Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, dnes četa Batčeta s Cervusem a TBlackbirdem ukázala, že 3 x Batmobil je fakt síla na tom pojašeném publicu. 8 výher a 2 prohry. Prohry byly dílem proto, že jsme si najeli do průseru, což se jen těžko dá předvídat ale pokud jsme nenarazili na víc HTéček, tak jsme to prostě zrušili a hotové - vyřízené.... :Smile_teethhappy: . Výdělek lepší jak s Lowem solo... :Smile_honoring: . ¨Před tím jsme chvilku četili s Godíkem a Paramelem, no a zas bylo výher docela dost a to jsme brali železo jen tak, co nás zrovna napadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dal pár her sólo po plavání a až na jednu prohru(ale pšknou i tak) všechno win.Pékný...

No a tím mi končí prémko...Zítra snad instaluji Skyrim. A pak se vrátím. No uvidíme.

EDIT: asi nenainstaluji.....k hraní potřebuji 4GB Ramky a já mám na mém 4roky starém stroji jen 2GB. Tož jsem se chtěl kouknout co tam vlastně mám. Za tu dobu jsem to zapomněl. mám tam 2x1GB Kingston hyperx CL5 1066. A na netu je v poho mají. To čumím, asi jsem ve své době měl fakt mašinku jak sviňa. Jenže problém....ten blb co mi stavěl PC, tam narval nějaký ultra super větrák a tak mám volný už jen jeden slot. Čtvrtý je blokován větrákem. A co teď? Vím, že koupit 1GB to není ono...lepší je vždy mít sudé číslo..2GB..4GB..

Otázka pro IT tady...vadilo by dokoupení pouze 1GB a vytvoření tak 3GB ram? A hlavně si i tak Skyrim nezahraju...když má minimum 4....mě mrdne. Ho zabiju blba co mi to stavěl. Přece nevyhodím 2x1GB ram a nekoupím 2x2GB...nejsem magor.

A další otázka...co k těm 2x1GB dokoupit 2GB ..stejný typ...téé prasárna co? Ale jak mám dát 4GB na 3 slotech, když chci zachovat ty staré ramky? IT šílenci poraďte!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejku predpokladam ze to jsou DDR3, pokud ano tak si kup http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514000600000011VK&Search=kingston%208gb%20133&SearchType=1 a ty se vejdou pod kazdej chladic (maji na vysku jen o par milimetru vic nez ty zaklopky na slotu pro ramku takze se vejdou fakt uplne vsude. maji tak polovicni vysku co ty hyperx)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos, nic proti, vypadá to, že tomu rozumíš víc jak já, ale je tu jedno ale: http://www.alza.cz/1...8500-d66403.htm DDR2. Stačí jen zkopírovat název a dát to do googlu, určitě to bylo rychlejší, než jsi našel to tvé řešení :Smile_honoring:

 

 

EDIT: Reakce na Karlose podemnou: Hurá, začal novej den a nejsem hned za vola, díky :Smile_teethhappy: Po včerejšku bych tu už asi neustál...

 

I mistr tesař se semtam utne. :Smile-bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejku predpokladam ze to jsou DDR3, pokud ano tak si kup http://www.alfacomp....33&SearchType=1 a ty se vejdou pod kazdej chladic (maji na vysku jen o par milimetru vic nez ty zaklopky na slotu pro ramku takze se vejdou fakt uplne vsude. maji tak polovicni vysku co ty hyperx)

ty bych si koupil hned, ale já mám DDR2, v té době mi je ten co mi stavěl PC doporučil. Prý jsou lepší jak DDR3..zvláště pro hry. No nevím jestli měl pravdu, ale ve své době jsem byl s PC opravdu spokojen.

