Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Njn vyhrát se dá, protože když se koukneš třeba u rajčete na staty přímo s tím tankem s kterým je v bitvě tak sním může bejt i zelenej, ale to ve statech na bitvu není protože to ukazuje z jeho celkovejch statu. :thumbsup:

To jo ale to takových rajčat musíš mít v týmu několik a to jsem asi neměl protože to byl pokaždé debakl jako kráva a když nebyl, tak jsem měl já sám 8 kousků :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 bitev, 2 oneshot od arty... to mi přijde trochu moc... nebudem kamarádi.

 

Opravdu mě to XVM se*e... má to každej kre**n... s TD se prostě nedá hrát, když je ve hře arty s XVM... kde je něco vidět, tam je to one shot, kde je to arty safe, nejde střílet po ničem. Aneb mapy domrvený fakt na vystřílení zásobáku a zařvat.

to není jen XVM, to je tím, že foch155 jde na jednu ránu i o batáka....vždy je první na ráně,protože vím, že jouda ve fochu155 bude stát,aby vystřelil aspon 2x ....(bohužel taky jsem to tak dělal a dělám)a to se potom pěkně střílí...tím tě nechci urážet, že jsi jouda,ale pověz, jak střílíš,vystřelíš a zalezeš?asi ne, to potom foch155 ztrácí smysl,že?

Bohužel zaspal jsi jeho krásu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenochod: průměrná DMG je u děl jen aby namlsala, s Tigerem 2 sem dával DMG jak s jedničkou - a když si k tomu připočteš nižší kadenci... přes 300 to lezlo tak výjimečně, že sem to měl pokaždý za svátek, spravilo se to akorát chvíli po patchi se spřesněním děl, pak zas stará vesta. Skoro bych řekl, že pro všechny národy krom rusů to není průměrná, ale maximální DMG.

 

Naopak pálit s KV-1S pecky za 400 žádnej problém.

 

 

Zvedák: proč myslíš, že tu srágoru už nehraju - ty mapy jsou tak dobalancovaný, že se fakt nedá nic než jet dopředu a chcípnout. Možná zamezili snipování, protože po zpřesnění děl jim lamky moc chcípaly na sniping...

 

Já teď začal hrát Firefall a je to prča, nemusím platit ani kačku a je to krásně hratelný, otevřenej svět, lidi si pomáhaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem včera vůbec nehrál, v pondělí jsem měl hrozné RNG, tak jsem po pár bitvách zatáhl, a včera jsem trucoval.....jako nejsem zvědavý, abych střely, u kterých mám standartně 80-90%, dával 6/16 nebo něco takového, ať se s tím jdou vycpat, pak mi dá red debil s ruskou křivicí z otočky na turret centuriona za maximálku, prostě kouzelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim lidicky mam jeden dotaz. Skoro na kazdej artine mam vyskumane zufalstvo na nabijacovi, ale pouzijem ho malokedy - vacsinou po neuspesnom countri od enemackej artiny.

Neviete o nejakej "bezpecnej" metode ako si zobrat 90% HP? Skusal som odstrel v roznej vzdialenosti od prekazky ale malokedy si zoberiem tolko, aby sa to zaplo alebo naopak sa odpalim..:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim lidicky mam jeden dotaz. Skoro na kazdej artine mam vyskumane zufalstvo na nabijacovi, ale pouzijem ho malokedy - vacsinou po neuspesnom countri od enemackej artiny.

Neviete o nejakej "bezpecnej" metode ako si zobrat 90% HP? Skusal som odstrel v roznej vzdialenosti od prekazky ale malokedy si zoberiem tolko, aby sa to zaplo alebo naopak sa odpalim..:/

Najeď těsně k přepážce a vystřel, opakuj stále dokola- jednou to vyjde. A když ne, uděláš svým odchodem do garáže alespoň radost soupeřově týmu a asi i valné většině svého týmu :laugh:  :laugh:  :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sjem se jen zkusil utvrdit v tom, že Foch 155 je prostě nehratelný. Ano, arty nejenže vidí barvičky, ale Foch jako takový je prostě skvělý cíl, takže mě vždy nachytaly, když už jsem čekal, že se dávno přeměřily jinam... nepřeměřily ani po necelé minutě bez spotu, zatímco jim vedle občas projel vhodnej cíl... tenhle stroj prostě nemá místo.

