Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

34k (?) bitev a zdá se mi, že celkem v poho. Je to o situaci. Necelý 3 roky WOT na intru, kde se chodilo chlastat nebo hrát fotbal. Zrovna takový divný aktivity... A ač těch bitev je tolik, že se tím nedá chlubit, matura na prestižní škole dopadla. Stíhal jsem i vařit, vyhrávat poháry ve střelbě, hrát florbal, nakupovat bašty na večer, učit se a učit se, chodit na večeře i WC atp. Příležitostně i randit a světe div se, WOTko nebylo díky tamnímu režimu vůbec problém :) Co se váhy týče, tak to sport krásně drží na krásných číslech, co víc si přát. Je to jen o prioritách a nějaký vůli. A navíc velení atp jsou aktivity, který mi taky pomáhají v normálním životě. No kdy se vám poštěstí seřvat dvakrát tak starší chlapy jako malý jardy?  :laugh:

 

No a od doby, co jsem přestal řešit staty je mi zas dobře. Už se pomááálinku dostávám do období, kdy mě na Tsku znali jako kliďase  :laugh:  Ale ještě je tam kus cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, každýho věc, chce skončit, skončil. Taky jsem dřív hrál denně, aby mi náhodou něco neuteklo, alespoň ty násobky, zlato, chápeš, ne? Teď už hraju vyloženě jen když se mi chce, tak dva dny v týdnu, občas když se mi líbí nějaká akce, tak i víc. Taky třeba 6 - 8 bitev, většinou tanky na nižších tierech 5 - 7, kde už mám vycvičený posádky, takže se mi to hraje líp. My rajčata to hrajeme pro zábavu  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když shrnu své tankování, tak mám nějakých 36 k bitev. Za první rok a půl jsem se scouty naflákal nějakých 25k ten zbytek za cca 2 a něco roku.Což byl důsledek  důrazného (velmi důrazného) varování od velitelky. Takže jsem si založil klan hraju jen když to situace dovolí (na rozdíl 6-8 hodin v začátcích) a dokonce jsem šel v poslední době tak daleko, že jsem omezil i mise které jsou stavěny tak, že vyžadují skoro denní ježdění a na to už nemám čas. A to by bylo asi všechno co jsem k tomu chtěl napsat. Vlastně né diky těm změnám mě tanky pořád baví (těším se až si budu moct zahrát) a velitelka je spokojená protože . . . :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tady řeší, kolik toho kdo odehraje, tak se přidám i já. WoTko hraju cca rok a půl. Na začátku jsem to chtěl jen tak zkusit, pak jsem tomu na chvilku propadl. Bohužel přes léto  :geek:. Jelikož jsem měl takové zaměstnání nezaměstnání, tak jsem seděl u hry i 8 až 10 hodin denně. Když jsem měl potom někam jít nebo něco udělat, tak jsem byl hrozně naštvaný, že nemohu hrát. Ale zhruba po čtyřech měsících jsem se z toho probudil. A od té doby jsem na tom tak, že když mám volno a nemusím nic dělat, tak si rád zahraji. Někdy hodˇku, někdy dvě a někdy i čtyři. To záleží na okolnostech. A díky práci nehraju i tři dny v kuse, protože ráno na to není čas, mám povinnosti co se týče rodiny a stejně by se mi to nechtělo zapínat ráno v sedm a večer když přijdu po 12ti hodinách z práce, tak jsem hotový a mozek už spí. Docela rychle usne během cesty domů metrem. Každopádně doma to je tak, že řeknu ženě, jestli něco nepotřebuje. Dohlédnout na čtyřměsíčního prcka atp. Pokud řekne že ne, tak ji oznámím, že si jdu zahrát. Pak ví, že když bude něco potřebovat, musí mi to oznámit minimálně 20 minut předem, ať stačím připravit kluky z čety, že budu odcházet. Prostě manželství je jeden velký kompromis a tak to i řešíme a všechno funguje jak má. A já píše Drak, taky se těším, že si mohu zahrát. Ale někdy se netěším, tak to ani nezapínám  :wink:.