A zakoupené 2GB je blbé? Že bych ji fláknul k těm 2x1GB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak poslušně hlásim, že včera na Malinovce probíhal klasickej camper styl...dostávali sme čočku na straně bez baráků...průběh neni důležitej..ale zůstal sem tam sám v KV + ještě jedno KV s ISU, za náma už jenom Grille, proti nám 3xARL, 1x 3601, Su-85 a IS 3 a a si 2 artyny, čas asi 2 min do konce, samo to enemy rushli když padnul kostel ze všech stran, drbli nám artynu, po poli jela IS3 s VK...jo a ještě sme dostávali od neviditelnejch..no tlak jak prase..hrdinně sme bránili do posledního tanku a to sem byl já :).....všechno mi shaslo, jen sem to dostával, 15s do konce...tak sem se rozjel do tý bažiny, dostal sem dvě od arty ale furt živej...jedu dál a najednou hned proti mě Sučko..tak sem jen zmáčknul a dostal ho náhodou na ránu :)...pak plesk a mrtvej a přesně v tu ránu co sem bouchnul, naskočila tabulka REMíZA :)....no enemáci museli bejt pěkně nasr*ný :)....asi mě chtěli moc no :)... končil sem s 5 killama a pěkná hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejk: uprimne nevim co ti poradit, rozhodne ho kopnout do zadnice pokud ti tvrdil ze DDR2 jsou lepsi (z toho mi vychazi ze DDR3 uz v te dobe byly v prodeji). Fakt nevim, pokud neni misto pod chladicem tak mas realne jen jednu variantu: koupit nejaky DDR2 kingstony 2x2GB. Ale za 1500,- to nekomu doporucit je mi proti srsti. Hele jakej mas zbytek sestavy?

 

 

Tak po 10dnech útrneho hledani tanku D1 konecne prisel uspech.Byl to posledni tank co mi chybel na metál TANKOVE ESO.

no, ja tyden intenzivne jezdil s LT 35. Ty dva co mi chybi - D1 a H35 jsem potkal vsehovsudy asi trikrat, z toho 2x v mym tymu. Pouceni? Nechat si Mardera a KV/Pz4 a tyhle marasty na nizkych tierech ulovit hned kdyz se objevi a jezdi je mraky lidu.

Vcera jsem po dlouhe dobe jsem na blizko potkal 50-120 ktery mi chybi v himlu(50b uz mam), prave vysypal zasobnik do neceho naseho, bohuzel s tim reloadem jsem mu stihl dat jen dve a zbylo mu 50HP kdyz priletelo behem dvou sekund pozdraveni od dvou artihumusu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejk: uprimne nevim co ti poradit, rozhodne ho kopnout do zadnice pokud ti tvrdil ze DDR2 jsou lepsi (z toho mi vychazi ze DDR3 uz v te dobe byly v prodeji). Fakt nevim, pokud neni misto pod chladicem tak mas realne jen jednu variantu: koupit nejaky DDR2 kingstony 2x2GB. Ale za 1500,- to nekomu doporucit je mi proti srsti. Hele jakej mas zbytek sestavy?

 

 

 

no, ja tyden intenzivne jezdil s LT 35. Ty dva co mi chybi - D1 a H35 jsem potkal vsehovsudy asi trikrat, z toho 2x v mym tymu. Pouceni? Nechat si Mardera a KV/Pz4 a tyhle marasty na nizkych tierech ulovit hned kdyz se objevi a jezdi je mraky lidu.

Vcera jsem po dlouhe dobe jsem na blizko potkal 50-120 ktery mi chybi v himlu(50b uz mam), prave vysypal zasobnik do neceho naseho, bohuzel s tim reloadem jsem mu stihl dat jen dve a zbylo mu 50HP kdyz priletelo behem dvou sekund pozdraveni od dvou artihumusu :(

 

Noo ted je to fakt tezky tyhle mali lvl dostat.Uz jezdi opravdu malo a je fakt stesti na ne narazit kdyz jsou v enemy tak je tam jeden a to se clovek modli aby ti vlezl do cesty a nesundal ti ho nekdo jinej.Jak sem rad ze uz to mam za sebou.Ja ten tyden co jsem ty dva mrnouse hledal,vybavil garaz 7 tankama lvl2-3 a jen sen prepinal bitvy a celkal az se ukazou v losu.Fakt to byl tyden utpeni a zoufalstvi.Ze ja blb je nejel jak vysel patch 7.1 a frantiku bylo vsude hafo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dal pár her sólo po plavání a až na jednu prohru(ale pšknou i tak) všechno win.Pékný...

