Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak mi připadá, že poslední dobou nerfli pancíř KT a Objecta. Když střílím na KT, tak ani moc nemusím mířit a prostřelím ze předu z pěti pokusů čtyřikrát a u objecta střela projde tak z 60%. Většinou střílím z loweho, ale vrtá mi to hlavou a nepřipadá mi že bych střílel jinak než dřív. Dřív se mě zdáli, že to byli dingací mašiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska to nebylo dobrý Kanáre...byla to fantazie :Smile_veryhappy: . Nejřív jsem si na první pokus udělal chcípáky a pak jsme jel Ferdu(když jel Pivas AMX...45) a střídavě Object.

neuvěřitelný jatka. Ale pravda je, že u 50% winů to musela dát četa. Ale byly pěkný losy. Poměr win/lost tu raději nenapíšu...jen bych tu provokoval.

Ale poslední dvě hry byly lost. Zrovna hry, kdy jsme jako četa(už hrál i Chralie) hrali skvěle....my tří jsme rozsekali posrtaní attack na stepi a čekali jasnou výhru....mno...naše 10 a 3xE50 + 2x8 heavy daly dohormady 2 killy. Totálně vyhořeli. Tak jsme ještě stihli na jejich capu pár enemáků poslat do nebe(9ks četa)ale to bylo vše...bylo jich moc. A poslední hra.....klasika...Na Enksu rozdrtíme top enemáky ale všichni jaksi zapomenou na druhou stranu a base.....jednou jsem se vydal s Objectem obchvatem zaútočit....jednou....a všichni se na base vys....škoda. Nejde o dva losty, ale o to, že se nám v těch dvou hrách řadařilo....to pak mrzí dvojnásob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si vyzkoušel prem.účet.Fantazie.Hra v četě jak na houpačce.Neskutečný prohry a neskutečný výhry.

Perlička:S PII jsem ukroutil IS 4 na 14%.Jí pomáhal náš Tigr II,který mě dvakrát střelil.Druhá jeho rána byla pro mě smrtelná.Potom dorazil těch 14% ISka a jednu T50,která byla na 10%,všem napsal,že jsou Noobi a zdechl.

Četu teď hraju s kamarádem,který má devítkový tank a posouvá mě to výš.Začínáme hořce litovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože potřebuju stihnout do pače získat T34, tak hraju jak o život. Dnes je to jedna prohra za druhou a až na pár výjimek pokaždé do pár minut totální debakl. Co dělám špatně? Nemám šanci cokoliv ovlivnit. Jak taky, když do 5-ti minut nám chcípne 5 tanků. Když tvrdím, že někdo má prostě losy nehratelné a jiný ty ostatní, takje to pravda. Podle teorie pravděpodobnosti by to mělo být půl na půl ale tady to neplatí. Proč? To nevím. Včera jsem jel četu a bylo to 60% výher a v rotě 100%............potřebuju čety pro 5 hráčů!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem si Pzkpfw II na zábavu a umí pěkně zabavit, těžký kulomet tolik nekope, takže je to s ním v poho, pokud něco ubírám tak je to většinou minimálně 50-60% života na jeden zásobník, umím s tím neskutečně obrátit bitvu. Jednou jsme prohrávali 8:11, já mrtvý a já dal 5 killů z 8, neskutečně hloupý tým. Pak ještě 2x doly, rozdám doporučené rozdělení(už si nepamatuji souřadnice) byly to: (polo)ostrov, kopec, cesta na kopec a vesnice. Vesnice byla tuším poslední a výsledek? Skoro všecí idioti se rozjeli do vesnice. Pak to bylo zase opačně, poslední byl (polo)ostrov, hádejte. No? Ano tušíte správně dobré 2/3-2/4 jeli na (polo)ostrov, zbytek se rozjel buď ke kopci, anebo do vesnice, to byly jediní inteligentní jedinci a stejně obranu snadno prorazili. A ti hlupáci tam pořád stálo, přinejlepším se o 1 metr pohnuli, pár jich jelo capnout jejich základnu a jeli stejně po jednom, takže je 1-2 tanky rychle vyřídili, zbytek tam stál jako by byli svatí. :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo PzII je s novým zásobníkem řádný killer na blízko. Na něj si teď musím s Tetrarchem dávat pozor. Ale mimo město je to pořád stroj k ničemu...Malinovka je toho příkladem.

Kanár: Mě taky láka dohrát tu T34. Na T32 mám 57000 už vyexpených..než jsem jí prodal. Ale hru hraju pro zábavu a trápit se s T32 dalších 130000...to ne. Uvidím jaký bude nástupce T34...když za to bude stát, tak to přetrpím.

Dneska se opět dařilo skvěle. Ferda + fratník nebo Object + JT ...to jsou smrtelné kombinace do dvojčety. Jen mě dneska do Objectu penetroval snad i MS1.....díra za dírou...někdy čéék potká golďáky s hitzónama a to je pak problém.

