Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak žena se synem odjeli...tak jsem si udělal home office... :Smile_veryhappy: . Jedu sám a daří se rozkošně....17:2....a to i s Objectem. Asi jsem fakt lucky man na teamy.

Ale teď musím, pověsit prádlo, umýt nádobí......ten lístek co tu žena nechala je krutý... :Smile_Default: . Ale byla by sebevražda to neudělat.... další život v garáži nemám :Smile-hiding::Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak žena se synem odjeli...tak jsem si udělal home office... :Smile_veryhappy: . Jedu sám a daří se rozkošně....17:2....a to i s Objectem. Asi jsem fakt lucky man na teamy.

Ale teď musím, pověsit prádlo, umýt nádobí......ten lístek co tu žena nechala je krutý... :Smile_Default: . Ale byla by sebevražda to neudělat.... další život v garáži nemám :Smile-hiding::Smile_Default: .

Na úklid se vyprdni.Hrej,užívej si a před příjezdem ženy zapal barák a seš z obliga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska pěkný pařící den....na pár jantar týmů jsme sám a pak i s četou narazil, ale zase by jsme chtěli moc....

Krásný výsledek a krásné bitvy...Pivas s JT já s Objectem....plesk plesk a jedeme dál...Večer se pak ještě přidal Charlie...hrálo se dneska pěkně.

50 her z toho 37 winů. Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, hezky sem se zahojil po tý včerejší mizérii. Akorát ta blbá smrt s E-50 mě mrzí, ale ta poslední Malinovka, to bylo žrádýlko. Ti chudáci mě vůbec neviděli, já sice neměl spoty (vybrali to ti frantíci), ale jak sem si ustřílel tu T34 přes půl mapy, to potěšilo, sundal sem jí chudákovi půl života a ten nebožák ani netušil odkud to lítá. A pak sem trefil JgPzIV a to sem mu viděl je úplně malilinkatej kousek zadku. A pak bulhar rána do arty za 0 DMG :)

Kdepak, v dobrý četě to jde samo, díky pánové :Smile_honoring::Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tu čtu, tak je mi jasné, že prostě někdo má kliku a jiný ji logicky míti nemůže. Sám jsem hrál a byl jsem rád, že to je tak 50 na 50 a ty prohry přííííšernéééé!!! Dali jsme četu a hned to bylo o 20% lepší a teď na dobrou noc rota z 8 tierů a pánové, to je slast !!! Ani jedna prohra. Tuším, že to bylo 8 bitev a co bitva, to slušný výdělek a vždy víc jak 1000XP. Jezdil jsem jenom s T32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni hlaseni: Scout mel hodne velkou smulu. Se svou E-75 to mirim na cca 500 metru vzdalenou T-32jku. Ale v okamziku vystrelu mi z prava do leva prosvistel nepratelsky scout snad 70satkou a chytl ranu, ktera byla urcena uplne nekomu jinemu. Samozrejme zarval. Tak to me pobavilo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já si ze včerejška pamatuju jen to, že ať sem vzal co sem vzal, vždycky sem někde stál sám a všude hordy enemáků - ať už to byl JT nebo 59ka

alespoň že s 59kou se dá krásně spotovat

jediná věc co mě pobavila byla moje IS7ma na murovance - byla artyparty 3 na 4(velký prasata) a díky tomu, že s arty jezdim, tak vim, kam arty nemůžou střílet - trvalo jim 5 minut než mojí 7čku vyndali a to ještě jen díky pattnovi zakempenýmu v rohu mapy kam na něj nemohl vůbec nikdo

hodněkrát sme narazili na ENSK - bohužel naše losy nebyly úplně ideální pro tuhle mapu - např v jedný sem byl s JT, švejk s Objektem a pak medka - a kdo zastaví heavytanky ve městě - no ačkoliv sme město drželi dlouho, zbytek týmu nezahrál nic

druhej ENSK sme si taky vychutnali - já s Typem 59, švejk s ferdou - a všechny tanky co byly po nás, byly ve stocku - až na jedinýho tigra - kterej byl AFK celou bitvu - takže sme o5 dostali na *****

třetí ENSK zato taky stál - bylo to sice na tiery vyrovnaný ale bohužel mi měli moc málo heavy - takže i když jsme vybojovali koleje, tak nás snadno vybrali na jejich capu - i přesto to byl nejvyrovaněnjší ENSK za celej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak..tahle série byla drsná....čéék drží město s 2ks TDček proti 9 heavynám a co udělá zbytek týmu na kolejích? Zhebne....A pak ta hra s týme co byl celý ve stocku....normálně jsme se tomu museli smát....jen jeden Tiger byl ve fullu a ten byl AFK....nebyla šance vyhrát. Ani kluci v týmu za to nemohly...prostě to nešlo..co uděláte s KV3 ve stocku proti 2xT29,2xJS3 v maxu...než jsem dojel na pomoc byla půlka týmu mrtvá. Někdy Wg daruje krásný lost....