No a tím mi končí prémko...Zítra snad instaluji Skyrim. A pak se vrátím. No uvidíme.

EDIT: asi nenainstaluji.....k hraní potřebuji 4GB Ramky a já mám na mém 4roky starém stroji jen 2GB. Tož jsem se chtěl kouknout co tam vlastně mám. Za tu dobu jsem to zapomněl. mám tam 2x1GB Kingston hyperx CL5 1066. A na netu je v poho mají. To čumím, asi jsem ve své době měl fakt mašinku jak sviňa. Jenže problém....ten blb co mi stavěl PC, tam narval nějaký ultra super větrák a tak mám volný už jen jeden slot. Čtvrtý je blokován větrákem. A co teď? Vím, že koupit 1GB to není ono...lepší je vždy mít sudé číslo..2GB..4GB..

Otázka pro IT tady...vadilo by dokoupení pouze 1GB a vytvoření tak 3GB ram? A hlavně si i tak Skyrim nezahraju...když má minimum 4....mě mrdne. Ho zabiju blba co mi to stavěl. Přece nevyhodím 2x1GB ram a nekoupím 2x2GB...nejsem magor.

A další otázka...co k těm 2x1GB dokoupit 2GB ..stejný typ...téé prasárna co? Ale jak mám dát 4GB na 3 slotech, když chci zachovat ty staré ramky? IT šílenci poraďte!!!!!

 

Jenom malý dodatek, jestli nemáš 64 bitový operační systém, tak jsou ti 4GB k ničemu, stejně je neumí využít (adresovat), pracuje s nimi jako s 3GB. A u základní desky by mělo být v návodu rozložení pamětí, 3 GB by neměl být problém, akorát je škoda zase přijít o dual režim, tj. spolupráci dvou modulů, jsou výkonnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady chlapi. Ale vše se vlastně vyřešilo samo...Skyrim už instaluji a je třeba jen 2GB...takže v poho. A hlavně...já mám operační systím XP...a ten stejně víc jak 2Gb nevezme.....jsem vůl. Ouplně jsem na to zapomněl. No hlavní je, že mi Skyrim půjde.

Tím Vás na pár dnů ve hře opustím. Než Skyrim dohraju tak si dám pauzu. Už je to třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady chlapi. Ale vše se vlastně vyřešilo samo...Skyrim už instaluji a je třeba jen 2GB...takže v poho. A hlavně...já mám operační systím XP...a ten stejně víc jak Gb nevezme.....jsem vůl. Ouplně jsem na to zapomněl. No hlavní je, že mi Skyrim půjde.

Tím Vás na pár dnů ve hře opustím. Než Skyrim dohraju tak si dám pauzu. Už je to třeba.

 

... já si myslim, že už tě ty winy pořád dokola musely jednou omrzet.... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DNes jsem po půl roce znovu zakoupil již dříve prodanou T-54. Ani po 10-ti bitvách se mi nepodařilo vyhrát. Ten tank se na publicu vyskytuje velmi málo a už vím asi proč. Je totiž uplně tragický a nic nepořeší. Kdysi to byl tak zábavný stroj. škoda ho! Teď se dá používat jenom na CW. Ti nenažranci z WG pokazí všecko......... :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja dneska zahlasim, ze jsem konecne zhasnul T-92 co mi chybela do tankoveho esa. Jako musim rici byla to fuska, chodil jsem s kamosem co ma osmickovou artynu a stridal jsem T-50-2, petkovou arty a IS-4 a nakonec IS-4 vyhrala na arktide, lumici jeli jednou stranou, tak jsem si rekl vemu to stredem a budu u ni prvni, no mel jsem co delat abych nezhasl driv nez ona, ale nakonec se podarilo, mel jsem z toho takovou radost, ze jsem nemohl hned jen tak jit dalsi bitvu :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...