Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To je dilema... 200k na IS7, 43k xp na T95, 40k xp na GWpanthera, 50k xp na amx 50-100, 40k xp na amx 13-90, 60k xp na KT...minimum casu na hrani a 800k stribrnych na ucte. Potreboval bych tak 15mega a 400k volnych xpu. Kilo koksu, 14 dni dovolene a pak mozna jeste zahodit mozek z hlavy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím dnešek pohoda, ale dal jsem si hru s ferdou a jsem tak na něj vytočený, že zvažuju jeho prodej a výměnu za ISU. Ani 1000 her ho asi nezachrání. Pánové trefil jen 5 z 11 střel. A navíc dingnul tyto stroje po sobě...a vše šlo do těla...Tiger, pzIV, T1 heavy a SU100. Díky tomu jsme prohráli páč náš tým stál za hov...a moje killy byly jediná šance to zvrátit. Tohle jsem ještě nezažil.

 

 

To je neomluvitelné rouhání !!!! švejku měl by jsi se pokat a žádat o odpuštění tvého boha svatého Ferdinanda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za celej včerejšek jsem snad nevyhrál¨.. ale mam pro to omluvu...

 

1) JE TO O LIDECH

- je to idiocie nekterých hraču.... kdy se hrdine vrhaj stredem a nemyslí

- syndrom krysaře kdy se všichni vrhnou za jednim retardem na jednu stranu mapy! (kdo hral nekdy lemmingy vi o čem mluvím)

- klesá věkový průmer HRAČU (občas podle stylu hrani mam pocit že maji v hubach dudliky)

2) MM si z nas dělá poslední dobou srandu

 

K tomu MM uvedu pár včerejších připadů

- 8x francouzu na jedné straně na druhe ani jeden

- jeden tým mel 3xt30 mi meli 1x is7 ale hlavně že jsme měli 3x KV když oni meli nejhorší t29

- na jedne strane 11x TD 5-9 tier na druhe straně 12 medium tanku z toho 5x francouz. (zbytek byly artyny a jeden HT)

- 5x T95 na jedne strane vs 3x t34 a 2x is4 na straně druhé

 

Proste poslední dobou se množí hry které se nedají vyhrát ani s bohem u myši a klavesnice. :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím dnešek pohoda, ale dal jsem si hru s ferdou a jsem tak na něj vytočený, že zvažuju jeho prodej a výměnu za ISU. Ani 1000 her ho asi nezachrání. Pánové trefil jen 5 z 11 střel. A navíc dingnul tyto stroje po sobě...a vše šlo do těla...Tiger, pzIV, T1 heavy a SU100. Díky tomu jsme prohráli páč náš tým stál za hov...a moje killy byly jediná šance to zvrátit. Tohle jsem ještě nezažil.

EDIT: tak jsem nakonec musel hrát s Tetrarchem...ten mě uklidnil...metálů bylo jak za světové vojny. S Objectem se taky dařilo, ale poslední dvě hry mě tak vytočily, že jsem musel jít níž....během 2minut je četa sama...u prcků to chápu, ale od 7 třídy víše ne.

Pěkně štavnatou reakci si Wg vysloužilo, když jsem si po Ferdovi celý rudý vzteky vzal Object....a ve dvou kolech po sobě jsem trefil, penetroval, ale nepoškodil artyny....až pára z uší lítala :Smile_Default: .

 

Mueheehe ale určitě víš že BL-10 je parádně náladový lauf:D:Djednou střílím jak sniper na 600m podruhé netrefím nic na 100 a vrcholem je když čelně dingnu PzIV to má chut neco prokopnout..ale lovec skautu je to luxusni nejak sem prisel na to predsazeni a T-50 a T-50-2 jdou kraaaasne an ranu..no nic jeste 50 000 exp

nejaky ty drobny stribrnaky a hura na Object:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za celej včerejšek jsem snad nevyhrál¨.. ale mam pro to omluvu...