A ke včerejšímu DH. Dal jsem jen pár her. Povedla se mi dodělat mise na 500k, tak jsem spokojený. Kredity potřebuji, protože se chystám v dohledné době koupit hned několik tanků tieru 8+ a to už něco stojí. Jinak bylo celkově hraní zábavné. Dostal jsem poděkování od hráče, kterému jsem zachránil krk tím, že jsem najel před něj a schytal ránu za něho. Tohle člověka potěší. Opět jsem trollil se sedmičkovou Vekou. Omluvil jsem se jednomu hráči za to,že jsem ho rozendal goldy (měl T34). Napsal v poho, že ví že je to dělo tragické s AP municí. A nakonec jsme vyhráli bitvu, která byla kopiíí bitvy z předvčerejška, o které jsem tady psal. Enemáci zeleno modří náš tým převážně žluto oranžoví. Na Murovance a bez artyn. Tak jsem si najel se Superplečkou do prostřed na kraj lesa. Enemáci to brali úplně zadem, tak jsem nikoho nespotl a to byla jejich smrt. Jelikož všichni ti zelení, modří a fialoví byli na jednom kousku, tak jsem je šnekoidním tempem objel a hezky je začal mastit ze zadu. Do té doby to vypadalo, že nás dají, od toho momentu to byla jatka. A opět platilo, že si vůbec nepomáhali. Každý z těch barevných hrál jen a jen na sebe. Důsledek byl ten, že většina našich tanků schytala jednu ránu, protože je potřeba si urvat kus toho dmg. Hru prohráli vcelku nechutně a já to vypnul a šel dělat užitečnější věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem začal jezdit T29, sice je to taková líná krabice, ale ten hulldown + turret, to je vražedná kombinace, mám odehráno necelých 30 bitev, ještě nejsem ve fullu, ale držím příjemných 1900 dmg na bitvu, tahle lajna je od T1H hodně silná. M6 už jsem se zbavil, ale taky byla hratelná, mám rád tanky, které mi dají "M" první bitvu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi reknete jak to hrajete, ja mam za tri roky 13,5 tisice bitev a sedim u toho myslil si vic nez dost...

jednoduché počty, cca 25bitev/den (cca 2,5h)....365x3 = 27000 bitev a když vezmu ca 5min bitvu (možná méně možná více) tak zas to hrozný není (horší je sedět večer a čekat na CW a teď na kampaň=to je prom rdanej čas!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera rudý příliv dosáhl maxima (doufám).. To co jsem viděl dělat některé jedince mi fakt rozum nepobíral.. KV1 se přestřeluje přes roh s T1HT (poslední 2 na mapě).. vyjede, nakoupí, ale nevystřelí a zajede.. to opakoval dokud nebyl mrtvej..

Naše T1HT stojí 100m od enemáckého capu a čeká na bůhvíco.. já jedu z druhé strany mapy a postupně likviduju M4, T1Ht, Stuga, nějaký Pz a Grille, pak mě dá oneshotem M4 s 46hp a jede nás capnout.. pak teprve se dá náš toptank do pohybu, ale vybere si takovou cestu, že není šance dojet včas..

Četa KV1S a T1HT kempí 3/4 bitvy na capu i když musí vidět, že nás enemy berou obchvatem.. klikám na minimapu.. nic.. tak se pokusím enemy objet.. likviduju M7, ubírám pár hp T14, M4 mě ve spolupráci s artynou vypíná.. pak teprve se borci z klanu polských orlů vydají do boje, proti T14 a M4, aby po minutě shořeli jak papír a to oba byli full..

Tohle všechno by se dalo i pochopit, přeci jen to nejsou vysoký tiery, ale všichni tihle rudoprdelníci měli přes 10 000 bitev !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sice brutální lost na (sakra, co to bylo za mapu) ale pobavil jsem se jaxviňa :-) Bitva VIII tier, já měl SU-152 a měli jsme v týmu četu tří nějakých V tier medek či lightů. Češi. Od startu jezdili kolem sebe a točili na sebe kanony a do chatu si vypisovali, jak je to na ho.no, jak prohrajeme, a co to máme v týmu za joudy (dle XVM tragické procento). V podstatě se nehnuli z báze a pořád, ale POŘÁD to takhle komentovali. Super bylo, že mluvili jenom k sobě, nikoho jiného neoslovovali a jak jsme postupně chcípali, tak se to měnilo z "a my stejně prohrajeme" na "já to říkal, koukej na ně" :-D Myslím, že ostatní z toho byli paf stejně jako já, protože myslím, že jim nikdo nenapsal ani čárku :-) Já jsem na ně ani nebyl nas.aný, musel jsem se jenom smát. Strašně mi to připomínalo nějaké babky na pavlači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera katastrofa! Vrchol všeho byla porážka s Borsigem při šanci 40% na win. Nedělal jsem si iluze, ale říkal jsem si, že bychom mohli aspoň kapku potrápit. Nepotrápili. Prohráli jsme 15:4. Všechny 4 killy jsem dal já. DMG jsem měl cca 2200 a druhý náš tank měl 1100. Celkem 6 tanků z našeho týmu mělo 0. Zbytek cca po jednom výstřelu. Ani jsem nebyl nas ranej a v klidu to vypnul a šel spát :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduché počty, cca 25bitev/den (cca 2,5h)....365x3 = 27000 bitev a když vezmu ca 5min bitvu (možná méně možná více) tak zas to hrozný není (horší je sedět večer a čekat na CW a teď na kampaň=to je prom rdanej čas!!!)

