Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

pivnivila - děkuji za rozveselení dne, nic ve zlém ;-)

 

ráno si před cestou do práce dám jednu se Stugem, los dobrý, jsem v horní půlce. Himmelsdorf, jedu hlídat nádraží. :Smile-hiding:

............., ale rád bych viděl tu hru z pohledu někoho jinýho, proč tam pochcípali od nás...

Též bych to uvítal,včera prochorovka mam objecta 704 a jdu spolu s KT chranit silnici,hra je bez arty a na kazde strane 3xIX..tak si rikam ze cestu uddrzim a pres druhou stranu to nasi rushnout..no najednou se na ceste zjevily 2xE75 tak sem byl zamestnan bojem..behem chvile byly obe vyrazeny spolu s nasim KT..rikam si ze sem odvedl slusnou praci mrknu na druhou stranu a tam jen jediny!!!nas VII tank se roztrileny vracel prez koleje na base..a stav byl 5:13..doted me zajima co se tam vlastne stalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se stává tak často, že to fakt nepřekvapí... To je vždycky Ensk my vyflákáme nepřátelský heavyny z města a na druhý straně pochcípaj všichni naši. Nebo střílim střílim, okolo mě sou čtyři naši tanky, najednou dostanu ránu zezadu, začnu se vztekat jakto že mě nekryjou. A najednou zjistim, že sem v týhle bitvě poslední. Já mam podezdření, že se mí spoluhráči domluví v mnou nestřeženém okamžiku si odpálí tanky a pak s úsměvem koukaj na to jak to nezvládám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale s Jagdtigerem jezdím v Himmelhergottu také na kopec a je mi fuk, jak to dopadne protože ten tank je v této mapě naprosto k ničemu. málokdy se mi podařilo nějak stát dostatečně daleko abych mohl enemáky ostřelovat a i když ano, tak je to jen tak na 2-3 přebití a pak mě uvidí a jsem na 2-3 rány dole. Ten tank má pásy dole i od Loltraktoru a pak už se do krytu nevrátí a i když se schová, tak už nevyjede protože to hned zas chytne a nevydrží to vůbec nic. Tohle TDéčko je ze všech TDéček to nejTDéčkovatější a pokud nemůže střílet ze zálohy, tak je jeho tragický konec otázkou minut.

 

to si napsal docela blbost - z vlastní zkušenosti vim, že se s jgtigrem dá pracovat jak na nádraží, tak i v tý ulici co je s nádraží souběžná, ba dokonce i v uličce smrti(pokud proti tobě nejde zrovna T95ka) - mam odtud jednoho fakt cennýho topíca, kdy sme prohrávali 10:5 a bitva zkončila 10:15 - a všechny killy byly mezi těmi 5 přeživšími

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si napsal docela blbost - z vlastní zkušenosti vim, že se s jgtigrem dá pracovat jak na nádraží, tak i v tý ulici co je s nádraží souběžná, ba dokonce i v uličce smrti(pokud proti tobě nejde zrovna T95ka) - mam odtud jednoho fakt cennýho topíca, kdy sme prohrávali 10:5 a bitva zkončila 10:15 - a všechny killy byly mezi těmi 5 přeživšími

To jsem dělal také ale už mě to nabaví. Je to velice o štěstí a o tom, jak se postaví zbytek týmu a na to se mi prostě už spoléhat nechce. Většinou to totiž dopadlo blbě. Spoter mě spotnul a když mě nedal on, tak někdo jiný protože na druhé straně stojí také někdo a já ho nevidím protože mě nespotují naši a nebo mě vyndá hyena. Takže už na to kašlu a tuhle mapu s tímto TDéčkem prostě nějak přetrpím a kašlu na to z vysoka. Snad na to mám právo, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sám jsem si dal prcky až do 5 třídy a v klidu vše na první pokus..pak jdu s Pivasem do čety a mám 3xlost v řadě na Objectu. Zvláště ta poslední hra....než se rozkoukám tak už nemáme E100 a další dvě 9 třídy.

Už mě to unavuje. Čék nepozná jestli hraje 2 nebo 10 třídu. Taková je aktuálně kvalita hráčů.

V betě zdaleka nebylo vše zlaté jak tu nostalgicky vzpomínáme ,ale jeden rozdíl tu byl.

V betě bylo spousty špatných hráčů, ale né debilů. Vysvětlím:

špatný hráč v betě byl fanda do WWII či do tanků. Třeba mu bylo 45 a tak logicky neuměl s PC hrama to co 25 letý maník. Ale, když se na něco upozornilo, tak i tihle hráči reagovali...pomáhali. jasn, že né všichni, ale vždy se našel někdo kdo to otočil apod.

Zato debil z katuální hry, je klasický masový hráč, který má WWII i tanky naprosto u prdelky. hru hraje jako COD či jinou z mnoha first person her. Nejen, že nerozumí podstatě WOTu, ale ani rozumnět nechce. Bez rozmyslu jdou jen za ránou či killem. Bezohlední a sobečtí šmejdi, kteří reagují na pomoc či radu maximálně drsným **** off.

