Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Snažím se o double s T-95 a je to teda nářez!!! Už mám 8 proher, kde můj minimální skill je 3 kousky a o damege a ni nemluvě protože tahle potvora dává co rána, tak minimálně 500HP dole. Až se mi konečně zadaří vyhrát, tak si budu přát lost protože to bude 3:15 a já si ani nestihnu vystřelit. Ten public je den ode dne zoufalejší. Sám bitvu nevyhraješ a když se vyhrává, tak zas takovým stylem, že to pro dvojnásobky nemá vůbec smysl.... :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera jsem měl docela adrenalinový zážitek, když jsem se odreagovával v II. tieru:-) Netuším, co to tam v tom mezičase enemáci prováděli, měli početní potenciál vyhrát cap základny, ale nějak zaspali..:-) Smál jsem se potom ještě dobrých pět minut. Nedělám si iluze, jaký nejsem tankán... ale tahle výhra mě docela povzbudila a zlepšila náladu. Posuďte sami.... Tedy, poslušně hlásím, že včera jsem splnil svou spojeneckou povinnost!:)

 

http://ulozto.cz/xUkDwv4/20120305-1808-germany-pzii-malinovka-wotreplay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamaráde,já měl v neděli něco podobného.

Ráno jsem se pomiloval s ženou a pak vyrazil do lesa s detektorem.Les krásně voněl,hlína voněla a našel jsem krásnej zapalovač udělaný vojákem z nábojnice.Ve 13 hod.jsem se vrátil převlékl a jeli jsme k bráchovi na oslavu narozenin jeho přítelkyně.Půlkilový steak to jistil.Nahoru nějáký pivečko a vynikající loňská slivovice.Večer pár povedených bitviček a bylo vymalováno.Prostě nirvána.

 

Zdravim kolegu detektoráře....taky chodím hledat :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted me takova vec potesila, asi malickost, ale preci :Smile_glasses:

 

Ja s T29, nahodny spoluhrac s T32, branime jednu cestu ve fjordu, ja jedu malinko pozde pac jsem tradicne na zacatku zaspal, kolega zvlada ale vidim, jak se tam stahujou dalsi, zdravi mu jde dolu, tak se pred nej postavim, ze ho jako zastitim, nakonec jsme je tam vystrileli, a kolega podekoval, to se na publicu jen tak nevidi :) (to podekovani)

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera to bylo na střídačku. Nainstalovaný statistiky (rating) ve hře mně potěšily, hned vím co se mnou a proti mně stojí. A musím říci, že to celkem vychází, jenom když sou oba týmy červený jak rudá záře nad Kladnem, tak je to loterie. Víc si dávám pozor na uber killer hráče co sou zelený a hraji více s rozmyslem, což se obvykle vyplatí. Hrál sem taky jednou s Kanárem měl Loreinu a ja E 75 v základu a kupodivu vyhráli sme nějak moc rychle, takže to asi byl jinej Kanár :Smile_veryhappy:

Jinak ani za boha sem nedal dvojnásobky s IS 4 a IS 3 i když sem měl vždy 3, 4 killy u IS3 i dokonce 5 killů, ale prostě na win to nestačilo, tak sem ty tanky odložil na jindy. :Smile_sceptic:

Skončilo mi premko a to se pak člověk diví, že nějak nevydělává a expů je nějak málo, maj to WG dobře poštelovaný asi to bez premka dlouho nevydržím :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek měl zajímavý průběh....garáž od 2 do 5 třídy jsem si vyjel sám. 8 winíků zasebou. Pak jsme udělali dvoj četu s pivasem a tři hry s ferdou lost...to už jsem malinko rudnul, páč na tu sestavu kterou jsem vždy schytali byla naše dvoj četa málo. V jedné hře jsem měli top četu, kde její hráči měli win na těch strojích 30-35%. Taky to tak dopadlo....na tohle by se hodila ta utilitka. Takhle si je musím pracně dát do ignoru, ale to už je vždy pozdě.....Pak se ozval jak spadlý z nebe CharlieV. A ve třech už jsem za večer neprohráli. Konečné skóre win/lost 15:3. Pěkný hry i celý večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se nedařilo, jezdil jsem hlavně IS-3, prohra za prohrou, vinou týmů, debilové na entou.

 

 

Jeden příklad za všechny, na Prochorovce, základna s těma baráčkama u kruhu.

