Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

poslušně hlásím, že jsem se vyšplhal díky návštěvám tohoto fóra, díky vašim podnětům a radám na efr 900+ (asi ze 700 za týden a půl)... Díky všem... Samozřejmě jsem musel "od základů" změnit přístup ke hře... díky vám všem ještě jednou..

Růst jsem pochopitelně sledoval, takže můžu upřesnit (omlouvám se pokud už to víte a znáte), že efr nejvíc ovlivní capování a obrana báze... killy, poškození a spot s tím ani tak moc nehýbá (válečník a odstřelovač + 4 poškozené tanky mě posunul o půlbod, ale když jsem bez zásahu , víceméně výstřelu) projel a kapoval s 50 procet base tak jsem dostal bodů 7)...

a potkal jsem soustu zelených hráčů, kteří potom co umřeli první (hero styl) po celý zbytek bitvy nadávali červenýmu týmu do nůbů a idiotů... Nejsem si moc jistý, jestli je tahle stat tak úplně směrodatná, každopádně jsem rád že už svítím žlutě :)

Zvedl jsem samozřejmě také úspěšnost ve všech ostatních kritériích...

A za švejkův úspěch v reálném životě jsem velmi rád (i když ho vlastně ani neznám, ale podle to ho co tady píše, je to určo fajn kluk - a taky mě možná neskutečně uklidňuje ta jeho fotka :)) - představuju si Tě švejku tak nějak podobně :) promiň jestli to není úplně pravda :Smile-hiding:

a bobymu přeju těch 1800....

:) hezkej pozitivni post.. taky drzim palce at ses brzo v zelenym. A mas pravdu jesti to chces pohonit tak radsi nez nahanet posledni killy tak jit capovat.. Me to neda..ja jdu vetsinou sejmout i toho posledniho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku přeju tobě a tvé paní hodně hodně trpělivosti a malému hodně sil v rekonvalescenci.Sám jsem to poznal.Malého operovali hned po narození.Ty tři hodiny co byl na sále byli očistec,ale naŠtěstí u nás máme machry na dětskou chirurgii.GL.

Nአbyl taky operován hned po narození. Žena musela rodit v Motole. Sice to na klučíkovi nepoznáte, páč je to čipera, ale má už ve 2,5 letech zasebou 5 zákroků....Ale jsou tam machři. Je v dobrých kukou.

A zpět k Wotu.

Prodal jsem KV. dařilo se sním, ale už jsem vyexpil KV3.....a to je očistec. Stroj super, ale ti spoluhráči....z 8 her jen dva winy. To je materiál....chce to počkat na četu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera byla pro rodinu Švejkových ta 13 snad Šťastná, koukám že si tedy s doktorama užíváte, to není žádná legrace.Já to naŠtěstí zažil jen jednou, když holce operovali v Budějkách zlomenej loket a úplně to stačilo. Od doktorů radŠi dále, to pak stojí život za prd.

Včera se ve WOT nedařilo, snažil sem se hrát s T-34, abych se mohl pochlubit nějakým solidním výsledkem, ale ten tank je skoro nehratelný. Už sem i přemýŠlel že se budu odhlaŠovat z nalosovaných her, jenom tankistická čest mi v tom zabránila. 10 her za sebou být druhý či třetí od konce s gunem, který něco málo prostřelí z boku či zezadu je hraní očistec. :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem dnes první bitvu s typem59 na fisherman bay musel přerušit, dovezli mi objednanou zásilku, napsal jsem spoluhráčům, že se omlouvám, ale že musím jít, dal autopilota dopředu středem do nepř. báze abych aspoň něco naspotoval a odešel. Bylo to za stavu 1:1, přímo přede mnou byli za baráčkama asi 4 enemáci, po deseti minutách jsem se vrátil a zjistil, že mi ubylo asi jen 300hp a já stále živý a zaražený o šutr stojím u enemácké báze a kolem mě capují naši:) nakonec z toho byl solidní dvojnásobek 2500xp, asi jsem opravdu něco naspotoval:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera večer poslední hra s T-34 byla neskutečná. Na začátku sem něco řešil s manželkou, takže sem zaspal začátek a za 5 minut na mapě Lakeville už sme prohrávali 4:10. Schoval sem se za tu naší horu proti artynám a pak začali enemáci najíždět na naší bázi. Postupně sem dal ve spolupráci s pár posledníma tankama 8 kusů a pak ještě dojel pro 2 artyny. Zbyl sem já a jedna T-50. Celkem do Challengerovy soutěže 42 bodíků. :Smile_great:

Tomu říkám bulhar naruby, si myslím že bych je dorazil i bramborou. Když WOT dopustí tak i lama spustí. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem dnes první bitvu s typem59 na fisherman bay musel přerušit, dovezli mi objednanou zásilku, napsal jsem spoluhráčům, že se omlouvám, ale že musím jít, dal autopilota dopředu středem do nepř. báze abych aspoň něco naspotoval a odešel. Bylo to za stavu 1:1, přímo přede mnou byli za baráčkama asi 4 enemáci, po deseti minutách jsem se vrátil a zjistil, že mi ubylo asi jen 300hp a já stále živý a zaražený o šutr stojím u enemácké báze a kolem mě capují naši:) nakonec z toho byl solidní dvojnásobek 2500xp, asi jsem opravdu něco naspotoval:)