 

1) JE TO O LIDECH

- je to idiocie nekterých hraču.... kdy se hrdine vrhaj stredem a nemyslí

- syndrom krysaře kdy se všichni vrhnou za jednim retardem na jednu stranu mapy! (kdo hral nekdy lemmingy vi o čem mluvím)

- klesá věkový průmer HRAČU (občas podle stylu hrani mam pocit že maji v hubach dudliky)

2) MM si z nas dělá poslední dobou srandu

 

K tomu MM uvedu pár včerejších připadů

- 8x francouzu na jedné straně na druhe ani jeden

- jeden tým mel 3xt30 mi meli 1x is7 ale hlavně že jsme měli 3x KV když oni meli nejhorší t29

- na jedne strane 11x TD 5-9 tier na druhe straně 12 medium tanku z toho 5x francouz. (zbytek byly artyny a jeden HT)

- 5x T95 na jedne strane vs 3x t34 a 2x is4 na straně druhé

 

Proste poslední dobou se množí hry které se nedají vyhrát ani s bohem u myši a klavesnice. :Smile_sad:

 

Já už mm neřeším... kolikrát se mi stalo, že strana s na první pohled horším losem vyhrála... naposledy včera, byl jsem s pantherem II třetí od shora v mapě Ruinberg... v našem teamu byl nahoře jagdtiger, pak už jen 4x tier VIII medko a pak další tier VII medka a jeden T29 hvy... u nepřátel byl IS4 a 3x tiger II + IS3 a tier VII měli pár tigrů... vyhráli jsme 15:2... kolikrát i městský mapy se při dobrý taktice daj vyhrát s medkama proti hvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešní násobky se vyvedly.Hned na první bitvu jsem udělal na BT2 válečníka a nějákých 3600expů,PzIV zase útočníka a 4000 expů,E50 se kupodivu taky podařila a získal jsem 4050 expů.Jen Marder nějákých ušoulaných 750,ale bylo to v Ensku-to není dobrá mapa pro Mardera.

Jsem spokojen a jdu nakrmit kočky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se utvrdil v pravdě...že nemá cenu o víkendu, kdy jsou navíc 5 násobky, hrát...říkám si, než bude oběd, dám si jednu hru s tetrarchem....dal jsem dvě a obě lost.

Zvláště ta jedna mě tak potěšila, že jsem jim do konce kola pak jen sprostě nadával. Žena zavolala, že je oběd při stavu 9:1 pro nás. Já měl 7ks, tak si říkám. To stačí, nenechám si vystydnout jídlo...naramuju enemáka a bouchnu. Jídlo super....do doby, kdy se po očku kouknu jak to tam jde.....a my ještě řachli.....pánové na to nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se utvrdil v pravdě...že nemá cenu o víkendu, kdy jsou navíc 5 násobky, hrát...říkám si, než bude oběd, dám si jednu hru s tetrarchem....dal jsem dvě a obě lost.

Zvláště ta jedna mě tak potěšila, že jsem jim do konce kola pak jen sprostě nadával. Žena zavolala, že je oběd při stavu 9:1 pro nás. Já měl 7ks, tak si říkám. To stačí, nenechám si vystydnout jídlo...naramuju enemáka a bouchnu. Jídlo super....do doby, kdy se po očku kouknu jak to tam jde.....a my ještě řachli.....pánové na to nemám.

 

to je na panaka tohle :Smile-angry: a poradne rozdejchat...

:Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zažil včera s Tetrarchem opak Švejku. 14:8 pro enemáky, já tuhej (i když 4 zářezy), zustal tam frantík. Přestřeloval se s druhým frantíkem co capoval naŠí basy a nemohli se prostřelit. Tak jsem se odpojil a dal druhou bitvu. Najednou koukám v hláŠení, že WIN! Nechápu jak to dokázal a dost mě mrzí, že jsem to nedokoukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dal jsem dneska jen pár her...večer jdu raději popít. V četě super, páč jak je ve hře hafo lemplů, tak fakt často ta četa to převáží k winu. Dneska krásný 5násobek s fedou...8000. I s Onjectem super dvě hry. Ale, když čéék vezmě prcky a hraje jen sám.....to je o nervy. Buď si čéék dá milión killů a vyhrajem 15:3 nabo opak. Nic mezi. Kde se ten materiál bere :Smile_Default: ?

No, čekal jsem to, tak se ani nerozčiliju. Ale těhle pár dní je to extrém. Jejich fakt hodně.

Jedno mi vadí...to, že dělají chyby nebo klukoviny...nevadí. Jsme jenom lidi. Ale hned od začátku se jim snažíte poradit co a jak. Skoro nikdy vůbec neragují, natož aby poslechli...jak stádo ovcí..a to cross všema třídama. To mě nejvíc vytáčí....jasné řešení situace....jasná pomoc....nic. maximálně nadávky.Přitom, stačí aby sem tam někdo zareagoval a je z toho win.