Taky jsem si dal jednu parádní bitvu, nechápu, kde se to v těch lidech bere:

Ufadr.jpg

 

Tak jsem si šel zpravit chuť na T49. To je prostě ve většině případů zábava. Hrdina každou druhou bitvu, ale zase nastal problém. Nějakej modrásek v Leopardovi neunesl, že jsem ho celého zničil na Prochorovce, když dělal spot. Prostě jel přesně tak, jak jsem předvídal a střely létaly, jak měly. Poté mě bombardoval výrazy jako statpadder. Nechápu to, jako by člověk neměl svobodu volby, co a jak bude hrát. Tak jsem mu jen napsal, že až začnu hrát na staty, tak začnu pálit goldy. Pak ještě něco zamektal, ale to už jsem byl v bitvě. No, mezi sedmama jsem byl v top dmg, on na nule. A to jsem ještě stihl epesní Bluescreen.

 

No a poslední bitva taky cajk. Jen mi bylo líto, když jsem musel do vzduchu vystřelit 4 goldy, aby mi zbyl poslední na artinu se 60 HP, která mi předtím ujela. A další medajle byla na světě  :laugh:

http://wotreplays.com/site/1174058#sand_river-zvedak-t49

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K chatu na WoTku obecně (mělo to být pokračování k tématu, ale může to být i tady :-)).

 

Já mám chat vypnutý a hraju si svoje. Rozumná rada popř. požadavek na souhru přijde max jednou za 100 her a většinou stačí vyklikat minimapu... Než poslouchat "rozumné" rady těch rádobygenerálů, tak to mám raději vypnuté. Většinou mají nejvíc nápadů ti největší lobotomici :-)

 

Teď mě spíš trápí něco jiného, přes den super ping a stabilita, no problém a už druhý večer za sebou (když to zapnu), tak mi to přijde, že si pouštím diapozitivy, tak jezdí trhaně, zaměřovač dělá to samé... Zeleno-červená kontrolka je spíš červená a ping je cca o 10ms vyšší než obvykle... Mi to přijde, že tak 3 nebo 4 pakety z deseti mi zmizí... Mám tenhle večerní problém jenom já nebo je toho víc?

 

Podle speedtest.net je připojení ok...

 

Pozn. Zkusil jsem ping přímo na servery a pár kousků se ztratilo a zároveň se stabilní ping jednou na čas ztrojnásobil... Jednoho by z toho :wallbash:

 

Anebo to je udělávka od WG, aby mi shodili WR, když to nejde udělat ve hře :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě spíš trápí něco jiného, přes den super ping a stabilita, no problém a už druhý večer za sebou (když to zapnu), tak mi to přijde, že si pouštím diapozitivy, tak jezdí trhaně, zaměřovač dělá to samé... Zeleno-červená kontrolka je spíš červená a ping je cca o 10ms vyšší než obvykle... Mi to přijde, že tak 3 nebo 4 pakety z deseti mi zmizí... Mám tenhle večerní problém jenom já nebo je toho víc?

 

Podle speedtest.net je připojení ok...

 

Pozn. Zkusil jsem ping přímo na servery a pár kousků se ztratilo a zároveň se stabilní ping jednou na čas ztrojnásobil... Jednoho by z toho :wallbash:

 

Anebo to je udělávka od WG, aby mi shodili WR, když to nejde udělat ve hře :-D

To je bohuzel normalni, potize zacinaji vetsinou kolem pul osme. Ale kazdy to ma jinak! Zalezi asi kudy zrovna v tuto chvili jdou tvoje pakety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní norma splněna. Jedna bitva s T49, Hrdina. Příjemný los a střetnutí na Prochorovce. 9 kousků. Nějaké české děti tam měly ramena. Skoro mám pocit, že po hlášce "Češi jsou kr*****." přestali hrát a dali mi příležitost si náležitě zahrát. Únava ale dělá své, takže to zase vypínám. 18h prémka, další dny a snad i týdny pouze na nižších tierech, abych zas něco málo vydělal, než si aktivuju další po CW výplatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...