Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

zdarec, zeptám se trochu od věci... Co mají dělat medka na dolech (pepator píše, že k artýnám je to špatně)... Já jezdím zrovna tam (šutr se stromkem úplně vlevo), vidím na ostrov, vedle kopce z leva a občas můžu střílet i na kopec... jestli je to špatně, rád to po poučení budu dělat dobře... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je super, že to malému dopadlo dobře, Švejku.

Včera jsem nebyl schopen dát s IS-7 dvojnásobek, to se mi jeŠtě u žádného tanku nestalo :Smile_Default: . Je tedy pravda, že jsem to vydržel jen 13 bitev, na víc nebyly nervy. Myslím, že jsem neudělal dobře s koupí tieru X, nejspíŠ jí prodám a posádku přeŠkolím zpět na IS-3 a budu v klidu a bez nervů :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím výsledek mé první dnešní průzkumné akce. :Smile_honoring:

Vítězství!

Bitva: Ensk 20. března 2012 14:40:44

Vozidlo: AMX 13 75

Získáno zkušeností: 1 290

Získáno kreditů: 30 040

Úspěchy v bitvě: Válečník, Leclercova medaile II Třídy, Obránce

(Standard Účet)

 

Nakonec jsem zůstal s poškozenou bednou s municí a s posledním nábojem stát u nádraží, kde se na mých 23hp dobýval zlomyslný hetzer. Aneb i ten nejmenší na bojišti si na vás troufne, když cítí, že doděláváte. :Smile-izmena: Spojenci naštěstí dorazili včas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes je den bláznů.Švejk potvrdí,jak jsme rupli na bažině,kdy celý tým jel na jednu stranu.Pak jsem s PZIV na samém chvostu tabulky byl nazván noobem,gimpem CZ,idiotem atd.že jsem zřejmě neničil IS 3 jak na běžícím páse a kempoval v půli kopce.Na nadávky jsem nereagoval a dál si jel svou.PotěŠilo mě,že jsem byl vyhodnocen jako spojenec a vydělal skoro 30 000 bez premia.Mistrům světa to snad zacpalo hubu.Dnes jsem více prohrával,ale měl jsem "dobrý prohry" a aspoň vydělal nějákou kačku.

To potvrdím, páč naŠí útočili vŠichni zas to druhou stranou :Smile_veryhappy: . A kdo myslíŠ, že defoval tu vŠí stranu?....lehnul jsem rychle. NaŠtěstí Vy jeŠtě rychleji. :Smile_veryhappy: Ale jinak hrozná hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem rozjel amígos arty, zatím mám T57 a podařilo se mi 2x strefit tank za jízdy, jednou to byl A-20(ano není to světoborně rychlý scout, ale ani to taky není B1, BDRG1B,KV... To jsou pomalé a velké tanky) a pak T-46 ikdyž byl pomalý, přeci než tam granát doletí... Pak s ním 4 killy(max) poslední bitva 3 killy, remíza(co jsem mohl udělat, jsem artyna a když není spot, tak vlak nejede!), první to vypadalo, že to projedeme, že nepřítel vyjede a dorazí nás(jenže ne!) zbyly jsme 4 a jich bylo více z 2 artyny (já + ještě 1 T57). Jeden náš tank jel přes vesnici, náš na bázi hned na to vyrazil(snad všecí kempili, i enemy i my) přes pole, 2 zničily 2 zůstaly. (Bylo jich 5) Ale ještě předtím vyrazila jedna enemy TD(nevím jaký stroj, ruské TD, 3 tier) si to vzala skrze bážuli, zašila se do křoví, naše bůh ví co dělající T57 ho objevila a TDčko ho hned na to zničilo, pak tam letěl můj granát a bylo po něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem hrál jen sám..mno a klasika. Četa se vyznačuje tím, že je daleko více winů na úkor indiv.ocenění. A taky tomu tak bylo. 5 topíků hafo snipíků...prostě každý normální hráč by zářil. Jenže já byl každou hru nasranější a nasranější :Smile_veryhappy: . Jsem v pulce losu s T40...7ks a win....další hra, jsem dole se sedmičkama. Náš top IS měl 3500 bitev a 600 killů...druhý Tiger něco podobného. Jak to dopadlo je jasný....Další los a já nahoře...9ks a win....tak natěšěnej dám další hru...dole se sedmičkama. Říkám si..nevadí, pomůžeš a topíci to dají...ani nebudu psát co zas za ně hrálo.