Ještě, že to za pár dní přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z vlákna o Ferdovi

 

 

 

Takže co máš švejku udělat už víš :Smile_teethhappy:

tomuhle se říká naběhnout si na vidle :Smile_glasses:

Po dnešním 5násobku mu odpouštím. Byl jsi u toho, tak víš......to byla hra....ENSK. Pivas pravým bokem bral město, já levým(tou dlouhou ulicí, nechali jí nekrytou!!), pěkně jsme je napadli ze 3 stran. Dostali 15:4. Krásná bitva. Vždy mě baví rašovat s TD :Smile_veryhappy: . A k tomu sniper...10/10 ran za 500...Pivas měl 10/11...hold smůla :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ze včěrejška musím pochválit tým.

Mapa: Komarin

Tank: KV

Popis: Záčinali jsme na II. Já a jedna T-28 jsme jeli k enemy vlajce, ale zastavili jsme u těch dřevených chatek, těsně u červený lajny, T-28 bokem k budově, já bokem k T-28 a vyčkávali jsme. Pak jsem napsal, že potřebujeme scouta a T-28 se nábidl, jenže se přiřítil rychlejší T-50, násvítil nám několik tanků, já jsem na 1 ránu sejmul StuGa(to už jsem byl mezi barákem a bází) a přijeli k nám posili, zahnaly bránící T1 HT, ta ustupovala s 57% a já jí to výstřelem srazil na 11%, pak přijel Lee, srazil jsem mu život ze 100% na 12%. Pak jsem zjistil, že to chudák stará T-28 koupila a byla zničena, pak jsem vyjel dopředu a hned těsně za mnou přistál dělostřelecký granát, pak jsme bázi obsadili 3 tanky(+ já a zničený kolega= 5 tanků). Další část dobyla ostrov, takže nás nemohli snipeřit, a další bránili naší bázi. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem si násobky s Marderem a nějaký pakoš mi přejel těsně před laufem v momentu, když jsem vystřelil. Než jsem stačil napsat omluvu, tak se otočil a flááák to do mě. Polovina HP v čudu! Napsal jsem, sorry a rozstřílel ho na sračky, hňupa jednoho....... :Smile_teethhappy:

 

Plus bod ted jsem dojel z lyží dotlučený jako prase a hned je mi hej:Djsem si vzpomněl jak jsme hráli pouštní řeku já měl ISU no tak říkám kempnu na base s TD n ale na mé místě se hřál panther s KV-3(četa samozřejmě poláci k tomu se dostanu) slušně jej poprosím at uhne že jsem víc platný at jde scoutit..načeš se mi vymsmál a kv3 mě blokla..po mé výzvě že budu střílet se mi opět vysmál a na napral to do mě..napsal jsem mu svůj názor na poláky a chyt sem drruhou..mezitím KV-3 odjela..říkám kašlu na něj a začínám se drápat na kopec bo vedem kamarádi z čety proráželi na enemy base tak jsem je chtěl podpořit jen jsem se otočil a opět prásk zezadu..udržel jsem nervy a jel stále do kopce no když mě zezadu opět trefil neudržel jsem a otočil se..krátce zamířil prásk blow up:D:Dten **** začal řvát teamkiller a at mě zabijí..uposlechla ho KV-3 z čety a poté co kolem mne proletela střela ze 122 jsem si řekl že den zabanový učet snesu a odpálil jsem jej na ránu..naštěstí to již nic neřešilo,dostal jsem je za stavu 13:6 a poslední dva kousky jsem dodělal sám..tým mě podržel a psal že report nebude že ti polácí jsou banda ko...:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem hrál fjordy s E50.Ustřílel jsem Typ59 na 9%.Typ se schoval za vedlejší šutr,kde jsme měli KV1 a ARL 44.Říkám si,že jim ho nechám,ale chyba lávky.Dostal oba ze 100%.Dostal se mi do zad a musel jsem se otočit a dodělat jej.Samozřejmě jsem ztratil výhodnou pozici a pustil si k sobě dva T54.A jelikož náš typ,který mi jel na pomoc se otočil a vrátil,tak jsem to projel.Alespoň jsem nastřílel na opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiblíží se 20 hodina a je to samá prohra. T-50-2 ode mne AMX 50-100 90mm kanón dostala 11 zásahů než jsem ho dostal. A to byli critical 0 HP nebo přímý zásahy,ale bez účinku nebo jsem mu ubral 10 procent HP. Bohužel ostatním se nedařilo o noc lépe. Object vs Object - protivník bez škrábance ,náš na 2 rány dole. Desítkový tiery zhasli hodně rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...