Ale další hry byly super. Jak tu popisoval Pivas boj s JS7 na Murovance.....tam se mi zadařilo, ale měl jsem kliku. Po kilnutí Pivase v JS7 se chtěl Patton přemístit, já nasraný, že tam 5minut štval Pivase vystřelil jen od boku..on byl v plné rychlosti...BLOW UP...napsal mi, že gratuluje...ale bylo to jen štěstí.

Pak se vynořila T30 a E100 podporované artynou...zkoušeli mě(a úspěšně) obtáčet....já to risknul a killnul T30...doufal jsem, že E100 může dingnout....a to se potvrdilo. E100 mě dingla hned 2x.....s pomocí artyny jsem jí pak taky sejmul. A jim už zbyly jen artyny v lese za barákem....užasná hra, užasný výsledek a hlavně užasná z prdele klika. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem vytah GW Tigera.. Malinovka, arty party. Na kazdy strane 4 arty: 1x tier VIII + 3x tier VII arty... enemy team mel 3x top Mause + 5x medium tier VIII a IX a my ani jedno medko... rikam si, je to v prdeli. zkusim se zamerit na arty..Dve prvni rany - 2x enemy GW Tiger dole - pak uz sem arty nehledal a zameril se na tanky... do toho enemy medka nespotovali a nechali nase vylizt na kopec... pak uz to bylo raz dva.. padlo to pod kopcem a v jejich zakladne za barakama byli tri mysi...ne dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rána se snažím na mém druhém účtu ( levapking ) udělat dvojnásobky na JGpanzerovi, Marderovi a Tetrarchovi. KATASTOFA!!! Dříve slušné stat jsem si domrvil jak nikdy!!! Co bitva to minimálně 4 - 7 killů ale stejně lost. S Tetrarchem jsem musel uhrát 10 bitev abych jednou vyhrál. Je to prostě hnus, jaké jsem měl losy. Stále o 2 tiery vyšší ať jsem vzal co jsem vzal a jedině Tetrarch se držel na tieru 2 ale abych asi nezakrněl, tak vždy jsem já byl jediný veterán v týmu, zbytek samá lama a u enemáků byli minimálně 2 veteráni a samozřejmě v Tetrarchu a nebo v něčem jiném "lepším", jako třeba v Minimausu + ještě tam bylo dalších 5 Tetrarchů a nebo 3 Minimausy. Prostě jsem se mohl i roztrhat, tak nic....Navíc pro Mardera se mi pokaždé u enemáků objevil nějaký ten UFO frantík, kterého neprostřelím ani zezadu a ti, kteří by to mohli, tak pro jistotu chcípli hned. Asi zkusím přemluvit Švejka aby mi půjčil na pár bitev svůj účet protože tahle moje věčná smůla nemůže být rukama.....na to mám příliš dobře zahrané některé bitvi ve kterých mě hned nesejme nějaká hyena a nebo se štěstím nepoškodí nějaká lama tak, že už nemůžu skoro nic..... :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslusne hlasím, ze vse je uplne v pr... Zapnul jsem hru nateseny na premko, pripraven proparit 24h v kuse, dam si kontrolni bitku, zadny lagy, ping ok...tak si ho aktivuju. V dalsi bitce samozrejme nehorazny zamrzani, diky kterymu jsem prohral bitvu, pak vezmu cinana, samozrejme mi ho to hodi proti 3x10, 5x9....svedu sniper souboj s jinym typem na 70m, zatimco 5x minu, tak mi znici vez, delo a zapali me. Dalsi bitka s E75 jsem po 2 minutach na jedny strane sam proti 7....dalsi bitva s cinanem a ping se urputne drzi nad 700... To vydrzi cca hodinu, pak dobry, dam par bitek s e75, kde to muj tym urputne pros*** do 3 min, pak vezmu cinana, zaraduju se ze jsem konecne na topu, jenze ejhle, ping se urputne drzi tentokrat nad 800. Takze prozatimni vysledek vsechny bitvy nehorazne pod nepremiovym prumerem, v zajmu nedestrukce sveho ntb uz sem to musel vypnout a dneska to uz asi ani nezapnu radsi. A pouceni? Uz nikdy v zivote si neaktivovat premko zadara, panbicek ci madar za to krute tresta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak jo..ja jak mel ping nad 700 tak sem to mel hodinu vypnuty....neni to tak, ze sem hral s timhle pingem a proto to dopadalo tak priserne, to priserny bylo uz s zase normalnim pingem