Pánové a takhle to bylo celých 23 her. 12 winů a 11 proher.

Co si sám čéék neudělá, tak na publicu nemá. A když je los krutý, že mají win v rukou topíci se statama mé mrtvé babičky....to pak koušu klávesnici.

A to upozornuji, že to bylo od 2 třídy až po 9.

Mno ještě dva nebo tři dny prémka a jak skončí, tak dám pauzu. Až dohraju Skyrim tak se vrátím. To zas budu nažhaven. To pomáhá...už jsem ve stádiu co na podzim. nadávam na každýho lamouše skoro každou hru. A proč? Stejně tím ničemu nepomůžu a jen se nasírám. Když ono jich je tolik...téé neuvěřitelný jak to ti lidi vůbec neumí. Néé neumí....oni tu hru navíc naprosto nechápou. Netuší základy a je jedno jestli je to 5 leté dítě nebo 99 letý dědek.

Jo jo...je čas ---když to tak čtu :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že Jagdtiger je pravděpodobně nějak "poštelovaný" co se týká výběru spoluhráčů. Teda u mě určitě! Dnes jsem se s ním snažil jako blázen a i když hraju jako bůh, tak stejně prohrávám a to tak, že nejvíc ze všech stojů, které mám. Připadá mi to, jako nějak začarované. Když vyhrajeme, tak je to jen proto, že si skoro ani nevystřelím ale když prohrajeme, tak mám třeba i několik killů a damge jak na dvě bitvy..... :Smile_amazed: je to záhada ale tak rád s tím strojem hraju a furt uplně šílené a nesmyslné prohry typu 2:15 do 5-ti minut. S T95 mám 53% a s tou stodolou blbou jen 44% !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam dneska dal ty "reálný válečný zvuky" a je to jak jiná hra :) ani už se nevzteknu, když někde blbě zdechnu, prostě jenom koukám na ostatní tanky co ještě žijou a žeru ty zvuky. s tím si někdo fakt vyhrál. jsem nadšenej :Smile_glasses:

jinak herně dneska tak průměr. expím artynu, nic moc, tak si pak dycky spravím chuť v 704 a je to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že Jagdtiger je pravděpodobně nějak "poštelovaný" co se týká výběru spoluhráčů. Teda u mě určitě! Dnes jsem se s ním snažil jako blázen a i když hraju jako bůh, tak stejně prohrávám a to tak, že nejvíc ze všech stojů, které mám. Připadá mi to, jako nějak začarované. Když vyhrajeme, tak je to jen proto, že si skoro ani nevystřelím ale když prohrajeme, tak mám třeba i několik killů a damge jak na dvě bitvy..... :Smile_amazed: je to záhada ale tak rád s tím strojem hraju a furt uplně šílené a nesmyslné prohry typu 2:15 do 5-ti minut. S T95 mám 53% a s tou stodolou blbou jen 44% !!!

jestli si jen nenamlouvaš ,že hraješ jak buh :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové - já už viděl koně blejt v barvách francouzský trikolóry, hada sr.t, letadlo po zábradlí couvat a žábu pěstí do kamene bušit, ale to, co hraje polední dobou za lemply - to sem fakt ještě neviděl.

 

jen zmínim těch pár nejlepších - na himmelsdorfu - my máme silných medek jak nasr. a potřebujeme udržet spodek - nick Tesarik - s Jgtigrem jede s medkama přes kopec a na cap dojíždí v momentě kdy je celý nádraží vyvražděný

 

nechci vás ochudit ani o Mause(nick darki81hun) kterej to na Erlenbergu vzal tzv. šturmem - pěkně přes most - následován IS-3kou, T-29kou, a Ferdinandem, objectem 704, Löwem, Lorrainem, Typem 59 a AMX 13 90 - a to za situace kdy ke mě byl MM hrozně milej a dal ná o 2 IX. tiery míň - no nebudu napínat - moje AMX 50 120, batchat, tiger II a T34 sme prostě tu bázi neubránili, protože enemák udělal úplně to samý akorát s trošku použitelnějšíma strojema(IS7, AMX 50 120, batchat, t54, Tiger II, coverováno od T95ky ze středu a za mohutného přispění jejich GW tigra)

