Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jedu si to tak s E50 a vedle mě jede Typ59.Chvíli si tak jedeme a Typ prudce odbočí do mě.Oběma nám spadnou pásy a typ příjde o pár procent života.Po bitvě se dívám,že Typu platím škodu.PROČ???

To sem nepatří. Čili je to spam.

Mimochodem je to tím, že on byl náhodu poškozen jako první. Takže tě systém vyhodnotil jako viníka. Dál to tu prosím nepitvat. Jsou od toho jiná témata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byla hrůza, jedna prohra za druhou vůbec sem nechápal a ani s Ferdou sem nemohl dát double, kleslo mi win o 1% z 55 na 54%. A to sem s ferdou rozdával dost měl i 4 killy za hru, ale prostě to nestačilo. Jediný světlý okamžik byla IS 3 na mapě Doly, vyhrabal sem se na kopec a dal 7 kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych jich měl daleko daleko víc, ale u nízkých tierů není šance jí získat a je to tak správně. by to nebylo fér. Neboj ono to příjde, neboj. Ale z wittmanek moc velkou radost nemám...z ocenění ano, ale často je to doprovázené lostem. Např s Objectem jsem ji získal jen při lostu. Sním dávám při winu pořád 5 killů...těch mám asi milión. Topík nebo wittman mi sním utíka každý den...Ale zas je to logické. V četě se dělíme a navíc se snažím flákat pořádné dmg do plných tanků a tak zbytek doráží tým. A zas je to tak správně.

No ujistím tě v jednom....v četě si moc metálů neužiješ :Smile_veryhappy: .

http://imageshack.us/g/140/worldoftanks20120217120.png/

Přesně švejku,ale hlavní je přece vyhrát i když tahle hra byla zajímavá z mého pohledu díky tomu,že byly 3 adepti na válečníka:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den sice ještě neskončil, ale nedá mi to se taky jednou nepochlubit :). Super série teď s IS. Pánové to je stroj...

17x win 3x lost z toho 13x v řadě vítězství. 2x četa, ale spoluhráč zakáp hned na začátku, takže toho na mě zbylo víc ;-). Ani se mi tomu nechce věřit. Is, IS, ISSSS!!!!! :)

Edit: Aktuální skóre je 24:5 A dál už to radši nebudu počítat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den ještě není u konce, ale už teď jsem to musel vypnout, protože hrát s T28, která má 105mm kanón, kterej jsem již využil u T29, T25 AT, přetrpěl u T32, zkusil u T34, již není možný. Jsem teprve na půlce cesty k tomu top kanńu a nedokážu si představit, jak udělám tu druhou půlku. Navíc neustálý prodělky, i když trefuju, krásně demotivující. A když vám cinkne Luchs, Tiger z boku, zepředu atd...tak nevím jakou věc na stole mám ušetřit od destrukce. Mám nutkání prodat milovanou T29, která tento kanón také nosí....

Chlapi, řekněte mi něco motivujícího, protože jsem teď tak trochu na dně :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásim:Dnes se mi na všech čtyřech mých tancích podařilo udělat double na první pokus.S marderem a BT2 dokonce po osmi killech.S E50 jsme vyhráli s odřenýma ušima capnutím základny(jinak hra skončila 11:4 v náš neprospěch).Zničil jsem jedno AMX 13 75(che che che),takže jsem spokojen a jdu si dát šálek dobré brazilské kávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, to doufám. Jinak: Jelikož NTB je na reklamačce, tak jezdím na stolním PC, kde jsem si i uložil heslo. Odpoledne pán otec sledoval, co že to hraju a chvíli koukal. No, když jsem se po odpoledním programu vrátil domů, čekalo mě překvapení, pán otec jel provětrat mou stockovou T34, sice 2 killy, ale co. Ve výsledku o pár desítek tisíc chudŠí. Již má svůj účet. Ta hra je asi návyková, zítřek asi budu muset strávit u učení, jelikož bude PC okupován jinými osobami...

 

Švejku,myslím, že jsi měl pravdu, dokonce se zdálo, že jsem měl Štěstí na tým, co dokázal i chvíli vydržet a nechcípnout, pak se celkem dobře střílelo. Nejvíc potěŠila E-100, chudák si jel pro kill zpoza baráku, bum do hnacího kola, tahle 8 ran a kouřil :Smile-izmena: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsme přišel na to že o víkedn nemá cenu hrát. To si askorát kazím náladu. Ale jak přijde pondělí.... Brzo budu mít snad i WIN na 54%

 

Právě jsme si vystřílel svůj rekord. 11 killu s PZ35 - a žádný vyžírky. Málem mi došla munice, Malinovka s Binem a 100% posádkou je strašná sviňárna pro začínající hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraním s E50 v základu jsem úplně vyřízenej.Prakticky neustále jsem v losu proti IS 4,E 75 a dnes jako top tank proti T95.S kanonem 88L71 se nemohu nikomu postavit.Prohry už ani nepočítám.Ctěl jsem dojet německou lajnu až do konce,ale tohle jsem nečekal.Vážně uvažuji,že vyexpení tohoto vozidla vzdám.

Skoro si začínám myslet,že se mi hra mstí za to,že jsem do ní neinvestoval ani korunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer tak napůl.

Dařilo se hodně Rejží a IS-3 - ty jezdím poslední dny nejvíce, protože expím na vytouženou IS-4, a k té potřebuji 5 M kreditů na její koupi včetně doplňků.

Nedařilo se s frantíky, mně jako jedinci ano, spousta zábavy, ale co naplat, když se prohrávalo. Tragédie s SU-85, to bylo děs, týmy jako z hororu.

 

A pochopitelně prohra s Ferdou, jak jinak. Ta mne mrzí nejvíce, protože se to stalo pravidlem.

 

Ale v součtu spokojenost, vydělal jsem si na optiku a rychlejší zaměřování pro AMX 13 90, oboje včera koupil a namontoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...