a smysl to ma obcas..ted sem odehral bitku s typem ping 500-800..naprosta prisernost, ale vydelal sem 40k cistyho ani nvm jak :) ale jako bitvy s timhl pingem nepoustim, to jen kdyz mam takovy ping tak dohraju tu bitku a pak cekam na lepsi, merim si ho v prohlizeci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si kontroluješ ten ping to bych rád věděl. Já se snažil zjistit IP adresu toho serveru, kde hrajeme WoT ale bezúspěšně. Pak mi někdo nějakou adresu poradil ale asi to nebyla ona protože jsem měl ping na bránu i na tu adresu naprosto v pohodě ale ve hře mi to lagovalo jako kráva a psalo pingy 200 - 800.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ping je třeba měřit na nějakém Linuxovém serveru....provider má většinou nastavenou prioritizaci na známě měřiče rychlosti. Takže si čéék myslí, že mu to jede jako blázen, ale reálně změřil prd.

Kanáre.....k těm prckům...do 5 třídy si je jezdím pokaždý sám. Občas i Tetrach pořebuje 3-4 hry na double, ale většinou dám všechny mé chcípáčky na poprvé. Mardera pořád zlepšuju z jarních **** her, ale ostatní stroje, které jsem začal hrát pro radost v létě či na podzim jedou fantasticky(Márder teď taky).

Nejnovější přírůstek "Postrach" je k nezastavení....Topík každou 7 hru, 3,3 killů za hru a 75% win....Hanouja tohle má u M 2 Light po 900 hrách. Popravdě mi Tetrarch sedí více než šnek frantík. Jsou hry, kdy nemáš šanci něco zvrátit, ale většinou ano. Zvláště na otevřených mapách, kdy tě nemůže překvapit vyjetím z poza rohu PzII.....to jsou krásné hry. A losy jsou s ním parádní. Vše do 3 třídy. To Panzerjager je má o třídu hustčí....často enemácké top stroje normálně nepenetruje a i tak se sním(zas na pláních) daří jako sviňa. 70dmg...extrémně rychlý reload...téé smrt pro většinu spotnutých enemáků. U něj mám 72%win.

Obecně se s prckama musí čééku dařit. Ale jsou vlny, kdy fakt chytneš los či jantary a win prostě nedáš. "vydržaj pijanjer" :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já to mám furt pi.ů ke zdi!!! Posledně jsem dal 12 killů a byl jsem rád, že byla remíza. To prostě nemůže být nějakým neumětelstvím přece? Nejde o statistiky ale ty si furt pochvaluješ losy a já mám dobrý los asi tak 1-2x z 10ti bitev. Zbytek je takový, že i když vykilluju polovinu enemáků, tak zůstane 1 a nebo 2, kteří jsou dobří a ti mě dodělají a zbytek, pokud nějaký zbytek týmu ještě zůstal, tak ten nemá šanci. Uplně to pokaždé cítím, že jestli zdechnu, tak je to lost. Teď jsme jeli četu s 8kami a žádný zázrak. Během 5-ti minut bylo vždy jasné, že jsme v loji a na tom jsme se shodli vždy všichni 3. Poslední bitvu jsme udělali takový pokus, vzali jsme 2 x T95 + Tigera2. V týmu byla ještě jedna T95 no prostě šílenost. Na Optaství jsme to dali po nulové lajně, že to projedem až na bázi. Samozřejmě, že se hned za náma vydali Lemmingové. Píšu jim, že tudy jede jen T95 a ostatní ať jedou jinam. Všichni poslechli kromě dvou T29. Tito debilové s námi jeli krokem až k bázi. Celou dobu jsem jim vypisoval aby se vrátili, že je tam nepotřebujeme, nemůže nás nikdo napadnout ani z boku a ani zezadu. Jakmile enemák zjistil kde jsou želvy, tak se sebrali a všichni jeli druhou stranou. Bylo to hezky vidět na mapě. Myslíš, že ti volové se vrátili? Ne! Pochopím cokoliv ale toto mi připadne jako že to museli být asi tak nějací prvňáčci a nebo ani to snad ne. Ty, když nadáváš na nějaké idioty, tak je to jen občas ale já furt a ještě k tomu mi připadne, že ta debilita těch mých je asi 2x vyšší, než těch tvých.... :Smile_great: . Napiš mi prosím na můj mejl, chtěl bych s tebou komunikovat mimo toto forum. Dík. Kontakt najdeš tady: http://www.rvfstudio.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...