Ve hře tři těžké arty na každé straně (WG E, T92, GW Tiger byl nejslabší artynou). Všechny naše tanky nacpaly do rohu mapy (strana bez kolejí. Ale těsně, takže stály těsně před artynama.

 

Já jel podpořit s IS-3 útok na kopec, protože protivník měl dva Bat-mobily, tak jsem tam jel pomoci naší T-54 a E50, dalo se čekat, že se tam vynoří.

Což se stalo, naše mediny tam chcíply, nepočkaly na mně, než jsem se tam vyšplhal. Já s pomocí artyn, kterým jsem spotoval ty dva Bat-mobily sundal (jeden byl načatý na 45% od našich medin, druhý 100% - to jen k polemice o OP žabožroutů).

 

A já zůstal zašitý ve svahu pod kopcem s 12% HP.

Zbytek týmu campoval bez hnutí v rohu mapy, včetna E-100 a dvou IS-7. Hrdinové. Samozřejmě do okamžiku, kdy tu koncentrovanou hromadu železa naspotoval nepřítel a pak to bylo jen vraždění (chtěl jsem napsat neviňátek, ale bylo to debilové.) Kromě arty, ty v tom byly nevině, nemohly za ten tým kreténů. Fakt nechápu jak, hráči těchto kvalit hrají za klany a jezdí na publiku s devítkovými a desítkovými tanky. :Smile-tongue::Smile-angry::Smile_sad:

 

 

Zbytek her v podobném duchu, tým jede na jednu stranu mapy jako ovce, E-100 se rozjede na Malinovce ve 2. minutě hry přes pole a pak zbytek hry píše noob team atd. atd.

 

Nejvíce mně včera dostala stupidita spoluhráčů, Opatství, stavu 12:7 obrovská početní i materiální převaha, jasné ložené vítězství, náš tým jako jeden muž rushuje uprostřed mapy, ignorují minimapu, kde jasně vidí, že k naší základně blíží jejich přeživší skauti a aniž by se vrátil jediný tank. Va dvě AMX 13-75 capnou naši vlajku. Když do chatu, naše T-54 kliká na Zamítám, když píšu, prosím, aby se vrátil a resetoval cap, to jsem už chtěl mrdnout klávesnici po LCD obrazovce.

Nééé, mně se o tom i zdálo.

 

 

Jediným přínosem těchto průšvihů) bylo, že na můj ignore list přibyla další řada lam. :Smile_blinky:

Takže včera jsem v konečném skóre byl v minusu o sedm proher. Abych si spravil lehce pochmurnou náladu, tak jsem si koupil před vypnutím hry IS-4. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem zapnul WoT a říkal si že bez Laresona (můj stabilní kumpán a hodně dobrej killer) nejedu ani Tetrarcha, tak sem napsal Švejkovi. Ozval se Víla, dali jsme četu a super akce. Měl sem sice dvě trochu blbý smrti (a začínám zvažovat výměnu optiky za bina na E-75) ale samej win a krásný výdělky, jak peněz tak exp.

 

Dvakrát jsme navíc zkouŠeli četu 3x PzIV - k naŠí dvojce jsme přibrali mojí ženu. Je sice jeŠtě nezkuŠená (a předevčírem jsem jí vynadal, když se s Panzerem nejprve nevydala pomoct Typu proti KV-5, a kdy už sem jí popohnal, tak zas KV najela přímo před lauf - to už jsem Šel do vrtule a byl i docela nahlas), ale snaží se a má docela talent zůstat naživu, i když musím říct, že s náma dvěma si spíŠ nezahrála - hrajeme víc agresivně a jsme s Johnym sehraní a je to znát, oba jsme měli větŠinou přes 2 killy a ona nic, protože prostě jeŠtě nemá tu zkuŠenost kdy kam vyjet aby mohla pálit a rozdávat hity (v tomhle vede Lareson, jeho nos na killovací příležitosti je fenomenální a navíc má úžasný Štěstí na dorážení, já pravidelně míjím pětiprocentní tanky a taky dost často držím stranu, kde nás drží v Šachu toptank, zatímco on vraždí mrňousy).