Tak to je rozdíl mezi špatným hráčem z bety a aktuálním debilem. To je dań za masovost hry.

Ještě dva dny prémka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska hlásím, že mi v debilním Komářínu ustřílel panthera ještě debilnější porschetigr, a to aniž bych ho vůbec zmerčil. A to mám na pantheru binokulár a maskovačku. Sem byl tak vzteklej, že sem málem rozmlátil myš. Vždycky, když jsem se chtěl rozjet blíž k němu, tak mi sundal pásy a já jen bezmocně kloval a kloval podle trasírky, ale tomu on se asi jenom smál. Ani nevím, kde byl, prostě jsem ho neviděl. Asi bystrozrakej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk: T30 se docela dari, i kdyz sem myslel ze se potkame delo na delo :), bohuzel arty byla rychlejsi, co ale je dneska des 5 tier s M4 za boha zivyho nemuzu udelat 2x bz, to sou hry do dvou minut konec, me pripada ze ty lidi tam jdou umrit, nikdo neuvazuje nikdo nedela to co ma, proste juchu jdeme stredem. Nekdy mam chut je postrilet sam, skoda ze je za to postih, udelal bych medaili za strileni lamek, pak by je prestalo bavit delat kraviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sám jsem si dal prcky až do 5 třídy a v klidu vše na první pokus..pak jdu s Pivasem do čety a mám 3xlost v řadě na Objectu. Zvláště ta poslední hra....než se rozkoukám tak už nemáme E100 a další dvě 9 třídy.

Už mě to unavuje. Čék nepozná jestli hraje 2 nebo 10 třídu. Taková je aktuálně kvalita hráčů.

V betě zdaleka nebylo vše zlaté jak tu nostalgicky vzpomínáme ,ale jeden rozdíl tu byl.

V betě bylo spousty špatných hráčů, ale né debilů. Vysvětlím:

špatný hráč v betě byl fanda do WWII či do tanků. Třeba mu bylo 45 a tak logicky neuměl s PC hrama to co 25 letý maník. Ale, když se na něco upozornilo, tak i tihle hráči reagovali...pomáhali. jasn, že né všichni, ale vždy se našel někdo kdo to otočil apod.

Zato debil z katuální hry, je klasický masový hráč, který má WWII i tanky naprosto u prdelky. hru hraje jako COD či jinou z mnoha first person her. Nejen, že nerozumí podstatě WOTu, ale ani rozumnět nechce. Bez rozmyslu jdou jen za ránou či killem. Bezohlední a sobečtí šmejdi, kteří reagují na pomoc či radu maximálně drsným **** off.

Tak to je rozdíl mezi špatným hráčem z bety a aktuálním debilem. To je dań za masovost hry.

Ještě dva dny prémka...

Jo to byli krásný časy, kdy dominovali fandové a ne masochysti :Smile_sad: Udivuje mě vždycky, když po startu někdo bezhlavě vyrazí nejkratší cestou k enemákům chcípne a pak vypisuje zbytek bitvy "noob team, idiots" apod.

Lemmings syndrom už ani neřeším ten se projevuje 4x z 10 bitev tak jedu sám chcípnout na druhou stranu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk: T30 se docela dari, i kdyz sem myslel ze se potkame delo na delo :), bohuzel arty byla rychlejsi, co ale je dneska des 5 tier s M4 za boha zivyho nemuzu udelat 2x bz, to sou hry do dvou minut konec, me pripada ze ty lidi tam jdou umrit, nikdo neuvazuje nikdo nedela to co ma, proste juchu jdeme stredem. Nekdy mam chut je postrilet sam, skoda ze je za to postih, udelal bych medaili za strileni lamek, pak by je prestalo bavit delat kraviny.

Těd jsem si dal 5 winů na uklidnění s T40. To je aktuálně s tetrarchem můj nej uklidňovač. Ta hra kde jsem tě potkal byla klasická...přesně dnešní obrázek "úmění" aktuálních hráčů. jela 12minuta a my už neměli E100, E75 a E50....bylo jasný, že to už nezastavím, když jste navíc měli 3x arty a já žádný kryt. To je materál...ale na tak vysokých tierech....to je o nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co začíná být populární tak četa kde jeden má VI.tier a druhej I. nebo II. v bitvě kde je top VIII. tier a jak na potvoru vždycky u mě v teamu.. :Smile_sad: To když vidím tak mě svrbí ruka :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to byli krásný časy, kdy dominovali fandové a ne masochysti :Smile_sad: Udivuje mě vždycky, když po startu někdo bezhlavě vyrazí nejkratší cestou k enemákům chcípne a pak vypisuje zbytek bitvy "noob team, idiots" apod.