 

dost dobrá story, zázraky se občas dějí :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si udělal radost a po dlouhém váhání koupil IS-7. Tím radosti zkončila, nějak jsem přehlédl, že nefungují CW :Smile_sad: . A jak to tak bývá, mistři světa z CW zavítali mezi plebs na publik a to zase byli k vidění šílenosti, jako už dlouho ne. Namátkou, četa 3x heavy tier 9 z nějakého CZ klanu, mapa Opatství, navalí se k té naprosté většině, co jede spodní cestou a druhou stranu nechají bránit mě s IS-4 a jednou T-54. Když celá slavná četa během 3 minut pojde bez jediného killu, ještě mají následně drzost spammovat do chatu nábor do toho jejich klanu. Beru si z toho ponaučení, sledovat novinky a pokud bude výpadek CW, tak jezdit jen s tierem 5 a 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peklo...na zemi....vezmu celou garáž a winy jdou skoro sami...vezmu KV3 a lost, lost, lost.....hry s 9 a 10 třídou mi navadí..škodit se dá všude. Ale to nesmí být naše top stroje totální hovádka. Zas se ignor list zdvojnásobil. Jak já se na KV3 těšil...je to lenoch, ale s podporou dokáže odvést hafo práce. Jenže jenže....hraju ho sám, bez čety a za dnešek jsem sundal win z 53% na 43%. KV jsem jel taky sám, ale tam jsem skoro u 70%...a´t dělám co dělám tak naše devítky do minuty lehnou a já fakt JS4 sám nedám...

Už jsem přemýšlel, že ji prodám a na rusáky se vykašlu. Ale náhoda tomu chtěla a já dostal na poslední hru (poprvé za 30 her ) skvělý los. byl jsem druhý!

7kousků a s úsměvem jsme dali win. I tak dám KV3 do depozitu a budu ji hrát jen v četě. nechci jí prodat, ale s těma hovádkama by to hrozilo.

Téé zajimavé, že sničím jiným jsem takové problémy neměl. (ikdyž co se divím..poslední naše JS4, KT a Lowe co umřeli během 2minut.měli svorně 0,4 killů na hru)..proč já?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to je nějak ovlivněné protože já například mám děsný problém vyhrát s JgdTigerem. 4 kousky za bitvu + rozdaný damage na 2 bitvy a stejně furt lost. A tohle se opakuje už rok. U jiných strojů je to jak kdy ale u tohoto je to pravidlo. Na statistice je to také hezky poznat. Je nejhorší ze všech TDéček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to náhoda, ale dost nepříjemná. Páč ikdyž hraju sám, tak se daří. Jasně, že né tak jako v četě, ale i se samotným Objectem 2 ze 3 her vyhraju...ale s KV3....je to daň za 6 třídu. hráč je závislý na top třídách a na jejich výkonu. A to je ten problém. KV3 má dobrý kanon, ale penetrace 175 9 nebo 10 nezastaví. čelně ani 8. Je to peklo, hold budu hrát jen v četě.

EDIT: a je to pravda..tři hry v četě 3x win. Ten tank potřebuje podporu...pak to jde dobře. Ikdyž v tom lose s 10 třídou jsme to s našema 6 asi moc nevytrhli :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedlo se mi s IS-3 vystřelit asi 15 granátů zadělat si opravy na 6k a neprodělat. A to prvních 5 granátů letělo pánubohu do oken pak sem 1 sundal T-54 co jí zbejvaly asi 2 stovky života. 2 sem trefil IS a udolal sem E-75 asi šesti granátama (jeden dingnul). A ten poslední zase letěl bůhví kam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S BL10 docela často arty dingnu...ale daleko častěji ne :Smile_veryhappy: . Užasné na BL10 je, že dá arty nekompromisně na ránu. žádný čas na revanč. Dneska jsem dal trojnásobky v celé garáži za 1,5h. Šlo to krásně. Dokonce jsem vyhrál i s KV3...do té se mi samotnému nechtělo :Smile_veryhappy: . Ale dopadlo to dobře. Dám sem link na poslední bitvu s ferdou. Vyhráli jsme..a to už to skoro bylo jasně prohrané.

Byl to můj jubilejní 400 topgun :Smile_veryhappy: .

 

http://www.ulozto.cz/x7HiPbX/20120316-1345-germany-ferdinand-caucasus-wotreplay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že dneska T29 se 105mm dělem jedna parádní bitva za druhou. Daří se mi dávat dmg i tankům 8.a

a 9. tieru. Ale jinak většina losů mě hází do topu. Prostě dneska paráda. Bohužel budu muset na hokej do hospody. A co mladej švejku, v poho?

T29 je dobrý tank. Sice už ho dlouho nemám, ale je to vyvážený stroj. To T32 se stejným dělem je už o ničem.

Mladej už řádí jak černá ruka. Takže v poho(ikdyý to zdaleka nebyla poslední operace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jaký je na test serveru? Tenhle tank mě zajímá už od začátku WOTu. jaký má kanon. rychlost. akceleraci, dohled..apod.?

 

maximalka 72 (vic engine nezvladne, podle toho, co jsem slysel), top kanon ze sluggera, akcelerace trochu horsi, je to papirak, ale sem tam prekvapive neco dingne, a kdyz hraju proti, mam pocit, ze strely s velkou penetraci proleti skrz a zpusobi minimalni poskozeni

(s tim mely problemy treba i shermany v pacifiku, japonskym papirovym tankem AP strela proletela skrz a nic neudelala, tak nasadili HE)

 

screen z research vetve (ja ho jezdil v prvnim testu, v druhym ne)

http://i43.tinypic.com/11kz9td.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...