Poslední hru jsem si dal s tetrarchem. Zůstal jsem já a frantík...oba po 5 killech. Já mu 2x zachránil ***** a on mi při capu narve pecku....asi jsem ho naštval, že neměl topgun..nevím. MagnificuSpain...tak jsem na něj kouknul. Pánové proč tu hru hraje? Všechny metály má pouze s frantíkem..má sním 1750 her z 1900 celkových. Na ten počet her nemá dobré výsledky....a když se čéék koukne na jiné tanky...tragédie. Ale na nich má max 90her. Že ho to baví hrát 90% kol jen s jedním tankem, ikdyž ono mu asi nic jiného nezbývá, páč jiné tanky má hrůzostrašné...

EDIT: slavím narozeniny... mám kulatou 50 Wittmanku! :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak IS-3 je opravdu dokonalej tank, sice trochu zamrzí, že když za bitvu vydělám 23k tak se dost často stává, že 20k stojí výdaje, ale dokud je ve stocku sem ochotnej mu to promíjet. Největší sranda je ten přední pacíř. To vždycky člověk kouká jak se nepřátelům rozšířej periskopy hrůzou z toho, že zase digli. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od včerejších 17:00 jsem měl prémiák na den. S KV jsem do 23:30 vydělal nějakých 850 000,- s tím, že cca do 19:00 jsem byl stále vespod a některý hry jsem i leavoval, protože chuť hrát s**čky typu 4x9. tier Heavy, 6x tier 8, 3x tier 7 a pak dvě pátý třídy stále dokolečka fakt nebyla. Pak se to zlepšilo a i přes to, že jsem nehrál zrovna skvěle jsem vydělal. Pak jsem koupil T28, po prodeji Tigera a T25 AT. No, je to s ním sranda, hlavně jsem prvních pár bitev zdechl pod náporem goldové munice. Tu poznám podle toho, že když někam vjedu, každá rána mě prorazí... Dneska už to bylo lepší, jenom ta 105mm není žádnej zázrak, i když jsem s ní konečně začal skládat Ferdu, už vím kam to pouštět...na blízko...no a jakmile dnes skončil prémiák, začal vypadávat net a až teď se to uklidnilo :Smile_amazed:

 

Takže první pocity z T28 jsou super. Taková obludka když je mezi prvníma a nemá noob team a někdo jede se mnou, je to bomba. To se pak trhaj prdelky.

Panzergranade: Já se IS-3 moc nebojím, má totiž suprovou čelní vanu, ale pokud ji schová, jet pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný Švejku, a víš co, já byl tuhle šťastnej jak Kanár po winu, když sem dostal svojí první :Smile_teethhappy: Jojo, mám jen jednohoWittmanna :Smile-hiding:

Bych jich měl daleko daleko víc, ale u nízkých tierů není šance jí získat a je to tak správně. by to nebylo fér. Neboj ono to příjde, neboj. Ale z wittmanek moc velkou radost nemám...z ocenění ano, ale často je to doprovázené lostem. Např s Objectem jsem ji získal jen při lostu. Sním dávám při winu pořád 5 killů...těch mám asi milión. Topík nebo wittman mi sním utíka každý den...Ale zas je to logické. V četě se dělíme a navíc se snažím flákat pořádné dmg do plných tanků a tak zbytek doráží tým. A zas je to tak správně.

No ujistím tě v jednom....v četě si moc metálů neužiješ :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil E50.Posádka z Panthera na 95%,rychlonabíják,podvozek,prostřední motor,ale kanon z PII.V losu mě to háže proti jgttigrovi apod.Neskutečně se trápím 11her,8xprohra,2xvýhra,1remíza.Někdy jako top tank bych měl zahrát,ale s tímto dělěm to opravdu jde těžko.Snad se po 300 bitvách dopracuji k lepšímu knónu. :Smile_sad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že se mi taky dnes dařilo tak, že jdu raději spát. Na IS3 Skončilo skóre +12 winů oproti lostům. A když lost tak pořádný. Ten poslední byl za 1100 expů. Získáno 3*Bolterka. Nechápal jsem. Ale zjistil jsem že jednoduchý recept je vystřílet svůj flank, rozhlídnout se a většinou jet uhasit co ten druhej pro*****. Končný skoore je za pár hodin hraní min 25000 zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty stará vojno...aktuálně se to jmenuje Bolterovka.......ale ty jsi mi teď tak nahrál...já to nevydržím..já musím.

Ty jí neznáš vid? :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy:

Já ty placky nesleduju a tak mě to překvapilo proč nějaká Wittmannovka, když se to jmenuje jinak a já ani nevím jak. bolterovek mám jenom 21 kousků........... :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...