Lemmings syndrom už ani neřeším ten se projevuje 4x z 10 bitev tak jedu sám chcípnout na druhou stranu..

Jenže mě už došla trpělivost. Nehci pořád hrát nízký třídy. Chci si kvalitně a for funn, zahrát i 9 a 10. Ale copak to jde? Pořád s Objectem jen něco hasím nebo řeším za ty paka....pak se čéék rozhodne pro zábavu zaútočit nebo vymyslet nějakou kulišárnu a dá důvěru ostatním, aby to hlídali.....a asi jak to dopadne...

Pak na ty blby koukneš a oni mají 3500 bitek a 1200 killů....hlavně, že už stihli hrdě hajít nějaké klanové barvy, ale co je WOT ještě ani zdaleka nepochopili.

A to prosím takhle nasraně mluvím i po hodně zadařeným dnu. 13 winů a jen 4 loty. Lopaty....dokážou nadzvednout.

 

EDIT: to složení čet: ano je to docela častý jev. Rozdíl mezi četou i 8 tříd žádná míra...na to nemá cenu ani reagovat....jen toho s MS1 sfouknout. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zvláštní bitvy.Ty které jsem myslel,že máme v kapse jsme projeli a ty,které byly na prohru jsme otočili.Stejně jak včera jsem si na sebe s E50 vydělal.Dokonce padl můj osobák a udělal jsem 50 000 stříbrných.Hraji s kámošem četu a řekl bych,že patříme mezi průměrné hráče.Dokážeme však spolu obrátit bitvu a když na naší bázi si enemy scout hraje se třemi našimi medky,tak vím,že to kamarád vyčistí.O to více mě neustále překvapuje amatérismus našich top tanků,které jdou do bitvy jak krávy na porážku.

Jinak jsem byl nazván nepřítelem,kterého jsem zničil chujem.Asi za to,že jsem ho zničil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak IX. tier ani nejezdím T-54 můj první top tank srdcová záležitost ještě z vojny, kde jsem proháněl jejího novějšího bratra T-55AM a hnije mi v garáži...

Nemám na to nervy a navíc děsně prodělává, když mě killnou a prohrajem :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no včera jsem měl buhlara jaxviň, jedu si takhle s IS-3 a předemnou P-tiger, 4x jsem na něj vystřelil, s bl-9. z toho 2x na věž a 2x na trup, a ani jednou ranou jsem ho neprostřelil. (kruci věž dokážu penetrovat i s pz4 a s is-3 ne???) to už jsem byl lehce rozladěn. pak ho smázla naše arty, a já jel dál. potkám dalšího p-tygra. zase střela na věž a nic. to už sem byl dost naštvanej. smázla ho naše is-4 a tak sem jel dál až do jejich báze. tam byla t29 tak znova 2x střela na trup a překvapivě zase vůbec nic, ani %. to už sem vysloveně zuřil, 7000 za náboje v čudu a ani % dmg. nakonec vyjela enemy t95 a tyger 2 a ty mě sejmuli. to už sem zuřil tak že sem to vypnul a šel se rozdejchat na sluníčko abych ten komp nerozkopal ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlášení za včera, zoufalý MM, pomalu každou hru jsem si dělal screen a pak ještě dodatečně jenom něvěřícně koukal. S IS3 v základu jsem v zásadě jel proti full IS3, případně KT. Tak jsem vzal KV, pět her za sebou, nejlepší třetí odspoda, strašné prohry. A zazdil to Ferda na Prochorovce, v týmu proti nám 2xT95, Object a Jagdtiger a pak medka. Ty TD se ani moc nekryli, nebylo potřeba, projeli náma jako nůž máslem. Tak jsem to po té hře radši pro včerejšek vzdal. Uvidíme dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vcera nejak "odstrelil do vesmiru" a rano se proberu vedle bezicich tanku a koukam v garazi se objevil Lowe s 11 bitvama a jednim valecnikem. Tak jsem zaplakal nad goldama co jsem utratil, ale tak vcerty, nejak na tu IS-7 vydelat musim a cinan mi nejak leze krkem.

 

Nicmene alespon jsem si splnil cil a vyrovnal počet bitev s počtem zničených tanků.

Battles Participated: 3 215 Victories: 1 708 (53%) Defeats: 1 436 (45%) Battles Survived: 985 (31%) Battle Performance Destroyed: 3 215

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal včera prvního banána. U nás četa IS4. KV3 a lol traktor. Tak jsem tomu s traktorem vysvětlil, že takle teda ne (88 čelně do týla) a vrhli se na mě jeho kámoš s KV. Bitvu sme sice vyhráli, ale já končil s -2.

 

výsledek - banán na jeden den za TK

Udělal jsi dobře....tihle sobečtí fakani tu hru nemají vůbec hrát. Už takhle je často MM šílený a do toho ještě jasné oslabení. Fakt je ta demence teď hrozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...