Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tento týden je naprosto tragický. Takovouhle černou serii nepamatuju. Týmy nestojí za nic a já taky nehraju výborně. Přestává mě to bavit. Asi mě čeká delší pauza.

Já dneska dostal medailí a znaků na děla víc jak ruskej generál:) Prostě ty ruský kořeny tvůrců jsou znát:) Teď si budeme měřit pindíky medailema:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV-85 prodán, přesné dělo s nulovou depresí - šrot. 

Mapy mi čím dál víc připomínají atletickou dráhu, WG by tam už klidně mohla domalovat pruhy, aby ty koridory ještě zdůraznila. Do každého se postaví proti sobě několik hráčů a tradá, na ně. 

Po mapě lítají LT tanky, zblblé vlastní rychlostí, která je k hounu, než se Hevyny a Arty vůbec vymotají z kruhu, tyhle idioti už jsou mrtví nebo někde napasovaní. Hnus.

 

Bohužel doba, kdy jsem začal hrát WOT, tady se živě diskutovalo o Pantherovi, Tigru I a II., IS-3 a Typu 59, tanky, které každý znal, kdy se debatovalo o kdejakém spotovacím keři .... ta doba je v perdeli. Teď jezdí po mapě sci-fi stroje, co zná je pitomec Serb a ta banda ožralejch mužiků, rudý dementi nechápou rozdíl mezi medkem a hevynou, z nebe padaj meteority rychlostí krupobití.

 

Hraní rot potlačeno, místo toho sbíráme a převážíme starej papír, šrot a dřevo, tedy pardon, krabičky. 

 

Díky dobré četě včera jsem ten sráč - patch přežil a nakonec i snad slušně zahrál, ale jinak za mne zatím velkej mínus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, nechtěl jsem ti kazit radost, ale ... někdo by to stejnak udělal  :laugh:

...

Né, proužky mě neberou, jenom že se mi včera nějako sypaly M a pak jsem si všimnul těch pásků... Tak jsem se zeptal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal  pár bitev, za každou nějaké ocenění,ačkoliv výkony nic moc. Co mě naprosto dostalo, je to ocenění za to, že se nastřílí větší damage, než je HP daného tančíku. Co to je proboha za trapárnu :wallbash: ? Vždyť to by měl být základ, nastřílet min. tolik , co mám HP. No, asi aby točkanoni taky měli radost, že mají občas nějakou medaily.

Navrhuji do patche 9.5 dát ocenění "Sprinter"- bude uděleno každému, kdo do 60 vteřin po konci odpočtu stihne opustit kruh své baze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal  pár bitev, za každou nějaké ocenění,ačkoliv výkony nic moc. Co mě naprosto dostalo, je to ocenění za to, že se nastřílí větší damage, než je HP daného tančíku. Co to je proboha za trapárnu :wallbash: ? Vždyť to by měl být základ, nastřílet min. tolik , co mám HP. No, asi aby točkanoni taky měli radost, že mají občas nějakou medaily.

Navrhuji do patche 9.5 dát ocenění "Sprinter"- bude uděleno každému, kdo do 60 vteřin po konci odpočtu stihne opustit kruh své baze.

Tak ja se takovemu oceneni ani nedivim...vsak 99% hracu (jestli se tomu da tak rikat) nedokaze nastrilet ani svou vlastni dmg...wg to vi a tak zavadeji sra.ky pro takove........... aby proste meli radost kdyz se jim to v 1 ze 100 her podari..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, co furt frlfáte. No tak jsou tam nějaké nové metály, no bóže. Kdo nechce, nechť si jich nevšímá. A pokud to nějaké ehm, "lamy" donutí zapřemýšlet a pokusit se nastřílet víc než obvykle, tak proč ne.

Nebo vám ty metály nějak brání si užít výslednou obrazovku, kazí to estetický dojem, nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba to za DMG vetsi nez je moje HP bych bral jako dobrou vec. Cast lamek se aspon bude snazit neco nastrilet, nez chcipne a treba zacne premejslet. (ano, blahova nadeje, ja vim :-D ) Stve me ale ta medaile za critical hity. Kdyz uz sem daji tohle, tak je videt, kolik tech criticalu je. Posledni dobou jich davam spoustu, ale bez DMG. takze enemak ma pak zluty pasy, nadrze a kdo vi co jeste a ja chcipnu, protoze me ustrilel. Dalsi vec teda je, ze hra casto kritical zahlasi a ve vysledkove tabulce pak neni uvedenej. Takze, je zmrsena tabulka nebo dabing (mam hru v anglictine) a hlaseni tech zasahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, třeba to pár hráčů dovede k zamyšlení. A co třeba ocenění za to, když se alespoň 3x za bitvu podívám na minimapu? To by teprve bylo přínosné :no: . Já bych problém těchto "ocenění" viděl v tom, že sice hráč zahraje velký kulový, ale podaří se mu díky náhodě a soudruhům zapálit tank a hned má nimimálně 2 ocenění. Potom si myslí, kdoví jak nezahrál suprově.....Z toho se  pak líhnou ty radílci, co sice nic nenastřílí, po 2 minutách jsou v garáži, ale následně dokáží do chatu komentovat celý zbytek bitvy.

