Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak já se taky nahlásím, při grindu na T30 jsem včera s T34 dal 17 výher a 5 proher, poskočil o nějakých 25 tisíc XP a chybí mi už jenom 90 tisíc. Jo a ještě 4 miliony kreditů...

 

S ferdim včera jenom jedna prohra,jinak pět výher, klika na týmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera naprosto tragický, za nějakých 5 hodin jsem vydělal s KV a StuGem jenom 200k... Přišel jsem o nervy a došel jsem k tomu, že musim zjistit jak funguje klanový hraní, čety atd.. Mám 1800 bitev a vše na publicu a upřímně už na demenci některých jedinců nemám už sílu :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera naprosto tragický, za nějakých 5 hodin jsem vydělal s KV a StuGem jenom 200k... Přišel jsem o nervy a došel jsem k tomu, že musim zjistit jak funguje klanový hraní, čety atd.. Mám 1800 bitev a vše na publicu a upřímně už na demenci některých jedinců nemám už sílu :Smile-angry:

Pokud to bylo skutečně za pět hodin, tak se obávám, že je to rukama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera sem potkal na Malinovce jednoho hráče klanu EAS jmenuje se CrazyBrutal a ten mně totálně vytočil. Měl sem IS7 a jelikož mně manželka s něčím právě "otravovala" :Smile-angry: musel sem na chvilku zakempit za barákem. On jezdil po mapě v batmobilu jako šílenej nedal žádnej kill a hrdinně umřel po nájezdu do jejich báze a on mi napsal (omlovám se za vulgaritu ale to jinak napsat nejde) " ty si taková píča s tou IS7 za barákem asi nevyhraješ idiote" pak ještě něco v tom smyslu ať pohnu prdelí atd. Tak sem mu slušně odepsal, že takové sprosté hovado sem ještě ve hře nepotkal a on mi na to odepsal, že když to neumím, ať hraju šachy. :Smile-tongue:

Byla to 3tí hra s IS7 a všechny sme pukli, tak sem to znechuceně vypnul a šel se věnovat manželce :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 prvnich her s GW Tigerem.. Ensk, himmel, ensk, ruinberg and himmel

Už zabírá náš arty odboj přímo u WG....podsvětí je mocné :Smile_veryhappy:

Pepátor: To to stihnež během jednoho kola a závěr ještě dohraješ? Sakra tam musí být vášně...ale určitě bez předehry, to by nešlo stihnout :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pochybuji, když máš zhulený tým, tak ať jsi sebe lepší profík, nic ti nepomůže.

souhlas, delal jsem co jsem mohl, ale ikdyz jsem vcera dal treba 3-4 killy a my vyhoreli, tak jsem bral treba jen 5 tacu cisteho Kdyz mne killnuli tak samozrejme jeste vetsi bida... To se fakt neda, kdyz se v ty bitve placas 10 minut a pak dostanete klepec a zadny prasule. No jak rikam, vcera si muj nejmhorsi vecer ve WOT :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska moje první hra.. S KV-3, mapa doly.. Vyrazíme si to pěkně do prava mezi domky, kolegové si parkrát vystřelí, já schovanej za domem.. Najednou RáNA a já totál , prostě totál 870HP v hajzlu... Koukam kdo mně killnul, čekal jsem nějakou artynu. lejno s mašlí, sundalo mně ISU-152... Ani jsem si nevystřelil! No pukli jsme 1:15... Takže jsem to vypnul a jdu radši na trénink, než se něco strašnýho stane mojí klávesnici :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se dnes neskutečně trápil s E50 na win.Neuvěřitelné prohry 15:4 a pod.Myslím,že s ní nehraju úplně blbě,ale nějak to nedávaj naše top tanky.Je zajímavé,že enemy top tanky hrají excelentně.Dařilo se akorát s nižšími tiery,kde si člověk může ovlivnit bitvu.S kámošem na Himlu v BT2 jsme vyvraždili enemy tým,když jsme zůstali sami proti 6ti hráčům.Válečník,obránce,rozparovač a necelý 4000 Expy.

Bože!Dej mi na E50 ten 10.5 kanon,ať se mohu postavit hevíkům,který stavíš v losu proti mému medku. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takle mizerný den jsem ve wot ještě nezažil. Nejde o to, že jsem skoro pořád prohrával a udělat násobky bylo utrpení. To co předváděli hráči v týmu, to se nedá ani popsat. Přišlo mi, že hráli poprvý a vůbec nevěděli, co mají dělat. Pak jsem ty násobky dal a hrozně se mi ulevilo. Vrátil jsem se k expení t32 a až na pár povedených bitev to byla tragédie, takže horor dále pokračuje a doufám, že v i případě t29 se expení zlomí a expy se pohrnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz nevim jak vy ale ja mam dneska zatim asi nejhorsi den co hraju WoT... Je to jenom jedna prohra za druhou, z 5 zasahu 4 dingnou, vsichni jdou jednou stranou,atd.........

Nechapu co se deje a jsem maximalne znechucen ...

