů a žískáš o 100% více metálů...jenže já, když nevyhraju, tak z těch metálů nemám ani radost...

 

EDIT: že jsou dementi ve všech třídách víme, ale stejně občas tak překvapí.....sněhová mapa....na každé straně jedna 8 artyna. Naše jede semnou na snip...že prý jedem AP TD mód....než jsem si na ní stačil pořádně zanadávat, tak lehla. Pánové...kde se tenhle materiál bere? Ale i tak jsme v poho jsme vyhráli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes s E50 opět klasika-téměř samé prohry.Poslední bitva mě dorazila na naší straně 4x9tier(2xE50,1xT54 a 1xPatton).Proti nám 4x heavy 9tier(2xE75,1xIS4 a 1x Lorian).I protivník se nám smál.Jestli si myslíte,že v nižších třídách jsme měli navrch,tak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě příjemně překvapil M4A3E8, ta jeho kulometna 76, dokaže z boku potrapit i 8T, a krásně vydělává. A začínám přicházet na chut i sve T32... když si ji člověk postavi tak aby si kryl tělo, na věž me nevyndá ani is4. Jen mam ted dilema mám si koupit spíš Loru, nebo Panthera II? u lory se bojim toho že frantiky nejak přehnaně nerfnou a budou to vyhozené peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, já ti psal, že mám T34 ve Štoku a to by do čety bylo jak cigán do dílny. A jezdit jen tak pro zábavu si teď nemůžu dovolit, to můžeŠ jenom ty ale já potřebuju koupit T30 než bude pač..... :Smile_blinky: . Navíc nehodlám do té T34 investovat ty desetitisíce kreditů jen abych získal 120mm dělo. To si můžou pánové z WG strčit do dírky. Nejsem masochista! :Smile_teethhappy: to hodlám přeskočit převodem volných expů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj herní dnešek ani zdaleka nekončí, ale musím se podělit.....jeden hráč s T50 hrál hodně"zvláštně". Naštěstí jsme vyhráli, ale to co předváděl bylo neuvěřitlené...tak se kouknu na staty než si ho fouknu na ignor list. Viděl jsem hodně, ale tohle ne.

ScWright_56 Pánové co mate špatné staty...nevadí. Koukněte na tohle a hned se vám bude hrát lépe, páč proti tomuhle jste kingové. Ještě, že nemá vysoké třídy....to by bylo o nervy.

Pro toho kdo je líný na to kouknout...průměr kill na hru 0,18...přesnost 12%....za 3000 her získán pouze jeden odstřelovač a nějaké ocelovky....

To musí být nějaké 4 leté dítě..páč to není možný.

Jinak éra"švejk a arty" skončila. Nebavilo mě to. A tak jsem posádku přeškolil na 4 třídu, která my chyběla v garáži. T40. Masakr. Ten dohled, kadence a hlavně úhel odměru či jak se to jmenuje.....to snad kanon obtočí kolem sebe :Smile_veryhappy: . Jdu na něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...