Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Asi to sem nepatří, ale potřebuji radu . Ptotože to co jsem zažil, už bylo prostě moc. Ohledně jednoho hráče bych rád napsal něco zlého někomu z vedení klanu THEOS.

Můžete poskytnout radu , jak někoho takového na netu najít ?

vím , že je to už možná pasé,ale THEOS (nebo THE0S) není BIA a není tam DDDave, jen aby to mělo opodstatněný význam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli si toho někdo všiml,ale teď jsem si to ověřil,že je to tak.Poku je šance na výhru nízká a po mé likvidaci odcházím do garáže a nečekám na konec bitvy,vyberu jiný stroj a začnu jinou bitvu,tak hra ohlásí,že jsem bitvu prohrál i když musí ještě v reálu pokračovat (cca 45 sec. časový úsek).Likvidace všech strojů v tomto časovém úseku absolutně nereálná.Co to asi bude soudruzi z WG ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli si toho někdo všiml,ale teď jsem si to ověřil,že je to tak.Poku je šance na výhru nízká a po mé likvidaci odcházím do garáže a nečekám na konec bitvy,vyberu jiný stroj a začnu jinou bitvu,tak hra ohlásí,že jsem bitvu prohrál i když musí ještě v reálu pokračovat (cca 45 sec. časový úsek).Likvidace všech strojů v tomto časovém úseku absolutně nereálná.Co to asi bude soudruzi z WG ?

To se mi nezdá. Pokud chcípnu hodně brzo a jsem nasraný, nebo se nechci dívat a skočím do další bitvy, tak mi to oznámí výsledek té předešlé bitvy vlevo dole. Ale výhru/prohru podle toho jak to ve skutečnosti dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to chová korektně,ale oznámí to prohru bitvy,která má teoreticky ještě probíhat a ta bitva se skutečně prohraje.Přivádí to k myšlence že prohry a výhry jsou určeny předem.(nízkoprocentní šance znamená taky slepé výstřely,nepochopitelné minely,a i horší ovladatelnost tanku.Zatáčku kterou jsem projel snad tisíckrát najednou nevyberu atd.)

Nemám to vědecky potvrzeno,ale takové nekorektnosti hry se vyskytují docela často,než aby to byly jen halucinace. :no:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Orlikova medaile na opatství.S lt38 jsem byl v pětkách poslední v tabulce.Šel sem na kopec a shodou zvláštních okolností a mého umu jsem i přežil.Nakonec 5 kousků,orlik,hrdina a 20 goldů v řiti.

Doby kralování TD jsou v čudu,tak nezbývá,než se převexlovat na medka a hevyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes doexpen Foch 155 ... win cca 50% ... Foch je taková srájda. Na upravených mapách pro něj není místo. Není kde snipit. Desítka to samé. Má sice alfu, ale nemá odkud střílet. Paráda...

S Fochmi musis dopredu do subojov a modlit sa ze nestretnes viac ako 1-2 tanky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 bitev, 2 oneshot od arty... to mi přijde trochu moc... nebudem kamarádi.

 

Opravdu mě to XVM se*e... má to každej kre**n... s TD se prostě nedá hrát, když je ve hře arty s XVM... kde je něco vidět, tam je to one shot, kde je to arty safe, nejde střílet po ničem. Aneb mapy domrvený fakt na vystřílení zásobáku a zařvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...