 

do třetice všeho dobrýho Karelia - los konečně trochu vyrovnanej - u enemáka jen jedna devítka navíc a my místo 3 8ček máme 3 7čky ale hlavně 5 medek u enemáka - budiž - jednou jedinkrát jedu do toho kanálu, protože vim že ty medka tudy pojednou na ten kopec - ty naši idioti to viděli - a hurá za mnou - takže v momentě kdy jses se vyklonil abych začal do těch medek střílet, začli mi před gunem najíždět naše tanky, jak vocasové jeden za druhym - takže sem byl donucenej počkat, než se naše tanky vyprdelí a když už bylo palebný pole čistý a nikdo se tam nemotal tak byly medka kempnutý na kopci - v ten moment sem zjistil že na druhý straně karelie jede enemy IS7 s IS 4kou a deffuje SU 152 a jgpanther - vyprázdnil sem cartridge - napsal si o pomoc a vrátil se na deff basu - a tam sem byl sám a sám sem tam taky umřel - náš batchat kempil v kanálu tak dlouho až ho vymazala artyna - ty blbci, co se snažili dostat na kopec přes enemácký medka tam byly úplně rozšmelcovaný

 

 

Pro vyvážení je třeba říct že občas MM hodí dementa i k enemákovi - enemáci ví, že stojim s AMX 50 120 v tom lesnim ostrůvku na malinovce - neví přesně kde, ale už mě tam jednou spotli - no jejich top tanku AMX50B to evidetně nevadilo a jel scoutovat - šturmem pod vesničkou mezi lesníma ostrůvkama na artyny - po detracku už ani nestihl otočit věž na mě

 

 

co se týče celku - win bejvá za hodně expů - parádní střílečka Lost bejvá za málo expů - rychlá hra, plná frustrace z lidí co hrajou wot + nadměrné využívání Ignore

Bohužel nic nezi tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pivnivila - děkuji za rozveselení dne, nic ve zlém ;-)

 

ráno si před cestou do práce dám jednu se Stugem, los dobrý, jsem v horní půlce. Himmelsdorf, jedu hlídat nádraží. :Smile-hiding:

po odražení první vlny, pomalu postupuji vpřed :Smile-izmena: , a když projedu nádraží, se 7 killama, zjistím, že jsem poslední ze dvou a nám zabíraj bázi

ano, nechal jsem se trochu unést no. vrátit jsem se nestačil, porážka... 1K expů a 20K stříbrnej je dobrý i za porážku, ale rád bych viděl tu hru z pohledu někoho jinýho, proč tam pochcípali od nás...

když dvě KV a jedno AMX, první tři od nich z losu jsem dal já

tak snad večer bude lépe :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlasím, že se mě včera stala zajimavá věc. Malinovka s SU152(houfnice). Strana bez baraků. Na drůhé straně za tím krajním barakem, v okně PZ4. Měl sem AP. Řekl sem si zkusím to. Samozřejmě prásk do baráku. Láduju 2 AP. A znovu prask do baráku. Říkám si kašlu na to. Na tu dálku nemá smysl střílet do okna.Po 5 minutách čekání. IS3 veli útok po straně. Hra je už vyhraná. Zůstava KV a SU8, JGpanz4. Vyrážím jako první v před. Dojedu bez uhony na druhou stranu. Pak začne něco palít, ale dinga to. Nevidím, ale nikoho. Najednou zásah z hůry, zůstává mě 20HP. Hned na to bum a sunda mě KV. :Smile_sad: Naši je, ale přejedou. A ja koukám na vysledek. :Smile_amazed: Mám 2 rany, ani jedna nezasahla, ale mám poškozene KV. :Smile_amazed: Že by se jedna střela nějak záhadně odrazila od baraku?? :Smile_amazed: nebo snad splash od APečka? :Smile_amazed: Nebo, že by to proletělo barákem :Smile_amazed: Nechápu to. :Smile-hiding:

x6ap9w.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale s Jagdtigerem jezdím v Himmelhergottu také na kopec a je mi fuk, jak to dopadne protože ten tank je v této mapě naprosto k ničemu. málokdy se mi podařilo nějak stát dostatečně daleko abych mohl enemáky ostřelovat a i když ano, tak je to jen tak na 2-3 přebití a pak mě uvidí a jsem na 2-3 rány dole. Ten tank má pásy dole i od Loltraktoru a pak už se do krytu nevrátí a i když se schová, tak už nevyjede protože to hned zas chytne a nevydrží to vůbec nic. Tohle TDéčko je ze všech TDéček to nejTDéčkovatější a pokud nemůže střílet ze zálohy, tak je jeho tragický konec otázkou minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...