 

Pokud je ten nick ve hře stejný jako tady, tak máš 28,2 hry za den. V průměru bych počítal těch 6 minut na hru = 2,82 hodiny denně. Not bad si myslím.

Registrace 12.1.2012. Celkový počet bitev 29 523 - sedí to?

 

U mě je to složitější. Měl jsem několik významných přestávek a několik období, kdy jsem hrál jen tři-pět bitev denně.

 

Hrál jsem už betu, ale registrace účtu do release byla 13. 4. 2011, mám 17,6 bitev denně. 17,6*6=1,76 hodiny denně. Teď hraju krapet víc, ale bitvy jsou taky kratší, takže to udělá tak 2 hodiny denně. Včera jsem se překvapil a vůbec to nezapnul.

 

Takže jsem po vykoupání dcery a jejím nakrmení nechal přítelkyni ji uspat, udělal jsem bifteky a k tomu brambory na rozmarýnu, pojedli jsme a odpočívali. Přítelkyně si lehla u bedny, já si pustil civilizaci a tak za hoďku jsme se šli zahřát do postele.

 

Akorát teda jsme k těm bramborám měli dresink s česnekem... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je ten nick ve hře stejný jako tady, tak máš 28,2 hry za den. V průměru bych počítal těch 6 minut na hru = 2,82 hodiny denně. Not bad si myslím.

Registrace 12.1.2012. Celkový počet bitev 29 523 - sedí to?

 

U mě je to složitější. Měl jsem několik významných přestávek a několik období, kdy jsem hrál jen tři-pět bitev denně.

 

Hrál jsem už betu, ale registrace účtu do release byla 13. 4. 2011, mám 17,6 bitev denně. 17,6*6=1,76 hodiny denně. Teď hraju krapet víc, ale bitvy jsou taky kratší, takže to udělá tak 2 hodiny denně. Včera jsem se překvapil a vůbec to nezapnul.

 

Takže jsem po vykoupání dcery a jejím nakrmení nechal přítelkyni ji uspat, udělal jsem bifteky a k tomu brambory na rozmarýnu, pojedli jsme a odpočívali. Přítelkyně si lehla u bedny, já si pustil civilizaci a tak za hoďku jsme se šli zahřát do postele.

 

Akorát teda jsme k těm bramborám měli dresink s česnekem... :-D

:Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, chceš recept.

1 zakysaná smetana

1-2 polévkové lžíce majonézy

2-3 stroužky česneku

rajčata

okurek

 

Rajčata nakrájíš na kostky (cherry na čtvrtky), okurek taky tak. Česnek utřeš nebo nadrtíš, přidáš zakysanku a majonézu. Osolíš, opepříš. Voila...

 

Fakt je to k masu a k bramborám dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, chceš recept.

1 zakysaná smetana

1-2 polévkové lžíce majonézy

2-3 stroužky česneku

rajčata

okurek

 

Rajčata nakrájíš na kostky (cherry na čtvrtky), okurek taky tak. Česnek utřeš nebo nadrtíš, přidáš zakysanku a majonézu. Osolíš, opepříš. Voila...

 

Fakt je to k masu a k bramborám dobrý.

kdyby jsi si raději po večerech roztřídil ty knížky :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší večer vypadal až na drobné odchylky asi takhle:

 

 

Tak tedy, nějak se mi zastesko po honění statů, tak jsem zabloumal po friendlistu, sestavil OP četu s tím, že začneme low tierama, nějaký ty hříbky a křemenáče. Říká se, že pravděpodobnost nevyjetí zásadního přínosu je podobná, jako že vás napadne a zle zraní urostlý hřib. Bohužel jsme záhy zjistili, že pedočeta je utopie a každý máme jiný tier palice na tuleně. Nakonec jsme zkončili u devítek, bez zásadních přínostů, alespoň tedy v podobě medailí, jinak se samozřejmě člověk dost nadřel, aby zkončil mimo top3, což ani není nic divného, ale s konečnou platností jsem uzavřel registrované partnerství s M46 Patton, který se sňatkem též souhlasil, kdyby měl ještě rychlejší střely a přímou trajektorii(na hranici dohledu se občas blbě trefuje jedoucí cíl), neměl bych co vytknout. Nejvíc na něm oceňuji, že se hraje stylem sám si svítím, sám si střílím a přitom jsem v krásně bezpečném pásmu dostřelu soupeřů, jediný tlak tedy tvoří součetníci, se kterými se to občas zvrtne v s souboj o kořist. Myslím, že podobné čety jsou více game breaking, než aimbot, zoom, agent orange a spol dokupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...