To věřím, já měl takovej den včera....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já včera měl málo času, ale pár potřebných expení sem si udělal. Díky 5násobkům sem doexpil tu lepší 122 na SU 152. Je to kulomet, ale ty cifry za náboje to jdou na člověka mrákoty při účtování :Smile_amazed: Navíc včera mi to lítalo pánubohu do oken, takže výdělky nic moc. Po prvním propadáku s GWpantherem se mi pak povedla slušná druhá vítězná bitva, kdy sem podle výstřelů vyčmuchal a kilnul enemy artyny. U AMX 13 90 se podařilo na 5tinásobek přes 6k expů, takže už se taky blížím k 90 mm kanonu, páč ten 75mm gun je na 7 třídu už dost slabý. A pěkný win byl s IS4, kdy sem na Lakeville bránil s Jagtigrem průsmyk a dal 3 killy.

Horší to bylo s TD SU 85, protože sem měl brutální losy a když je člověk předposlední či poslední, tak toho většinou fakt moc neudělá.

Takže sice méně her, ale celkem spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem jen to minimum na splnění násobků, ale bylo to utrpení. SU 152 si vybrala svůj den a byl problém zasáhnou stojící tank na 250m. Asi nejlépe po vypadalo s Panterem v losu na prvním místě, než padla mlha (grafická chyba). Tým to naštěstí uhrál, ikdyž jsem musel opět vypadat jak idiot. Nebylo by to poprvé, ale být v losu v top přídě, tak je to dost blbé vůči týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se celkem včera večer dařilo, dokonce jsem pod vlivem vítězné řady asi po 6 týdnech oprášil JgTigra - a výhra. Neskutečné.

 

Jen se Ferdou jsem musel dát tři hry na vítězství, Ale kupodivu první dvě prohrané se dařilo a tým bojoval a projeli jsme to - nepřítel byl lepší, tak tu třetí jsme vyhráli a ani nevím jak. Opustil jsem ji znechucen na dolech, za stavu 7:12, kdy u báze stála T28 a Object 704 a GW Panther. Neměli do té doby jediný sestřel a Object se celou dobu schovával zcela neužitečný zbaběle za skálou.

 

Neměl jsem nervy to sledovat a vzteklý další prohrou s Ferdou šel na IS-3.

 

A útočila silná skupina s T30, 2x VK4502B (P), IS-4 a tři jejich arty 6.-7. tieru (!), zbytek už nevím.

 

Takže nevím, kdo a co rozhodlo, to museli spáchat sebevraždu zcela opojeni vidinou snadného vítězství. :Smile-tongue:

Nevěřil jsem vlastním očím, když se mi objevil výpis z bitvy s konstatováním výhry. :Smile-playing:

 

Pak jsem už nepokoušel osud a Ferdu nechal spát. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi naopak neuvěřitelně dařilo. Projel jsem celou garáž a ještě první 3 levely obou větví nově koupených frantíků (to se to expilo, celý tank jednou bitvou na full :) ), celkové skore 14:3. Ale co se mi podařilo s SU76 je neuvěřitelný.

http://www.sdilej.eu...65e1a13b036.jpg

 

12 110 expů

32 680 peněz

 

se strojem na 3 tieru! No těch 47 zásahů se muselo projevit :)

 

A co je vůbec neuvěřitelný dal jsem v tý bitvě i Fadinovu medaili. Zničit posledním nábojem ze 72 vystřelených poslední enemy snad není ani statisticky možný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včerejší hlášení - stálo za v....p..el - 75k lidí online - většina proher byla hodně rychlá - na druhou stranu když člověk vyhrál tak to fakt stálo zato - moc pěkný

 

2 nejlepší hry:

 

Lakeville - celej náš svaz odjel do města a na našem capu zůstal jen Stug - takže sem se hend vracel s AMX 50 100 a deffoval sem - pomáhali mi tam 2 kluci z českýho klanu -VS- jeden s lorainem a druhej s T29 - zatim co se náš útočící svaz probojoval skrz město až na enemáckej cap my 3 sme drželi náš cap a na tom výjezdu z rokliny sme udělali z enemáků vraky

 

Ruinberg - 1. topgun - vymlátil sem s pár tankama ten parčík s vesničkou. Tam sem potkal Ozzyho z našeho klanu s T34-85(myslim - chudák ani nestihl vystřelit) oddělal tigra P s 1k HP a vpadnul do zad enemákům ve městě(cestou sem sesmahnul prchajícího hummla :Smile_teethhappy: )

S tim tigrem P předtim šlo bojovat na férovku naše ARL 44 - když viděl že to nedá tak začal křičet pomoc pomoc a klikal na mě - bohužel sem akorát reloadoval - to sem mu i napsal - ale on to moc nepochopil a pořád na mě křičel, abych mu pomohl - no nabil sem víceméně v momentě kdy lehnul a toho tigra sundal - a zato sem si vysloužil pár nadávek do debilů... :Smile_harp::Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...