Já vím, je to hra pro masy a nakonec, špatný hráč je pro WG lepší než dobrý, takže tyhle změny chápu a jen si tak trochu remcám :no: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já proti metálům nic nemám ale už se začínám podobat těmhle soudruhům :woot: Povšiměte si toho prostředního soudruha, ten má asi metál za obskočení nějaké významné soudružky protože ho má na camprdlínovi :laugh:

 

[/url]">http://

By me zajimalo, kolik ma takovy sako kg. Z plastu ty metaly asi nejsou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to včéra zapnul, dostal Horskej průsmyk, tak sem d KV-85 zajel k mostu, kde nikdo nebyl, a číhám. Proti vyjela M6, která nakoupila a já jí dorazil, pak sem popojel o šutr dopředu a ejhle Dicker Max. No jednu sem dingnul a odpověděl ránou za cca 350, pak mu poslal ještě jednu a už se dicker dekoval s posledníma 10%. Říkal sem si Super, jedu na něj, a najednou prásk - zezadu E-25. Za deset vteřin sem byl mrtvej a na minimapě vidím, jak je kolem mě rudo (jo, do tý doby sem jí nesledoval). Koukám na časomíru - 12. minuta :wallbash:

 

Po třech minutách sme prohrávali 9:4 :ohmy: (takhle brzo na minimapu prostě nečumim, nebejvalo to potřeba). No už sem myslel jak nás přejedou, ale naše poslední tři hevyny udělaly kruhovou obranu a vystřílely to - nakonec to bylo jeden na jednoho a náš IS oddingal snad i co nešlo. Ve výsledkový samozřejmě klasika - já a dva naši nejdýl přeživší DMG přes 1000 a zbytek rychlej pád k nule. Byl tam trottel, co dokázal mít 0 se SU-100Y :pinch:

 

Jo a samo - dostal sem tu medaili za víc nastřílenejch HP než je HP tanku.

 

 

Zkušenosti s KV-85 - něco už sem psal do vlákna, ale přijde mi to jako takovej nerf nenerf, nejvíc mi vadilo, jak je ten tank hnusnej.

No nevím, asi to zas dlouho nezapnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti všem metalum nejsem, ale některé bych zrušil. Chápu, ze pro někoho je to uspech či motivace. Pro mě byl uspech, když jsem dostal medaili za 50 bitev bez nehody (poškození spojenců) :-) Asi mam pevne nervy ;-)

Sent from Tapatalk

Automaticky hážu ty experty co "radí" do ignoru. Jinak poslední dva dny drandím Ru 251, to mě nepřestane bavit. Škoda že ještě nemá nastavené hodnoty wn8, teď tam mám krásných 33 :D Jezdili jsme to ve dvou + medko a když se to dpm spojí, tak to sežere všechno.

 

PS: koukněte dneska na re-play, bude tam reportáž s Buldogzerem a Balonkem, kdo nezná, ať hledá pod BBB stream.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automaticky hážu ty experty co "radí" do ignoru.

Já mám "chat" preventivně trvale vypnutý (zapnu ho během načítání bitbvy pouze v případě, že tým vypadá normálně - tj. jednou za kvartál), stejně nemá cenu do něj něco psát/číst si ho, protože valná většina hráčů nejhraje týmově - pokud tedy lemming train není ukázka týmové práce :wallbash::laugh:

A rady generálů s 10k bitvama, WR 46 a WN8 200 mě nezajímají - akorát mě to rozčiluje, protože musím ty hlouposti číst...

Stejně tak všelijaké zdravení a klanové pozvánky...

 

Co mám chat vypnutý, tak si to více užívám :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám "chat" preventivně trvale vypnutý, stejně nemá cenu do něj něco psát/číst si ho, protože valná většina hráčů nejhraje týmově - pokud tedy lemming train není ukázka týmové práce :wallbash::laugh:

A rady generálů s 10k bitvama, WR 46 a WN8 200 mě nezajímají - akorát mě to rozčiluje, protože musím ty hlouposti číst...

Stejně tak všelijaké zdravení a klanové pozvánky...

 

Co mám chat vypnutý, tak si to více užívám :wink:

Já si chat nechávám zapnutý na arty hate a hlavně na ty perly co tam někdy naskočí, to se vždycky pobavím :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiger stále skvělej stroj, najíždět na dobře postavenou T32 se prostě po jednom nedá, snad si to už několik dnešních blbečků bude pamatovat, BDR je překvapivě dobrej tank, začínám uvažovat, že ho neprodám, s Hellcatem to jde, jen ta zpátečka je slabší, Nevím, co pořídím místo KV-85, ten šrot bez deprese šel z garáže. 

A je víkend, tedy hordy dementů i tak dnes za dopoledne plusový Win. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem hral snad nejhur v historii, presto win/lost 50/50. Jednou se mi povedlo nechtene utopit IS-8 aniz bych si vystrelil nebo spotl.  :sick: 

KV-85 sel z garaze, posadka se hodi. Chtelo by to jeste nejakou sestku poridit, Hellcata nechci protoze ho ma kazdej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem hral snad nejhur v historii, presto win/lost 50/50. Jednou se mi povedlo nechtene utopit IS-8 aniz bych si vystrelil nebo spotl.  :sick:

KV-85 sel z garaze, posadka se hodi. Chtelo by to jeste nejakou sestku poridit, Hellcata nechci protoze ho ma kazdej:)

Já budu kupovat ARL 44. Do ruské T150 se mi moc nechce, M6 je dobrá, ale prostě je to pomalá mrcha, VK3801 zmršili ..... nic mne nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...