 

Ženě se nejlíp hraje s jejíma kamarádama z Grepolisklanu, já sem to párkrát zkouŠel a nikdy víc, bohužel po namlsání z dlouholetého hraní s Laresonem nejsem jen tak s někým kompatibilní a nesehranost straŠně cítím. Naopak žena je z nich řekl bych jedna z nejlepŠích a pravidelně si sahá na medaile a ocenění. Bohužel je jejich grupa schopna zvěrstev Vezmi PzIV, já vezmu M2LT, protřebuju ho expit, nevadí mi že chcípnu. Nechápou, že oslabují tým :(

 

Každopádně závěr tohoto elaborátu. Četa je polovina úspěchu a pro průměrné hráče (tj. já) dvojnásob - bez čety bych neměl ty staty co mám a i naprosto ztracené bitvy se nechají když ne otočit, tak alespoň prohrát se ctí a s výdělkem. Navíc pokud jedete medka, je vždy dobré mít někoho, na koho se lze spolehnout, navíc si v četě můžete namíchat tanky aby se doplňovaly (já němce, kolega amíky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nad to, když se snažíte o dvojnásobek. Zahrajete si hezky s každým strojem 5 až 10 totálních proher, proděláte haldu kreditů a pak konečně vyhrajete. Jenže tentokráte jsou zase enemáci totální lamy a tak si ani nestihnete vystřelit a je konec bitvy a vy zase máte prd........ :Smile_amazed:

A víš proč? Páč děláš sólo dvojnásobky na vysokých třídách. Máš málo malých či normálních tříd. Od 8 výše je četa nutnost. Já vždy začnu tetrachem a skončím na SU85....pak pozvu Pivase či Hanouju a jdem na to. Ferda, Object....

Ano, často je o nervy udělat win i na II třídě, ale rozhodně toho sám ovlivníš více než u T95...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to vypadalo ze začátku špatně..nemohl jsem i přes super daření mého stroje dát dablíky. Ale nakonec vše dobře dopadlo jako v pohádce.. :Smile_Default:

Jo mám na ostatní dotaz. Dnes jsem zaznamenal slušný bug...a bohužel v několika hrách a s několika stroji. Vidím enemáka(i třeba 50m odemne)..vytřelím a nic...zas a nic...zas a nic...To nic znamená, že nevidím střelu, nikde se nazaryje, nepřestřlí..prostě jen zvuk....takhle jsem na himmlu dal do T28...5 ran a až poslední byla vidět a trefila....To se opakovalo několik her..a to i s ferdou. Nejedná se o hit bez dmg..prostě jen zvuk a kule nevyletí...setkal jsem se s tím až dneska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to vypadalo ze začátku špatně..nemohl jsem i přes super daření mého stroje dát dablíky. Ale nakonec vše dobře dopadlo jako v pohádce.. :Smile_Default:

Jo mám na ostatní dotaz. Dnes jsem zaznamenal slušný bug...a bohužel v několika hrách a s několika stroji. Vidím enemáka(i třeba 50m odemne)..vytřelím a nic...zas a nic...zas a nic...To nic znamená, že nevidím střelu, nikde se nazaryje, nepřestřlí..prostě jen zvuk....takhle jsem na himmlu dal do T28...5 ran a až poslední byla vidět a trefila....To se opakovalo několik her..a to i s ferdou. Nejedná se o hit bez dmg..prostě jen zvuk a kule nevyletí...setkal jsem se s tím až dneska.

 

švejku když si se s tím setkal až dnes, tak si šťastný člověk. Minimálně včera s Jagdtigerem a ferdou si pamatuji cca. 5 takových situací, dnes jedna i Objectem a BL10, a pak už jenom klasika, 2 zásahy do AMX12 90, posádka nadšeně řve těžký zásah (ani pásy neměl dole) a enemák stále plný počet hit bodů. Ale tohle je známá věc a jenom poznámka na okraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, občas se hodí vyčistit hlaveň. Občas když jí zarejeŠ do bahna, tak se pan není čemu divit. :Smile_honoring:

 

Jinak dnes se mi zase potvrdilo pravidlo, že tanky s málo HP nejde zničit...E-75 jsem vrazil za 200, shodil ji na 130 HP. A zbylých 5 ran z mý AMX 13 90 pěkně do boku byly kritičáky... já jsem se málem, málem to odnesla tužka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také podám hlášení, včera večer, cca 12 her, takovou čočku už jsem dlouho nehrál... nakonec se mi povedlo s každým strojem /5 ks dát jednu vítěznou za dvojnásobek, ale co mi nezhatil los (Grille - opět Himmelsdorf :-/ ) tomu jsem do kopru pomohl sám nebo hoši ze severovýchodu ;-)

jedině snad opět ta arty se pak otočila k lepšímu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...